Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#81599) 6030D válasza Tottinho (#81597) üzenetére


6030D
Ármester

Ezt nem ismerem, de hasonló lehet. Fele ennyibe került, belül kicsit bojhos, meg mióta vettem, fogytam kb 10 kilót, így bő is. :D Ilyen.
Ha télen is akarsz bringázni, akkor érdemes megvenni azt a decást, ami melegebb. Lehet, hogy az neked jó tavaszra is (bringázási stílusod?). Ha meleg, akkor meg tavasszal veszel egy lidl-est, ha nem jó, akkor meg 30 napon belül levásárolod. Én pl ezért próbálom ki a cuccaikat, volt, hogy vittem már vissza így terméket.
Félreértés ne essék, van rendes bringás mezem is, gyártótól, magas minőségű anyagokból, tudom, hogy jobbak, de a bolti árak horrorok, és edzeni nem tudom megengedni magamnak a több szett ruhát.

J.Pinkman: vettem egy ilyet (jé, decás :DD ), ebbe rakom a telefont, pénzt, amit óvni kell a nedvességtől. Teljesen jó, a mobilt nem kell kivenni, mint a zacsiból, híváson kívül mindenre lehet használni. Pont befér a mellkason lévő zsebbe egy 5,2"-os mobillal.

geotigris9: nekem ez alap, hogy olyat kell venni, ami tetszik, ezért nem is írom. Ezért ajánlom minden kezdő, hétvégi bringásnak is olcsón az RR340-et, mert nagyobb eséllyel fog tetszeni neki, mint bármelyik nagy gyártó 15-20 éves gépe, ugyanabban az árban. Az 1000 km/5 évet meg bármi kibírja.

[ Szerkesztve ]

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.