Hirdetés

2024. június 24., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#119177) Napfénysüti

Van itt aki rekut hajt?
Tegnap összefutottam egy sráccal aki ilyen fekvőbringával tekert, két barátja ment mögötte (outi + MTB). Gondoltam kikerülöm őket aztán megyek tovább a saját tempómban de a rekus srác szerintem látott a tükörben és rákapcsolt. Durva mennyire könnyen ment tempót olyan 42 km/h-val igyekeztem egy 10 méterrel mögötte, de a szembeszélben eléggé fáradtam hogy tartsam ezt míg ő ránézésre azért nem szakadt meg. Aztán visszább vettem, hagytam had menjen és kicsit lassabban hajtottam tovább. Eltávolodott de még láttam azért, csak távolabb. Kis pihi után gondoltam csak megpróbálom utolérni így kiálltam a nyeregből aztán beleadtam ami még volt, bő 50-es tempóval végül csak sikerült lehagyni de aztán le is lassítottam és mutattam neki a hüvelykujjam gratulálva, majd mellé gurultam és dumáltunk. Azt mondta elvileg nem sokkal kisebb a légellenállása mint egy outinak, de azért ebben látva az előtte történteket erősen kételkedem. :)

Ha valaki hajt ilyen bringát megírhatná mennyivel könnyebb vele síkon menni. Nem az én világom a reku de egyszer azért kipróbálnám kíváncsiságból.

Més que un club!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.