Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#147801) Fall-N válasza samujózsi (#147793) üzenetére


Fall-N
veterán

Nem az az oka. Én élelmiszer boltban dolgozok, így van rálátásom. Ha akarsz Coca terméket forgalmazni, akkor az összes üdítős polc 50%-a kell, hogy legyen az ő termékeiknek kihelyezve. Ezt minden héten ellenőrzi is az üzletkötő, amikor jön a megrendelést leadni. Persze az is meg van határozva, hogy milyen sorrendben legyenek kint a termékek.

A Pepsi meg úgy számolja a polcfelületet, hogy a Coca 50%-a legyen azaz az összes felület 25%-a. Ezt is nézik csak ők kicsit ritkábban.

Fogyásban mindkettő jól fogy, Pepsi olcsóbb.

[ Szerkesztve ]

(#147802) planbmokus válasza Paxker315 (#147764) üzenetére


planbmokus
senior tag

Amikor még maratonoztam, szezon közben volt egy kerékszett cserém, gumistól, belsőstől.
2350gramm volt az eredeti szett, 690gr a külső/db, 209 gramm a belső, amit egy
2090grammos kerékszett, 525gr külsőgumi/db és 105 grammos belső váltott.
Nem egészen 1kg-t nyertem két keréken, de utána síkon ahol 90rpm-et tartottam, pont egy fogaskerékkel lejjebb haladtam (17->15) kb 11-12% hatékonyság-növekedést tapasztaltam... És akkor nem is érintettem a jobb kerékszett oldalirányú merevségét, az erőátadási százalékot és racsni nagyobb reteszelési rátáját...

"Minden állat egyenlő, de egyes állatok egyenlőbbek a többinél." (George Orwell - Állatfarm)

(#147803) 6030D válasza jjeahh (#147799) üzenetére


6030D
Ármester

2100 - külső - belső - tárcsa - szerelék. Nem? ;)

A gyömbéres Pepsi meg igen is finom! :DDD

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#147804) ivana válasza Hasaggymeg (#147794) üzenetére


ivana
Ármester

A pepsinek, meg a cocanak rohadtul nem ugyan olyan íze van. Vakteszten is simán megmondom melyik melyik.

(#147805) -=RelakS=- válasza jjeahh (#147799) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Ezek a kerekek vajon milyen nehezek lehetnek?

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#147806) samujózsi válasza ivana (#147804) üzenetére


samujózsi
tag

Pepsit nem tudom, Coca zero/light esetén még azt is megmondom, hogy két hónapnál régebben gyártották-e. Ugyanis a féléves munőségmegőrzés nem igaz. :(

Mikor kénytelen voltam cukormentesre váltani, egy ideig pepsit vettem, de végül a coca mellett maradtam. A pepsinek van valami jellegzetesen zavaró íze az édes mellett.

Primadonnát felveszünk! https://youtu.be/9lETrcMJZJM

(#147807) -=RelakS=- válasza samujózsi (#147806) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Szóval néha azért van cola nyalóka íze a Cocának, mert már "lejárt"?

Mondjuk ittam már olyat, ami a rá nyomtatott dátum szerint is lejárt, és az tisztára nyalóka ízű volt :D

[ Szerkesztve ]

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#147808) Toobee válasza jjeahh (#147799) üzenetére


Toobee
veterán

Felgumizva ennyi, szóval valami belépő kerék lehet.

https://barbieripnk.hu/

(#147809) samujózsi válasza Hasaggymeg (#147794) üzenetére


samujózsi
tag

Reklámokkal sohasem foglalkoztam, a kóla meg egy árban volt amikor rászoktam.
A light körül volt pici kavarás, de valahogy mindig oda jutottam, hogy a coca...

Hátizsák: hála a gerincferdülésemnek, a légzésben nem akadályoz a zsák. Így is, úgy is összenyomott tüdővel tekerek.

Primadonnát felveszünk! https://youtu.be/9lETrcMJZJM

(#147810) samujózsi válasza -=RelakS=- (#147807) üzenetére


samujózsi
tag

Nagyjából másfél-két hónap után lesz valami kellemetlen, kesernyés, talán kicsit dohos mellékíze a lightnak. És valószínűleg a zeronak is.
Aki "függő", az tudja, miről beszélek. A gyártó meg tagad. :)

Primadonnát felveszünk! https://youtu.be/9lETrcMJZJM

(#147811) jjeahh válasza 6030D (#147803) üzenetére


jjeahh
nagyúr

& Toobee: Kicsit félreértelmeztem amit írt, úgy okés, de furcsa így lemérni egy kereket, mert a belső lehet 80 vagy 300g is, a külső szintén lehet 500g vagy akár egy kiló is.

-=RelakS=-: valszeg 3-4kg egyenként :D

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#147812) maximilian4 válasza HKorn (#147774) üzenetére


maximilian4
addikt

14 kg-os fullyval pedig nem olyan kellemes mászni, és legkevésbé sem vicces. De szívesen megnézem ahogy te fülig érő mosollyal mászod az emelkedőket rásegítés nélkül a 20+ kilós montiddal.

Maxi

(#147813) szkink válasza Hasaggymeg (#147797) üzenetére


szkink
aktív tag

(#147797) Hasaggymeg: :P

(#147799) jjeahh: Hmmm,meg méred a kedvemért ahogy most van,kiveszed és mérleg?Direkt az össz súlyra voltam kíváncsi mivel azt viszem magammal ;)

(#147803) 6030D: :R valahogy sejtettem :)

(#147808) Toobee : DT MA 1.9,HB M-615-el szerelve,meg vagyok vele elégedve,főleg így 100kg körüli testsúllyal ;)

(#147814) ZolkoW : Köszi.

[ Szerkesztve ]

(#147814) ZolkoW válasza szkink (#147796) üzenetére


ZolkoW
őstag

Szerintem az olyan közepes, jeeahh gondolom félreértette, és a csupasz kerékre gondolt :)
Megkerestem, nem túl régi képem van az enyémről, azon 2050g szerepel. Aztán kikövetkeztettem, hogy még a TLR átalakítás előtti lehet a nehéz külsővel, mert a külső az látszik, aztán van egy kép latex belsővel és az új külsővel, az már 1771g. (első kerék még mindig, féktárcsával kompletten) Erről mintha nem látnék a telefonomon tubeless mérleges képet. Aztán pár gramm még biztos leugrott, mert akkor rájöttem, hogy ezt a Fulcrumot nem tudom tubelessesíteni, és helyet cserélt a két kerékszett.
(natúr kerék -nó tárcsa, külső, szalag, belső- adatokkal én is jobban tudok mit kezdeni, mint komplett kerékével)

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#147815) -=RelakS=- válasza jjeahh (#147811) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Azért valami merev vázas málhás kecskével kipróbálnám.
Nekem úgyis csak azért kellett fully, hogy a tré utakon kényelmesen tudjak közlekedni, nem azért, hogy az erdőben állatkodjak :)

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#147816) Fall-N válasza -=RelakS=- (#147815) üzenetére


Fall-N
veterán

Tré utakra én nem vennék fullyt. Fölöslegesen rugózik és nyeli el a hajtási energiát. Merev váz + teló előre szerintem bőven elég MTB-re. Outira meg karbon villa.

(#147817) jjeahh válasza szkink (#147813) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Ja, félreértettem, csupasz kerékre gondoltam. Lemérni dög vagyok, de most Nobby Nic Performance-vel 2000-2100 körül lehet, Maxxissal 1900g.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#147818) Hasaggymeg válasza Wombath (#147795) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Bár a divat miatt vettem le a szarvakat is,szélesebb kormányt egyelőre azért nem veszek,mert nemcsak a hiányát nem érzem,de félek a megszokás ereje miatti felakadástól is.

(#147804) ivana ...mind azt mondja.Próbáld ki 100 ml-el,aztán írj. ;)

(#147812) maximilian4...enyém nem fúlí mégis 14 felszerelve. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#147819) jjeahh válasza Hasaggymeg (#147818) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Ha úgy érzed jó a keskeny kormány, akkor miért ne maradjon. Viszont egy próbát lehet megérne a széles is, akciósan néha ki lehet fogni itt-ott 10 eur körül, láttam ennyiért Cube-ot is. Szerintem az új trend előtt mindenki keskeny kormánnyal nyomta éveken vagy évtizedeken át, szal nem te lennél az első, aki átszokik a szélesebbre. Nekem mondjuk a 720mm még nem tűnik annyira szélesnek, amúltkor próbálgattam a haverom enduróját valami 780mm-vel asszem, na ott már feltűnt, hogy valóban széles, de az sem volt kényelmetlen vagy valami.

Más: csütörtöktől a városban van a wiggle-ről rendelt csomagom és még mindíg nem kaptam meg :U . Egyre inkább úgy érzem, hogy egyik futárszolgálat sem éri meg a pénzét, hanyag tré banda az összes, ha követőszám nem lenne, elveszne a csomagjaim fele :((( . Ma gyakorlatilag utolérte a wiggle féle csomagomat a kínából rendelt telefonom :Y , ugyanannál a futárszolgálatnál van és úgy tűnik azt sem akarják kihozni.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#147820) -=RelakS=- válasza Fall-N (#147816) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Nehéz vagyok, és jobbára ülök.
A fullyt akkor tudom igazából értékelni, mikor előveszem a merev vázast. Van olyan útszakasz, ami még a rugós nyeregcső ellenére is végigveri a valagamat. Ugyanott a fully csak egy kicsit ráz.
Sebességre alig vagyok lassabb a fullyval, igaz, azon jobban tapadó gumi is van.

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#147821) CoRt3z


CoRt3z
tag

Sziasztok!
Kerékpár vásárlás előtt állok, tudnátok benne segíteni?
Debrecenben szeretnék vásárolni, akár használtat is. Trekking bringát ajánlottak, de nem tudom melyik lehet az igazi.
100 ezer forint körül szánnék rá. 180 cm magas vagyok.
Tudnátok segíteni hogy merre induljak el?
Köszi!

(#147822) HKorn válasza maximilian4 (#147812) üzenetére


HKorn
addikt

Pont azt mondom, hogy utálom az emelkedőket, ennek ellenére néha megmászok kisebbeket rásegítés nélkül is, csak a sportolás miatt, de egyébként pont ez a helyzet ahol kihasználom a rásegítést, mert az emelkedők hamar elveszik a kedvem a kirándulástól. Biztos nehéz 14Kg-os fullyval is, én örülök, hogy van ilyenkor egy barátom, aki egy gombnyomásra megtolja a hátam :)

Run&Ride

(#147823) robee19 válasza CoRt3z (#147821) üzenetére


robee19
tag

Szia. Ennyiért újonnan nem kapsz értékelhető kerékpárt. Trekkinget pedig végképp nem, egy erősen túlárazott kategória. Ellenben ha használt is szóbajöhet, akkor keresgess a Facebook csoportok között, én is éppen tegnap nézegettem sógoromnak és 100-120 környékén elég jól felszerelteket lehet már találni.

Szerk: most esik le, hogy bizony írtad is, hogy szóbajöhet.:D Ha esetleg van valami kiszemelt linkeld és véleményezik a guruk.;)

[ Szerkesztve ]

(#147824) Hasaggymeg válasza jjeahh (#147819) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Szerintem olyan mértékben bővül az e-piac,hogy azt nehezen tudják követni a szállító cégek.Irdatlan mennyiségű logisztikát igényel a sok kiszállítást,egyesek meg látszólag ezt nem képesek kezelni.

(#147821) CoRt3z...ha új,akkor csakadeka,soványka az a 100e forint.Összefoglaló megvolt,tudod mire használnád és milyen is kell pontosan? MTB,Trekking,Cross,vagy éppen országúti?

(#147802) planbmokus...olvaslak és eszembe jutott te vagy aki nagy megelégedéssel használja a Mavicot...mielőtt írok Jézuskának (hja,hol van az még! :O ) visszatérünk még rá. :) (Lehet megelőlegezem és leszállíttatom előre, biztos ami biztos alapon! :DDD )

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#147825) X2N


X2N
senior tag

Kis közvéleménykutatás, milyen féket vennétek egy enduro gépre? Első-hátsó is érdekelne. Jelenleg megy a szívás a Sram Guide R/RS fékkel. Olyan 60eFt-ig kellene első+hátsó fék.

[ Szerkesztve ]

Launch code for russian nukes: 97 99 116 105 118 97 116 101 32 100 101 97 100 32 104 97 110 100

(#147826) Toobee válasza X2N (#147825) üzenetére


Toobee
veterán

Ennyiért szerintem használt Saint szettet ki lehet fogni. Újan MT501 esetleg, és még marad is jócskán.

https://barbieripnk.hu/

(#147827) sebgutkopf válasza X2N (#147825) üzenetére


sebgutkopf
őstag

Hú ezen a dilemmán sokat küzdöttem az elmúlt hetekben (igaz még nem vettem). Az biztos, hogy a keretedbe újonnan nem fér bele semmi max haszánlt, vagy lefelé váltasz.
Nekem guide R van a bajom csak annyi, hogy a betét kopását nem kompenzálja a rendszer, így napon belül (bikeparkban) a fogáspont közelebb kerül a kormányhoz.

1. kérdés: hogy milyen fék érzetet szeretsz?
Van ugye a shimano, ami határozott fogáspontja van, harap és néha fájhat is (nem adagolható), sokan egyébként szeretik.
A másik út a sram jó adagolhatósága (autó fékhez jobban hasonlító érzés).
A köztes spektrumon meg a magura, hope és társai mint márka.

2. kérdés: valójában mire és hol használod a bringát. Ha durva fék igénybevétel felmerül (parkok, vagy kemény dh), akkor a limit az általam vázolt problematika a fékek nagy részét kiejti a pakliból, minden gyártónál.

Ezek függvényében, meg, hogy mi a bajod lehet nézelődni, sokat olvastam és kérdeztem itt, illetve barátok különböző kategóriás fékjeit nyomogattam az elmúlt hetekben. Most már nagyjából tudom nekem mi kell, amit csak egy új (javított) modell megjelenése kavart meg, de valószínűleg maradok a biztos választásnál.

(#147828) varsam válasza Toobee (#147826) üzenetére


varsam
őstag

70ezerért megvan újonnan is a ZEE [link]

Vagy egy Magura MT5 tárcsákkal: [link]

(#147829) Hasaggymeg válasza Toobee (#147826) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Erről amúgy jók a vélemények? Mert ha csak 20-30%-al is jobb (értsd erősebb a 2 dugattyúért) a 615-nél az már nagyon megéri a 120 euró/szett körüli árat.

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#147830) X2N válasza sebgutkopf (#147827) üzenetére


X2N
senior tag

Nem nekem lesz amúgy, nekem most egy m6000-es deore-van, 2 éve megy hiba nélkül. Én magura MT5-t vennék vagy a fentebb említett új Deore-t, esetleg Zee-t. Munkatársam szereti ezt a Sram féket az adagolhatóság miatt, de nem valami megbízható.

Launch code for russian nukes: 97 99 116 105 118 97 116 101 32 100 101 97 100 32 104 97 110 100

(#147831) robee19 válasza CoRt3z (#147821) üzenetére


robee19
tag

Nem tudom ez itt maradhat e de a facebookon érdemes ránézni László Barta (Mezőcsát) hirdetéseire. Több általa értékesített kerékpárt láttam már személyesen és jó állapotú bringákat szokott hirdetni jó áron. És mielőtt valaki azt gondolná, nem ismerem személyesen az urat:)

(#147832) varsam válasza Toobee (#147826) üzenetére


varsam
őstag

Bocs, most látom én ZEE-t írtam, te meg Saint-et, valamiért összekavartam a kettőt :)

[ Szerkesztve ]

(#147833) Sped válasza samujózsi (#147806) üzenetére


Sped
aktív tag

Ennyit jelent az ízlés, vagyis hogy mennyire szubjektív. Nekem pl. pont a Pesi cukormentese jön be, abból is a lime ízesítés, az nálam a top cukormentes lötty. A Zero se rossz, de ha választani kell, akkor biztos hogy Pepsi. Cukros változatból viszont már olyan régen ittam, hogy nem tudnám megkülönböztetni a kettőt. Whiskey-vel keverve pedig teljesen mindegy. :D

IndyCar Series - Real Racing, Real Sport

(#147834) bugizozi


bugizozi
őstag

Sziasztok!

Szeretném lecserélni a Gepida Alboin 300 CRS kerékpáromon a külső gumit.

http://gepida.hu/Kerekparok/Kerekpar2018/Cross/ALBOIN-300-CRS1

Jelenleg még a gyári WTB/FREEDOM WEDGE 700X38C van rajta, ehelyett szeretnék valami komolyabb, defekttűrő darabot.
Amit kinéztem: Continental Touring Plus Reflex 622-37

Szerintetek ez jó választás lehet, vagy van ennél jobb? Belsőt és érdemes ilyenkor cserélni? Ha igen akkor milyet?

Köszönöm! :R

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#147835) ivana válasza bugizozi (#147834) üzenetére


ivana
Ármester

Ez valami félelmetesen nehéz gumi, a nagyon nehéz gumik képesek elég furán viselkedni, én biztos valami könnyebbet keresnék.

Belsőt és érdemes ilyenkor cserélni? Nem a belső nyugodtan maradhat.

[ Szerkesztve ]

(#147836) zoli03 válasza sebgutkopf (#147827) üzenetére


zoli03
őstag

SRAM-ot még nem próbáltam, de ZEE-m van, és annak szerintem nagyon jó az adagolhatósága. Nekem a többi Shimano adagolhatóságával sem volt gondom, de a ZEE érezhetően jobb azoknál, ott tényleg olyan érzésed van, mint egy autónál.

Többen is ajánlották a Magura MT5-öt. Ne adatlap alapján nézettek féket, az MT5 életem legrosszabb fékje volt.

[ Szerkesztve ]

(#147837) Mclovin


Mclovin
senior tag

Sziasztok,

Tudnátok ajánlani esetleg valamiféle olcsóbb alu outi vázat/szettet? Single speed projekthez keresnék megoldást.

(#147838) Napfénysüti válasza razzorr (#147745) üzenetére

Mikori évjárat? Nekem is Focus Culebro 2.0 volt az előző bringám (2014-es). :)

Més que un club!

(#147839) f4lcon válasza bugizozi (#147834) üzenetére


f4lcon
őstag

mennyire kell komolynak lennie a defekt tűrésnek? jellemzően a legkomolyabb védelemmel a Schwalbe Marathon szériája rendelkezik, de ott is a súllyal áldozol a defekt tűrésért (viszont legalább a gördülési ellenállása nem olyan gáz, mint másoknál)

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#147840) Runner_fxr válasza varsam (#147832) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Fékerőben nincs is különbség a kettő között. :) Max annyi, hogy a Saint-ben gyárilag ice-tech fémes betét van.

(#147841) X2N válasza zoli03 (#147836) üzenetére


X2N
senior tag

Érdekes, bikedisounton elég sok pozitív van az MT-5-nél. Próbáltam én is tesztnapon jónak tűnt.

Launch code for russian nukes: 97 99 116 105 118 97 116 101 32 100 101 97 100 32 104 97 110 100

(#147842) Szakbarbár válasza BigBlackDog (#147759) üzenetére


Szakbarbár
aktív tag

Szerintem könnyebb 60 kg zsírt felvinni a hegyre mint 80 kg izmot :DDD
Én nem igazán veszem észre, hogy sokat számítana mert hét elején amikor viszem a sok cuccot a melóba (laptop,kaja, heti váltás ruha) akkor 5-7 kg-ot nyom a hátizsák, míg hétköznap max 2-3. Időbeni különbség pedig nem sok, inkább csak kényelmetlen a nehéz táska.
Sokkal többet jelent egy minimális szembeszél mint 1-2 kg többletsúly.

Ez a hozzászólás nem jöhetett volna létre elektromosság nélkül.

(#147843) -=RelakS=-


-=RelakS=-
veterán

Olyan jó, hogy betuszkoltam egy defektvédő szalagot a hátsó kerékbe, és most a gumi kellős közepén defektet kaptam :W
Ha nem az illesztésnél lesz, akkor vágom ki az egészet a francba

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#147844) -=RelakS=-


-=RelakS=-
veterán

Közben mai napi tanulság:
Ha nekiáll ugrálni a lánc a kedvenc fokozatodon, hiába néz ki így a fogaskoszorú (6. sebességben ugrált), lehet, hogy elég utánállítani a váltót, ha amúgy a lánc nem nyúlt meg, mint a rétes :W

Igen, tudom, tele van retekkel, nem érdekel :DDD

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#147845) ivana válasza -=RelakS=- (#147844) üzenetére


ivana
Ármester

Azért ez szemre is elég kukának néz ki...

(#147846) -=RelakS=- válasza ivana (#147845) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Ja, hirtelen vettem is új sorokat, de most még egy darabig tuti elmegy. Addig biztosan, amíg meg nem hozta a posta az újakat :)

Amúgy nem arról volt szó, hogy egy sor több láncot kibír? Ezen 5 lánc volt használva vetésforgóban, abból 2 megrohadt rossz tárolás miatt (rozsda, aztán tört, mint a ropi), egy olyan rétestészta, hogy kétszer volt eddig fent, szóval gyakorlatilag két lánc van rajta cserélgetve.
Mindhárom, még használható lánc kb 0,25%-on áll. (saját mérték, illetve a Sheldon-féle fém vonalzós mérés is ezt mondja)

Ohh, érdekesség: A Shimano féle láncmérő még nem esik bele a láncba, a kmc féle beleesik. :W

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#147847) jjeahh


jjeahh
nagyúr

Na megjött többek között a Diadora téli SPD cipő, első blikkre nagyon jónak tűnik, masszív, meleg, vízálló membrános, kényelmes, a mérete tökéletes és meglepően könnyű. Ez a tekerentyű bizbasz is tetszik ha tartós, praktikusabbnak tűnik a fűzőnél, remélem nem szakad el, mert akkor gondolom ezt feldughatom, fűző csere itt nem opció :U

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#147848) 6030D válasza jjeahh (#147847) üzenetére


6030D
Ármester

Elvileg lehet cserélni, ha nem tévedek akkor erre kell keresned: Closure: 1 BOA® L5 technology system

Vagy Diadora support segít.

Kb ilyesmi

[ Szerkesztve ]

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#147849) Somatom válasza HKorn (#147822) üzenetére


Somatom
veterán

+1
1.: Én akarom meghatározni, hogy mikor sportolok és mikor közlekedek. A közértből hazafelé fel a hegyre közlekedni (hazaérni) akarok és nem sportolni.
2.: A sportérték ugyanúgy megvan. Legfeljebb nem az, hogy gyök kettővel fel tudok-e tekerni a hegyre, hanem az, hogy fel tudok-e tekerni úgy, hogy nem megy 25Km/h alá az óra.
3.: Samujózsitól:
"Ha máskor nem, amikor fel kell emelni a bringàt pl. megállok és felteszem a jàrdára."
Ezért nem jön be az outi. Mi az, hogy megállok és felteszem a járdára? Engem már az zavar, ha egy járdára ugratáshoz lassítanom kell. Ahhoz meg jól jön a fully.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#147850) tacto válasza jjeahh (#147847) üzenetére


tacto
aktív tag

Jó áron van, jónak tűnik. A méretezés "pontos"?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.