Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#216743) MPowerPH válasza Gaben92 (#216741) üzenetére


MPowerPH
félisten

Nem tudom, hogy ez jo e. Olvastam par oldalon, hogy a YT -tol kell venni kulacsot, nincs mas opcio. Na meg az 600ml -es. Arat nezve ez 32EUR vs 50EUR, de nekem meg kellett egy valtoful is, aminek pk -ja ugyan ugy 10EUR. Szal 8EUR -al kerult a gyari tobbe.
De alapbol a tudat, hogy ennyit elkernek egy kulacsert. En voltam hulye, amikor nem az eggyel nagyobb meretu taskat vettem. Abban 3L -es volt a hidro tasak, es volt benne hely egyeb mas dolognak is. Vitatigrisek is nehezen fernek bele ebbe. ;] Belsot mar nem is viszek, mert nincs hova tenni.
Most felirkaltam a forrasokat, szoval ha jol megy, akkor azert van eselyem az utantoltesre. Csak durva, hogy mar most lazan betolok 2.1l folyadekot, pedig meleg sincs. Es elotte teleiszom magam, szoval az elso 1,5 oraban nem kell innom. Nyaron egy 60-70km -es kor alatt siman lemegy majd az 5l.

Hasaggymeg: Ha ugyan az a kuplungja, mint az M980 XTR -nek, akkor annyira nem gaz. Nekem 2 ora volt a rendbetetele. :P Mi volt a problemaja?

Baratomnak a Microshift -et is szet kell kapni. :( Uj valto, de nem szereti a mosast, es ragad a kuplungja.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.