Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#275947) MC Pite válasza Speedy007 (#275825) üzenetére


MC Pite
veterán

Vegyél nem shimano betétet, hátha, gyantást. Vagy használt szettet rendes gyártótól.

Nem tudom a súlyod, stílusod, bringát, de a 4xx meg az RT54... Hát, nem biztos lehajonék érte ha előttem fetrenge a földön egy szett, a mostani fékem alapján legalábbis. Montira.
A Tekro hidrósom tök jó az aszfaltos gépen, a 615 deore RT64el pocsék volt, a belépő Avidjaim minden téren (messze) jobbak voltak.

Hasaggymeg: Enyém is vándorol, nem a világvége, de Deore meg XT szinten gáz. Juicy sima meg a HD-R280 nem teszi...

Tin: Hogyhogy az a pedál lett? Rá kell jönnek pedálból se nagyon szeretem a shimanot mióta pár másikat is használtam :D .

Mivel leszámolási ajándéknak kértem, nem az alis Zeray gyártmányt vettem, hanem itthon készletest kerestem a Giantre.
Wellgo C317 ugyan alkalmibb utcai cipős használatra van, de csapágy érzésre korrekt, és 310g a pár. És kb felébe kerül, úgyhogy főleg spd-s használatra merem ajánlani az első 1500km alapján.

[ Szerkesztve ]

<ELADÓ:új Bryton Gardia radar 32k> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.