Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#140542) jjeahh válasza StLui (#140540) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Már harmadszor írom le, hogy nem csak autóval is járható utak vannak, ráadásul számomra már teljesen egyértelmű, hogy valszeg nem bringáztál hasonló körülmények között, mint ami itt van, vagy ha mégis (ami azért simán lehetséges), akkor egyszerűen nem azt értékeled amit én. A pályák kétkezi munkával és gépekkel építve vannak, kis túlzással fel van porszívózva, az ugratókról meg deszkából-fémből kiépített kanyarokról ne is beszéljünk, + tele van emberekkel a hely, ugyanott kell többször legyere és nem saját erőből jutsz fel. Én ezekért nem szeretem, meg azért, mert számomra gyakran túlzóak a lejtők és az ugratók. Szal semmi köze nincs a pályázásnak még a szekerek által egykor kitaposott utakhoz sem, az erdei víz-szél, medvesz*r és természet által kialakított ösvényekhez, a csendhez és mint írtad a vadregényes hangulathoz, felfedezősdihez meg végképp nem hasonlítható, a kettő szerintem kb annyira különbözik, mint a hóban fatbikeozás a DH-zástól. Ha neked inkább a pályázás fekszik jobban, megértem, mert sok pozitív oldala lehet annak is, gondolom ha szereted lejtőn zúzni és szeretsz ugratni, akkor sosem fogod annyira értékelni a sima ösvényeket és erdei utakat, mert számodra nem adja azt az adrenalint, vagy valami ilyesmi, de ezt is már sokszor leírtam, hogy megértem. Nem vagyunk egyformák és nem fogom ráderőltetni a saját nézőpontomat, ahogy neked sem kéne, mert annak nem értem mi értelme. De mindegy, részemről szerintem lezárva, mert fölösleges köröket futunk, úgy érzem sosem jön át, amit ebben a témában írok. Rájöttem, hogy ha nem azt értékeled a montizásban, amiért én élek-halok, akkor hiába próbálom megmagyarázni, sosem fog átmenni a lényeg. Szubjektív véleménye gondolom mindenkinek lehet és ezzel együtt jó lenne elfogadjuk a másikat és nem helikopternek nézni egymást. Párszor leírtad már te is ha jól emlékszek, hogy nem szeretsz annyira mászni, ahogy azt is leírtad, hogy hol mekkorát ugrattatok, mekkora volt a sikerélmény és melyik pálya milyen volt, én sosem hurrogtalak le miatta, hogy annak semmi értelme és nem kéne csinálnod, meg inkább tekerhetnél turistaösvényeken, mert ott legalább kisebb az esélye, hogy összetöröd magad. Ugyanúgy megértem pl. Runnert is, hogy pedelec montit hajt, mert neki megvan az oka rá, pedig én valszeg sosem vennék magamnak ilyen gépet. Csak szubjektív véleményt írtam, de mint mindíg, végül most is megbántam, nem kéne ilyen marhaságokat csinálnom :DDD . Szal részemről písz, de inkább nem folytatom tovább. Inkább tekernék, csak már jönne helyre a bordám :D

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.