Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#156201) Somatom válasza KERKO (#156200) üzenetére


Somatom
veterán

Pont azért kérdeztem itt, hátha vki ismer tuti forrást. Amit linkeltél, azok a listázás, meg a képek szerint túratáskák. Láttál már bringás futárt? Egyik sem ilyen túratáskával dolgozik.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#156202) KERKO válasza Somatom (#156201) üzenetére


KERKO
csendes tag

Tudja a fene, csak segíteni próbáltam hátha megtalálod a számításodat. nekem úgy tünt, hogy az űrtartalom érdekel téged, mert a 99k-s kitünt olyan téren a többi között. de igérem legközelebb hozzád se szólok <3

(#156203) Hasaggymeg válasza nexus6 (#156197) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

2lem jól mérted,183-hoz nehezen lehet 78.(Pl. nejem 163/77,nekem 187/91) Told fel rendesen azt a mércét a fájdalomküszöbig,ne légy kényes! :DDD

(#156199) maximilian4...durván néz ki az a gumi! :K ...a bringa meg szép tiszta! :C

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#156204) Somatom válasza KERKO (#156202) üzenetére


Somatom
veterán

Félreérthettél. Semmilyen bántó szándék nem volt a hsz. -emben.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#156205) Toobee válasza Somatom (#156201) üzenetére


Toobee
veterán

Nézd meg a Bagaboo kínálatát.

https://barbieripnk.hu/

(#156206) HEAHEA


HEAHEA
tag

(#156186) 6030D : "A zacsi - föld távolságot hidegben mérjem, vagy melegben?" Érdekes lenne, ha ezt a fórumon egy eunuch kérdezné bringavásárlás előtt. :))
(#156197) nexus6 : szerintem próbálj ki bringákat, mielőtt vásárolsz. Magad mérted az értékeket, vagy segítséggel? Inkább mondanék 53-54-es méretet.
(#156198) Somatom: Mekkora űrtartalmú táskában gondolkozol? Egykor nézegettem fórumtársnak olyan táskákat, amelyek csomagtartóra rakhattad és hátitáskaként is használhattad. Igaz, nem 60l-es űrtartalommal.

(#156207) Somatom válasza Toobee (#156205) üzenetére


Somatom
veterán

Köszi!
Felhívtam a Pajtás bicikliszervízt, mert az oldaluk szerint ők szervízelik a Hajtás-Pajtás futárcég bringáit. Ők is ezt a bagaboo -t ajánlották.

HEAHEA:
Csajos hozzáállással keresgélek:
Nem a méret a lényeg, hanem az, hogy jó nagy legyen. :D
Kifejezetten városi használatra kéne. Piac, mosoda, stb. El akarom odázni az autóvásárlást, hogy gyűjthessek még hozzá kreditet. Bringa utánfutóban is gondolkodtam, de azzal sok lenne a nyűg.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#156208) zsocy válasza nexus6 (#156197) üzenetére


zsocy
őstag

Nekem 77-es az átlépőm és 50-es az outim. Az 52-es még nem ér bele, de a nagyobbakkal már vigyáznom kell.
Az a baj szerintem hogy mást jelentenek ezek a méretek egy outin és mást egy trekking vagy fitness bringán. Ha neked jó az 56-os fitness nem biztos hogy jó az ugyanekkora jelölésű outi. Sőt, szerintem gyártónként és geonként is eltérőt jelenthetnek ezek a számok.
Neked ez alapján hosszú a felsőtested és rövid a lábad, és ugye nem csak az átlépő számít hanem a felsőcső hossza is, ez is bonyolítja a dolgot.

Ezért kell nagyjából belőni mekkora kellhet, és utána személyesen kipróbálni amit csak lehet.

[ Szerkesztve ]

(#156209) ivana válasza nexus6 (#156197) üzenetére


ivana
Ármester

Szinte biztosan rosszul mérted az átlépőt.

(#156210) 6030D válasza Somatom (#156207) üzenetére


6030D
Ármester

[link] ;]
Biztosító fizeti amúgy az autó értékét?

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#156211) Somatom válasza 6030D (#156210) üzenetére


Somatom
veterán

Egészen jól ráhibáztál. Német Lidliben, vagy Aldiban vettem a kempingemre egy ilyen kormánytáskát (a sörösdoboz a méret érzékeltetését szolgálja). Nagyon praktikus. Felfelé bővíthető. Két merevítő van benne, amik összecsukódnak és ezáltal az alu keret vastagságára lapítható a táska. Konzol van hozzá a kormányon, amiről egy mozdulattal lepattintható. Nagyon hasznos cucc. Persze, nem a Meridára. Egyébként így néz ki a felmálházott kempingem, néhány egységnyi sörrel a fedélzetén. :)

300 -at számoltak kárértéknek + 118 -at a roncsra, + elfogadták a 25 ezres tréler számlát. Ennyi a kis Kalosom vége. Szó szerint. :O

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#156212) 6030D válasza Somatom (#156211) üzenetére


6030D
Ármester

Ilyen kosarunk nekünk is van, csak nem a bringára rögzíthető. Pár használat után elengedte a varrás, amivel az anyag van a fém vázra varrva.

Mi lesz helyette?

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#156213) Somatom válasza 6030D (#156212) üzenetére


Somatom
veterán

Fogalmam sincs, hogy mi lesz helyette. Ésszerűség szempontjából egy VW Caddy Maxi -szerű kéne. Feeling -ből viszont egy második szériás SLK Mercit vennék. Nagy dilemma. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#156214) deny330 válasza maximilian4 (#156199) üzenetére


deny330
aktív tag

Tubelessel használod? Illetve előre mi kerül? Ha úgy van írj pár sor tapasztalatot, a DHR II-vel kapcsolatban érdekelne mit tapad. :D

(#156215) xy.zsolt válasza nexus6 (#156197) üzenetére


xy.zsolt
őstag

szerintem is kizárt a 78as átlépő.....tegyél a lábad közé KOPPANÁSIG :) egy nagyobb formátumú, nem túl vastag, keményfedeles könyvet amit egy függőleges falhoz is illesztesz közben....majd jelöld be a falon a könyv felső síkját....majd leméred a padló és jelölés távolságát. Remélem érthető volt?!

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#156216) HEAHEA válasza Somatom (#156207) üzenetére


HEAHEA
tag

Városi-, sporthátizsák, vagy valamelyik másik az adott oldalon a kategóriában? [link] , [link] , [link] vagy valamelyik ezen az oldalon a kategóriában.

(#156217) Somatom válasza HEAHEA (#156216) üzenetére


Somatom
veterán

Köszi! A bagaboo oldalán azt írják, hogy a Bajnok bringaboltban van készletük és kedd délutánonként személyesen is lehet beszélni velük ott. Holnap odagurulok.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#156218) sebgutkopf válasza IMIIKE1998 (#156060) üzenetére


sebgutkopf
őstag

Így könnyebb irányt mutatni. Alföldre nem szempont a fék hőtűrése, sőt azt mondanám, hogy neked a nagyon pontos adagolhatóság se kritérium, inkább az egy ujjas használat és megbízhatóság.
Erre a célra nyilván elég 2 dugattyús hidrós fék, az egy ujjas használathoz pedig a fékkar kialakítása a fontos, hogy olyan legyen a formája, hogy ha egy ujjal használod a végén a görbületben megakadjon a mutató ujjad és azzal tudj fékerőt kifejteni.
Mondhatni erre a célra szinte bármely belépő shimano hidrós fék elég akár az acera sorba tartozó mt400/401 is és felfelé, sőt egy deore 6000-már síkra túlzás is. Nem érdemes túl drágát venni, a fogáspontot ezzel is érezni. Légteleníteni a shimano-kat a legkönnyebb és az ásványi olaj kezelése is egyszerűbb.

Az, hogy a shimano-k nem olyan pontosan adagolhatók ne zavarjon, neked az nem hátrány, mert cserébe az egyértelmű fogáspont kárpótol. Te nem leszel olyan helyzetben, hogy fékezés közben egy letörés miatt picit megmozdul az ujjad, és hirtelen picit többet fékezel a kelleténél és fejre állsz. Ez a hegyen, meredek, durva terepen szempont csak.

(#156219) sebgutkopf válasza deny330 (#156214) üzenetére


sebgutkopf
őstag

DHR II-t sokan használnak elől is nem csak hátul. A 3C verziókból ebből is van maxx terra és maxx grip verzió is.
Nem xc gumi, amire kitalálták arra viszont nagyon jó, nem véletlen az egyik legkedveltebb enduro és dh körökben. Nálam eddig elől hátul ez volt pont az eltérő keverékekkel, tehát elől maxx grip hátul maxx terra. Idén kipróbálom elől az assegai-t (pusztán kíváncsi vagyok rá) hátul maradok a dhr II-nél maxx terra komponensen.

(#156220) deny330 válasza sebgutkopf (#156219) üzenetére


deny330
aktív tag

Személy szerint Minion DHF 3C MaxxTerra WT (26x2.5) kivitelt használok elől, hátul 60a High Roller (26x2.35, EXO) van. Az első gumival semmi bajom nincsen, úgy különösebben a High Rollerrel sem (ha esetleg kapna még új gumi szettet a mostani bringám - bár kétlem - akkor esetleg bepróbálnám a DHR II-t hátulra, azért kérdeztem), bár azt bánom, hogy nem WT / erősített oldalfalut vettem. Míg az első gumit letudom engedni 1.4 bar-ig is anélkül, hogy lefordulna, a hátsót maximum 1.8-ig merem. 1.6 bar-on használtam már, akkor egy ugratás során lefordult a felniről, szerencsére nem volt egyébként belőle semmi komoly probléma.

[ Szerkesztve ]

(#156221) jjeahh válasza Hasaggymeg (#156203) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Ezek a Minionok terepen úgy tapadnak és olyan sebességet engednek, hogy a Nobby Nic-em lepkefing mellettük, bár az is igaz, hogy a szélesség is nagyon sokat számít és én csak 2.25-öst használok, tudtommal Minionból ennyire "virsli" nincs is. Cserébe aszfalton földhöz ragadsz velük és iszonyatosan kopnak, szal xc-re öngyilkosság, trail-enduróra cool. Xc-vel amúgy sem mész olyan tempót, hogy egy agresszívebb xc gumi ne legyen elég, enduróval lefelé sokkal nagyobb sebességekkel szokás veretni.

Más: mostmár kezdem én is várni a tavaszt, meguntam nagyon ezt a sok aszfaltozást és szingliben tekerést :B

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#156222) maximilian4 válasza deny330 (#156214) üzenetére


maximilian4
addikt

Sajna annyira szétmentek a felnik már, hogy nem merem tubess használni. Az elsőt még ma sem kaptam vissza. Viszont beszéltem pár emberrel, megvan az utódja. Düroc35 felnikbe lesznek átfűzve a kerekek, hála istennek a TW-nek simán rajta marad a szélesebb felniken is, ilyen gumi+felni kombóval gyárilag is jött már ki bringa. Átépítés után újra tubeless lesz, a hétvégére jobb idő lesz, felmegyek valami hegyes vidékre, aztán megírom mik a tapasztalatok. ;)

Maxi

(#156223) Toobee válasza maximilian4 (#156222) üzenetére


Toobee
veterán

Én is azzal fűzettem újra a hátsómat (vagy 30, már nem tudom). Eddig jól bírja.

https://barbieripnk.hu/

(#156224) IMIIKE1998 válasza sebgutkopf (#156218) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Köszi. :R
Akkor csak keresek valami hasonló szintű hidrós féket aprón és meg is van oldva a fékkérdés.

(#156225) Hasaggymeg válasza jjeahh (#156221) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Csak érdekesképp írtam nekem ilyen sosem kellene,hisz akkor busszal kellene menjek a terepig. :DDD Ha már gumiról van szó,minap javítottam defektet törött bordával az új keréken és hát nem csak a fájdalom miatt volt nehéz! :U Bár olyan magas a felni,hogy még a 4-5cm szelepszár is rövid és alig lóg ki,úgy megvan tyúkbelesítve,hogy nem tudod a köpeny kemény peremét belehúzni a felni mély közepébe mint korábbi felnimnél,majd könnyen leszedni a szembeni oldalon,ezért olyan nehéz átgyötörni a felni magas peremén,mint amilyen könnyű feltenni szerszám (!) nélkül.Tehát újra kell tanulni a gumileleszedést. :U

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#156226) jjeahh válasza Hasaggymeg (#156225) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Most akkor ha jól értem nehéz leszedni a gumit? :D :B . Enyémmel nem kell vért izzadni, gumileszedő szerszámmal egy kevés szenvedéssel lejön és feltenni kimondottan könnyű. Kézzel, szerszám nélkül mondjuk sem feltenni, sem leszedni nem lehet.
Amúgy nálad a gumi pereme is változott nem? Ha jól emlékszek eddig drótos gumikat használtál és ez most nem tubeless ready hajtogatós?

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#156227) Hasaggymeg válasza jjeahh (#156226) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Úgy van,most az újdonsült apától kapott Ikonnal nyomom.Nekem is feltenni megy kézzel,levenni már még szerszámmal is nehezen. :U

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#156228) Morris


Morris
veterán

Szerintetek ez mennyire jó deal?
[link]
Vagy ez: [link]

[ Szerkesztve ]

(#156229) ZolkoW


ZolkoW
őstag

egy ilyen kormánytáskám úgyis lesz egyszer, csak előbb legyen fékváltókarom..

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#156230) Morris válasza Morris (#156228) üzenetére


Morris
veterán

Esetleg ez: facebook-os
[link]

(#156231) Somatom válasza ZolkoW (#156229) üzenetére


Somatom
veterán

Mit tartanál benne?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#156232) Hasaggymeg válasza Morris (#156230) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Egy szavazat innen a f@szbükkösre.

ZolkoW...azzal a kormányon megpakolva egy élmény lehet irányítani. :D

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#156233) ZolkoW válasza Somatom (#156231) üzenetére


ZolkoW
őstag

Váltóruhát, szenyát, sört, mittomén. egy olyan 8 literes Podsacs nyeregtáska már van, szerintem nagyon király. Abban hozom magammal a váltóruhámat,ha dolgozni jövök. Ez jó lehet, ha az nem elég valami miatt, vagy túrázáshoz, amit egyébként keveset csinálok. És tesztelve van a vízállósága is, hibátlan :) Hátizsák nuku.

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#156234) jjeahh


jjeahh
nagyúr

No én megpróbáltam egy kört menni, gondoltam bátraké a szerencse... hát ezúttal sajnos nem :( . Az éjjel esett az eső, ezért jeges az út, ami még oké, Nobby tapad és később felszárad, de olyan szél van, hogy a fenyőfák derékban törnek ketté :U . Holnap elvileg még szelesebb lesz az idő és ha itt, a csíki medencében, a hegyek árnyékában ilyen, akkor alföldön, sík vidéken bele sem merek gondolni milyen orkán lehet. Asszem ma itthon edzés lesz a menü, mert futni nincs elég hideg ;] .

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#156235) ZolkoW


ZolkoW
őstag

Tegnap megvolt a viaszos mártogatás. Ez az egysebességesre használt láncom, és tudom, hogy másoknak a használt lánca is tisztább az én lepucolt láncomnál, de ennél többet akkor sem vagyok hajlandó tökölni vele, ha instant tönkremegy tőle a hajtásom. Egyébként a Brigéciol 2000-től azért picit többet vártam, egy régi kulacsban szoktam vele jól megrázogatni, most ezután még (lakk)benzint is kapott ugyanígy rázogatva, és a benya még ugyanannyi dzsuvát lehozott. Na mindegy, most sima méhviasz+paraffin elegyben megáztattam, az lenne rajta látható, ha látható lenne.

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#156236) Morris válasza ZolkoW (#156235) üzenetére


Morris
veterán

A brigéciol árnyéka önmagának. A 2000 a leghitványabb. A sima még csak csak jó, de helyette inkább gázolaj vagy benzin. Esetleg egr/turbo tisztító spray. Na ez utóbbi igen jó cucc.

(#156237) Morris


Morris
veterán

No, két versenyő maradt!


Alumínium váz
21 sebességes Shimano Altus váltó
Shimano első váltó
Shimano fékváltókar
Shimano hajtómű
Tektro V fék
KTM felnik, újszerű gumik
Suntour állítható erősségű teleszkóp
KTM nyereg
szinte hibátlan festés
kitámasztó
Vázmeret:56cm
110.000 HUF
------------------------------

4 éves
56-os méret
28-as kerék
Life Sprint
Tárcsafékek
Deore váltó elöl hátul
120.000HUF

(#156238) Somatom válasza ZolkoW (#156233) üzenetére


Somatom
veterán

Ahogy Hasaggymeg is írta, a súly negatív hatással van az irányíthatóságra. A felület pedig a szélérzékenységre.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#156239) jjeahh válasza Morris (#156237) üzenetére


jjeahh
nagyúr

A második fékjéről nincs közelebbi kép? Szerintem nem kérdés, hogy a második jobb vétel, ha az állapota is jó, főleg ha a fékek hidraulikusak. A hézagoló emeletet kiszeded a stucni alól, a nyerget rendesen felhúzod és lehet száguldozni :D
Mondjuk kicsit mintha ezek a trekkingek túlárazottak, én pár éve a 29er montimat Deore felszereltséggel, Deore hidraulikus fékekkel, Rock Shox teleszkóppal, újszerű állapotban 100k-ért vettem, de ha mindenképp trekking kell, akkor nincs mit tenni.

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#156240) Morris válasza jjeahh (#156239) üzenetére


Morris
veterán

Igen hidraulikus fékek vannak rajta.
Kérjek róla közelebbi képet?
Mit kellene nézni rajta?
Igen, mindenképp trekkingkell. Alföldön lesz használva.

(#156241) ZolkoW válasza Somatom (#156238) üzenetére


ZolkoW
őstag

ezt értem, de lesz*rom, ha a hátamon viszek cuccot, az jobban zavar. Már egész ügyesen leszoktam a hátizsákról egyébként, néha lényegében csak a miniszerszám van nálam, esetleg pumpa. nagyon felmálházva nem leszek, ahhoz rendes csomagtartó is kellene, de akkora útra végképp nem szoktam menni. De egyébként a világjárók sem hiszem,hogy elkezdik tervezni az utat, összeszedik mi kell, aztán hagyják a fenébe az egészet,mert nem lesz jó az irányítás :D

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#156242) Somatom válasza ZolkoW (#156241) üzenetére


Somatom
veterán

Ez arról szól, hogy lehetőleg hova, vagy hova ne pakoljunk. Nyilvánvaló, hogy a szükség ezt felülírhatja. Ha el kell vinni a túramotyót és nincs máshol hely, akkor a kormányra is pakolni kell.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#156243) xy.zsolt válasza Morris (#156236) üzenetére


xy.zsolt
őstag

utóbbiról nem hallottam még...hogy használod, csak ráfújod a dzsuvás hajtásra, hatni hagyod és vízzel öblíted?
ZolkoW: Hátizsákok között is nagy a különbség....van amelyikkel én pl simán letekerek bármennyi távot....legalábbis inkább mint a kormányt súlyoznám....de ez csak az egyéni véleményem.

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#156244) zsocy válasza Morris (#156240) üzenetére


zsocy
őstag

Esetleg itt van egy Specialized, ez is jónak néz ki. Mechanikus a tárcsafék rajta nem hidrós, de az alföldre, egy trekkingre szerintem nem is létszükség a hidrós.
Pici alkuval jó lehet.

(#156245) Morris válasza zsocy (#156244) üzenetére


Morris
veterán

Ezt már törölték. :(

(#156246) xy.zsolt válasza zsocy (#156244) üzenetére


xy.zsolt
őstag

ha jól látom ez annyira jó volt, hogy már el is adták :)

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#156247) Morris válasza xy.zsolt (#156243) üzenetére


Morris
veterán

Nem kell vízzel lemosni. Nagyon szépen leold minden retket. Anno a passatomnál használtam. De most is van itthon. Ha valamivel nem boldogulok ez a végső megoldás.

[ Szerkesztve ]

(#156248) 6030D válasza Somatom (#156242) üzenetére


6030D
Ármester

Annyiból jobb, mint a hátizsák, hogy nem téged húz, nem fárad el a derekad hamarabb (nyilván 1+ órás kimozdulásokról beszélünk), meg nem izzadsz alá (ha nem olyan a táska, meg izzadós vagy). Illetve a plusz súly is lejjebb van, mint hátizsákban.
Apósom használ ezer éve egy kormányra konzollal rögzíthető Vaude táskát, Ő imádja. Annyi a rossz benne, hogy ha lerakod a bringát, akkor figyelni kell, mert elfordítja a súly a kormányt, de simán használható (nincs kitámasztó). A többiek meg imádják, hogy van egy serpa a csapatban, akinek oda lehet adni a sok szir-szart. :DDD

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#156249) jjeahh válasza Morris (#156240) üzenetére


jjeahh
nagyúr

A fék ezen a képen nem látszott, szal gondoltam egy közelebbi kép elárulná, hogy hidraulikus-e, de ha hidrós és Shimano is, akkor biztos fényévekkel jobb, mint az elsőn a V fék. Ha a "fogaskerekek" sem kopottak, akkor szerintem inkább a másodikat vedd. Mivel használt, egy nagygenerálra még elvinném, mert a csapágyakba, teleszkópba belelátni sajnos nem lehet... Mondjuk trekking, szal ez már alapból garancia arra, hogy nem használták mocsárbírkózásra, mint egy montit, szal ha kívül jó állapotú, akkor valszeg belül is rendben van.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#156250) xy.zsolt válasza 6030D (#156248) üzenetére


xy.zsolt
őstag

Én ezt értem, de napi használatra, munkába járni városi forgalomban ahol akár minden méteren hirtelen irányváltásra kényszerülhet? ...mert ha jól értettem erről volt szó

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.