Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#92951) rétisün válasza Hasaggymeg (#92950) üzenetére


rétisün
veterán

akksi, nem elem :N

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#92952) atok666 válasza Dottore (#92947) üzenetére


atok666
őstag

Betetes es betetes nadrag kozt - szerintem - oriasi tud lenni a kulonbseg. Van tobb betetes nadragom az arsav mindket vegebol es ossze se lehet hasonlitani a kettot - persze szigoruan szvsz :) De azt is elhiszem, hogy nem mindenkinek felel meg a bebetes gatyo.

Mas: Mar lassan 3 honapja, hogy pereceltem az outival es szettortem a vallam. Azota mar ultem cross bringan, tekertem az asszonnyal meg a gyerekekkel - nem is volt semmi gond. Ma felpattantam az outira, de kb 4km utan meg kellett ternem es hazajonnom, annyira nem birtak a vallaim :/ Meg ugyan jarok rehabilitacios kurara, es nem is tudom teljesen felemelni a karom, de azt gondoltam, hogy ennel azert jobb allapotban lesz majd 3 honap elteltevel... :/

Atok

[ Szerkesztve ]

(#92953) Hasaggymeg válasza atok666 (#92952) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Egyetértek.Betétes nélkül nyomom,ugyanakkor van egyetlen ajándékba kapott német,kantáros betétesem,mely alsó nélkül tökéletes.
Ami vállad illeti,légy türelmes,3 hónap kevés egy törés rehabilitálásához.Ha minden jól megy jövő ilyenkorra el is felejted majd az egészet. :K

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#92954) planbmokus


planbmokus
senior tag

Elnyerte végleges formáját a paripa!

"Minden állat egyenlő, de egyes állatok egyenlőbbek a többinél." (George Orwell - Állatfarm)

(#92955) 6030D


6030D
Ármester

Jó ez a Vereb-Pázmánd kör, csak ne lenne ilyen vizes az aszfalt... :(((

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#92956) ivana válasza Hasaggymeg (#92950) üzenetére


ivana
Ármester

18650 nem elem :) Amúgy a teslákban is ilyen van ;) Meg az összes laptopban.

(#92957) parkr válasza planbmokus (#92954) üzenetére


parkr
őstag

Lime X :D

amúgy ne akaszd így fel, nem használ a nyeregnek

(#92958) planbmokus válasza parkr (#92957) üzenetére


planbmokus
senior tag

Tudom, direkt gyötröm, mert ha az asszonynak még azt is be kéne adagolnom, hogy 20k egy nyereg, akkor sikítófrászt kapna :DDD

"Minden állat egyenlő, de egyes állatok egyenlőbbek a többinél." (George Orwell - Állatfarm)

(#92959) ShiTmano válasza Hasaggymeg (#92943) üzenetére


ShiTmano
aktív tag

Ki kellene próbálni, hogy a középcsapágyába belemegy-e a tengelyem. :D

(#92954) planbmokus: K. jól néz ki a cucc! :R Milyen széles gumi van rajta?

[ Szerkesztve ]

"Ilyen dolog ez, folyamatos növekedés, egy állandó méretű bolygón :D Rip rendszer..." by Crim

(#92960) planbmokus válasza ShiTmano (#92959) üzenetére


planbmokus
senior tag

Köszi szépen!
622x37, Continental AT Ride

"Minden állat egyenlő, de egyes állatok egyenlőbbek a többinél." (George Orwell - Állatfarm)

(#92961) Runner_fxr válasza Hasaggymeg (#92950) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Góliát elemmel! :D

(#92962) ShiTmano válasza planbmokus (#92960) üzenetére


ShiTmano
aktív tag

Ez való a magyar utakra. Ez a gumi már tompít is. És szimpi, hogy tárcsafékes. Koskormányosban én is inkább ilyet vennék mint hagyományos outit.

[ Szerkesztve ]

"Ilyen dolog ez, folyamatos növekedés, egy állandó méretű bolygón :D Rip rendszer..." by Crim

(#92963) planbmokus válasza ShiTmano (#92962) üzenetére


planbmokus
senior tag

Az eddigi 4 nap alatt látott már mindent: erdei ösvény, dózer, murva, fehér aszfalt, fekete aszfalt...
Mindenhol elmegy!
Ahol nem, oda már mtb kell vagy fat!

"Minden állat egyenlő, de egyes állatok egyenlőbbek a többinél." (George Orwell - Állatfarm)

(#92964) pc360 válasza ShiTmano (#92962) üzenetére


pc360
addikt

+1 Nekem egy ilyesmi nagyon bejönne a méretemben, slickesebb verzióban. :)

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#92965) Hasaggymeg válasza Runner_fxr (#92961) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Végre értelmes válasz! ;]

Planbmókus...szép,de kell a (Monster) dopping,hogy elviselhető legyen rossz úton? :DDD

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#92966) planbmokus válasza Hasaggymeg (#92965) üzenetére


planbmokus
senior tag

Nem, az inkább a napi munkamorálomhoz kell :D

"Minden állat egyenlő, de egyes állatok egyenlőbbek a többinél." (George Orwell - Állatfarm)

(#92967) -=RelakS=- válasza Hasaggymeg (#92965) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

És mondd, hol kell beletenni az elemet?

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#92968) Caldera1 válasza Hasaggymeg (#92925) üzenetére


Caldera1
tag

Köszi az eddigi segítséget, egyéb elfoglaltságok mellett lassan, de haladok. :D
Sikerült a beragadt dugattyút kiszednem. Most már túl vagyok a légtelenítésen, zsírtalanítottam mindent, elvileg mennének be a fékpofák, de hiába feszítem szét a dugattyúkat, nem akarnak teljesen szétfeszülni a két oldalra, ergó. ha a fékpofát beküzdöm, nincs semmi hézag a fékpofák között. :O Ezzel mit kell csinálnom?
Ettől eltekintve a két dugattyú most már szépen egyszerre jár.

(#92969) hegyimorc válasza Caldera1 (#92968) üzenetére


hegyimorc
senior tag

Sok a fékfolyadék?

Eladó 100km-t futott CUBE SL Cross Race fitness bringa 460eFt helyett 300eFt-ért (kb 175-195cm közötti magassághoz) : https://goo.gl/acsjPA

(#92970) Hasaggymeg válasza hegyimorc (#92969) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Én is erre tippelnék,de Runner megmondja,ő az igazi szaki itt. :K

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#92971) geotigris9 válasza Hasaggymeg (#92953) üzenetére


geotigris9
tag

Nekem valahogy nem jönnek be a bringàs kertésznadrágok. :N

Nagyban függ, hogy betétes nadrágnál valóban milyen minöségü a betét, mekkora a mérete, kiterjedése hozzá jön a nyereg milyensége a bringás segalkata valamint, hogy felvesz -e alsót a betétes gatya alá még ami nem ildomos max. hideg fagyosbidöben.

((( Hallgass Szabad és Független Tilos Rádiót FM90.3./Tilos.hu Mert megéri! )))

(#92972) Dottore


Dottore
addikt

Lassan készüljetek a forradalomra. :)
Ez a Zerode 13 kg Pinionnal.

[ Szerkesztve ]

(#92973) Because válasza Dottore (#92972) üzenetére


Because
őstag

csak az árakat nem értem, az hogy átültettek egy már létező dolgot kerékpárra....

(#92974) Dottore válasza Because (#92973) üzenetére


Dottore
addikt

Gondolj a RockShox RS-1 telóra. Az is egy létező "dolog", de megcsinálni olyan súlyban, hogy bringára jó legyen, nem olcsó mulatság. Mondjuk a súlyt leszámítva nem is sikerült nekik. Drága a technológia miatt és nem nyújt többet mint egy hagyományos rendszer.

A másik az, hogy ha mindenki gyártja, jóval olcsóbb lesz, a nagyobb cégek több erőforrást tudnak megmozgatni mint a kicsi Pinion. Szigorúan csak az én véleményem, hogy kifuttatják az 1x12 és hasonló társaikat mert ebben rengeteg pénz van, aztán utána mindenki szépen megcsinálja a maga agyváltóját.

[ Szerkesztve ]

(#92975) ivana válasza Dottore (#92974) üzenetére


ivana
Ármester

Egy csomó kerékpárba bőven elég lenne egy hatos ilyesmi is és az agyváltók se annyira nagyon drágák, ez meg amúgy egyszerűbb szerkezet mint egy agyváltó.

(#92976) atok666


atok666
őstag

Necces volt a vege :)
TdF

Atok

(#92977) Napfénysüti válasza atok666 (#92976) üzenetére

AllezALM! Bardet maradt dobogón. :)

Més que un club!

(#92978) rétisün


rétisün
veterán

akkor vége a Canyonnál az akcióknak......sebaj, amúgy is elfogyott az Endurace CF 7.0 a méretemben :U

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#92979) Hasaggymeg válasza Napfénysüti (#92977) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Egyetlen másodperccel! :Y ...a Pistolero is kitett még 1x magáért.

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#92980) atok666 válasza Napfénysüti (#92977) üzenetére


atok666
őstag

Ha a fapofa nem engedi ki az utolso par metert... mar lehet, hogy banja :)

Atok

(#92981) 5381 válasza atok666 (#92980) üzenetére


5381
aktív tag

Izgalmas volt. Igen, még Contador is ment egy egész tisztességeset :)
Viszont volt egy necces csatorna/padka pont egy kanyar külső íven, azt szemétség volt benne hagyni.

[ Szerkesztve ]

(#92982) planbmokus válasza Dottore (#92974) üzenetére


planbmokus
senior tag

Főleg, hogy egyes gyártók 10+ évvel megelőzték az RS1-et...
Marzocchi Shiver SC
RST Sigma SC
Manitou Dorado SC
Bergman Alice SC
...
És akkor csak a legismertebbeket írtam...

"Minden állat egyenlő, de egyes állatok egyenlőbbek a többinél." (George Orwell - Állatfarm)

(#92983) Dottore válasza planbmokus (#92982) üzenetére


Dottore
addikt

Igen igazad van. A probléma ezekkel az, hogy bringába zsákutca a fordított teleszkóp. Ezt pár évente mindig előhozzák, de csak technológiai erőfitogtatás. Valójában csak marketing.

(#92984) CaNNa3IS válasza Dottore (#92972) üzenetére


CaNNa3IS
senior tag

Nagyon baba

Jujj b+ vannak árak : [link]

[ Szerkesztve ]

Stay up Stay humble Ride hard Get stoked

(#92985) ZolkoW


ZolkoW
őstag

nem sok képem van pedelecekről, de hogy képbe kerüljek: ez (valamelyik KTM) árában van? mert a 300 pénz sokkal elviselhetőbb,mint a 600... elképzeltem,hogy hátha a párom is tudna jönni velem.. ja, telóról link: http://apro.bikemag.hu/browse/elektromos/3db-ujszeru-e-bike-ktm-e-race-bionx-48v-facelift-670km-flyer-full-slx-panasonic-48v-216km-rel-l400808.html

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#92986) planbmokus válasza Dottore (#92983) üzenetére


planbmokus
senior tag

Jó lenne az, csak a sokkal komolyabb szimmeringek, olajzárók (ár), a lent lévő becsúszók (sérülékenység) és a két félig nyitott keret (rugalmasság -ezt oldotta meg egyedül az RS1..) erősen elbillentik a mérleg nyelvét a sokkal érzékenyebb mozgás és az alacsonyabb beépítési magasság miatti pozitívumokról.
Szerencsém volt anno kipróbálni egy Dorado SC-t, évekkel utána sem találtam hasonlót, ami megközelítette a finomságát...

"Minden állat egyenlő, de egyes állatok egyenlőbbek a többinél." (George Orwell - Állatfarm)

(#92987) 3shae


3shae
aktív tag

Srácok megcsináltam a Gyál - Gödöllő - Vác - Esztergom - Párkány útvonalat múlt hét szombaton. Óriási, kimondhatatlan érzés volt amikor átléptük a határt :) Az út gyönyörű volt, müszaki hiba nélkül lement, egy baj volt hogy elkapott egy zivatar, és bőrig áztunk Zebegénynél. Még jó hogy az ottani kerékpáros büfében egyből törölközővel fogadtak.

Itt egy kép a limóról.

[ Szerkesztve ]

Bármi kérdésed van a meghirdetett termékeimmel kapcsolatban, nyugodtan írj PÜ-t vagy hívj! Mi legyen a nicked? 2shae! Az már foglalt.. akkor legyen 3!

(#92988) Hasaggymeg válasza 3shae (#92987) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Gatula,csak így tovább! Tavaly voltunk mi is az Őrségben ahol volt olyan napunk mikor 2 országhatárt léptünk át kétszer. :K

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#92989) 3shae válasza Hasaggymeg (#92988) üzenetére


3shae
aktív tag

Köszönöm :R

Az őrségi útvonal hogy volt neked?

Bármi kérdésed van a meghirdetett termékeimmel kapcsolatban, nyugodtan írj PÜ-t vagy hívj! Mi legyen a nicked? 2shae! Az már foglalt.. akkor legyen 3!

(#92990) Zebu válasza Napfénysüti (#92977) üzenetére


Zebu
addikt

Ezer éve nem jártam erre! Megy még az országútitás? 😅🚴

Balaton kört nem szeretne valaki nyomni valamikor decemberben virsligumissal?

(#92991) axlfsi válasza atok666 (#92952) üzenetére


axlfsi
veterán

Apropo betetes nadrag; ha mar mindket vegletbol volt/van neked, melyiket ajanlod igazan? Nem szeretnek kiserletezni, de abban sem vagyok feltetlenul biztos, hogy a legdragabb a legjobb (vagy igen?).

Pl. egy 10-15 ezred Focus gyatya mar jonak szamit vagy akar az olcsobb Decathlon is? Btw, holnap megyek a Decaba, tudnatok onnan is ajanlani korrekt minosegu (ergo kenyelmes, ami valoban segit!) nadragot? Ha jol tudom, eleg sok fele kapjato naluk is, az olcsobbtol a dragabbig(?).

Koszi! :R

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#92992) Zebu válasza axlfsi (#92991) üzenetére


Zebu
addikt

Szia,

Decathlonból a 700-zas széria már vállalható minőség hosszabb túrákra is (narancssárga vagy világoskék zseléy betétek ha jól emlékszem). Rövidebbre akár a piros is megteszi. Egyéni preferencia kérdése, sajnos ez ilyen kisérletezős mutatvány...

Én egy időben küszködtem a "lenti zsibbadással" főleg nagyobb mászások után, vagy közben. Kiderült, hogy a gatyával volt a baj, volt hogy még az alsómat is feltörte. Gatya csere és megoldódott. Jelenleg 4 gatyát váltogatok nyáron, 2 deka, 1 kínai és 1 Endura. Mondjuk az Endura a legjobb sajnos, rohadjon meg...

Próbára elsőre a deka jó szerintem a fent említett széria, aztán érdemesebb lehet kipróbálni spéci bringásruha gyártók termékeit: Santini, Sportful, Nalini, Endura vagy Castelli, stb...

[ Szerkesztve ]

(#92993) axlfsi válasza Zebu (#92992) üzenetére


axlfsi
veterán

Szia!

Koszonom szepen, holnap ralesek Decaban az altalad emlitett darabokra! :R

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#92994) Zebu válasza Vanir (#92924) üzenetére


Zebu
addikt

Pont ezt tapasztaltam én is ahogy fentebb leírtam...

Érdemes lenne megnézni hogy a nyereg szöge megfelelő-e. Menet közben akár állíta rajta. De simán kwhet, hogy az adott gatya neked nem jó és ezt eredményezi sajnos. :(

(#92995) Zebu válasza rétisün (#92978) üzenetére


Zebu
addikt

Huh hallod tavaly én meg is rendeltem egyet a CF 9.0 di2-ből, aztán lemondtam végül. Becsúszott egy ROSE helyette:

De nagyon foglalkoztat a mai napig. Nagyon pöpec masina. 2 kollégám használja. Nagyon kellemes geometria.

bocs az üzenet áradatért :) jó érzés visszatalálni

[ Szerkesztve ]

(#92996) Hasaggymeg válasza 3shae (#92989) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Szalafőn megszállva,onnan közel volt a 3ashatár,ahol pár kilométeren belül át lehetett karikázni a Szlovén,majd Osztrák határt.Egy 50km sugarú körben meglátogattuk az összes nagyobb osztrák és szlovén várost.

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#92997) IMIIKE1998 válasza axlfsi (#92937) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Most ezen értem azt, hogy szerinted koppintja az intersport a KTM-et? Vagy fordítva? :D

(#92998) IMIIKE1998


IMIIKE1998
őstag

Szerintetek (bringa) eladásnál muszáj próbaútra odaadni a kerót? Mert őszintén nem szívesen adnám oda, hogy aztán "eltekerjen" a majd 200k-s bringával... :/

[ Szerkesztve ]

(#92999) hegyimorc válasza IMIIKE1998 (#92998) üzenetére


hegyimorc
senior tag

Ha letette az árát miért ne? (én így adtam oda, a vevőnek is természetes volt)

Eladó 100km-t futott CUBE SL Cross Race fitness bringa 460eFt helyett 300eFt-ért (kb 175-195cm közötti magassághoz) : https://goo.gl/acsjPA

(#93000) IMIIKE1998 válasza hegyimorc (#92999) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

És ha a próbakör közben zakózik vele, akkor mi a biztosíték arra, hogy kifizeti a kárt? Illetve hogy bizonyítom rá, hogy ő törte össze? Majd azt mondja, eddig is ilyen volt... Sajnos nem arra kell számítani, hogy rendes vevőt talál az ember...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.