Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#272659) arcitec


arcitec
addikt

Elég sok indulatot váltott ki a bringa visszaküldés értékcsökkentése és nyilván mindenki igazságérzetét borzolta, jogosan. Tudom, könnyű okoskodni, de "viszonylag" nagyobb értékű bármit - nyilván amit még nem láttunk - személyesen kell tesztelni, kipróbálni.
Gondoljunk arra, hogy valaki rendel egy 2-3milla értékű hangfalat és visszaküldi.
Hát nem szeretnék a kereskedő helyében sem lenni. Szerintem ilyet nem is adnak oda netes vásárlással. A 100eft egyébiránt, - pláne ha nincsenek igazán használati nyomok
szerintem is sok, és - mint ahogy írtátok - majd újként adja el.
Egyébként írta a bolt nevét csak a Mango biciklire kell rákeresni. ;]
Amúgy él náluk egy 100 napos:
"100 nap visszatérítés
Magyarországi törvényeknek megfelelően 14 napon belül meggondolhatod magad és visszaküldheted webáruházunkba a nem kívánt terméket. Megvagyunk győzödve termékeink minőségéről, ezért felajánljuk Neked, hogy kibővítjük 100 naptári napra a visszaküldési lehetőséget. Egyetlen feltételünk, hogy csak használaton kívüli terméket veszünk vissza a meghosszabbított lehetőséggel."
Az utolsó mondat tartalma az érdekes félreérthető de gondolom ezt értik a 14 naposra is.
Bár törvény kimondja, hogy szabad használni a terméket, mert egyébként honnan lehetne tudni, hogy nem felel meg.
Sajna a törvényben és annak alkalmazásában is vannak hézagok.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.