Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

ASSASIN'S CREED ORIGINS

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Ezúttal szakítunk az egyre modernebb korral, és egészen az ókori Egyiptomig utazunk vissza, ami Kleopátra felemelkedése és uralkodása alatt fog játszódni (i.e 69 és i.e 30 között).

Előzetes információk szerint Egyiptom különböző városait, és a Földközi-tengert járhatjuk be főhősünkkel Bayek-el (a másik játszható karakter egyelőre nem ismert).

Egy év kihagyás után nagy érdeklődéssel várjuk az innovatívnak ígért játékot, ami az eddigieknél sokkal dinamikusabb világot, teljesen új harcrendszert, és mesterséges intelligenciát ígér a Black Flag fejlesztői csapatától.
Reméljük hogy a jóval hosszabb fejlesztési idő, és a rendező szerint a korábbiaktól radikálisan eltérő játék meghozza a kívánt sikert.

Napról napra szivárognak újabb részletek a játékról, aminek lehetne ez a topik a gyűjtőhelye, és a játék főtopikja :)

Várható megjelenés: 2017. október 27

(#2) Fred23 válasza DeathAdder (#1) üzenetére


Fred23
nagyúr

Jó, hogy lett topikja!

Amit a másikba Xerxész linkelt.

(#3) Xerxész válasza DeathAdder (#1) üzenetére


Xerxész
őstag

Akkor bejelentkezünk ide is. :D

Én azért remélem, hogy a Unity és Syndicate mintájára lesznek ebben is riftek, és Egyiptom más időszakába is beléphetünk.
Személy szerint a Kivonulást nagyon szeretném II. Ramszesz idejéből, Mózessel, Éden botjával és a Vörös-tenger szétválasztásával. Meg egy Napóleon inváziója időszak se lenne rossz, megjelenhetne Arno is újra. :)

[ Szerkesztve ]

(#4) DeathAdder válasza Xerxész (#3) üzenetére


DeathAdder
veterán

Azokat én is szerettem :K

Olvasni lehetett olyat is, hogy az Ubi trilógiát tervez ugyanazzal a főhőssel, de majd Görögországban, harmadik meg lehet talán az ókori Róma.. és ott is kínálkozik megannyi rift mint Egyiptomban :)

(#5) Xerxész


Xerxész
őstag

Megvolt az ACO bemutatója a Microsoft előadásában. Trailer és játékmenet is volt.
Szép lesz, az biztos. Sztoriból még szinte semmi nem derül ki, gondolom erről majd a hivatalos Ubi előadáson eshet szó.
A trailer végén az az óriáskígyó nagyon menő volt. :))

[ Szerkesztve ]

(#6) DeathAdder válasza Xerxész (#5) üzenetére


DeathAdder
veterán

és jött egy gameplay is :)

(#7) Xerxész válasza DeathAdder (#6) üzenetére


Xerxész
őstag

(#8) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Képek:
[kép] [kép] [kép] [kép] [kép] [kép] [kép] [kép] [kép] [kép] [kép] [kép] [kép] [kép]

Topik mentve, gondolom lesz rendes összefoglaló is a topik nyitótól. Köszi előre is. :R

Live-Die-Respawn

(#9) Lenry válasza oriic (#8) üzenetére


Lenry
félisten

új fejed van?

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#10) Lenry válasza oriic (#8) üzenetére


Lenry
félisten

jók a képek.

érdekelne az a csomó lebegő vizihulla

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#11) oriic válasza Lenry (#9) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Igen. Alig par napos.

Live-Die-Respawn

(#12) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Skill fa:

Live-Die-Respawn

(#13) Xerxész válasza Lenry (#10) üzenetére


Xerxész
őstag

Mihez kezdenél velük? :D

Van már infód a következő AC játék helyszínéről/koráról? :) Te vagy az egyetlen, akinek hiszek, mert eddig minden infód valós volt.

(#14) Lenry válasza Xerxész (#13) üzenetére


Lenry
félisten

semmit, de kissé anakron ez az 1920-as évekbeli maffia módszer :D

nincs semmi új infóm

(#11) oriic jó lett :R

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#15) Xerxész válasza Lenry (#14) üzenetére


Xerxész
őstag

Nem baj. Majd úgyis berakod ide minden kommentár nélkül, ahogy szoktad. ;)

Nekem tetszik, amit összedobtak, a hibák ellenére (pl. "vak" őrök) is. Már csak a modern szál és az esetleges riftek érdekelnének...na meg persze a sztori. :)

(#16) Xerxész


Xerxész
őstag

Érdekesség:
Az aszaszin jel eredete.

(#17) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Közel félórányi gameplay

Valszeg törlik a videót hamar.

Live-Die-Respawn

(#18) DeathAdder válasza oriic (#17) üzenetére


DeathAdder
veterán

Huhh, asszem ehhez majd upgradelni kell a gépemet :))

(#19) Xerxész


Xerxész
őstag

Desmond vérvonala? :)

(#20) DeathAdder válasza Xerxész (#19) üzenetére


DeathAdder
veterán

érdekes, Altaïr, Ezio, Desmond, Aveline, Bayek. Mindnek ott volt a heg :)

(#21) melega


melega
őstag

Én előrendeltem. Eddig nekem az összes AC bejött és ment, remélem ezt sem rontjá el.

[ Szerkesztve ]

(#22) Fred23 válasza oriic (#17) üzenetére


Fred23
nagyúr

Köszi, gyorsan letöltöttem még tegnap pont ezért!

#16 Xerxész: Neked is köszi, ez is új volt számomra!

Ha lesz időm, keresgélek én is a témában... -addig nem tud valaki a motorról valamit mondani? Egy keresés alapján nem lesz nagy változás gépigényben a Ghost Recon: Wildlands-hoz képest.

(#23) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

20 perc gameplay. (elvileg más mint a fentebb látott törölt videó)

Live-Die-Respawn

(#24) DigitXT válasza DeathAdder (#20) üzenetére


DigitXT
félisten

Ez amúgy hogy jön ki? Emlékeim szerint Ezio-t 14xx-ben arcon dobták egy
kővel, onnan a sérülés: még ha heg is lesz belőle, az nem öröklődhet, pláne
nem visszafelé(!), hogy már az ősének is volt. Mindegy, ez már csak ilyen...

(#25) DeathAdder válasza DigitXT (#24) üzenetére


DeathAdder
veterán

Nyilván ez csak egy ilyen érdekesség és a főhősöknek semmi kapcsolata nincs egymáshoz, legalábbis eddigi tudomásunk szerint.

(#26) DeathAdder válasza oriic (#23) üzenetére


DeathAdder
veterán

A teljesen megújuló harcrendszerből eddig nem sokat láttunk, csak hogy nagyon primitív.
Korábban volt már élő pajzs, több féle kivégzési kombó több ellenségen egyszerre, vagy a megjelölt célpontok hogy melyik milyen fegyverrel harc közben. Ebből eddig semmit nem láttunk és az Al ugyanolyan buta mint eddig.

A táj nagyon szép, meg a zenék is, viszont a karakter mozgása teljesen szürreális, meg amilyen sebességgel mászik 180 fokban felfelé...az első rész óta folyamatosan gyorsabb és gyorsabb a mozgás.

Kíváncsi vagyok lesz-e első civilizáció na meg jelen.

(#27) Lottheus


Lottheus
tag

A harcrendszer nekem sem tetszik, valahogy kevésnek hat, és nagyon bugyutának, ez a félre siklás például ami a kitérés nagyon gyenge animáció. Elhiszem hogy egy dark soulsnak ez jó harcrendszer de a creedben valahogy látványosabb megoldásokhoz szokott a tősgyökeres ac fan szemem.Értem hogy új irányvonalat keresnek és új játékosoknak lehet nem is szúrja a szemét csak én reméltem hogy sikerül egy jobb megoldást találniuk ami látványos de újszerű is egyben.

A kémek nem úgy dolgoznak, hogy gyanút keltsenek. Épp ellenkezőleg. De pont az bennük a gyanús, hogy nem gyanúsak.

(#28) ViharVadász


ViharVadász
őstag

Sziasztok!
Én is csatlakozok a várakozók közé, a játék előrendelve, indulhat a visszaszámlálás.:D

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#29) Fred23


Fred23
nagyúr

(#30) Lenry válasza ViharVadász (#28) üzenetére


Lenry
félisten

bármennyire is szépnek és jónak ígérkezik ez a játék, de nincs az az isten, hogy én valaha még egyszer játékot rendeljek elő az Ubisofttól
(és ez igaz a Far Cry 5-re is)

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#31) ViharVadász válasza Lenry (#30) üzenetére


ViharVadász
őstag

Én azért bízom az Ubisoft-ban, eddig csak egy játékukban csalódtam, ami az AC: Unity volt. Az AC: Syndicate játékukat pedig imádtam, igaz, a küldetések picit unalmasak voltak, de a melléktevékenységek nekem nagyon tetszettek. Plusz mióta vártam már egy egyiptomi témájú AC-t, úgyhogy számomra ez az egyik legjobban várt játék 2017-ben. :)

[ Szerkesztve ]

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#32) Gretel


Gretel
tag

Na, előrendelve.
(Kíváncsi vagyok, felbukkan-e Amunet, vagy legalább lesz-e rá utalás, ha már egyszer annak idején a második részben odapakolták Monteriggioniba a szobrát a szöveggel, hogy ő nyírta ki Kleopátrát a mérgeskígyóval.)

steam: ziretta

(#33) nincsnév007


nincsnév007
őstag

Magyar nyelvről van valami hír?

(#34) ViharVadász válasza nincsnév007 (#33) üzenetére


ViharVadász
őstag

Én még nem láttam róla semmi hírt, de egy kettő Online boltban a dobozképén rajta van a "HU" jelzés is. De ezt lehet csak úgy odarakták a képre. Remélhetőleg hamarosan megtudjuk az igazat.:)

[ Szerkesztve ]

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#35) nincsnév007 válasza ViharVadász (#34) üzenetére


nincsnév007
őstag

Most néztem ugyan az a csapat csinálja aki a Black Flaget és abban van magyar felirat/szöveg, akkor remélem itt is megcsinálják majd:D

(#36) ViharVadász válasza nincsnév007 (#35) üzenetére


ViharVadász
őstag

Bízzunk benne, én örülnék neki.:) Megérteném az angolt is, de nem mindent, így magyar felirattal lenne a legjobb mindenképp. :)

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#37) oriic válasza nincsnév007 (#35) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A magyaritas ettol fuggetlen. Itthon a forgalmazotol fugg hogy lesz-e felirat. Rakerdezek naluk.

Live-Die-Respawn

(#38) zolka95


zolka95
őstag

A trailer végén az a kígyó mi? :Y
Tudtommal nem léteztek ilyen óriás dögök sosem. Akkor ez most mégis hogy kerül egy AC-be?

Figyeltél rám? Vagy azt a piros ruhás nőt nézted?

(#39) DeathAdder válasza zolka95 (#38) üzenetére


DeathAdder
veterán

gondolom mitológiai lény, másrészt az ókori egyiptomot annyi rejtély övezi hogy a fantáziát szabadjára lehet engedni.

(#40) Xerxész válasza DeathAdder (#39) üzenetére


Xerxész
őstag

Megkérdezték a fejlesztőket erről és elvileg az a kígyó nem "valós" küldetés lesz, hanem valami képzelődésszerű.

(#41) morfondőr


morfondőr
őstag

Üdv mindenkinek!
Én is bizalmat szavaztam az Ubi-nak és előrendeltem. GreenManGaming-en az E3OFFER voucher-el £35.63, azaz kicsivel 12k Huf felett megvehető, én nem találtam ennél kedvezőbb ajánlatot. Nem vagyok AC fan, de meggyőztek az újítások, már csak azt remélem, hogy a sztori sem fog csalódást okozni. Látványban pedig ha hozza a Wildlands színvonalát (elvileg ugyanaz a motor), akkor igazán szemkápráztató lesz!

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#42) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#43) oriic válasza oriic (#42) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A játék ami előzmény, kap egy előzmény regényt.

[link]

Live-Die-Respawn

(#44) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Egyedül vagyok a topikban? :DDD

Az epikus víziló harcot amúgy láttátok már? :D [link]

Live-Die-Respawn

(#45) DeathAdder válasza oriic (#44) üzenetére


DeathAdder
veterán

Vízilovat víz alatt egy bottal ütögeted és megy le a HP-ja, jólvan :C

Jó lesz ez :K Remélem azért nem erőltetik ránk hogy állatokat öljünk, azt a 3/BF-be sem szívesen csináltam.

(#46) morfondőr


morfondőr
őstag

Smart Loot System Érdekesen hangzik, a loot nem fix, hanem inkább random lesz (néhány kivétellel, ha jól értettem), ami arra ösztönöz, hogy felfedezzük a világot. A nálunk gyengébb ellenfél gyenge loot-ot dob, de a sokkal erősebb ellenfél is a szintünkhöz mérten dob loot-ot, szóval nem lehet majd túl gyorsan felbuffolni magunkat 1-2 erős ellenfél legyőzésével.
A youtube-os arc videóit pedig érdemes követni AC témában, elég sűrűn osztja a híreket és nem nyivákol folyton, mint egy fürdős k.....

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#47) Fred23


Fred23
nagyúr

Abu85 elárulta, hogy DX12-es cím lesz a játék!

Szerintem így már ezt vehetjük biztosra. :D

(#48) morfondőr


morfondőr
őstag

Új gameplay ami egy mellék küldetést mutat meg: Assassin's Creed Origins: 18 Minutes of New Mission Gameplay (Xbox One X in 4K) - IGN First
Ha valóban több száz ilyen küldetés lesz a fősztorin kívül, akkor még Witcher 3 kihívó is lehet! Persze a realitások talaján állva, ha csak 30 ilyen terjedelmű mellékküldi lenne, már annak is örülnék!

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#49) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Gamescom trailer

Lesznek rómaiak úgy tűnik.

Live-Die-Respawn

(#50) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Néhány Assassin's Creed: Origins gameplay:

[link]
[link]
[link]
[link]
[link]

Trailer

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.