Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#155601) ZolkoW válasza Hasaggymeg (#155599) üzenetére


ZolkoW
őstag

koppra feszíteni nem is szabad, mert mindig van annyi pontatlanság valamiben, hogy aztán megfeszüljön, és az már egészségtelen. Minimális lógás pont kell.

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#155602) Paxker315


Paxker315
addikt

nem néz ki rosszul egyik sem:
Nyomattékkúcs
Pümpa

meg a nélkülözhetetlen kedvenc: HighFive Zero

[ Szerkesztve ]

https://dynotech.hu/ - Új, kultúrált környezet, könnyen megközelíthető : )

(#155603) cdl


cdl
senior tag

A triatlonos FB-n van egy 2 bringás vonóhorgos szállító 65ért.Velocompact 925, fél ár kb. Hátha kell valakinek.

(#155604) Fall-N válasza Salex1 (#155582) üzenetére


Fall-N
veterán

Nekem Blue Line Parts 90 cm hosszú collstok záram van. Ugyanaz az OEM ami Merida és FunBike néven van csak olcsóbb. 7000 Ft körül van. Van hozzá kulacstartó helyére rögzíthető tartó. A Merida feliratú 10 ezres fölött a FunBike meg 9000-ért van.

Szerk.: [link]

[ Szerkesztve ]

(#155605) zodo válasza f4lcon (#155597) üzenetére


zodo
nagyúr

Köszönöm szépen!
Nagyjából értem a lényegét és mivel csak gyártói ajánlás ezért érdekelne hogy órási káoszt azért nem okozhat a csere pláne hogy nem 2x 3x hanem csak 1x esetleg "B csavarral" kompenzálható a változtatás?

Valaki rakott már össze 34T és 11-40T ami szintén nem 45T össz. kapacitás.

(#155606) jjeahh


jjeahh
nagyúr

Mai körön eszembe jutott, hogy stopperrel számoljam ki milyen pedálfordulatokon tekerek (mivel nincs pedálfordulat mérőm). 3x számoltam és 86, 94, 105 volt, az jó, vagy pörgessek jobban? Kb. így érzem kényelmesnek, ha ennél jobban pörgetnék, azt kicsit már mókuskerkezésnek érezném :D .

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#155607) Paxker315 válasza jjeahh (#155606) üzenetére


Paxker315
addikt

Teljesen jó, szerintem :K

https://dynotech.hu/ - Új, kultúrált környezet, könnyen megközelíthető : )

(#155608) Hasaggymeg válasza maximilian4 (#155600) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Tedd fel a kérdést amíg még lehet,mert ha így halad a társadalom lassan tiltott lesz ez is. ;]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#155609) 6030D válasza maximilian4 (#155600) üzenetére


6030D
Ármester

Az ( :DDD izé, szóval a váz női...), de max a nyereg, a kormány meg a szín más, a váz ugyanaz, mint az Agree.
Legurulsz, geo, 56 cm kiválaszt.
WLS
Agree

[ Szerkesztve ]

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#155610) samujózsi válasza Hasaggymeg (#155608) üzenetére


samujózsi
tag

Vagy értelmetlenné válik. :DD

Primadonnát felveszünk! https://youtu.be/9lETrcMJZJM

(#155611) moklys1 válasza Hasaggymeg (#155599) üzenetére


moklys1
aktív tag

Az enyém. Dehogy eladó.

[ Szerkesztve ]

(#155612) jjeahh válasza Paxker315 (#155607) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Kösz, akkor megnyugodhatok, hogy kb érzésből jól nyomom, nem is kell pedálfordulat mérő :B .

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#155613) J.C.G. válasza moklys1 (#155611) üzenetére


J.C.G.
aktív tag

[egy hasonló válasz megnyugtatóbb lett volna] mindenki számára szerintem. ;]

(#155614) Paxker315 válasza jjeahh (#155612) üzenetére


Paxker315
addikt

pont ezért gondolom szopásnak a "terheléses EKG"-t, ami a szívet nem terheli, de a combot lángra teszi rövid távon.

Hozzászokott valaki a 85+-90 körüli pedálfordulathoz? Oké, legyen lekorlátozva 55körülre, egyből kellemetlen lesz a dolog.. :U

https://dynotech.hu/ - Új, kultúrált környezet, könnyen megközelíthető : )

(#155615) Hasaggymeg válasza 6030D (#155609) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Hogy lenne ugyanaz már te,nem látod a női miJen szép kék?! :o

jjeahh...86 és 105 között a különbség ég és föld. :DDD

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#155616) 6030D válasza Hasaggymeg (#155615) üzenetére


6030D
Ármester

Gondolom nem azért kérdezte, hisz az ő fókája is ilyen színű. :)

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#155617) Bati0501 válasza moklys1 (#155598) üzenetére


Bati0501
őstag

Jól néz ki a bringa!
Jók ezek a modern, extrém színösszeállítások.
Van élet a feketén, fehéren és szürkén túl is...

(#155618) maximilian4 válasza 6030D (#155616) üzenetére


maximilian4
addikt

Néhány árnyalat különbséggel. :D

Maxi

(#155619) Hasaggymeg válasza moklys1 (#155611) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Amúgy én is kételkedve nézem ezt a női/férfi kerékpár dolgot. :U Marketingen túl nem sokat látok benne. :(

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#155620) ZolkoW válasza Hasaggymeg (#155619) üzenetére


ZolkoW
őstag

a nőknek hosszabb a combjuk a magasságukhoz képes. meg nekem. az is közös bennünk, hogy jó seggünk van.

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#155621) cdl válasza Hasaggymeg (#155619) üzenetére


cdl
senior tag

A feleségemnek egy kifejezetten női outit vettünk. [link] Pár tesztet elolvasva tényleg nekik lett tervezve. Még nem sokat ment vele,de tetszik neki. Aztán lehet, hogy csak marketing.

(#155622) maximilian4 válasza cdl (#155621) üzenetére


maximilian4
addikt

Itt a geometrián látszik is hogy női, de a cube-on nem. Az inkább unisex.

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#155623) Hasaggymeg válasza cdl (#155621) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Hát ha minden egyes méretet összehasonlítanál egy ugyanakkora férfi vázzal talán észlelhető lenne egy cm itt,kettő ott (ez jjeahh-nak való munka ;] ),de,hogy az attól miért lesz máris női,azt már nem tudom. :F Nagyon marketing szagú,legalábbis nekem,ugyanakkor természetesen én is a "női" kerékpárok között nézelődnék ha nőnek kellene vásárolni.(...és ezzel valószínűleg el is mondtam mi az értelme az egésznek,egy piaci rés kitöltése.)

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#155624) moklys1 válasza Hasaggymeg (#155619) üzenetére


moklys1
aktív tag

Igen :K teljes marketing az egész.

(#155625) jjeahh válasza Hasaggymeg (#155623) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Festetted a falra az ördögöt, jelen! ;]
Mivel a haverinámnak eddig szinte csak női bringái voltak, nekem feltűnt, hogy nem mindíg kamu a dolog. Persze sok gyártó elintézi azzal, hogy ugyanazt a bringát rózsaszín vagy bilikék színben nőiként árulja, de vannak olyanok is, akiknél a női bringák tényleg különböznek a férfi modellektől, általában ilyen "apróságokban":
- alacsonyabb átlépési magasság
- rövidebb effektív felsőcső hossz, néha csak 20mm a különbség, de előfordul akár 50mm is
- megjelenik az XS méret és a nagyobb, XL, XXL méretek hiányoznak
- szélesebb nyereg
- rövidebb kormány
- és persze színek :D
Hogy párat linkeljek is, amik nekem spec női bringának tűnnek, szal a specifikációkon, geón látszik, hogy nem férfiaknak tervezték: [link] [link] [link] [link] [link] . Persze sok ellenpéldát is lehetne linkelni, szal én úgy gondolom, hogy van értelme a női bringáknak, de csak akkor, ha tényleg női bringák és nem csak a színük teszi azzá őket. Lehet azzal ellenkezni, hogy pár cm különbséget hosszban senki nem érez meg, de személy szerint én igen, a megszokottnál 20-30mm-el hosszabb eff. felsőcsöves bringán már olyan érzés ülni, mintha rossz lenne a méret, ami nem csoda, hisz egyes méretek között gyakran kisebb a különbség.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#155626) f4lcon válasza 6030D (#155609) üzenetére


f4lcon
őstag

sokszor az is elég, ha az ugyanolyan geometriájú vázhoz azonos méret mellett 2 centivel rövidebb stucni van, esetleg keskenyebb kormány, szélesebb nyereg, vagy húzottabb falú csövek
ráadásul sok nő érdekes módon irtózik attól, hogy őket nőként megkülönböztessék, és férfi kerékpárt (vázat) akar, mert ő semmivel nem különb. ez is érthető indok.
teljesen gyártó függő, hogy mennyire mennek a "girlie power" irányba, kis lepkékkel meg a rózsaszín minden árnyalatával, vagy maradnak a maszkulinabb vonalon.

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#155627) 6030D válasza f4lcon (#155626) üzenetére


6030D
Ármester

Ilyen nőt ismerek én is: egy matt fekete, normál M-es fóka van a tárolóban. :) Pedig volt egy szép lila (ruhában kedvence), görbe felsőcsöves, ízléses virág/pillangó mintás Giant is terítéken, de az nem tetszett. Nekem mindegy, úgysincs agyon használva. :)

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#155628) Hasaggymeg válasza jjeahh (#155625) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Ez úgy lenne teljes ha ugyanazokból a márkákból linkelnél egy egy ugyanolyan méretű férfinak mondott bringát is...és,hogy linkeljek én is egy egyértelműt. ;]

(#155627) 6030D...nejem leszokna ha nőire kellene ülni...pedig 163 cm magas. :U

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#155629) Paxker315 válasza f4lcon (#155626) üzenetére


Paxker315
addikt

én a x cm-rel rövidebb stucnival úgy vagyok, hogy nem megoldás. Utálom, hogy teljesen más az irányítása, meg "gecironda". Amikor lehet, preferáltabb a rövidebb felsőcső&hosszabb stucni, aminek szigorúan párhuzamosan kell futni a felsőcsővel : )

Jó női vázakat úgy is méretezik: rövidebb felsővégtagokhoz, hosszabb combhoz.

Nekem emiatt ép' nem lenne jó, de nekik az ;)

https://dynotech.hu/ - Új, kultúrált környezet, könnyen megközelíthető : )

(#155630) jjeahh válasza Hasaggymeg (#155628) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Méret szerint nem tudok linkelni, de márkán belül kb. azonos kategóriájú modelleket igen és a geo ábrán látszanak a különbségek, pl:
Férfi outi - női outi
Férfi 130mm trail - női
Ff alu Raidon + SX XC - női
Kellys alu XC - női (geoban talán itt a legnagyobb az eltérés és a kormány is sokkal rövidebb)
Persze lehet ellenpéldát is linkelni, amikor a színen kívül nem igazán változik semmi, pl. a haverom ma mutogatta az új Scott Contessa Spark-okat, azok ugyanolyanok, mint a férfi modellek, csak a színük más.

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#155631) zsocy válasza Hasaggymeg (#155628) üzenetére


zsocy
őstag

Ne haragudj, de ezt a "leszokna"-t elsőre másnak olvastam :DDD

Amúgy a hülye alkatomhoz nekem talán jobban is passzolna a női váz, alacsony az átlépőm sajnos, a karom sem túl hosszú.

Különben is, egy igazi férfi pedig nem jön zavarba a rózsaszín bringáktól sem :D
Ezt pl azonnal kérném is ha lehetne :)

(#155632) Paxker315 válasza zsocy (#155631) üzenetére


Paxker315
addikt

Giro idején a reklamszoveg is megmonnya. Real men wear pinkk

https://dynotech.hu/ - Új, kultúrált környezet, könnyen megközelíthető : )

(#155633) xy.zsolt


xy.zsolt
őstag

Na Berlinben a 3 fokban kiszaltam a gepből rövidgatyában....a szingapuri párás meleg után friss érzés volt ☺ most már csak majd a bringa jöjjön meg

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#155634) Hasaggymeg válasza zsocy (#155631) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Lehet én is rosszul értettem,de férfi vázast vettünk neki,biztos ami biztos. ;]

(#155633) xy.zsolt...vigyázz fázz meg,mert azonnal kiszúrnak a hőkamerák és mehetsz karanténba! :DDD
(#155629) Paxker315 ...mérések szerint pont a lábuk rövidebb és a törzsük hosszabb.:U...ami (jjeahh) tulajdonképp hosszabb felső csövet és rövidebb nyeregcsővázat/átlépőmagasságot kíván. :F

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#155635) jjeahh válasza Hasaggymeg (#155634) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Nem tom, a csajoknak sosem a törzsük foglalkoztatott :DDD . Szerintem kisebb-alacsonyabb csajoknak van értelme csaj geós vagy legalább XS méretben is létező bringát venni, a magasabb csajoknak meg szinte mindegy. Az én haverinám pici, így nála szinte csak csajbringák jöhetnek szóba, mert nem árt, ha minden vázcső a lehető legrövidebb :D . Itt jól látszik mennyire tudja kihúzni a nyerget egy S-es női vázas montin, szal még az is nagy neki:

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#155636) Hasaggymeg


Hasaggymeg
Topikgazda

A kerekeket nagy későre feltettem és ennek lassan már egy hete,de még nem tudtam kipróbálni őket...és ma is elkezdett hullani imént a szutyok az égből. :U
Addig is itt 2 fotó a 4,5,6-os lánckerekeket tartó repedt bakos és gariztatott sorról 13500 km-eresen. Tehát a nagytányértól számolva a 4,5 és 6 csak fele annyit ment mint a többi,azok ~6000 km-nél újra lettek cserélve. Ez már nem szokott elmenni az új lánccal,általában a 6,7 és 8-as lánckereket miatt,azok átugranak extrém terhelésnél.

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#155637) deny330 válasza jjeahh (#155529) üzenetére


deny330
aktív tag

Még egy X9-es Sram szóba jöhetne, csak szimplán jobban tetszik a GX/NX. Azon agyaltam, hogy van 11 sebességes sorból is 11-26, ami amúgy annyira nem vészes (14k talán?), mint egy XD kazettás 11-42 (bár így már megkérdzőjelezném a 11 sebesség létfontosságát, hiszen pont a nagy áttétel miatt jó, csak mivel nem akarok 1x rendszerre váltani, így nekem lényegtelen). Azon még elgondolkoznék, mondjuk egy NX szettel simán, csak utána kellene olvasnom a láncfeszességet illetően, mit tud az NX. Nekem főleg a hangtalanság, pontos váltás lenne a cél, mert a mostani kanál csapkodástól fáj a fülem.. :DDD

(#155537) ZolkoW: Ezer köszönet az infókért. :R

(#155638) motown5l


motown5l
senior tag

Sziasztok. Vásárolni szeretnék magamnak egy új kerékpárt a napokban. Amit ki néztem magamnak az egy Orbea Keram 30 as és 2020 as model. Igazából semmit nem tudok róla. Próbáltam utána olvasni, de semmi különöset nem találtam róla. Esetleg valaki találkozott már az előző típusokkal, és valami véleménye volna róla. Örülnék neki. :)

(#155639) ZolkoW válasza deny330 (#155524) üzenetére


ZolkoW
őstag

Talán picit segít, ezt már régebben is megtaláltam, ebből is (meg a termékleírásból is) kiderül, hogy azért jó a SRAM 10 sebis montis váltó 11 sebességes országútihoz, mert azoknak pont egyezik a bowdenhúzása.
[link]
De ilyen keresőszavak mentén biztos van még infó: cable pull ratio, rear derailleur compatibility, stb..

szerk.: ez mekkora: :D

[ Szerkesztve ]

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#155640) Paxker315 válasza ZolkoW (#155639) üzenetére


Paxker315
addikt

:D Óh, egy kollega nagyon kreatív is tud ám lenni. Némi anyag a témában

[link] [link] [link]

Mondjuk nekem csak 10s ergopower & 2001 előtti geójú campag hátsó váltó tp-om van, shimano10re hézagolva tökéletes. (és így 2001 előtti 9s campag rendszerből a fékváltókar és hézagolók cseréjével lett 10s rendszer minimálköltségből: a 9s veloce sor minden lánckereke közt egyforma hézagoló van, azt cseréltem ki keskenyebbre, hogy kijöjjön a ~3.95mm ricliabstand. Meg egy lánckerékkel megtoldottam, de ezek bontott sorból érkeztek. Amúgy szebben működik, mint a fullnatív 10s.. ).

#155634 Hasaggymeg Lehet. Valóban. Mentségemre: a mozgatószervek, felépítés, testarányok sosem érdekeltek különösebben (kivéve, aminek BB és esztétikai jelentősége van), csak szemre nekem így tűnt. :F

https://dynotech.hu/ - Új, kultúrált környezet, könnyen megközelíthető : )

(#155641) 6030D válasza motown5l (#155638) üzenetére


6030D
Ármester

Ajánlottam volna a villanyos topikot, de látom már oda is írtál. Itt nem nagyon van pluszban ember, aki hozzá tud szólni.

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#155642) jjeahh


jjeahh
nagyúr

Bevadult az idő, ma a szél terelgetett be az árokba. De legalább végre megvan a majdnem tökéletes kesztyű, vagyis inkább külső héj. Volt eddig egy softshell-em, egy polár, egy Hipora betétes űrtech kesztyűm és most van ez a kínai, kb két hete ezt használom és eddig ez tűnik a legmelegebbnek, persze alá kesztyűvel. Az anyaga hasonlít a Hipora betétes kesztyűmre, szerintem a kínaiak a felső háló alá beragasztottak egy sima zacsit, a lényeg, hogy teszi a dolgát :D . A mobil kijelzője is simán érzékeli, szal minimális mobilozáshoz nem kell lehúzni, viszont túl vastag és merev, ezért az elején szokni kell. Ami még fasza, hogy jó hosszú, nekem a csuklóm érzékeny a hidegre és ez tökéletesen védi. A méretezés kicsit fura, érdemes lemérni a kezet és az alapján rendelni, gondolom a kínaiaknak kisebb a kezük.
Közben amúgy a haverom kioktatott a ruházatomról is, szerinte pl. a csodanadrágaim softshell-ek, csak nekem fogalmam sem volt :DDD . Szal a vastagabb softshell téli nadrágokat erősen ajánlom, nekem sapkában is bevált az anyag, kesztyűben viszont nem.

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#155643) Paxker315 válasza jjeahh (#155642) üzenetére


Paxker315
addikt

Tetszik a kesztyű. Kinaibol 4 párat használok (1 tavaszi, őszi, egy picit vastagabb oszies, két nyári) . Eddig mindig bevált a merettablazat. Ami meglepő, mert sok kínai ruha "ahogy esik, úgy puffan" meretezessel bírt (qc-->ammegmijafac?) :R

https://dynotech.hu/ - Új, kultúrált környezet, könnyen megközelíthető : )

(#155644) f4lcon válasza jjeahh (#155642) üzenetére


f4lcon
őstag

a softshell-el az a baj, hogy könnyen beizzadsz alá, ha izzadós vagy
nem találkoztam még igazán jó softshell anyaggal, ami lélegzik (bármilyen a marketingje)

a CoolChange egyébként egy egész megbízható kínai gyártó, de a legjobb kesztyűk Pakisztánból jönnek (és általában márkanév nélkül)

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#155645) jjeahh válasza f4lcon (#155644) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Én 0 és minimum -10 fok között használom, ilyenkor nem igazán izzadok bele, pont jó. Ha +2-3 foknál melegebb van, akkor már nem az igazi, de olyankor elég a vékonyabb (talán polár?) nadrág.
Pakisztáni kesztyűre tudnál linket dobni vagy valami?

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#155646) Tomi_Sci


Tomi_Sci
őstag

11-es lácnok között van valami lényegi különbség? KMC-ket néztem, a legolcsóbbnak talán csak a külseje nikkelezett (vagy milyen) a drágábbaknak meg egyre több komponense. Squirttel használnám.

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/tomi_sci/index.html

(#155647) f4lcon válasza jjeahh (#155645) üzenetére


f4lcon
őstag

á, azok ide jellemzően csak Northwave meg Pearl izumi márkanéven jutnak el ;)
a világ kesztyűgyártásának nagy része Pakisztánban van, csak az europages 187 céget listáz a nagyobbak közül, de ha el akarsz merülni a mélységben, akkor csekk disz áut 3537 találat, mind gyártó...

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#155648) Paxker315 válasza Tomi_Sci (#155646) üzenetére


Paxker315
addikt

nem sok. KMC X11.93 teljesen oke. Nem validált városi legendák és "hearsay" szerint a campagnolo chorus, potenza láncok tartósabbak, de ezt egy csipet sóval érdemes kezelni.

Annyi, hogy a KMC-shimi etc. láncok 5.65mm külső szélességűek, a campag 5.5 (belső minden esetben megegyezik a 8-9-10-11s láncok esetén)

KMC X11.93.

https://dynotech.hu/ - Új, kultúrált környezet, könnyen megközelíthető : )

(#155649) Hasaggymeg válasza Tomi_Sci (#155646) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Ha ez olyan mint az X10EL (és miért lenne más) akkor nekem eddig ez tartott a legtöbbet.

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#155650) jjeahh válasza f4lcon (#155647) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Érdekes, nem tudtam. Gondoltam valahol ezeket is lehet kapni nonameként 10 dolcsi alatt :D

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.