Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#107151) tacto


tacto
aktív tag

Volt / van esetleg valakinek Exustar cipöje? Rendeltem egy Exustar SM324 - et, elsö körben bizom benne, hogy jo lesz a meret. Föleg varosi mindenes cipönek, a merevebb, dragabbat több okbol sem hordanam ennyit es igy mostanaban. Igen olcson csiptem el.
A neten nem irtak rosszat, de pl. a meretezesröl szokas szerint mindenki eleg szubjektiven.

(#107152) TomMusic válasza emiki6 (#107148) üzenetére


TomMusic
őstag

[link] :P
Bár ha jól sejtem, csak viccből írtad. :B

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#107153) TomMusic válasza ivana (#107150) üzenetére


TomMusic
őstag

Hát nem tudom Te hogy vagy vele, de én megyek vegyesen aszfalton és terepen is. :P
Jó, mondjuk nyilván csacskaság mindig ereszteni meg fújkálni a gumit, csak mint észrevétel írtam. Ugyanis hétfőn mikor jöttem le a János hegyről, aszfalton jöttem, és egy részen eléggé szét van mállva az út, rücskös, stb. Sajnos a teleszkópom (csak elöl van) túl kemény, hogy ezeket a kisebb vackokat felfogja, szóval kemény(ebb) gumival nagyon zavaró átmenni rajta. Viszont kiengedtem kicsit a gumit (a 2 bart csak saccoltam), és mintha varázslat történt volna, átsiklottam a göcsörtös úton.

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#107154) Tottinho válasza Tottinho (#106493) üzenetére


Tottinho
csendes tag

Ha valaki keres Székesfehérváron Lidl-is lánctisztító szettet, akkor a Balatoni útiban elég sok van. Sikerült ma beszereznem :)

(#107155) Bati0501 válasza zoli03 (#107125) üzenetére


Bati0501
őstag

Felhívtam az eladót, akkor derült ki, a hirdetésben sem látszik, illetve nem szerepel.
Azt mondta, hogy ő is csak a képek elkészítése után vette észre (kereskedésről van szó)...
Illetve pont utazunk, és útba esik a hely.

De akkor esetleg van vkinek bármilyen tanácsa, hogy ilyen esetben és úgy általában mit kell nézni?

(#107156) emiki6 válasza TomMusic (#107152) üzenetére


emiki6
veterán

Viccből is, meg nem is. Tudom hogy létező kifejezés, de hamis, mert nincs olyan, hogy valami tapad és súrlódik ez ilyen bullshit kategória. Tapadó, de forgó keréknél is csak gördülés van és gördülési ellenállás, egymáson elmozduló (nem gördülő vagy ilyesmi) felületeknél van csúszás, siklás, stb és ezekhez tartozik a súrlódás.Ami tapad az meg annyira tapad, hogyegyáltalán nem súrlódik, mert ha súrlódna nem tapadna... A tapadási súrlódás akkora nonszensz, hogy hasonlóan nevetséges szópárt nem is tudok hirtelen kitalálni. Ez a tipikus esete annak, mikor valaki hibázott (de lehet hogy trollkodott vagy viccelődött) és a hibája (/gag-je) bekerült a köztudatba, mert mindenki gondolkodás nélkül átvette (és komolyan vette) a kifejezést. :((( (ezt nem neked írom, hanem mondjuk a linkelt oldalnak vagy aki így tette be a fizika tananyagba...)

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#107157) zoli03 válasza Bati0501 (#107155) üzenetére


zoli03
őstag

Ha kereskedés, akkor fogalma sincs, hogy keletkezhetett, vagy egyáltalán milyen hiba az. Amúgy meg egyszerű, átnézed van-e rajta sérülés, ha van, akkor én otthagynám.

(#107158) Bati0501 válasza zoli03 (#107157) üzenetére


Bati0501
őstag

Használt bringa, ezért lehet rajta. : /

De azt jól tudom, hogy azt kell nézni, hogy nem puha-e a váz, mert ha igen, akkor már történt vele vmi?
/itt olvastam, hogy sérülés esetén a karbon az alumíniumnál sérülés javíthatóság szempontjából jobb, de persze karbon esetében, ha már javítva volt, akkor se lesz az igazi gondolom, illetve persze én se szeretnék törött bringát/

(#107159) Benir8


Benir8
senior tag

Milyen kenőzsírt használjátok kormányra, monoblokkra, fogaskerékre(belső szerkezete), kerék agyakra stb...?
Lehet egy fajta?

[ Szerkesztve ]

(#107160) TomMusic válasza emiki6 (#107156) üzenetére


TomMusic
őstag

Világos, értem amit írsz. Kicsit olyan, mint a "de viszont" egybe ejtve. Bár nekem tetszenek az ilyenek. :DDD

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#107161) Bati0501 válasza TomMusic (#107160) üzenetére


Bati0501
őstag

De viszont-ot annyian használták így, helytelenül, hogy már az Akadémia is elfogadta, már hivatalosan helyesnek minősül. :((

(#107162) Benir8 válasza Benir8 (#107159) üzenetére


Benir8
senior tag

Mi a különbség 2 között?
MOTOREX BIKE WHITE GREASE ZSÍR FEHÉR -- MOTOREX BIKE GREASE 2000 ZSÍR ZÖLD
Egyformának tűnik.

(#107163) TomMusic


TomMusic
őstag

Hát jó, ezen kiégtem :DDD
[RENDŐRSÉG feliratú pólóban, a biciklijére szerelt szirénával próbált bírságolni].

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#107164) IMIIKE1998 válasza 6030D (#107080) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Tehát az aerodinamika ennyire számít. Csak az is baj, hogy amikor nagyon összehúzod magad, akkor nehezebb tekerni, mert összehúzod a tüdődet, nehezebb "lihegni". Bár kíváncsi vagyok, ha ennyi megy a régi 26-os bicóval, vajon ugyanezt tudnám csinálni egy mai 14.5 kilós montival? :D

(#107165) Napfénysüti válasza IMIIKE1998 (#107164) üzenetére

Országúti témában a gyártók most legjobban az aerodinamikára vannak ráfeküdve. Bár a legnagyobb ellenállást maga a bringás képezi.

Més que un club!

(#107166) Sleek válasza Benir8 (#107162) üzenetére


Sleek
senior tag

Szia a zöld kálcium bázisú, sokkal jobban taszítja a vizet . Általában max 60 fok üzemi hőfokra tervezték, egyes zsírok tudják a 120 fokot is
A lítium bázisút inkább a gépipar használja.
120 fokos maximális üzemi hőmérsékleten valamint itt is egy kettő tudja a 150 fokot .
Nlgi osztályról meg az adalékokról nem írnék mert hosszú lenne :)
Lényeg ha venni szeretnél a bringához, akkor mindenképpen kálcium bázisú legyen.
Viszont ennyi pénzért kegyetlen drága
Tessék :)
zsír

[ Szerkesztve ]

<OLYMPUS E-M10II VÁZ + EZ-M1442 II><Kross Level A2 Merida Scultura 300 ,Wilier GTR Team Rim Giant Xtc Slr 2 >

(#107167) Napfénysüti

BTWIN Ultra 900 CF teszt

Més que un club!

(#107168) parkr válasza TomMusic (#107163) üzenetére


parkr
őstag

:D

(#107169) l4cz válasza Sleek (#107166) üzenetére


l4cz
csendes tag

Ez mehet a telora is ? Teleszkópot mivel szoktatok tisztítani?

(#107170) madmike


madmike
őstag

Sziasztok!
Valaki segítsen gyerekűlés kérdésben.
MTB-re, hátra szeretnék venni valamit. A probléma ott kezdődik, hogy az első váltó bowden a nyeregcsőnél megy le, ezért sok gyerekülés kiesik, mert nincs kialakítva a konzolon hely a bowdennek.
Szempont még hogy dönthető legyen.
Eddig csak a Hamax Sleepy / Siesta amiről biztosan tudom, hogy felszerelhető. Ti tudtok másik ülést ami jó lehet?

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#107171) Sleek válasza l4cz (#107169) üzenetére


Sleek
senior tag

Zsírt én max összerakásnál használok azért hogy ne csípjem el a gumigyűrűt .
Becsúszóra ne kenj zsírt mert minden port össze fog szedni.

<OLYMPUS E-M10II VÁZ + EZ-M1442 II><Kross Level A2 Merida Scultura 300 ,Wilier GTR Team Rim Giant Xtc Slr 2 >

(#107172) inifini válasza IMIIKE1998 (#107164) üzenetére


inifini
tag

Próbáld ki, hogy lehajolsz a kormányra és úgy tekered ki a maxot magadból, vagy kiegyenesedve megpróbálod ugyanazt. És ha lehajolsz, attól még tudsz lihegni. A súly pedig számít szerintem lefele és felfele is, lefele visz, felfelé visszahúz.

(#107173) zoli03


zoli03
őstag

Magura MT5 fék van az össztelósomon (130/120 mm rugóút), elöl-hátul 180 mm-es tárcsával. Le akarom cserélni, nem igazán vagyok vele megelégedve. Ami nem tetszik benne:
- gyárilag levegős volt, majdnem kormányig be lehetett húzni a fékkart kb 100 km után
- le lett légtelenítve, sokkal jobb lett a nyomáspont, de 10-20 km után megint beljebb került és kevésbé határozott (még így sokkal jobb, mint légtelenítés előtt)
- a nyomáspont nem olyan határozott, mint egy Shimanonál, felkeményedik a fékkar, de még simán lehet beljebb húzni
- a fékkar alu, de a fék műanyagból van (legalábbis az összes külső felülete az, nem hiszem, hogy csak borítás lenne)
- hiába négy dugattyús, nem érzem azt az óriási fékerőt, egy ujjal elég erősen kell húzni, hogy első kerékre álljon a bicikli
- a legnagyobb gondom: nagyon kicsi a hézag a betét és a tárcsa között, iszonyat nehéz beállítani, olyan kicsi a rés, hogy alig látni át, egy Shimanot lényegesen könnyebb beállítani. Elöl Pike RC van, kanyarban mégis sokszor beleér a tárcsa a betétbe. Shimanonál gyengébb teleszkóppal sosem volt ilyen gondom. Kerékkivétel után hiába van átütőtengely, 99%, hogy féket kell állítani.
- nem igazán tetszik a fékkar formája, elég hosszú

SLX BR-M7000-et néztem ki, ismerősömnek ilyen van, fogásra tetszik, nyomáspontra is. 203/180-as tárcsával elég lenne egyujjas használathoz (90 kg vagyok kb)?
XT-ről (BR-M8000) sok rosszat olvastam (elmászó nyomáspont), a súly miatt nem éri meg nekem a többletár, maximum ha nagyobb fékerőt tud. Még a ZEE-t (BR-M640) néztem, de erről nem sok mindent találtam.

(#107174) 6030D válasza Hasaggymeg (#107149) üzenetére


6030D
Ármester

Hát először kerekedett a szemem, hogy 45 perc alatt megvolt a kilátó, de aztán megnyitottam a képet és megnyugodtam. :DDD Merre mentél, van valami track mint a múltkor?

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#107175) Hasaggymeg válasza cozmo (#107140) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Hát igen,hiába jó,ha a hányástól nem látsz ki belőle. :DDD

(#107167) Napfénysüti...le kellene tesztelni őket egy negatív hozzászólással,lássuk kitörlik? ;]

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#107176) emiki6 válasza Hasaggymeg (#107149) üzenetére


emiki6
veterán

A kormányszarv mire jó?
(Nem esik le a szatyor a kormányról? :DDD)

Más: aszittem magura mtc fékem van, mert a staigernek az a gyária, de xt az is, szóval megnyugodtam. Jót tesz a lelkemnek ha egy alkatrész xt. :B

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#107177) Napfénysüti válasza Hasaggymeg (#107175) üzenetére

Nincs geo táblázatuk, ejnye. ;]

Més que un club!

(#107178) 6030D válasza emiki6 (#107176) üzenetére


6030D
Ármester

:C

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#107179) Hasaggymeg válasza emiki6 (#107176) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Elég sokat túrázok aszfalton nejemmel,ott bizony meg jól fog,mikor órákig csak mész a Káli medencében,Őrségben,vagy éppen Mátrában.Megszoktam,már hiányozna.

(#107174) 6030D...csak így tudom megosztani. :B
[kép]...és itt a szokásos kavarás,amiért levontam az 5 percet.[kép]. Újra beereszkedtem,majd visszamásztam,mert nekem valamiért sosem sikerül elsőre odamenni. :U

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#107180) 6030D válasza Hasaggymeg (#107179) üzenetére


6030D
Ármester

Ha kinyomod a kék lakatot és megadod a linket, úgysem lehet?

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#107181) emiki6 válasza Hasaggymeg (#107179) üzenetére


emiki6
veterán

Bocs, miről beszélünk? Mi fog jól?

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#107182) Hasaggymeg válasza 6030D (#107180) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Kábé harmadszor vagyok honlapon,nem is látom a lakatot. :F Még egy próbálkozás. :U [link] vagy [link] Public-ra tettem. :DDD

emiki6...kormányszarv

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#107183) emiki6 válasza Hasaggymeg (#107182) üzenetére


emiki6
veterán

Akkor már csak azt nem értem mit fog jól és az miért segít bármiben?

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#107184) 6030D válasza Hasaggymeg (#107182) üzenetére


6030D
Ármester

Zsír! Adnék kudost, de nem lehet. :D
Ha érdekel, akkor az utolsó kereszteződében ha nem mész el balra, hanem tovább mész egyenesen, akkor be lehet menni a bányába. Sorompó van, utána meg út. Csak serényen figyeld a security-s Peugeot-t. :U

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#107185) Toobee válasza TomMusic (#107082) üzenetére


Toobee
veterán

Hát az 500-as MTB-re, ahogy írtam is.

https://barbieripnk.hu/

(#107186) bunddog válasza zoli03 (#107173) üzenetére


bunddog
tag

M7000-em van bár terepet ritkán lát de csak ajánlani tudom (785 vagy 8000-em még nem volt) viszont szerintem a 675 az határozottabb, legalábbis én úgy érzem hogy sokkal jobban harap mint a 7000-es így én azt vennék a helyedben ha van még belőle fellelhető valamilyen shopban.

(#107187) ShiTmano válasza gergo5991 (#107067) üzenetére


ShiTmano
aktív tag

Uramisten, van baj. :W Méghogy a fatbike gazdagoknak való?! Magamnak raktam össze a fatbikeomat. A vázat zsír újonnan vettem Planet-x-ről 89fontért(kb: 33.000Ft), a Salsa(!) merev villát újonnan vettem szintén Britanniából 22.000Ft-ért szállítással(igaz, akcióban). A kerekeket potom pénzért vettem gumival együtt. Igaz azok használtak, de megkíméltek. Na jó, az integrált Sram hajtóművet közel 30.000-ért vettem, azóta már vehettem volna olcsóbban is. Az összes többi alkatrész ugyanaz, mint más kerékpáron(MTB) tehát ugyanannyiba kerül. Mivel a fatbikera nem szükséges teleszkóp, így itt kapásból nyertem(jófajta, új teló esetén) 100-150ezret. Mivel hátsó tag sem kell, ott mondjuk egy 50ezret. Nyilván árnyalja a képet, hogy fatbikera márkás, jó minőségű gumi duplája mint montira, meg ahogy írtam a hajtómű is némileg drágább. Fullyhoz képest viszont jóval olcsóbban ki lehet jönni, merevhez képest meg sokkal komfortosabb, tankszerűbb, sok mindent kivasal. Szóval én pont azért választottam, mert nem vagyok tehetős, viszont a merevfarú nekem túl rázós, komoly fullyra meg nem volt pénzem(na meg kipróbáltam egy alap fatet és már az is tetszett). Nyilván mindegyik más kategória nem lehet egy az egyben összehasonlítani, de igazából a "gazdag" részre reflektáltam.

Kollégám szerint az Auchanban most van belépő szintű fatbike 99.900Ft-ért(persze az azért kompromisszumos). :U Ennyit a gazdagságról. Nyilván lehet venni karbon vázzal, karbon kerékkel is milliókért, de az más kategóriából is annyiba fog kerülni.

A hsz-em nem támadás akart lenni, csak a sok előítéletet szeretném foszlatni. Átlagos fatbike, nem drága, nem lassú, nem nehéz(amit veszítesz a gumi tömegén, megspórolod a telón és a tag súlyán).

"Ilyen dolog ez, folyamatos növekedés, egy állandó méretű bolygón :D Rip rendszer..." by Crim

(#107188) Hasaggymeg válasza 6030D (#107184) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Mondta a kollégám,hogy néha ők is átrongyoltak a bányán és elsuhantak még mielőtt a portán reagálni tudtak volna. ;] ...amúgy még akartam írni,hogy a balra feltérés után vagy 200m-en rettenetes az út,ott még nagyon erősnek kell érkezned,hogy legyen lendületed tenni a kereket,mert folyton keresni kell a járhatatlan úton a járható részeket,vagy megakadsz,vagy elkapar.Aztán ha leálltál rengeteget kivesz belőled az újraindulás,azzal az erővel legalább újabb 50m-t tudnád nyomni felfele.

emiki6...hát pl.lehetővé tesz egy másik,kezünk természetes tartásához közelebbi kormányfogást,vagy kényelmesebb fogást,erősebb húzóerőt mikor kiállsz a meredeken.

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#107189) emiki6 válasza Hasaggymeg (#107188) üzenetére


emiki6
veterán

Értem! :R

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#107190) TomMusic válasza Toobee (#107185) üzenetére


TomMusic
őstag

Na most nézem, hogy az egyik "Roadr 500", a másik meg "MTB 500". Bocsi. :B

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#107191) Runner_fxr válasza zoli03 (#107173) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Nekem MT4-es volt. Annyira nem volt szar fék, pedig az csak 2 dugattyús, bár elájulva sem voltam tőle, kb Deore szint, talán kicsit erősebb. Egyszer kellett légtelenítenem. Elég macera egyébként, nem egy átgondolt folyamat. Arra nem emlékszem, hogy túl közel lettek volna a betétek a tárcsához. Neked valószínűleg levegős maradt. A Shimano sokkal jobb, ebben egyetértek. MT4-es nekem is sokat cicergett elöl, szintén Pike villával. A legnagyobb bajom az volt vele, hogy egy komolyabb fékezésnél elmozdult a nyereg és utána durván beleért a betét a tárcsába. Menetrögzítő sem oldotta meg a problémát. 2db körmös alátéttel tudtam végül fixálni úgy ahogy a féknyerget. Shimano féket sokkal könnyebben és tökéletesen le lehet légteleníteni, bár ott is előfordul, hogy a gyári új fékben kevés az olaj vagy levegős,de a Shimano légtelenítése egy átgondolt folyamat, a Magurát kb lehetetlen tökéletesre megcsinálni. A Deore/SLX ereje elég harmatos, annak ellenére, hogy egy jó fék, sokan meg vannak vele elégedve. Nekem, pláne egy össztelós pedelec-re elég kevés. XT már egész jó. Most Zee-t rendeltem, előre 203-as SLX tárcsát, hátra 180-ast. Saint-et is próbáltam, több ismerősömnek is van, na az egy hibátlan fék, brutális fékerővel. A Zee gyakorlatilag egy Saint, kicsit más dizájnnal, meg kicsit más fékkarral, fékerőben ugyan az. Még nem raktam össze a bringát az új fékkel, de ismerősi körben van Zee, próbáltam azt is. Szerintem ár/értékben nem találsz jobbat, az biztos. Bike-discount-on 200 euró egy Zee szett. Én ezt ajánlom. A Saint nem éri meg a felárat, XT meg nem lesz olyan nagy előrelépés.
A legjobb egy Hope Tech 3 V4 szett lenne, de az 500 euro tárcsákkal együtt. :) Ilyet szerettem volna, de már sajnos nem fért bele a költségvetésbe. Már 400K-t elköltöttem a bringára, amióta megvettem.

[ Szerkesztve ]

(#107192) StLui válasza emiki6 (#107176) üzenetére


StLui
veterán

Én gyerekkoromban előrefordítottam a 20-24-es bringám kormányát (tanyabájk szerű, hagyományos kormány) és az előre álló szarvval ahogy tekertem, és üvöltöttem hogy vigyázat ezerrel jövök, kikaptam egy nő kezéből a szatyrot, úgy kiabáltak utánam, hogy vigyem vissza :D

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#107193) TomMusic válasza StLui (#107192) üzenetére


TomMusic
őstag

A mondatod első felénél írni akartam, hogy jé, ilyet én is csináltam anno, de aztán végigolvastam a mondatot.. és hát mégse. :D

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#107194) StLui válasza TomMusic (#107193) üzenetére


StLui
veterán

"kikaptam egy nő kezéből a szatyrot"= felakadt a kormányszarvra , 200 méter után vettem észre, hogy viszek egy szatyrot :DDD

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#107195) emiki6 válasza StLui (#107194) üzenetére


emiki6
veterán

Jaaa. Mondjuk ez még furább, mintha elvetted volna... :DDD

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#107196) Benir8 válasza Sleek (#107166) üzenetére


Benir8
senior tag

Köszönöm a linket. Érdekes. Nem tudtam, hogy van ennél olcsóbb is.
Agip-et veszek. :)

(#107197) 6030D válasza Hasaggymeg (#107188) üzenetére


6030D
Ármester

Jó kis technikás rész. Oda egyébként nagyon jó a tubeless, mondani is akartam neked. Utána a kilátó felé van még egy ilyen meredek.

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#107198) Hasaggymeg válasza 6030D (#107197) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Utána a kilátó felé van még egy ilyen meredek....na ott még nem tartunk,nekem éppen elég szép a kilátás a Látó hegyről is. :U

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#107199) Wheex válasza zoli03 (#107173) üzenetére


Wheex
csendes tag

az XT -nek is van már 4 dugattyús változata, én ezt raktam az e-bikeomra könnyű volt méretre vágni a fékcsöveket és légteleníteni, 500km mentem eddig és nem volt semmi gond vele, a fogáspont stabil a fékkar kézre áll vaj puha, és nagyon jól adagolható. SM-RT81M tárcsával használom esőbe is hangtalan, nem cicereg.

(#107200) Szoles válasza jjeahh (#107132) üzenetére


Szoles
senior tag

Nem fogod elhinni,de én ilyenben tekerek. :))
Kiváncsiságból rendeltem mondván flexelni jó lesz. Erre kiderült, hogy gyakorlatilag hibátlan, nem torzít, így ebben tekerek. Enyém sárga, én ezt szeretem,elsősorban erdőbe kell az ágak és bogarak miatt. A sárga szépen emeli a kontrasztokat,meg tényleg uv álló,megmértem. És ezt lehet nyugodt szívvel összekarcolni, leejteni, ottfelejteni valahol.

Van pár napszemcsim, nayg részük szar, torzít, egy Intersportos csodában például úgy szédülök, mintha pár sör lenne bennem, szörnyű. Komoly márkák persze mások,bár fene tudja előre,hogy melyik fog bejönni használatban.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.