Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#263275) parandroid válasza lanszelot (#263267) üzenetére


parandroid
nagyúr

Ez nagyon egyénfüggő, de ahogy a nyugalmi pulzus, úgy a max pulzus is edzettség függvénye is. Perpill minden vagyok, csak edzett nem, de 180-ig 45 évesen minden gond nélkül elmegyek (nyilván durván terhelve). Szóval a max így is fölötte van. Pontosan sose mértem, de pulzuszónáimat korábban úgy lőttem be, hogy legyen 185, nagy tévedés nincs benne. Azóta eltelt egy-két év, sérülések, kevesebb edzés, de nagy változást nem érzek, még mindig mernék ezzel számolni. A nyugalmi pulzusom amúgy 50-60 között van, az alvós-nagyon pihenős akár 50 alá is benéz.

Hasaggymeg: Párom vonatra járós, ütött-kopott, filléres bicajáról vitték el egyszer. Akkor valami 4-5 bicajt lefosztottak körülötte. De azon szakítottak el váltóbovdent is (beleakadhatott valami, amit rángattak), meg zárták is le poénból a gyári kerékzárral (le is szedtem róla utána). Gyorszáras nyeregcső nekünk akkor volt érdekes, amikor gyerekek, meg párom is szaladgált ugyanazzal a biciklivel, és nyilván nem egyforma magasak voltak.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.