Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#216751) arcitec válasza fulton (#216748) üzenetére


arcitec
addikt

[link] A Selle SMP és társaival csak óvatosan, a széles "bumfordi" nem biztos, hogy "fenékhez" való! De még egy keskeny sem lehet a tuti, sajna a nyereg kérdés az már csak ilyen.
Ha nyom, akkor lehet széles az, de ha elsőre nem nyom, hanem majd úgy 40-80 km után nem tudsz ülni sem a fájdalomtól, na az lesz az igazán rossz választás. ;]
Fel kell rakni apróra, ha nem veszik vissza.

[ Szerkesztve ]

(#216752) Hasaggymeg válasza MPowerPH (#216743) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Atomjaira szedtem, a kanálrugót is kiszedtem megpucoltam, görgőket is (a görgőcsapágyak porvédőit a fickó tanácsa ellenére sem piszkáltam ki nehogy megsértsem őket, jól forogtak) mindent...mikor összeraktam, még levett kuplungfedéllel próbálgattam és úgy tűnt a szorítás ellenére mégsem műxik a fék... :F ...na meg amit írtam, van egy alátét a kanálrugó alatt amit a fickó nem szerelt (lehet neki a helyén maradt :F ) ezért lépésről lépésre követve a videóját én is kihagytam. :W Végül meg ugye vissza kellett szerelni a váltót, újracsípni a bowdent és beállítani újra a váltót...eltelt az idő ezekkel. :U Egy éves elmúlt gondoltam megpucolom, aztán meg láttam most videókban, hogy az a darabos kanálmozgás feszített állapotban, amit ugyancsak több videóban úgy mutattak be mint az új XT kuplung jellegzetessége nem a rendes működés része, hanem a kenőanyag hiánya. Aztán isten tudja, enyém bekapcsolt kuplunggal első perctől úgy mozgott mintha racsni lenne benne, pattogva.🤔 Mind1, most meglátjuk, amúgy meg semmi baja nem volt, tökéletesen tette dolgát.

#216745fulton...üléspozícióból ítélve kell oda az 1,5cm + oldalanként, vagyis 140-150-es nyereg...ha túl puha, vagy hamar szélesedik akkor is nyomhat ott a combközelítő inaknál. :F

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#216753) fulton válasza Hasaggymeg (#216752) üzenetére


fulton
addikt

Nekem a csont inkabb amit csesztet. Mintha az ülőcsont nagyon szélre esne ahol már elfogy a puhanság es nyomja az ules széle vagy nem is tudom h lehet körbe írni. Lehet a szélesebb kéne? :F de lejet nagyon elől ülök. Még megnézem majd.
Nincs semmi bolt ahol az üléseket ki lwhet próbálgatni?

[ Szerkesztve ]

(#216754) MPowerPH válasza Hasaggymeg (#216752) üzenetére


MPowerPH
félisten

Most egyenletesen mozog?

Don't Tread On Me

(#216755) parandroid válasza fulton (#216745) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Szar így ez a kép kilockolt térddel, ebből kb semmi nem látszik, de ami igen, az alapján az ülés is, meg a kormány is magasan van. Kérj meg valakit, hogy úgy fényképezzen le, amikor tekersz, mert ez így nonszensz, kb állsz a biciklin.

Amúgy a betétes naci mindig jobb ötlet, mint egy széles, túlpárnázott nyereg.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#216756) jjeahh válasza MPowerPH (#216747) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Szép nagyokat tekersz, fasza bringával, gondolom nagy szintekkel. Nincs stravad?

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#216757) Hasaggymeg válasza MPowerPH (#216754) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Most próbáltam nyomogatni mikor indultam melóba, de bár nem olyan darabos, most is úgy működik mint egy teló mely nagyon nehezen indul meg. :F IIyen volt újan is, így ezek szerint ez tényleg a működésének egyik jellegzetessége, legalábbis bizonyos állításnál ha feszesebbre van húzva racsniszerűen indul meg, még akkor is ha (pl.mint én) eredeti Shimano szabadonfutó zsírt rax bele.

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#216758) andrisbandi válasza parandroid (#216755) üzenetére


andrisbandi
őstag

When you are over 30 and you decide to go to a club
9gag
- Ez ugrott be.. :DDD a lehetőségek és az igények nem egyeznek.
Szerintem direkt adta ezt a bolta járós ülés pozit, így véli kényelmesnek.

Merv bringa+ kemény virsli gumik+ hosszú táv+ megemelt kormány/felegyenesedve tekerés= többszörös terhelés a popóra!

Nehéz elképzelni azt a verziót, amikor ezt egy ülés orvosolja.
- A súlynak el kellene oszlania, kicsit mintha négykézláb lenne az ember. Terhelni a pedálokra, kormányra, és csak részben az ülésre.

A gyenge hát jele az egyre inkább felegyenesedés. A korral is járhat.
Más sportokkal együtt érdemes erősíteni. Bármivel.
- Ez néha elő szokott itt kerülni, de nem népszerű elmélet :D

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#216759) parandroid válasza andrisbandi (#216758) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Igen, a magas kormány, egyenes hát, széles ülés az a kombináció, ami arra való, hogy vasárnaponként leugorj a sarki boltba bagettért. Rendszeres használatnál aztán jönnek a rendszeres gerincproblémák, a hátfájás, a combkidörzsölés, meg a bekékült fenék. :U

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#216760) jjeahh


jjeahh
nagyúr

Ahhoz képest, hogy április van nem rossz, ilyenkor 85 körül szokott lenni. Ülve, netezgetés közben, kávé után:

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#216761) fulton válasza parandroid (#216755) üzenetére


fulton
addikt

Töltök makd fel róla vidit.
A kormány direkt van ilyen magasan mert nem szeretem ha nagyon elöre kell hajolnom. Így kényelmes a kormany pozi

(#216762) evo87 válasza fulton (#216761) üzenetére


evo87
őstag

Ez az ülés téma szerintem mindenkit érint... Én is akarok most egy kényelmesebb nyerget, de úgy érzem full felesleges tanácsot kérnem, mert ki tudja kényelmes-e nekem az, ami másnak bejött... És igen... nagyon rossz, hogy nem lehet kipróbálni őket. :( :( :(

iPhone 13 Pro 128GB / MacBook Air M2/ Seiko Samurai / Fujifilm X-T30 / Mazda RX-8

(#216763) MPowerPH válasza jjeahh (#216756) üzenetére


MPowerPH
félisten

Nagyokat, de nem eleget. Munkam eddig korlatozott, mert mire vegeztem, sotet lett, hetvegen meg 1 napig iskolaban vagyok, szoval az is kiesik. :( Most kezd vegre javulni a helyzet, keson sotetedik es talan az ido is vegre tavaszra fordul.

Mar akkor orulok, ha meloba nem autoval kell jarnom, hanem bringaval. Amig ilyen hideg van reggel, a kislanyt nem ultetem ra a bicajra, mert megfazik. Addig jarhatok autoval, amit oszinten es tiszta szivbol ruhellek. :O

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#216764) andrisbandi


andrisbandi
őstag

Kerékpár nyereg teszt: ingyen vihetsz el több mint 30 modellt

awearsport
- Itt sok nyeregnél írják az ülőcsont szélesség -et.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#216765) ZolkoW válasza jjeahh (#216760) üzenetére


ZolkoW
őstag

ez mán ufó hozzám képest, én nyugalmit nagyon régen mértem, de 60 körül rémlik :B

nem kapcsolódik (hehe), de a decás evezőpadom meg hülyeségeket mér pulzus helyett, eleve újan is furcsálltam, hogy mennyire nem megy fel, de azóta edzés közben is ilyen 70-80-akat mutat, ami nonszensz, miközben a Polar saját appja mutatja a rendes értéket.. miután digitális az átvitel, csakis valami bug lehet..

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#216766) Dark Archon válasza MPowerPH (#216763) üzenetére


Dark Archon
addikt

"Amig ilyen hideg van reggel, a kislanyt nem ultetem ra a bicajra, mert megfazik." :DDD
Szegényke, nehogy megfújja a szél, mi? Ne viccelj, előbb kap el valami sz@rt az óvodában / iskolában, mint emiatt megfázna.

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#216767) Damateo válasza flash- (#216695) üzenetére


Damateo
aktív tag

Most van jó út Cegléd és Nagykőrös között.

(#216768) Ringman válasza evo87 (#216762) üzenetére


Ringman
nagyúr

6 Things You NEED to Know About Saddle Setup - BikeFitTuesdays

decával lehet próbálkozni, ott nem szarakodnak a visszavétellel, én annyit tettem meg, hogy körbetekerem a nyeregpálcát szigszalaggal, hogy ne karcolódjon.

(#216769) MPowerPH válasza Dark Archon (#216766) üzenetére


MPowerPH
félisten

Elol ul, ha megyunk, akkor az arcaba kapja a hideget, siman okozhat arcureg gyulladast nala. Bar mar filozok rajta, ha adok ra maszkot, akkor az lehet segit. Igy is minden masodik heten beteg, es hianyzik a bolcsiben, most is gyogyult fel, arcureggyulladasbol. :(

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#216770) RexpecT


RexpecT
addikt

Én is gondolkozok, hogy lecserélem a montin is egy GUB nyeregre a gyári Rockrider-t. 160 grammal könyebb lenne. Viszont a GUB 1152-es nyeregnek kb. harmadannyi a párnázottsága mint a mostani nyergemnek. Montira meg lehet jobb az extra párnázottság :F

(#216771) Dark Archon válasza MPowerPH (#216769) üzenetére


Dark Archon
addikt

Jó, nem vagyok orvos, de szvsz vírus vagy baktérium okoz arcüreggyulladást (vagy a gyerek orrából nem kiszívott takony), a szél nem. Nekünk 1,5 km az óvoda, van az az overáll meg kabát (kesztyű, sál, sapka), hogy mínuszokban is hoztam-vittem a gyereket. Persze olyankor nem száguldozom. De, hogy a covidot sem menet közben szerezte, az biztos.
Maszk helyett egy gyerek csősál is jó lehet egyébként, ha fázik az arca.

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#216772) zsocy válasza Dark Archon (#216771) üzenetére


zsocy
őstag

Én sem ültetném bele a bölcsis gyereket a szélbe, ha ettől lesz tudományosan beteg, ha nem. Amikor mögötted ül kitakarod, de neki előtte van az ülés. Reggel még hideg van, de remélem már nem sokáig.

(#216773) jjeahh válasza RexpecT (#216770) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Én simán kipróbálnék majd egyszer montin full karbon párnázás nélküli nyerget is, a jelenlegi is viszonylag kemény.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#216774) Toobee válasza Gaben92 (#216741) üzenetére


Toobee
veterán

Én nagyon drágának találtam a YT-t, tettem egy próbát az 590-es Fidlock kulaccsal, azt tudtam, hogy tuti befér. Aztán rendeltem egy 800-as kulacsot, mindenféle szerelék nélkül. Az is simán befér, úgyhogy át is szereltem rá a mágnest.

https://barbieripnk.hu/

(#216775) ZolkoW


ZolkoW
őstag

Ja, tegnapi nyeregtáskás kép. Podsacs, még régen a Planet-X-ről vettem. Ez szerintem jóféle, van tartása, akár ki van tömve, akár nincs, bár biztos vannak tudományosabbak. Például hiányolok róla valami jóféle hordfület, ha gyalog kell vinnem. Vízállóságra is tesztelve.
Nem emlékszem az akkori árára, de még 10e alatt lehetett, most sem sokkal több, bár már változott igazából, tehát tök mást kap az ember, ha most veszi.

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#216776) Toobee válasza evo87 (#216762) üzenetére


Toobee
veterán

Én elég csontos vagyok, aki hasonló paraméterekkel rendelkezik (nekem szélesek a 142-es nyergek), annak nagyon tudom ajánlani Aliexpressről a GUB 1158-at. De nem rossz a Selle koppintás sem.

https://barbieripnk.hu/

(#216777) RexpecT válasza Toobee (#216776) üzenetére


RexpecT
addikt

Nekem outin a 1152-es van ami a leírás szerint 130mm széles, az 1158-as pedig 145mm széles :F

(#216778) Toobee válasza RexpecT (#216777) üzenetére


Toobee
veterán

1159 van nekem, elírtam, ez a 138 széles.

https://barbieripnk.hu/

(#216779) MPowerPH válasza Dark Archon (#216771) üzenetére


MPowerPH
félisten

Csosal utolag jutott eszembe. Meg is kerdeztem anyat, van e. Nekem kicsit messzebb van a bolcsi, 4km -et kell menni reggel, lefele. Mar ma szencsegelek, hogy nem azzal jottunk, Pentektol remelem nem kell kocsiba ulni.

Toobee: Es az mennyi volt? YT -tol igaz 50EUR, de melle kellett a tartalek valtoful, es a vazhoz rendeltem csapagykeszletet is, hogy itt legyen nalam. Meg a zarodugok a vazra. Ezek csak onnan jonnek, szoval 10EUR szallitast egyebkent is ki kellett kohognom a YT -nek. A linkelt meg 32EUR volt, es hozza a szallitas meg 10EUR. Azert nem vacakoltam, 8EUR lett volna a kulonbozet, es nagyobb a kulacs.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#216780) MPowerPH válasza Toobee (#216774) üzenetére


MPowerPH
félisten

Nekem ez mar nem menne ra a bringara.

Don't Tread On Me

(#216781) evo87 válasza Toobee (#216776) üzenetére


evo87
őstag

Megfordult a fejemben, hogy nyelek egy nagyot és Bikeinn-ről berendelem 26 ropiért az Ergon SMC Sport Gel-t mindenütt agyondicsérik... bár veszett drága első próbálkozásnak, még a Selle Italia Model X Green SuperFlow, illetve annak a kényelmesebb verziója, a Selle Italia Model X Green Comfort+ SuperFlow ami szimpi és árban talán vállalhatóbb. Szintén dicsérik ezeket is.

iPhone 13 Pro 128GB / MacBook Air M2/ Seiko Samurai / Fujifilm X-T30 / Mazda RX-8

(#216782) Toobee válasza evo87 (#216781) üzenetére


Toobee
veterán

Ezek a puha, párnázott cuccok arra jók, hogy elnyomjanak. Minimál rugalmas réteg, vékony betétes gatya. Számomra ez a jó irány. Én is rengeteget kínlódtam a nyergekkel.

https://barbieripnk.hu/

(#216783) evo87 válasza Toobee (#216782) üzenetére


evo87
őstag

A Selle Italia Model X Green SuperFlow amit linkeltem az nem vékony réteges?

iPhone 13 Pro 128GB / MacBook Air M2/ Seiko Samurai / Fujifilm X-T30 / Mazda RX-8

(#216784) Dark Archon válasza MPowerPH (#216779) üzenetére


Dark Archon
addikt

Én egyébként elég durván összevesztem asszonnyal a téli bringás gyerekszállítás miatt. Szóval volt, amikor én is autóval vittem, illetve volt olyan időjárás, amikor beláttam, hogy jobb a békesség. Az én lányom már 4 éves, és ugye óvodáról van szó, mögöttem ül, valamennyire fogom neki a szelet, tehát jobban bírja a strapát :-) Az óvodában is kihajtják őket az udvarra - nagyon helyesen - ha esik, ha fúj.

[ Szerkesztve ]

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#216785) Hasaggymeg válasza Dark Archon (#216771) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Tény, hogy egyedül egy lakatlan szigeten nem lennél influenzás ha szétfagyasztanád magad akkor sem, közösségben ugyanakkor mindig és mindenhol fertőzött vagy valamilyen szinten, csakis immunrendszered állapotától függ észre sem veszed vagy éppen belehalsz... szervezetedet érő külső hatások (fázás, stressz, mérgező anyagok, stb.) pedig befolyásolják immunrendszered működését. Ezért fázunk meg...

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#216786) 6030D


6030D
Ármester

Jövő héttől megy a szendehelyi bölcsibe a gyerek. A'sszem nem fog Vácról bringával járni. :DDD Bár kemény lenne 50-nel leveretni a szerpentinen a kamionok között gyereküléssel. :N

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#216787) MPowerPH válasza Dark Archon (#216784) üzenetére


MPowerPH
félisten

Ha mogottem ulne, engem sem zavarna, ott fogom a szelet. Itt ugye telibe kapja, szemuveg ezert pl. tok alap, mert szegenynek egyebkent patakokban folyik a konnye. O meg csak 2 ev 8 honapos.
Hazafele mar nem lenne gond, ott egyebkent is folfele kell kaptatni, es joval melegebb is van.

Don't Tread On Me

(#216788) Hasaggymeg válasza 6030D (#216786) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Miért a szendehelyi, nem volt messzebb? 🤭... vagy csak jót lehet terepezni arra? ;]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#216789) 6030D válasza Hasaggymeg (#216788) üzenetére


6030D
Ármester

Tavaly nyár elején jeleztük a váci bölcsikben, hogy a 15 hónapos gyerek majd menne 2 évesen, Mondták, hogy sajna nincs hely, majd ~30 hónaposan '22 szeptemberében jöhet. Ok, ez van, megoldjuk, csak asszonyt hívták a munkahelyről, hogy menni kellene. Szendehely volt meg Verőce, ez lett, de amúgy tök jó hely. Leszámítva, hogy a váci bölcsi 200 m-re van, ez meg 4x10 km/nap kocsival...
Terepen nem vinném, de majd egyszer lehet, hogy kipróbálunk egy Vác - Verőce - Katalinpuszta - Tanösvénypark - Szendehely irányt. De a Verőce - Katalinpuszta szakasz sem az a gyerekbarát szakasz.

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#216790) d3tox1c


d3tox1c
senior tag

Sziasztok.
Presta szelepes belsőbe van esély a Slime folyadékot valahogy bejuttatni?
Soha nem volt még ilyen szelepes belsőm, autó szelepnél nem volt probléma.De ez nekem új 🤷🏻‍♂️
---közben találtam egy videót,reméltem megoldható a belső kiszerelése nélkül, hát tévedtem :( ———

[ Szerkesztve ]

(#216791) f4lcon válasza d3tox1c (#216790) üzenetére


f4lcon
őstag

azt is ki lehet húzni

ez van benne, egy sima laposfogóval meg lehet fogni (van célszerszám is) és ki lehet csavarni

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#216792) d3tox1c válasza f4lcon (#216791) üzenetére


d3tox1c
senior tag

De ki is jön?
Mert a videóban bele tolta a belsőbe, és úgy nyomta bele a t@knyot.
Akkor ez elvileg kifelé is húzható?

(#216793) f4lcon válasza d3tox1c (#216792) üzenetére


f4lcon
őstag

a legtöbb normális preszta szelep szétszedhető
[link] itt egy videó ha nem mered kiszedni
[link] itt meg egy videó, ha kiszednéd mégis

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#216794) andrisbandi válasza d3tox1c (#216792) üzenetére


andrisbandi
őstag

Igen, szétcsavarható.
A fenti képen lévő vékony fele kijön.

Ami nincs a képen, az a vastagabb rész.
Egy cső lesz így ami a felibe vezet, spéci eszközzel ezen keresztül tejezhető.

Joe's No-Flats betöltő flakon.
- Ha beöntéskor bedugulna a sok daráléktól a tölcsére, tisztítás után nagyon picit lehet belőle vágni, h nagyobb legyen a lyuka.

A szelepet 7 óra állásba forgatva szoktam beönteni.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#216795) d3tox1c


d3tox1c
senior tag

Köszi srácok :R

(#216796) erh75 válasza f4lcon (#216793) üzenetére


erh75
tag

Esetleg konkrét preszta szelepes belsőt is tudnátok mondani ami biztosan szétszedhető ? nekem is a slime végett kellene.

(#216797) andrisbandi válasza erh75 (#216796) üzenetére


andrisbandi
őstag

Eddig mind szétszedhető volt amivel találkoztam.
Márkás, mtb széles külsőbe valók.

Anno használtam gyárilag megtöltött belsőket is.
Jók voltak. Pl Joe's No-Flats Self Sealing Tube
De a dekást is meg lehetne próbálni. ÖNJAVÍTÓ GUMIBELSŐ

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#216798) f4lcon válasza erh75 (#216796) üzenetére


f4lcon
őstag

az összes Schwalbe az például, kerékmérettől függetlenül.

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#216799) BurgBurg válasza erh75 (#216796) üzenetére


BurgBurg
tag

Continental
Vagy veszel olyan belsot ami mar eleve toltott.

(#216800) jjeahh válasza erh75 (#216796) üzenetére


jjeahh
nagyúr

A belsők 99.5%-án a szelep szétszedhető, csak néhányon nem. Schwalbe jó, de a szerepje picit gyengébb az átlagnál, Continental is jó, ha kifogsz egy hibátlan példányt, sajnos nagy a minőségi szórás, gyakran megadják magukat a szelep mellett. Maxxis jó, CST belsők is okésak.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.