Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#272660) zsola32 válasza mauimagic (#272649) üzenetére


zsola32
őstag

Egy ilyen ügybe 1x én is belefutottam extreme digitlaon keresztül vettem egy drágább HP laptopot, mely kibontás után furán viselkedett 1ből jelszót kért a WIN10 meg egyebek.
Egyből levettem hogy valaki kipróbálta a masinát, nem tetszett, visszaküldte, és én voltam az a balfasz aki megvette.

Mivel a boltvezetőt ismertem, megbuherálták a masinát, hogy müködjön, de azóta onnan nem veszek semmit.

Szóval értem én valahol azt témát, hogy vegyük meg online, mert ha nem tetszik vissza lehet küldeni, csak utána az ilyen emberek kibabrálnak majd mással... és ugye ők is makulátlan eszközt/terméket szeretnének venni.

A bringára visszatérve, én akkor írogattam a méretekről, 3 db XS-s Merida bringa van a családban, 158/160/162 cm magasságú személyek hajtják, akkor úgy át lett lapozva a véleményem a témáról.

Írta valaki nagyon burkoltam a túlzott forumozást, meg a milik/másodpercek hajszolását...
Szerintem is innen fúj a szél, a Merida egy Budget kerékpár ebben a felszereltségen, az alu váz gondolom rázott mint a 220, a Tiagra olyan amilyen (én 105-tel megyek nem ismerem) és hát ugye a Canyon... itt lebegett a fórumon mint másik alternatíva

Én is tervezek egy újabb Meridát, a Speeder 400 mellé. alu vázzal "tutti" hogy nem venném meg, a fent említett okok miatt. Marad a karbonos, a Mangóban pont van is a méretemben (M) szép piros :) , remélem újat küldenek laza 8-900 ezer forintért... (mióta rákúrtam a laptoppal megjegyzésbe be is biggyesztem hogy újat szeretnék)

A bukott összegből kellett volna pattintani DT Swiss kerékszettet bele, mert a gyári Merida kerekek sem valami jók (ugye megvan a személyes tapasztalat. 8 gurul a család alatt), a Maxxis gumikról meg ne is beszéljünk, "elfolyik" az úton... (érdekes ezt az egész családom így látja, pedig ők nem outiznak 35 éve mint én) Na jó ez az upgrade nem jött volna ki az összegből, ez is a Canyon felé vitte volna a mutatót...

Ha versenyző lennék, nem a Strava-n, akkor biztosan lenne egy személyre szabott vázam, meg hozzá egy gárda aki belövi maxra a bringát, hogy a legtöbb Wattot ki tudjam magamból hozni. Mi akik egy más ligában nyomjuk, sajnos meg kell elégednünk a konfekció mérettel, amit leakasztunk egy boltból... ez van, ez a valóság...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.