Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#266949) nemeth989 válasza parandroid (#266876) üzenetére


nemeth989
senior tag

Basszus, mintha én lettem volna, annyi különbséggel, nekem 15év után. Első monti, canyon utána próbáljuk ki az országutat, ne tököljünk, jó áron van Wili karbon, mert alu gagyi :DDD (ennek meg szép a színe, asszem 1200euro), majd monti elad, nem mentem vele. Megjelent a wili 10SL, azt a büdös az a forma meg szín kombó, disces, nagyjából megismertem az országúti bringák világát, volt egy jó deal 3400euro volt (még most is ha ránézek, úristen nem hiszem el, hogy az enyém) utána jött a gyerek, karbon bicóval nem szállítjuk, kell treking, jött a Giant. Most meg áhhh ki kell próbálni egy modern mtb, jó deal a bike24-es Cannondale, (jah és nagyon király a festése), ha nem jön be, tuti elmegy minimális bukóval, 800euro volt, egyébként nem nagyon értek a mtb világhoz, de ez valami óriási meglepetés volt, brutálisan jó cucc, mint egy tank. Gáton, erdei ösvényeken mentem, nagyon meglepett.
Én a tipikus impulzus vásárló vagyok, kell az, hogy valami tetszen a bringában, valami különlegesnek kell lennie, hogy amikor ránézek ez igen. Soha nem néztem, geokat, mérettábla ajánlás alapján vettem. Trekkinget kivéve, mindegyikért oda vagyok.
Colnagok, Pinarellok úristen csodák.

Jah igen és megjelent az új Wilier Filante SL :Y :Y

[ Szerkesztve ]

RideMyStyle "LoveMyWilier"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.