Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#128936) jjeahh válasza flash- (#128934) üzenetére


jjeahh
nagyúr

A br365 nem Altus szint? kicsit nekem zavaros már ez a számozás.Tudtommal alatta már csak a Tourney van, de lehet tévedek. Szerintem a teló sem egy nagy szám és a gumi instant cserés, mert borzalmas. Nagy gondok amúgy nincsenek a bringával, csak ennyiért vannak jobbak is, amiket linkeltél azok közül talán minden jobban kéne :D

zoli03: Én csak visszaolvasgattam a topikban agy témában és félóra alatt annyi szörnyűséget láttam, hogy kikészültem :D . No de összekapartam ma egy adag pénzt a kerékszettre, még hiányzik kb a háromnegyede, ha az is meglesz és összeválogatok párat, remélem az áldásotokat adjátok majd valamelyikre :B . XT agyakról tényleg rosszakat írnak egy ideje itt és nem csak a topikgazdánk, meg a Fulcrum is meg lett említve párszor, hogy beázós fajta. DT-nek az egyik agyáról is volt linkelve pár nagyon negatív vélemény és sajnos pont azzal az aggyal árulnak jó áron kerékszetteket. No de remélem azért nem sz*r az összes megfizethető agy, elég fura lenne :D . Meg hát a jelenlegi agyam sem egy kánaán, mégis bírta alattam a kiképzést, valszeg ha újrazsírozom még sokáig jó lesz a tartalék téli kerékszettembe.

Hasaggymeg: Egy ilyen szerszámot hogy kell elképzelni és mennyibe kerül? Vagy hogy keressek rá? Jó lenne azt is belekalkulálni az árba...
szerk: most látom a haverom Scottjában is ilyen agy van, neki eddig nem volt problémája vele, pedig csak hegyen hajtja és közel 100kg :DDD . Amúgy azért voltam kíváncsi, hogy vajon a most kapható kerékszettekben olyan agyak vannak-e, mint a tiéd, de nem, az összesben mást látok, nagyrészt M8010-et.

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.