Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#262848) Hasaggymeg válasza jjeahh (#262830) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Női gumit akarsz feltenni?! ;] ...ami a minimális nyomást illeti, szerintem sem lehet sok értelme, hisz van 60 és van 120 kg-os kerékpáros, aligha lehet ugyanaz a minimum mind2nek. :F

...és ha már nyereg...tegnap elindultam és újra előjött ez a fura kopogás, tudtam 3+ órára megyek, így kaptam a stroke-ot mennyire hosszú lesz a nap úgy.😖😖😖...húztam-lazítottam a nyeregcsőbilincsen, a nyeregrögzítésen (minden faxán nyomatékon előtte :((( ), de semmi, ha kiálltam, elengedtem a kormányt, nem hajtottam csend lett, de ha normális póziban ültem és hajtottam is (csak előre!) kattogott. Leöntöttem drága vitaminos vízzel a nyeregcsőbilincset, hajtóműcsapágyakat egyenként, hátha különbséget hallok, végül kínomban megálltam, és felköptem (!) kis vizet számból a nyeregpálca fészkekbe és láss csodát...csend lett a következő 2,5 órára! Húzza a Cube a f@szára az összes kiegészítőjét (Cube Natural Fit Venec nyeregről beszélünk) , nem tudom kivel készítteti őket, de jóval csakis kivételesen találkozni!😬😬😬 Vége...

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.