Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 6030D

    Ármester

    válasz Csokicsibesz #255592 üzenetére

    Maradjunk annyiban, hogy ez nem volt sár, főleg nem olyan, ami tönkre vágja a technikát, én se vagyok hülye, hogy ilyennel szopassam magam egy hétvégi túrán. Csak a betegség miatt neked kicsit máshogy jött át. :R
    És ez a túra vége volt, ami előtt direkt megkérdeztem, hogy érdekel-e valakit még egy kilátó, meg egy jó út, ahol lehet sár. A többség az igenre szavazott. Szóval őket okold. :P

    A versenyen sarazás teljesen más. Túrán ha van egy tócsa, akkor kikerülöm, ha teljes szélességben van sár, akkor felveszem a bringát és elmegyek a fák között, illetve ha full besz*pjuk a híg agyagos sarat, akkor megkeressük a legrövidebb utat kifelé és go haza. Versenyen nem, ott mész bármi van. Persze csak akkor, ha megéri, mert mondjuk az előtte lévő hónapokban azért tekertél, azért vitatkoztál a családdal, azért toltál bele pénzt, mert végig akarsz menni a versenyen. És akkor nem számít, mibe kerül, mert ezt akarod csinálni, ezt szereted csinálni. Ha nem éri meg, mert nem készültél, van éppen fontosabb, és annyira nem is érdekel, akkor el kell engedni, mert csak a nagyszervíz díját fogod látni.
    Ha szeretnék költeni 1,3M-t erre a sportra, én előbb vennék belőle 800-ért egy fullos használt HT-t és versenyezném el a maradék 500-at, mint egy nagyon jó fullyt, amivel aztán tekergek az erdőben, meg átemelem a sáron. De ezt mondtam is neked, nem vagyunk egyformák, és ez így jó. Majd megyünk outizni, ott nincs sár. :P

    Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés