Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#166601) INTELligent


INTELligent
senior tag

Garmin Edge 520 Plus-t használ valaki? Mert most alltricks-en ( :DDD) nem sokkal drágább, mint a használtak árszintje.
Ami nekem minimum kellene: Galileo támogatás, útvonal követése (erdőben, ártérben is menjen), ezen felül az energiatakarékos üzemmód még előny lenne. Ha tervezni nem tud, az nem gond.
Tesztek alapján pipa mindegyik a battery save mode-ot kivéve, de a Galielo-ról hivatalos infót nem találtam, csak ilyen user review-t.

[ Szerkesztve ]

Flickr: https://bit.ly/2wtfNl5 || https://500px.com/photofan96 || Strava: https://bit.ly/2QzLnok

(#166602) parandroid válasza INTELligent (#166601) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ha az edzés-funkciók nem érdekelnek mélyebben, az edge explore-t is nézd meg. Én teljesen elégedett vagyok vele, bár az érintőképernyőn navigálni kicsit olyan 2010-es igo feeling, de működik. Előre tervezett útvonalat viszont nagyon szépen mutat. Evileg a 1030-as edgeből butították vissza gazdaságosra, nekem is az 520plus / 530 / edge explore között ment a variálás. Előbbiek tudnak olyqnokat, hogy live segments, meg mászásból hátralévő idő, meg komolyabb teljesítményanalízis, explore meg jobb navi, display, és touch ui.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#166603) Toobee


Toobee
veterán

26-27 Kalnica érdekel valakit? Szállás reggelivel 30 EUR + utazás arányos része. Bérelni is lehet, ha nincs megfelelő vas.

https://barbieripnk.hu/

(#166604) Somatom válasza Sefter (#166582) üzenetére


Somatom
veterán

Hááát... Nekem volt pici sárvédőm. Semmit sem ért. A hátamat, a pofámat ugyanúgy teliverte a kerék. Aztán vettem ezeket. Az első adapteres, a hátsó gyorszáras. Mindkettő egy-egy mozdulattal levehető.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#166605) kovacs65 válasza parandroid (#166599) üzenetére


kovacs65
senior tag

Szuper.
THX

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#166606) sebgutkopf válasza jjeahh (#166572) üzenetére


sebgutkopf
őstag

Fantasztikusan uralja a srác a gépet. Egyúttal megmutatja, hogy felfelé is letolt dropperrel kell menni :D

(#166607) jjeahh válasza sebgutkopf (#166606) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Mindössze 2 videója van öszesen kb. 10.000-es nézettséggel, itt a másik, ez is hasonló: [link] . Érdekes, hogy szembemegy az aktuális divattal, semmi metál, effektek, drónos felvételek, csak egy gimbal, az eredeti hang és csak a mászás, a lefelét már nem mutatja :D .

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#166608) Hasaggymeg válasza jjeahh (#166607) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Lehet tolja lefele. ;] ...vagy viszik,úgy elfárad. :DDD Még volt egy hasonló pár hónapja itt,talán kevésbé technikás,de legalább ennyire élvezhető mászással...nem találom sehol. :(

(#166606) sebgutkopf...ez kevésbé hajtáshatékonyságra kihegyezett mászás,inkább triál ahol a nyereg szinte akadály a kerékpár ide-oda pakolásában. Nagyon ott a szeren a fickó,remélem jjeahh megtalálja nekem a másik hasonlót is. :)

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#166609) Segal válasza manager2220 (#166600) üzenetére


Segal
veterán

VAn a hardveraprónak is kerékpáros részlege :DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#166610) VSZM


VSZM
tag

Sziasztok!

Folding kerékpárt szeretnék vásárolni napi szintű használatra. Azért folding, mert jelenleg minden nap fel és le kell cipeljek egy 28-as városi kerékpárt, mert a kicsi liftbe nem férek be, és tároló sincs. Fontos, hogy váltós legyen, Budapesten lakom, a dombosabb budai részeken.

188 centi magas vagyok, a 20"-as folding bicajokat be tudom úgy állítani, hogy kényelmesen, egyenesen tudjak ülni rajta?

Nem találtam a Csepel összecsukhatókról tesztet, erről mit gondoltok?

Illetve olyan 150 ezer forintig milyen alternatíva van még az olcsó Decathlonos és Csepelekkel szemben? Esetleg egy használt Dahon?

SWBF2 4 EVER

(#166611) nmate91 válasza jjeahh (#166607) üzenetére


nmate91
tag

Danny Macaskill is csinál hasonlókat .

(#166612) ZolkoW válasza jjeahh (#166607) üzenetére


ZolkoW
őstag

már majdnem megnéztem, de ha tényleg semmi metál, akkor elvérzett ez is :D

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#166613) Somatom válasza VSZM (#166610) üzenetére


Somatom
veterán

Csak mondom. Volt otthon egy alapom. 17 ezerért vettem bele új, kontrás kereket, 3 gangos agyváltóval, kompletten (markolat, bowden, stb). Alapnak meg egy régi Csepel camping is jó.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#166614) Tuvix


Tuvix
tag

Hali!

Augusztusban vettem egy Baddok Chinook 29" kerékpárt, mert megtetszett és 15 év kihagyás után újra tekerni akartam. Ezután kezdtem el olvasni ezt a topikot és rájöttem, hogy nem az lett volna a legjobb választás. Ennek ellenére tekertem vele 1600 km-t, amiből 1100 km idén volt. Volt benne poros, kavicsos, erdei és aszfalt út is. Alkategóriába besorolni nem tudnám, csak annyi hogy MTB.
Tervben van egy MTB vásárlása is, de mostanában az aszfaltos tekerések, a (számomra) hosszú távok és az alapozás érdekelnek főleg. [link] [link]
Outik közül ezeket ajánlottátok, amik még vannak készleten:
[Triban RC520]
[Van Rysel EDR AF 105]
Ahogy olvastam, a Tribannál a súlyt (10,4 kg) hozzák fel negatívumnak, de a Baddog (15,5 kg) után nem biztos hogy nehéznek érezném.
Mindenképp újat szeretnék, a keret max 350k. Van-e ezektől jobb, ami belefér a keretbe és nem kell rá hónapokat várni? Vagy kezdő outisként nyugodtan választhatom a fentiek közül valamelyiket?

Előre is köszönöm

(#166615) Hasaggymeg válasza Tuvix (#166614) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Maxi bike,Eco Bike.

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#166616) f4lcon válasza Hasaggymeg (#166615) üzenetére


f4lcon
őstag

egy megjegyzés: bármennyire is csábító, a használt karbon országútikkal vigyzáni kell, mert túl sokan javítanak itthon karbont... esélyed sincs észrevenni a javítást laikusként, de ha észre is veszed, a szakszerűségről vagy a várható élettartamról akkor sem tudsz nyilatkozni.

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#166617) zsocy válasza Tuvix (#166614) üzenetére


zsocy
őstag

Igaza van a főnöknek, azokban a boltokban érdemes szétnézni, de ha csak új érdekel akkor a Van Rysel is jó, esetleg a nemrég tárgyalt Wilier is befér a keretbe, az meg már nagy név (és még szép is :) )

f4lcon, a karbon javítható anyag, ha normálisan megcsinálják olyan lesz mint az új. Nem baj ha van az országban ilyen szaktudás.

[ Szerkesztve ]

(#166618) Zoli1919


Zoli1919
újonc

Sziasztok!

Egy faék egyszerű, egysebességes vékony kerekű relatíve olcsó biciklit szeretnék, városban rohangálni. Az lenne a szempont, hogy ritkán kelljen javítani, de azért relatíve gyorsan tudjak síkon haladni.

Két kiszemeltem van. Az olcsóbb egy Muddyfox fixi 80ért:
http://www.johnnybiker.hu/kerekpar_reszletei/kerekparok/Fixi_kerekpar/Fixi_kerekpar_Muddyfox_Fixie_Fekete_Narancs

A drágább pedig a Csepel Royal *** 130-ért:
https://www.csepelkerekparuzlet.hu/Csepel-Royal-Fixi-Ferfi-kerekpar-Kek

Valaki fel tudna világosítani arról, hogy a kb 50 ezer különbség reális-e a 2 bicikli között? Mivel tud többet a Csepel? Tényleg jelentősen tartósabb/jobb alkatrészekkel van szerelve? Vagy arra, amire nekem kell jó az olcsóbb is és vegyem azt?

Bármilyen tanácsot szívesen fogadok.

Köszi,
Zoli

(#166619) Hasaggymeg válasza f4lcon (#166616) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Én karbont nem vennék (egyelőre) újat sem,csak másnak ajánlom. ;] Viccet félretéve van ezeknek a boltoknak időnként amolyan lecserélt külföldi egyesületi bringáik is,melyeknek gyakran semmi bajuk,csak volt pénz és lecserélték az egészet.Múltkor volt náluk (talán Eco Bikenál?) vagy 6-8 egyforma kerékpár,valami fura nevű kisipari termék,mind karbon,mind M-es vagy kisebb méret,de profi kidolgozású. Emléxem még az olasz egyesületnek is utána lehetett járni ahol egy lány bringás csapat cserélte le őket valami újra. :) Persze attól még lehet hibás,vagy javított is,de ilyenről eddig még nem hallottam. :F

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#166620) Tuvix válasza zsocy (#166617) üzenetére


Tuvix
tag

Kösöznöm, a többieknek is. De csak új érdekel. A Wilier sajnos elfogyott. Így szerintem a Van Rysel lesz. 176 cm magassághoz, 80 cm belső lábhossz mellé az M-es vázat adja. Remélem jó lesz.

(#166621) Napfénysüti válasza zsocy (#166617) üzenetére

Javítani tudják de pont nem lesz olyan mint az új (pl kevésbé lesz rugalmas).

Més que un club!

(#166622) bringasisti válasza f4lcon (#166616) üzenetére


bringasisti
őstag

Erre javasoltam korábban hogy lehet kölcsönözni műszert ami megmondja hogy volt sufni tuning vagy sem. Én attól félnék inkább hogy volt egy peca botom amit mikor megsuhintottam reccsent egy nagyot, de semmi nem mutatta hogy mi történt, vagyis egy hajszál repedés és rossz a vétel.

BENEFON DELTA--------N8

(#166623) manager2220


manager2220
tag

Edzőcipős tekeréshez, montival egy 29er-re milyen flat pedált ajánlotok? Nagyon Max 10k-ig? (szeretem a van hely a lábamnak :))

(#166624) cdl válasza Tuvix (#166620) üzenetére


cdl
senior tag

Én azért ezt is megnézném:
[link]
Ár értékben nagyon jók.
Bár a novemberi szállítás nem lehet kecsegtető.

[ Szerkesztve ]

(#166625) f4lcon válasza zsocy (#166617) üzenetére


f4lcon
őstag

csak rossz tapasztalatom van javított karbon vázakkal, többel is.
ráadásul az egyik itthoni "nagymenő" csinálta őket akit többen is ajánlottak :(
külsőre valóban olyan volt mint az új (főleg, mert le lett festve) de mindkettő hajszálpontosan ugyan ott tört újra 1-2 év használat után.

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#166626) zsocy válasza f4lcon (#166625) üzenetére


zsocy
őstag

Hiszek neked, sokkal nagyobb a tapasztalatod. Viszont csak nem rossz az összes használt karbon? Van valami mód hogy megnézzük vagy ellenőrizzük hogy jó vagy hibás a váz?
Előbb utóbb szeretnék egy karbon bringát, de az újra szinte biztos nem lesz pénzem, használtban meg tényleg nagyon jók mennek ilyen 300-400 körül.

(#166627) ZolkoW válasza zsocy (#166626) üzenetére


ZolkoW
őstag

annyiért (vagy inkább 250-ért) szerintem új karbon vázat kell venni, átpakolni ami jó, és mindenki örül :)

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#166628) gabro0 válasza Hasaggymeg (#166619) üzenetére


gabro0
őstag

Pedig tényleg sokan javíttatják. Itt nálunk a városban kb. az összes használt karbon külföldi javított cucc és nem is titkolják. Van előtte-utána képem is.

(#166629) bodazo válasza gabro0 (#166597) üzenetére


bodazo
tag

Igen lett változás. Valaki írta hogy vissza rakta a régit és jó lett. Ezt tettem én, de csak a 6.20-as megy vissza. Mert későbbi verzióval nem lehet játszani hogy ne frissítse egyből.

(#166630) Alg válasza gabro0 (#166597) üzenetére


Alg
veterán

Nem néztem azóta, telefonos appal BT-on keresztül szinkronizálok meg csinálok kb. mindent, az működik.

Basecamp-es/webes connect-es track átvitel is működik a Dakotára.

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#166631) Hasaggymeg válasza f4lcon (#166625) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Számomra van itt egy kis ellentmondás is,mert míg a magyarországi összes kerékpár meglehetősen kis része karbon,addig folyton karbon törésekről/javításokról hallani,miközben mindenhol az megy,hogy erősebb az alunál. :F Vagy drága és idekerül nyugatról az összes törött karbonváz? Még az ócska,ezeréves alu vázaknál is kevés törésről hallani. :F

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#166632) cdl válasza Hasaggymeg (#166631) üzenetére


cdl
senior tag

A használt karbon hírdetések 90%-a kintről behozott.
Ezeknek egy része lehet javított.
Ha felteszed a kérdést, hogy ki javít karbon vázat, azonnal lesz jó pár név.
És sokan tapasztalatból már írják is a véleményeket.
Az FB-n elő szokott fordulni a kérdés.
Szóval óvatosan.

Más: Az ez évi TdH résztvevői Debrecenben a feleségem munkahelyén fognak lakni, ha minden jól megy :)
Majd megvizslatom a gépeket.

[ Szerkesztve ]

(#166633) Tuvix válasza cdl (#166624) üzenetére


Tuvix
tag

Néztem azt is, de az a keret felett van és ugye a november. Piros vázzal is augusztus.
[link] Ez a verzió pedig nincs, pedig beleférne.

Ha valakinek van még tippje, szívesen fogadom. De ha nincs akkor rendelem a Van Ryselt.

(#166634) xy.zsolt válasza Hasaggymeg (#166631) üzenetére


xy.zsolt
őstag

Ha egy karbon váz onnan kap terhelést ahonnan nem tervezett (pl oldalról egy ütközésnél) akkor már közel sem olyan erős mint az alu.....és ez azért sűrűn előfordul

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#166635) ZolkoW válasza Hasaggymeg (#166631) üzenetére


ZolkoW
őstag

a karbonváz szálas szerkezetét tudva nekem gyanúsabb egy láthatatlanul javított váz, mint egy, amin van egy kis göb a javításnál, mindenesetre :).
(láthatatlanul javított: mondjuk elárulja a tulaj, hogy javítva volt, vagy csak át van festve)

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#166636) xy.zsolt válasza Napfénysüti (#166621) üzenetére


xy.zsolt
őstag

Ugyanakkor minél merevebb egy karbon váz annál jobb mert úgy viszi át jobban az erőt az aszfaltra....

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#166637) X Factor válasza Tuvix (#166614) üzenetére


X Factor
addikt

Triban RC520-on a maradekbol csereld le a kereket, ott az viszi el a súlyt. Nekem is az van, vétel után pár héttel kapott dt swiss R470-es felnit és panaracer ribmo 28-as kopenyt, meg dt kuloket. Ég és föld.

Make things work

(#166638) Alg válasza Tuvix (#166633) üzenetére


Alg
veterán

Kicsit a keret fölött, de az egyik legjobb alu váz, 105-el, 54-es méret talán még jó is lehet, bár jó lenne valahol kipróbálnod...

[link]

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#166639) ivana válasza Tuvix (#166614) üzenetére


ivana
Ármester

Ha tényleg outinak akarod akkor a van rysel. A tárcsafék tök felesleges, viszont a van rysel váza ezerszer jobb.

(#166640) Tuvix válasza ivana (#166639) üzenetére


Tuvix
tag

Igen, annak szánom.
Kérdés ha sokat bénázok a "jó" magyar utakon, akkor ezek a kerekek meddig fogják bírni alattam? Pl nálunk a kerékpárúton is van "dilletáció", repedések felvágva és szurokkal kiöntve. Ez még terepgumikon, montin is üt.

(#166641) zsocy válasza Tuvix (#166640) üzenetére


zsocy
őstag

Attól függ hány kiló vagy, és hogy mennyire szerencsétlenül találod el a lyukat. A gyári kerékszettek inkább erősre és nehézre vannak építve, bírni fogják. A szélesebb gumi is segít, 25 minimum, de akár 28as is ha belemegy.
Viszonyítás képpen én súlyos darab vagyok, 100kg körül, de még nem volt küllő vagy felni törésem amióta bringázok. Nemrég cseréltem kerékszettet (meg a gumit 23ról 25re) egy könnyebb darabra, de ez is bírja egyelőre. Mondjuk hosszú távú tapasztalatom még nincs.

(#166642) Tuvix válasza zsocy (#166641) üzenetére


Tuvix
tag

75 kg körül mozgok, tekeréssel február óta leadtam 7 kg-ot.
Hazaérek és rendelem is, mielőtt ez is elfogy. :)

(#166643) Hasaggymeg válasza Tuvix (#166640) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Ha nagyon őszinték akarunk lenni akkor itt kelet Európában pont annyira jók az utak egy "telivér" országútinak mint egy Ferrarinak,vagyis semennyire... :( aztán meg ott van a Paris-Roubaix is ugyebár,tehát semmi sem lehetetlen. :DDD
Ugyanakkor nagyon csodálkoznék ha azok az eredeti,nem túl könnyű,így gondolom inkább tartósra tervezett kerekek nem bírnának ki mindent. :F

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#166644) Mr.ProWolf


Mr.ProWolf
újonc

Sziasztok!

Tanácsot kérnék....
Rendeltem online Cross kerékpárt (Romet Orkan 1 M) 21 colos méretben (vázméret: 535mm), azonban 20 colosat kaptam (510mm). Lenne lehetőségem cserélni... 180cm-es magassághoz (80-82cm belső lábhossz) mekkora vázméretet javasoltok? Maradhat a 20"? Köszönöm

(#166645) Maximum1 válasza Zoli1919 (#166618) üzenetére


Maximum1
őstag

Kb. 6 éve voltam ilyen dilemmában.
Mudifox a sportdirect márkája, az üzletükben néztem meg, nekem silány minőségnek tűnt.

Csepel nagyon tetszett, de ahogy Te is írod pofátlanul drága.

Így vettem egy Neuzer Skidet, eddig semmit nem kellett cserélni rajta, 2. bringa kb 5 ezer lehet benne.
182cm vagyok és 54 es a vázam, most 57 vennék.
Még a Gepidának van a Spesis, ezt nem láttam élőben, csak az S3 szériát, azok tetszenek.
Volt nekik az S5 az egy gyönyörűség volt.

Ahogy nézem most is a Neuzer az arany középút, magyar cég, kínai bringa, itthon csak matricázzák, de ettől még jó, legalábbis nekem megfelelt.

(#166646) xy.zsolt válasza Tuvix (#166614) üzenetére


xy.zsolt
őstag

+1 a Van Rysel EDR AF 105 -re....a tárcsafék csak népvakítás annak aki nem jön gyakran esőben hegyről lefelé vagy nem óvja a drága karbon kereket. Plusz súly, plusz problémaforrás....de ezekről már itt beszéltünk eleget

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#166647) xy.zsolt válasza Tuvix (#166642) üzenetére


xy.zsolt
őstag

Nyugi....fogsz még 7Kg-ot fogyni ha naponta tekersz 30-50km-t.....én már nem győzök zabálni, hogy ne fogyjak 67Kg alá :) 22 éve pont 100kg voltam :D

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#166648) Mezga Aladár válasza xy.zsolt (#166646) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

'a tárcsafék csak népvakítás annak aki nem jön gyakran esőben hegyről lefelé vagy nem óvja a drága karbon kereket."

Nem kéne ilyen hü&eséget terjeszteni. Ha van rá keret akkor igenis használni kell.

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#166649) xy.zsolt válasza Mezga Aladár (#166648) üzenetére


xy.zsolt
őstag

Szerintem pedig te mondasz hülyeséget....fogadd el, hogy mások a prioritások. Én kimondottan az outi bringára értettem....ha te is akkor nem értem miért tolod a hype-ot?! Nagyon máskép látjuk ezt a outi témát.....én együtt tudok ezzel élni úgy is, hogy nem mondom másnak, hogy hülyeséget terjeszt.

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#166650) bundli válasza parandroid (#166581) üzenetére


bundli
tag

Igen, sajna nem olcsó a felszereltségéhez képest de én úgy láttam, hogy a legtöbb Gravel bike a 1500 körüli ársávtól indul. A Canyonnak is van a Grail szériája ami hasonló árban van, mondjuk azon GRX van, de azt nem tudom hova kéne belőni :F [link]

Arról nem is beszélve, hogy 600 euróért lenne egy ilyen Scott karbon villás fitnesz bringa is ami ár érték arányban erősen odaveri mindkettőt, csak 30-nál szélesebb gumi nem megy bele....
[kép1] [kép2]

Ez a Gravel bike dolog tényleg ilyen drága, vagy csak a piac van nagyon rossz állapotban? :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.