Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Nálunk meg van akksigyár !

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#2) Ivy.4.Ever válasza t72killer (#1) üzenetére


Ivy.4.Ever
őstag

Hiába a prócesszor ha nincs villamosság ami bekapcsólja !!4!!

(#3) togvau válasza Ivy.4.Ever (#2) üzenetére


togvau
senior tag

gőz halycsa. Ha kilyön a gőz akko má nem mukodik!!!888

hitler, sztálin, micro usb

(#4) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Kíváncsi leszek, hogy az Intel mire megy majd azzal az új géppel, és ténylegesen fel tudja-e majd venni a versenyt. Főleg a fogyasztást kellene csökkenteniük erősen az új generációnál. Én addig tuti nem váltok platformot, míg ez vagy erre, vagy arra nem alakul.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#5) MuFFo


MuFFo
tag

Majd kijön a direktíva, hogy mindenki aki kilép az országból, köteles magával vinni egy Buksi típusú gőzgépet, ezzel felpörgetve a csúcstechnológia exportot. Aztán kijön a következő, hogy mindenki köteles legalább kétszer kilépni egy évben az országból.

Ha nincs semmi gipszer, akkor minden klopfol, avagy porhab, infulzió, pénztálca, magányóvoda, pogárcsa, szandár, kaukció,anterna

(#6) core2trio válasza MuFFo (#5) üzenetére


core2trio
tag

"Buksi típusú gőzgép" Mivaan? :DDD

(#7) Synthwave válasza core2trio (#6) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nem tudom, de kell kettő. :DDD

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#8) bteebi


bteebi
veterán

Nem is annyira hülyék az olaszok, mint amennyire. De megértem azt is, hogy a Vezérünk nem szeretne olyan országban lakni, ahol egy ilyen csipszgyár igényeit is ki bírnánk szolgálni. Nekik meg a németeknek, sőt a kínaiaknak is megfelelnek a biodroidok.

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#9) zetor2000 válasza bteebi (#8) üzenetére


zetor2000
senior tag

Azt itt is az lesz, mint sok olasz terméknél, hogy nem lesz mindegy, ki és melyik műszakban készítette a CPUt? :D
Giorgio éppen belesz*rt a melóba, ma nem készült el csak egy félig működő wafer, majd Mario befejezi, ha lejárt a sziesztája... :D Comprende?
Ja, és fognak gesztikulálni is... :DDD

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#10) Cefet


Cefet
aktív tag

Úgy látom itt kötelező hülyének lenni...
Tisztelet a kivételnek!

(#11) bteebi válasza zetor2000 (#9) üzenetére


bteebi
veterán

Jó eséllyel majdnem az egész üzemet Magyarországról importált vietnámi segédmunkások fogják vinni néhány kínai mérnökkel. :))

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.