Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#279783) Speedy007 válasza Hasaggymeg (#279780) üzenetére


Speedy007
őstag

Múltkor mellékeltem hogy hol szoktam "gyors talpalóban" koptatni össze a féket ott elég szépen meg fogott a BL-MT401 és a BR-MT410-s az utólsó szakasz vissza felé murvás jellegű össze vissza tört aszfalttal és baba ököl nagyságú kövekkel ha esős nedves idő van akkor saras is ott a gumi volt a szűk keresztmetszet ami soha nem éreztem eddig mert a CST CT1313 hasonló helyen V--Fékkel szépen megfogott és felfelé sem kapart el vagy éreztem volna hogy megcsúszna de még nagy lendülettel lejövetel esetén is nem koppig húzott fékkarral csak negyed állással hogy fogjon a fék valamilyen szinten éreztem hogy csúszik a kerék.Kíváncsi leszek ha holnap vagy holnap után ha befutnak a korábban linklet Contik mit fognak produkálni mert hasonló a futó felületet mint a CST-nek és ha megcsinálják a küllőket rendesen végre akkor vissza megyek oda és ki próbálom . De ezzel viszont úgy tűnik hogy mellé nyúltam sárgán bajom nem volt vele de ilyen helyen a tárcsás kerékpár esetén le esik a kezem róla györcsösen kapaszkodtam hogy ne így legyen. úgy tűnik a gyárival jobb volt.

Hát ahogy szokták modani ha nincsen meg a "kémia" akkor nem fogod tudni megszokni én ilyen vagyok ha nem bírom egyből megszokni vagy rá érezni akkor keresek olyat amivel korábban bajom nem volt vagy ahhoz hasonlót

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.