Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) veector


veector
senior tag

Hamán magyar akkó ménem QWERTZ? :B

(#2) stefi68 válasza veector (#1) üzenetére


stefi68
addikt

Kiválasztható a QWERTZ is! Csak a képen éppen nem az van

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#3) veector válasza stefi68 (#2) üzenetére


veector
senior tag

Akkor töltöm is :) :R

(#4) JoeYi


JoeYi
őstag

kár hogy nem balra dőlő ékezetes (sms miatt)

(#5) mukika009


mukika009
tag

Az istenért se működik 2.2-rd Bladen mit szúrtam el ?

Szereti a ti(k) a meggyeeeeettttt....

(#6) stefi68 válasza mukika009 (#5) üzenetére


stefi68
addikt

Feltelepül, csak nem jelenik meg? Vagy mi a gondod vele?

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#7) mukika009 válasza stefi68 (#6) üzenetére


mukika009
tag

feltelepítem oké beállítom oké és belépek valahova ahova bill kell és hiába pipáltam ki ezt a régi bill sor jelenik meg a gyári

Szereti a ti(k) a meggyeeeeettttt....

(#8) Samus


Samus
addikt

"A fájl nem található" című üzenettel szembesülök, mikor megpróbálom letölteni a linkelt (data.hu) oldalról...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#9) stefi68


stefi68
addikt

Most próbáltam megy a letöltés!

Beállítani pedig úgy lehet alapértelmezett billentyűzetnek, hogy egy szövegmezőben pl. SMS íráskor hosszan nyomsz a beviteli mezőre és megjelenik egy ablak amiben kiválaszthatod a billentyűzetet (legalsó menüpont: "Beviteli mód"-nál). Ezután azt fogja használni.

Természetesen a magyar kiosztásokat is telepíteni kell!

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#10) Samus válasza stefi68 (#9) üzenetére


Samus
addikt

Előtte a "Beállítások->Nyelv és szöveg" menüben az AnySoftKeyboard mellett legyen pipa, különben ki sem lehet választani.
Nekem bejött. Írtam egy keveset, és nem volt félreütés. Lehet, hogy a bekapcsolt szótár miatt, de bejövős a 4 soros qwertz. Pedig a GT540 kijelzője csak 3".

Egyébként leszedtem Market-ből. Bár a magyar nyelvi csomag az utolsó volt a listában...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#11) imito021


imito021
csendes tag

Hali!
Beállítottam alapértelmezett billentyűzetként,de nem magyar ékezetes.Ötletek?

(#12) stefi68 válasza imito021 (#11) üzenetére


stefi68
addikt

A magyar billentyűzetkiosztást letöltötted? (fentebb:link)
Az Anysoft-ban beállítottad, mint használni kívánt kiosztást?
Továbbá több kiosztást is lehet beállítani a használni kívántak között és azok között lehet váltani. Lehet, hogy nálad be van állítva az angol is és az jelenik meg! Váltás a kiosztások között: ->ABC-> feliratú gombbal!

Ha utoljára a magyar van beállítva, legközelebb már az jelenik meg (mindig az utoljára használt).

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#13) szenczymiki


szenczymiki
újonc

Zseniális!
Kösz!
Van mód a kurzor mozgatására?
Ha igen, hogyan?

(#14) stefi68 válasza szenczymiki (#13) üzenetére


stefi68
addikt

Mivel, mivel, hááááááááát a kurzor mozgató nyilakkal: [<-],[->] :W

Amúgy kipróbáltam a hangerő gombokra is beállítani, működött is csak hát így nem tudtam aztán vele hangerőt állítani többé :((

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#15) beni3d válasza imito021 (#11) üzenetére


beni3d
aktív tag

na nekem úgy sikerült, hogy az ABC gombot HOSSZAN nyomtam, és akkor felajánlotta.
kb. egy napot szarakodtam vele mire összejött

(#16) madgie


madgie
titán

Köszönöm szépen, fel is tettem, tökéletesen működik ZTE Blade (2.2) alatt :)

(#17) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Jó kis blog! Ez a bill. nagyon tetszik!
Tökéletesen megy ezen is: ZTE Blade 2.2 FLB R9_HUN

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#18) Glatius válasza Victoryus (#17) üzenetére


Glatius
őstag

Bugot szeretnék jelenteni, bár nem tudom ez a fordítás óta van-e így, de ha bekapcsolom a hangerőszabályzós kurzormozgatást, akkor alapesetben a föl le gomb megszűnik működni ZTE Blade-en. Már majdnem visszaraktam a 2.1-et, hogy viszem vissza garanciális"javításra" de észrevettem, hogy recoveryben meg tökéletes...

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#19) stefi68 válasza Glatius (#18) üzenetére


stefi68
addikt

Melyik verziót használod? Erről a hibáról én is tudtam régen...
Most direkt kipróbáltam: az oldalon frissítettet változatot használom (v20110120) és jól működik már ez a funkció!
Tehát az AnySoft-ban kurzort mozgat, alapesetben meg hangerőt állít :DD

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#20) Glatius válasza stefi68 (#19) üzenetére


Glatius
őstag

:R

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#22) androidmoon


androidmoon
újonc

Ez nálam hibátlan, de a képen szürke a billentyűzet, nálam pedig ronda kék SE X8-on... :U

(#23) ak76


ak76
senior tag

Nagy királyság ez a blog,köszönjük a rengeteg munkát ami a fordításokkal jár! :R :R :K

(#24) szki


szki
őstag

Hűha! Nagy köszönet!
Nagy király ez a megoldás. Rengeteg mindent lehet állítgatni, testre/ujjraszabni!
Például a kurzor mozgatásával eddig mindig problémám, de hangerő gombokkal okés (ZTE Blade). 4 soros magyar verzió jött be nekem (persze alapértelmezett az angol, és -ABC- -re váltok)

(Latest version: 20110515-looks-like-a-rock)

(#25) Kris87


Kris87
aktív tag

Nekem nem megy a magyar kiegészítő letöltése...

(#26) szki válasza Kris87 (#25) üzenetére


szki
őstag

Marketből is le tudod tölteni a "Hungarian for AnySoft Keyboard" kiegészítőt közvetlenül a telefonra, és nem kell web-ről a PC-re (aztán telefon SD-re felmásolni/telepíteni)!
Marketben keress rá!

[ Szerkesztve ]

(#27) Kris87 válasza szki (#26) üzenetére


Kris87
aktív tag

Pont ez a gond! Marketből sem elérhető. Ottvan, hogy hé ez az itt vagyok tölts le, majd rámennék, hogy letölt, erre kidobja, hogy sorry mégsincs meg.

mod: Az összes többi, szlováktól kezdve a szerbig mind lejönne, de az nem kell. Esetleg az apk-t el tudnád küldeni mailben?

[ Szerkesztve ]

(#28) moco22


moco22
aktív tag

Vajon skinek nincsenek hozzá? Amúgy állati jó kis billentyűzet progi. Most ez a kedvenc. Eddig a smart keyboard volt az, de ez lekörözi.

Samsung S22 Ultra

(#29) moco22 válasza Kris87 (#27) üzenetére


moco22
aktív tag

tessék
Hungarian for AnySoft Keyboard

[ Szerkesztve ]

Samsung S22 Ultra

(#30) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Fordítás hiba:

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#31) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Ezután még aktiválnunk kell a billentyűzetet.... Ehhez keressünk egy szövegmezőt (pl: SMS írás) -> Kattintsunk hosszan a beviteli mezőben -> A felugró ablakban 'Beviteli mód' kiválasztása -> AnysoftKeyboard kiválasztása

Ez kicsit túl van bonyolítva, ott van a billentyűzet tesztelése az oldal tetején, ott is meg lehet csinálni:)

Amúgy nagyon köszönöm ezt is és a többit is:R

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#32) stefi68


stefi68
addikt

Az Anysoftkeyboard projekt már régóta felfüggesztve, mivel a Market-en már vagy 6 verzióval ezelőtt bekerült a magyar nyelv és mindenki számára elérhető!
(Nem az én fordításom!)

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#33) csiver


csiver
újonc

Könnyen , egyszerüen letölthető.Nekem XPERIA ARC-on tökéletesen működik! :))

(#34) Szajborg válasza stefi68 (#32) üzenetére


Szajborg
csendes tag

Defyre nem telepszik fel.

Találkozott már valaki ilyennel, not installed, ennyit ir ki semmi mást?

Dédanyám olyan öreg volt, hogy mikor mondtam neki, hogy viselkedjen korához illoen, meghalt.

(#35) Jaki2000


Jaki2000
aktív tag

Ez nagyon jó! Nem kell tökölni az ékezetes betűkkel. És rengeteg plusz karakter, ikon. :C

Tudod, amikor sok kis kínait látsz, egyformának tűnnek. Én az emberszabásúakkal is így vagyok, és nem akarok kilógni a sorból.

(#36) BBéci


BBéci
titán

Valamikor áprilisban töltöttem le a Marketről, azóta használom, szeretem, de a szövegbevitelével nem vagyok elégedett, azon szeretnék változtatni.
Azt árulja el valaki, hogyan tudom a szótárát szerkeszteni, miként tudok belőle idióta szavakat törölni, amiket folyton felajánlgat???

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#37) SilverToM


SilverToM
tag

Mióta androidos vagyok ezt használom...remek, csak pár napja frissült és azóta bent csücsül a gooogle voice ikonja....kiraknám a fenébe, csak nem találom, melyik beállítás a több ezerből...

(#38) bkercso


bkercso
nagyúr

Valaki segítene? Feltelepítettem mindent, beállítgattam, de továbbra is az alap androidos bill van és nem jelenik meg a beállítóablak a szövegmezőre való kattintással. az androidos bill mellől nem lehet kiszedni a pipát a bállításoknál. android 4.0.4

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#39) Donki Hóte


Donki Hóte
veterán

Előző tab-omon úgy volt beállítva az AnySoftKeyboard, hogy a billentyűk képén kisebb méretben mutatta azt a karaktert, amit hosszú gombnyomásra fel fog dobni az a billentyű.

Most egy újabb tab-ra telepítettem ezt az apk-t, de ezt a fícsört sehol sem tudom beállítani. Árulja már el valaki, hogy hogyan tudom beállítani azt, hogy mutassa a másodlagos karaktereket a billentyűkön?

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#40) bkercso válasza Donki Hóte (#39) üzenetére


bkercso
nagyúr

Az a SwiftKey volt, nem?

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#41) Donki Hóte válasza bkercso (#40) üzenetére


Donki Hóte
veterán

AnySoftKeyboard volt az is, de az éjszaka megtaláltam a megoldást :)

A beállítások között van olyan, hogy "Billentyűzet témák". Ott kell állítani, mert van olyan téma, amelyik mutatja a másodlagos karaktert és van olyan téma, amelyik csak a fő karakterét mutatja az adott gombnak.

Az androidos programok is kezdenek úgy elbonyolódni, mint windowsra írtak, lasan pilótavizsga kell a használatukhoz :U

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#42) FATÁNYÉR


FATÁNYÉR
újonc

Telepítve van a program de nem jelenik meg a nyelv és billentyűzet beállítási között az AnySoft Keyboard mint választási lehetőség.

(#43) G@ben válasza FATÁNYÉR (#42) üzenetére


G@ben
addikt

Jó régen írtak ide, de azért megkérdezem. Qwertz-s telefonnal használom a programot, de mióta felment az Android 4.0.4, azóta a z és az y felcserélődik, de csak akkor, ha magánhangzó után írom közvetlenül a fizikai billentyűzetről. Ez miért lehet?
Ha a magánhangzó után várok egy picit, akkor már jól írja. Próbáltam régi és új verzióval is, de ugyanazt csinálja.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#44) Meister


Meister
csendes tag

Ugyan halott a topik, de az AnySoftkeyboard magyarításból kiadtak egy úk verziót, amibe az én új billentyűzet-kiosztásaim is belekerültek.
Használjátok egészséggel.
(Az ékezezes karakterek is alapból látszódnak, és van kivág-beilleszt is. 😃)

https://www.facebook.com/Meister1977

(#45) #61392896


#61392896
törölt tag

Van egy gondom ezzel az appal. Talán túl gyorsan gépelek, de tény, hogy mindenféle értelmetlenséget csinál. Kettős betű, kilép, értelmetlen írésjelek, stb. Tudtok segíteni?

(#46) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Ékezetes betűket nem tudom fixen megjeleníttetni? A billentyűzetek között nincs ott:F

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.