Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#161151) Massmurderer válasza 6030D (#161144) üzenetére


Massmurderer
őstag

Bevált :) 1x se csusztam meg vele. Tavaly agusztus óta használom,azt az 1 defektet kivéve nem volt több.

(#161152) 6030D válasza Massmurderer (#161151) üzenetére


6030D
Ármester

Ez a Canyonon van?

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#161153) Massmurderer válasza 6030D (#161152) üzenetére


Massmurderer
őstag

Már rég nincs meg,meg más van azóta :DDD

(#161154) bardi válasza Massmurderer (#161150) üzenetére


bardi
aktív tag

Na és az átütőtengelyes hajtás? :D Sokszor olyan, mintha a marketingeseket senki sem ellenőrizné.

Amúgy én nekem simán jó lenne városba az összteló, rázassa ki más a veséjét, nameg volt már olyan hely, ahol több száz métert spórolhattam azzal, hogy a lépcsősoron le tudtam menni, virsligumival szétvertem volna a felnit :D

'92 Honda VFR 750

(#161155) itouchfan válasza 6030D (#161144) üzenetére


itouchfan
senior tag

Csodás, nekem is tellett egy jó pár percbe, mire kiböngésztem... jó gagyi..
A lényeg, hogy van rövid táv, 60km/1700 m, és van hosszú táv 113 vagy 123km / 3400 m (eddigi években 113 volt, idén 123 lett volna). :D Néztem egykét videót, mivel mindenki benevezhet, és elég nagy rangú verseny (első helyezett pl 2500 euró díj), sok lelkes amatőr is ment, volt pár borzalmas látvány, ami a a bringakezelést meg közlekedést illeti... na mindegy, a lényeg, hogy persze, hogy itthon meg minden, meg mindig van hova fejlődni, de azért ezek motiválók, meg jó nézegetni őket.

Milyen másik, "nyugati" maratonokat néztél még? Gondolom Salzkammergut, és még?
Meg a Kassa singletrack maratont is néztem, az is izgalmas.

Egyébként anyagilag meg, én úgy csinálnám, hogy összekötném egy kisebb nyaralással, pihenéssel, verseny előtt 1-2 nappal ki, készülés, verseny. Másnap mondjuk egy kis alpesi tónál regeneráció, aztán még 1-2 nap kis városnézés, autós kirándulás kis sétákkal (gondolom verseny után nem sok kedvem lenne túrázni :D - és így már más lenne, nem csak az, hogy egy verseny miatt megy ki az ember. Na ezt jól megmarketingeltem. :D Nyilván qrvára a verseny miatt megy az ember. :DD

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#161156) 6030D válasza Massmurderer (#161153) üzenetére


6030D
Ármester

Na, mi lett vele, mi nem jött be? Mi lett helyette?

itouchfan: Hero, 4island. Az utóbbi azért tetszik, mert most ott nyaraltam, és a reggeli futásoknál megállapítottam, hogy itt jó lenne bringázni. Utána láttam róla videót, meg olvastam a magyar beszámolót. Szóval az bejövős, de egy valag pénz, meg 2 fő kell, így két valag.
Igen, meg lehet marketingelni, de ahhoz képest, hogy nem megyek, az, hogy megyek, de viszem a családot, megszállunk, ott eszünk, ott vagyunk azért jócskán más összeg. És nem nyaralás, mert itthoni versenyeket is szervezünk hosszú hétvégének, és mindent ez köré kell szervezni, nem az van, amit ők akarnak (vicces, mert eddig csak az asszony alkalmazkodott, idéntől minden más lenne, de ez várat magára).
Én amúgy rohadt sóher vagyok mindenben, szóval ne én legyek a mérvadó, menjél, ha van rá lehetőség. :R

[ Szerkesztve ]

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#161157) enzahobi válasza jjeahh (#161143) üzenetére


enzahobi
aktív tag

Rólam azt kell tudni, hogy mind1 hogy aszfalt vagy terep, az a gumi (CST traveller cross) 4-4.5 baron van, -ha nem felejtek el utánfújni. De vicces, hogy a baleset után még fél évvel is volt vagy 2 bar mind két kerékben, -pedig az első kapott egy 45fokos hajlatot xD (konrétan a fékpofával egyben meghajlott :Y )
200k fölé is megyek, nem gond csak legyen értelme -az kross volt 70k huf 8 éve, és még 5-8-at kiszolgált volna ha nincs az a közveszélyes baromállat...

Kross még tartja magát, jó márka? -mert akkor nézek egy hasonló vázgeometriájút, arra meg 27.5ös kerekeket és kész is.

Volt még egy őrületem, motoros kereket berakni az első helyére, van tapasztalat mennyire lehet egy ilyet használni a gyakorlatban?

(#161141) Massmurderer:

Köszi! Ösztelóstól ódzkodom, energiavámpír aszfalton. ;] Az első teló jó, mert nem rázódik szét a kezem.

[ Szerkesztve ]^2 . . . . RN10Pro: Miui14.03 & Mi9TPro: 10.3.4

(#161158) Massmurderer válasza 6030D (#161156) üzenetére


Massmurderer
őstag

Eladtam.Se a márka,se a geoja nem jött be.Meg carbon váz.Vettem Giant Gloryt :D Vagyis elkeztem épiteni.Pár alkatrész még és kész is van.

(#161159) Hasaggymeg válasza Napfénysüti (#160729) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Visszaszámlálás megkezdődött. ;]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#161160) 6030D válasza Hasaggymeg (#161159) üzenetére


6030D
Ármester

Most kell ilyen, amikor 2 percenként kezet kell mosni. :D Majd dúdold neki.

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#161161) Hasaggymeg válasza 6030D (#161160) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Baj akkor lesz mikor majd először kell megkenjem és a már fekete szerelőkesztyűvel véletlenül rámarkolok egyet. ;]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#161162) almi


almi
senior tag

Sziasztok!

MTB vásárlás előtt állok.
Hét közben havi 5-6 alkalommal városban használnám, munkába járásra, ami kb. 15 km aszfalton. Hétvégente elsősorban vidéken lenne használva, földúton, töltésen, stb.
Hosszabb távon szeretnék vele hegyet is "mászni". :)
Először max. 250k-t gondoltam, hogy rászánok, de ez kitolódhat 280k környékére is.

Eddig ezt a 2 Cube-ot néztem ki:

Cube Attention 27,5 2020
Cube Analog 27,5 2019

Az utóbbiból a 2019-eset a 3x9 fokotat miatt választottam, az 1x12-t városba kevésnek gondolom.
(És persze a 2019-es színe jobban tetszik, ami nagyon fontos... :) )

Komolyabb szinten sajnos még nem vagyok jártas a témában, jelenleg egy 10+ éves Magellan Draco-m van, megérett a cserére.

178 cm magas vagyok és 80 kg. A belső lábhossz 82cm. Tudom, hogy legjobb, ha kipróbálja az ember, de méretben 18-as, vagy inkább 19-es vázméretet kellene választanom?

A fenti modellekkel van valakinek tapasztalata, esetleg tudtok még ajánlani hasonlót ebben az árkategóriában?

Köszi!
Üdv.,
almi

[ Szerkesztve ]

(#161163) Zsohi válasza enzahobi (#161157) üzenetére


Zsohi
őstag

Mindenképpen egy merevfarú montiban gondolkoznák és mivel elég magas is vagy a 29"-es kerékméret ideálisabb volna, mint egy 27.5-ös. Mivel a Magyar árakkal nem igazán vagyok képben, így csak példával tudnák szolgálni: [link] Átütőtengelyes elöl-hátul méghozzá "boost", 12 sebességes SLX hajtás 10-51 és elől 32 fogas kerék, aszfalton egy ~24-26km/h tempó tartható, terepen meg bármit megmászol. A fék nem egy csoda és a villáról se tudok sok mindent elmondani, de ha beszippant a dolog egy jó ideig nem a bringa lesz a szűk keresztmetszet.

(#161148) Massmurderer: Ezt nevezik rekreációs bringának, mugli kerékpár. :DDD

https://ca.pcpartpicker.com/user/Zsohi/builds/

(#161164) Ironizer válasza almi (#161162) üzenetére


Ironizer
tag

Arra figyelj, hogy neked is rövidebbek az átlagnál a lábaid (178 magassághoz kb 85-86-os inseam az átlag), így érhetnek kellemetlen meglepetések a felsőcső magasságával kapcsolatban. A személyes próba mindenképp (nem csak emiatt) ajánlott vétel előtt.

(#161165) Teasüti


Teasüti
nagyúr

Olcsó dropper nyeregcsővel mi a helyzet? Angol aprókon 20k körül már lehet találni. Persze nem RS Reverb, de vmilyen akármilyen nyeregcsőveket. Ezek az olcsó kategóriák jók vmire?

Ma eltörtem a nyergemet egy ugratón.
Kell egy új.
XC-s múlttal nagyon nem állok készen a trail bringázásra. 1 méteres drop-ot próbáltam bevenni és esés lett belőle. Spd helyett platform pedál van most fent és abban a pillanatban ahogy elhagytam a rámpát a lábaim leváltak a pedálról én meg szerintem a nyergen landolhattam, de erre nem emlékszem.

(#161166) enzahobi válasza Zsohi (#161163) üzenetére


enzahobi
aktív tag

Köszönöm a tippet, jó kis monti, de nekem kell a nagyobb áttétel, a 25 körüli tempó az kevés síkaszfalton inkább a 30 fele jártam a Krossal, ha meg lejtő is jött alám, akkor 45-50ig szoktam volt tekerni.
Mászni szeritnem az itteni domboktól többet aligha fogok, max a mátrába kéne egyszer eltekerni, de az is aszfalton történne :)
Mostmár majd megszámolom azokat az áttételeket, sztem az eslő nagytányér oylan 40es körül lehet. De jó mert már ezzel is előrébb vagyok, hogy kezdem kapizsgálni mit is akarok :R

Átütőtengelyes vs gyorszár: nekem a gyorszárral sose volt problémám, egyszer volt tengelytörésem amivel közel 50-100km-t tekerhettem mire leesett hogy nem is 8as van abban a hátsóban :W de a gyorszár szépen egyben tarotta :C
Átütőtengelyes gondolom strapabíróbb, de kevésbé hálás szerelni?

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]^2 . . . . RN10Pro: Miui14.03 & Mi9TPro: 10.3.4

(#161167) Zsohi válasza Teasüti (#161165) üzenetére


Zsohi
őstag

Nekem a Brand-x dropper teljesen jól szuperál.

(#161166) enzahobi: 1x hajtással a 30+ nem lesz kényelmes, nekem legalábbis nem az. :) Az átütőssel egyszerűbb az élet és érezhetően merevebb is egy monti esetében.

Valami vastagabb kerekű outival lehet jobban járnál, de az már nem az én világom.

https://ca.pcpartpicker.com/user/Zsohi/builds/

(#161168) xy.zsolt válasza truefx (#161136) üzenetére


xy.zsolt
őstag

Nekem még grafén nélküli Rubino Pro volt az outin...úgy kopott el 2 szezon alatt, hogy nem volt egy defektem sem. Utána a slick verzioját vettem amivel már volt egy defekt. Szóval szerintem jó gumik....de szerencse kérdése is :) Eddig contival volt a legtöbb gondom. Van is tartalékban egy grafén mentes Rubino pro garniturám...amit nemrég vettem :)

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#161169) jjeahh válasza enzahobi (#161157) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Szerintem is 29er-ek között nézelődj inkább :K. Kross normális márka, de ha csak egy márkára korlátozod magadat, azzal csak fölöslegesen szűkíted a kört.

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#161170) itouchfan válasza 6030D (#161156) üzenetére


itouchfan
senior tag

Természetesen messze nem állok készen egy ilyenre, de majd egy-két év múlva már jó lenne. :B
Persze családdal nagyon más, de én még fiatalabb vagyok, egy haverral vagy akár egyedül nekem ez nem ördögtől való dolog (szerencsére).
Tetszenek amiket linkeltél, köszi. :R

Crosskovácsi is el lett halasztva. Nem tudom, hogy ősszel meg fogják-e tudni rendezni ezeket... (Ha már sóherség, engem az zavar, hogy egy-két tízezer FT-ot befizettem versenynevezésekre és nem tudom, hogy lesz-e egyáltalán verseny, vagy mindig tologatják... Már most van egy-két ütközés a halasztások miatt. Na mindegy van nagyobb baj is ennél de bosszantó).

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#161171) jjeahh válasza itouchfan (#161170) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Jertek má' az Epic-re és akkor egy fórumtalit is megejthetünk. Írom ezt úgy, hogy én ezt a versenyt egyelőre nem élném túl ;]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#161172) itouchfan válasza jjeahh (#161171) üzenetére


itouchfan
senior tag

Hűha, kezdünk eldurvulni. :U :C Ma majd megnézem ezt is (de emlékszem, hogy tavaly már linkelte valaki, valszeg Te, menő :R )

6030D: most nézem, hogy ez a 4stages horvát verseny ez csapatos, 2 fős csapatok nevezhetnek ha jól értem. A Dolomiti 90 eurója ehhez a 350 euróhoz képest piskóta. :D Mondjuk ez 5 napos, szóval felesleges hasonlítgatni. Viszont a pályák elég technikásnak tűnnek, ez a kavicsos, köves talaj elég nehezen bringázható (nekem). Lefelé meg kifejezetten nem szeretem és nem merek menni rajta. Vagyis menni igen, de fordulni-kanyarodni azt csak nagymama sebességgel, rettenetes. :((

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#161173) bringasisti válasza Sleek (#161114) üzenetére


bringasisti
őstag

India vagy Hannoveri gyártás? Nem mindegy

BENEFON DELTA--------N8

(#161174) tacto válasza jjeahh (#161171) üzenetére


tacto
aktív tag

Ez komoly. Ahogy nezem, itt idöjarast elörejelezni nem könnyü, max. nagy atlagban :)

(#161175) Paxker315 válasza xy.zsolt (#161168) üzenetére


Paxker315
addikt

eddig nekem kizárólag Contival voltak gondjaim :D CST, Vittoria teljesen hibátlan volt évekig.

Most micslennyel kísérletezem, majd kiderül hosszabb távon. De contiból volt szopásom grand prix black chillivel, gp 4ksII-vel és USII-vel is. Részemről barátságunk lezárva.

[ Szerkesztve ]

https://dynotech.hu/ - Új, kultúrált környezet, könnyen megközelíthető : )

(#161176) jjeahh válasza itouchfan (#161172) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Ennél a főoldalon írja már nagyban, hogy mekkora táv és mennyit kell mászni ;]

tacto: haverom szerint van itt kánikula, mínuszok, köd, eső, havazás, 4 évszak egyben :DDD

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#161177) 6030D válasza itouchfan (#161170) üzenetére


6030D
Ármester

Ha nem lesz verseny, visszautalják a pénzt, vagy átveszik a jövő évi nevezésbe. A tavalyi elmaradt Duna maraton nevezéseket is visszautalták, csak mindenki károgott már előre, hogy majd lenyúlják. :U

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#161178) itouchfan válasza 6030D (#161177) üzenetére


itouchfan
senior tag

Jaa persze, nem attól félek, hogy lenyúlják, hanem hogy ütközések miatt nem tudok elmenni, mert egy időpontban lesz kettő verseny.

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#161179) xy.zsolt válasza Paxker315 (#161175) üzenetére


xy.zsolt
őstag

Hát én is ezt írtam :) ....a conti felejtős részemről is. De majd most ha felteszem a virsli TLR-t lehet ez is egy hosszú barátság kezdete :)

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#161180) Massmurderer válasza Paxker315 (#161175) üzenetére


Massmurderer
őstag

Vittoriat sokan dicsérik.Ára se olyan huzos.

(#161181) 6030D válasza itouchfan (#161178) üzenetére


6030D
Ármester

Ha a TOP meg a SUP sorozatokra neveztél elő, azokat úgy fogják megcsinálni, hogy ne essen egybe kettő. Legalább is eddig ezt kommunikálták. Aztán ha csak nagyon későn lehet megszervezni, akkor érdekes lesz, hogy minden hétvégén lesz verseny, vagy egy hétvégén szombaton és vasárnap is. :) Csak tartanánk már ott. :))

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#161182) D1Rect


D1Rect
félisten

A felni(622x15) azt írja, hogy 28-as gumiig jó, rápróbáljam a 32-eset?
Ha elfér a villában akkor jó, vagy inkább engedjem el?

[ Szerkesztve ]

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#161183) ivana válasza D1Rect (#161182) üzenetére


ivana
Ármester

Mehet rá 32-es gumi.

(#161184) D1Rect válasza ivana (#161183) üzenetére


D1Rect
félisten

Akkor rápróbálom, köszi. :R

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#161185) nrg.960


nrg.960
tag

Bp-i bringaboltok közül, kik akiknél nagy mennyiségben találok Giro sisakokat? Sajnos csak ennek van olyan "rögzítője" a tarkón, ami nem nyomja a fejem. Most egy Aeon-t használok, de sajnos azt már nem nagyon forgalmazzák, így egy másik alternatívát kell keresnem mellé.

Mesterbike-ot találtam, de ott sem horribilis a választék, meg nem tudom nyitva vannak-e a vírus miatt.

Nem vagyok a szavak embere..

(#161186) Paxker315 válasza Massmurderer (#161180) üzenetére


Paxker315
addikt

amire figyelj. a régi, non-grafénes Rubino Pro III kb. ebonitkeménységű keverék. Tartós. De tapadás 0. Esőben pl tökéletesen alkalmatlan komoly emelkedőre, mert elforog a hátsó kerék :D

https://dynotech.hu/ - Új, kultúrált környezet, könnyen megközelíthető : )

(#161187) Pttypang válasza jjeahh (#161171) üzenetére


Pttypang
veterán

Most, hogy van auto, amivel tudok menni, en is nezegettem mar a versenyeket, de most minden csuszik :N

Everybody lies.

(#161188) MZsoltee


MZsoltee
veterán

Sziasztok!

Van köztetek balatoni? A héten tervben lenne egy balcsikör, de lehet csak egy részét teljesítenénk. Jól látom, hogy nincs komp közlekedés gyalogosoknak és kerékpárosoknak? Csak autóval lehet kompot igénybe venni?

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#161189) xy.zsolt válasza Paxker315 (#161186) üzenetére


xy.zsolt
őstag

Ezt tapasztaltam, de alapból nem indulok tekerni, ha kis esőt is jeleznek....persze ettől még áztam szarrá nem is egyszer. Akkor óvatosabban tekerek....annyira úgy nem vészes. pl KOM-ot nem esőben kell vadászni :) Nálam eddig dobogós gumi...ár/értékben pedig Nr1

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#161190) zsocy válasza MZsoltee (#161188) üzenetére


zsocy
őstag

Kénytelenek lesztek teljesen körbemenni, bár most 3.-án lehet központilag enyhítenek a szigoron.

a Bahart oldaláról : "A szolgáltatás kizárólag gépjárművel – kivéve motorkerékpár – történő utazás során vehető igénybe, gyalogosokat, kerékpárosokat és motorosokat Társaságunk átmenetileg nem szállít."

[ Szerkesztve ]

(#161191) xy.zsolt válasza zsocy (#161190) üzenetére


xy.zsolt
őstag

nekem már a Fertő tó kör kiváló osztrák útminősége hiányzik....most csak a szelet és a magyar szakaszt "élvezhetem"

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#161192) cdl válasza Hasaggymeg (#161161) üzenetére


cdl
senior tag

Mai takarítás.

(#161193) Paxker315 válasza cdl (#161192) üzenetére


Paxker315
addikt

Jé, én is reggel takarítottam a sárga szalagot :U

https://dynotech.hu/ - Új, kultúrált környezet, könnyen megközelíthető : )

(#161194) Massmurderer válasza Paxker315 (#161186) üzenetére


Massmurderer
őstag

Még nem vettem abból a márkából.Schwalbe Marathon Plus SmartGuard mászkáloson,Maxxis Minion DHF meg a DH-n.Egy darabig remélem nem is kell vennem külsöt :DDD

(#161195) ZolkoW válasza cdl (#161192) üzenetére


ZolkoW
őstag

Nemrég nézegettem, merjek-e venni drága, pl. szilikonos ESI szalagot, de nagyon eldurvultak az árak az euró miatt, így inkább maradt a jó kis BBB, az sem olcsó, de elvileg ugyanaz, ami decásban már nagyon bevált egyszer. Na nem mintha passzolna a fehér a biciklimhez, de mindig eszembe jut, hogy ezeket vajon milyen takarítani, eddig minden, ami nem fekete, nálam vonzotta a koszt, mint a mágnes.
Mondom ezt egy matt fehér biciklivel, amin fehér nyereg van...

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#161196) D1Rect válasza cdl (#161192) üzenetére


D1Rect
félisten

Ezt mivel?
Csodaszivacs?

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#161197) MZsoltee válasza zsocy (#161190) üzenetére


MZsoltee
veterán

Igen ezt látom én is sajnos. Vagy marad a vonat. Pécsről indulunk, így fonyódi indulás lesz. Az órajárásával megfelelő irányban járjuk végig. Siófokig ki kell bírnunk, onnan el lehet menni vonattal már Fonyódig.

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#161198) Maximum1 válasza MZsoltee (#161197) üzenetére


Maximum1
őstag

Ha hétvégére tervezitek akkor az felejtős, hosszú hétvége jön, minden le lesz zárva, nem sok esélyetek van.
#maradjotthon #mindmeghalunk #egyutsikerul stb...

(#161199) MZsoltee válasza Maximum1 (#161198) üzenetére


MZsoltee
veterán

Hét közben lenne szerda a legesélyesebb nap egyelőre.
Amúgy a Balatonon a kerékpárutakat le szokták zárni?

[ Szerkesztve ]

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#161200) Maximum1 válasza MZsoltee (#161199) üzenetére


Maximum1
őstag

Kiszámíthatatlan melyik önkormányzat mit talál ki, engem Pilisborosjenőn húsvétkor nem engedtek be az erdőbe bringával, mehettem a búzamezőn át....
Ha a bringaút valami nagy forgalmú parkolón keresztül visz amit lezárnak a turisták elől akkor ott lehet rá számítani hogy korlátozni fognak, max kimentek a főútra.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.