Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#226592) Gaben92 válasza FeRRaR1 (#226583) üzenetére


Gaben92
őstag

Én úgy vagyok a kerék dologgal, hogy ameddig nem adja meg magát az agy addig marad a gyári, addig meg nézegetem az aprót hátha akad a közelben valami DT Swiss 17xx normális áron és akkor azt betartalékolom. Van is amúgy egy rakat csak mind HG/XD freehubbal, nekem meg Microspline kellene és nincs kedvem a cserével hülyéskedni. Ha meg nem lesz semmi akkor fűzetek én is DT350-re vagy Hope Pro4-re, mad elválik.

Mikor az enyém szervizben van, egy UX-et kapok cserére általában, kb ugyanazok voltak a benyomásaim mint neked az RX-el. Beülök először (182cm), mondom ez egy bunker. :DDD Billenős klímakapcsolók borzalmasak, szűk mint az állt, hifi szarul szól (CT-ben van az összes Lexus közül a legjobb ML amúgy, semmi más nem szól úgy), meg olyan “meh” az egész… Merciből csak az EQC/EQE párost nézem, azt is szalonból és attól tettem függővé, hogy milyen lesz a meló akkor. Töltés nálunk Finnországban nem probléma szóval amiatt nem izgulok. Még az is lehet, hogy a CT is marad, az asszonynak most úgy is meg kell tanulnia vezetni mert tegnap este benéztem egy 100-as táblát (útépítés után pályán nem a rendes sebességhatár állt vissza valami miatt), a rendőr meg köszönte szépen a jogsimat 6-12 hétre és egy 967€-s bírsággal + egy reptérre és onnan hazáig szóló útvonalengedéllyel utamra engedett. :DDD

If it ain't a Rotor, it ain't a motor.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.