Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#161155) itouchfan válasza 6030D (#161144) üzenetére


itouchfan
senior tag

Csodás, nekem is tellett egy jó pár percbe, mire kiböngésztem... jó gagyi..
A lényeg, hogy van rövid táv, 60km/1700 m, és van hosszú táv 113 vagy 123km / 3400 m (eddigi években 113 volt, idén 123 lett volna). :D Néztem egykét videót, mivel mindenki benevezhet, és elég nagy rangú verseny (első helyezett pl 2500 euró díj), sok lelkes amatőr is ment, volt pár borzalmas látvány, ami a a bringakezelést meg közlekedést illeti... na mindegy, a lényeg, hogy persze, hogy itthon meg minden, meg mindig van hova fejlődni, de azért ezek motiválók, meg jó nézegetni őket.

Milyen másik, "nyugati" maratonokat néztél még? Gondolom Salzkammergut, és még?
Meg a Kassa singletrack maratont is néztem, az is izgalmas.

Egyébként anyagilag meg, én úgy csinálnám, hogy összekötném egy kisebb nyaralással, pihenéssel, verseny előtt 1-2 nappal ki, készülés, verseny. Másnap mondjuk egy kis alpesi tónál regeneráció, aztán még 1-2 nap kis városnézés, autós kirándulás kis sétákkal (gondolom verseny után nem sok kedvem lenne túrázni :D - és így már más lenne, nem csak az, hogy egy verseny miatt megy ki az ember. Na ezt jól megmarketingeltem. :D Nyilván qrvára a verseny miatt megy az ember. :DD

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.