Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-03-22 11:50:25

LOGOUT.hu

iPhone X termékismertető és GY.I.K.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Akinek ez jó, kedves egészségére....én ennyit akkor se adnék egy telefonért ha megnyerném az ötöslotttót és rám szakadna az MNB. :D

B.Cs.

(#2) zozzo72


zozzo72
aktív tag

Kemény...

.

(#3) darvinya


darvinya
titán

Nos…túlárazott droid.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#8) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Teteszik, de ennyi pénzt egyetlen telefon sem ér. A felére is már húzza az ember a száját, na de ez...

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#10) Mr President


Mr President
senior tag

Nyáron lesznek gondok a face ID-val. :U

iPhone 15 Pro | iPad Pro M1 | Apple Watch S7

(#12) PrinceHerceg


PrinceHerceg
őstag

Inkább arról beszéljünk, hogy vajon saját, vagy esetleg más által megkonstruált fejlesztés a belepakolt OLED panel, mert erről sehol semmi, csak az ára, de az tényleg Everesti magasságokban! ;)

[ Szerkesztve ]

(#13) forgonati


forgonati
őstag

Az az ár azért tényleg kemény. Főleg ha azt veszem, hogy ma már a 64GB sokaknak nem elég, és a 256-os meg 400 fölöt van... Viccnek is rossz.

Keelah Se'lai!

(#14) RaveForce


RaveForce
veterán

S8 es note8 "ajanlott" plecsnije utan kivancsi voltam mit gurit az iX, de a "tetszett" vegulis jogos dontes lett :)

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#15) B-L-A-C-K válasza Mr President (#10) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Mondjuk ha a szemed kell hozzá, és egy tükörfényes napszemüveged van, nem tudod mit vár hogy engedje be. Amúgy ki lehet kapcsolni hogy ne vegye figyelembe a szemed, és úgy beengedné már azzal a szemüveggel is.

(#16) Taci válasza PrinceHerceg (#12) üzenetére


Taci
addikt

A Samsung gyártja nekik.

"iPhone X display is the best: Made by Samsung, improved by Apple"

@B-L-A-C-K: igaz, viszont akkor elvileg alvás közben ha az arcod elé rakják, felold a telefon, mert ez pont az "éberségfigyelő", amit ahhoz ki kell kapcsolni. (A nyitott és oda figyelő / arra tekintő szempárt figyeli.)

[ Szerkesztve ]

(#18) szupermacs


szupermacs
veterán

Tetszik.

(#19) B-L-A-C-K válasza Taci (#16) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Az ára tényleg vicc, viszont meg lehet közelíteni máshonnan is. Ha megjelenéskor megveszel egy csúcskészüléket újonnan, rá 1 évre eladod, semmivel sem busz többet mint egy új iPhone i8-cal vagy bármilyen csúcskészülékkel, csak ugye a befektetett pénz nagyobb így.

Taci: Igen, akkor fel, de erre nincs megoldás jelenleg, most egy halom szemüveggel felold amúgy, az hogy egy abszolút nem átlátszóval nem tud, ez szerintem nem hibának könyvelhető el.

[ Szerkesztve ]

(#20) Mr President válasza B-L-A-C-K (#19) üzenetére


Mr President
senior tag

Hibának én sem nevezném, de a mindennapokat kényelmetlenné teheti. Ha nincs szerencséje valakinek és a régi jól bevált kényelmes napszemüvegével nem tudja használni vagy csak korlátozottan. Valamint picit lassabb is a feloldása. Ahogy én láttam és tapasztaltam gyorsabb az ujjlenyomatolvasóval való belépés meg számomra kényelmesebb is.

iPhone 15 Pro | iPad Pro M1 | Apple Watch S7

(#21) rvgy75


rvgy75
aktív tag

Mi az hogy kávamentes ? Nem volt még a kezembe de képeken körbe legalább 2-3mm káva van

Akinek humora van, az mindent tud(hat), akinek humora nincs, az mindenre képes.(Peterdi Pál)

(#22) nickedez89


nickedez89
senior tag

Jó jó... de marad az i7.

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#23) B-L-A-C-K válasza Mr President (#20) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Akkor beírja a jelkódját, vagy leveszi hogy ne nézze a szemét, most annyira ez nem ördögőség. Amúgy nem védeni akarom, mert ha valami sz@r elmondom a véleményem róla, de én 5 napja használom, és eddig nem voltak nagy gázok vele. Meg ahol esetleg nem vette be az arcom, ott jelkóddal beléptem, majd utána ugyan abba a helyzetben újra próbálva már ment az arcommal is, mivel a Face ID-ben az a jó mindig tanul, azaz ahol nem engedett be, azt utána megjegyzi, és befog.

[ Szerkesztve ]

(#25) India


India
aktív tag

Végre iPhone x tulajok most már van rendes fórum :) , én boldog tulajdonosa vagyok , és bőven elég a 64 GB :)

(#26) atike


atike
nagyúr

" A hardver és a szoftver közös fejlesztésének hála az Apple lekever a konkurenciának egy akkora pofont, hogy körbeér az arcon"

Hát na. Ez (és minden ami még ezzel együtt jár) az alma hardveres és szoftveres előnye.

A portrés képek első ránézésre jók voltak (kicsiben) de rákattintva kiderült, hogy nagyon nem azok. Én arra számítottam, hogy mekkora nagy királyság lesz, de nem az.

Brutális ára van.

(#27) leslieke válasza India (#25) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Pont a 64 GB-s verzión gondolkodom én is.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#28) Mr President válasza B-L-A-C-K (#23) üzenetére


Mr President
senior tag

Én sem mondom, hogy sz@r, mert szerintem sem az. Sőt le a kalappal, hogy ezt így beépítették a telefonba. Én csak azt mondom, hogy lesznek olyan helyzetek és felhasználók akiknek kényelmetlenséget okoz majd. Egy idealizált világban face és touch id is lenne a telefonban a felhasználó pedig akkor és azt használná amelyiket szeretne.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro | iPad Pro M1 | Apple Watch S7

(#29) India válasza leslieke (#27) üzenetére


India
aktív tag

Hidd el bőven elég :)

(#30) forgonati válasza atike (#26) üzenetére


forgonati
őstag

Főleg a selfie portréval van gáz, itt pl. a Pixel2 leveri simán.

Keelah Se'lai!

(#31) forgonati válasza India (#29) üzenetére


forgonati
őstag

Neked talán.

Keelah Se'lai!

(#33) prolad


prolad
őstag

Nevetséges áron adják, face id helyett meg mehetett volna ujjlenyomatolvasó az alma logóba. A bevágás miatt még a szokásosnál is hosszúkásabb a képarány, ez se tetszik annyira. Viszont még így is szemből néz ki a legjobban, a csillogós oldalak, meg a csúnya hátlap (pedig azt hittem az eddigi kamerakialakítást nem tudják alulmúlni) nálam sokat rontanak az összképen. A gombot előről épp ideje volt már elhagyni, viszont a gesztusokon amik kiváltják még csiszolhatnának.
Ennek ellenére nem lehet rá azt mondani, hogy rossz készülék lett, végre az applenél is modernizálnak, a hardver szokás szerint elver mindent, a kis mérete miatt pedig egy kézzel is könnyen kezelhető, ez sokaknak öröm lesz. Csak az árat kéne csökkenteni (vagy korrekt tartozékokat adni, airpods fülesnek, gyorstöltő, vezeték nélküli töltőpad a csomagban, akkor egy rossz szavam nem lenne), meg a csatlakozót usb c-re cserélni (ha már macbooknál csak az van, itt is lehetne).

(#36) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Hétvégén néztem élőben

Gyönyörű a kijelző, tényleg, és egy élmény simogatni, nyomkodni
De nekem a hátulja és az oldala nem tetszik

Az apple pedig minden forintot lehúz és le tud húzni, grat neki

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#37) dnelb


dnelb
veterán

ennyi penzert igazan beletehettek volna az ipad pro fele 120hzes frissitest.. azzal odavagtak volna. azon valosaggal lefolyik a kepernyorol a tartalom

(#38) B-L-A-C-K válasza dnelb (#37) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Oszt mit adnak el jövőre vagy azután? ;]

(#39) Wesder


Wesder
félisten

Erre most mit mondjak, az Apple megint megcsinálta...

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#40) alex devil


alex devil
senior tag

A lefölöző ár kezdetben magasan indul, innovatív termékek esetén alkalmazzák. Magas árat jelent a piaci bevezetés pillanatában. Alapja a felfokozott vevői érdeklődés, a divat és a sznobság.

S23

(#42) szekra válasza alex devil (#40) üzenetére


szekra
őstag

Marketing alapozó képzést hallottunk.

(#44) leslieke válasza India (#29) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Tudom, most 128-as i7 van és 100 Gb szabad hely.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#45) kengyel


kengyel
nagyúr

Volt a kezemben egy ilyen kütyü, hiába nagy androidos vagyok, nekem nagyon tetszett. Igaz hogy nem olcsó, de már minden drága. Jobban " félek" a rendszertől, mint az Iphone áraitól. Egyszer, kipróbálok egy Iphone.t. :)

kengyel

(#47) oxide83


oxide83
aktív tag

Ez a telefon egy vicc és még csúnya is, aki kiad ennyi pénzt érte az meg is érdemli, nem lennék a helyében :). 200-ért jobb telefont lehet kapni a piacon mint ez, ja hogy az android, hmm megint csak sajnálom azt aki ennyit költ ezért, költhetné utazásra, szeretteire, lakásfelújításra, sportra, autóra, motorra bármire akkor még értelmes emberek közé is sorolhatná magát :).

[ Szerkesztve ]

(#50) collecting


collecting
tag

Egy hete használom.

A faceID nagyon gyors, semmi bajom vele. Igaz, egy van. A napszemüvegem fotokromatikus lencséjű, szerintem túl jól szűri a fényeket és nem old fel vele. Kikapcsolhatnám a szemfigyelést, de egyelőre jó ez így.
Baromi gyors a teló, az iOS11-et erre találták ki, a régebbi iPhone-ok reszponzivitását viszont szerintem feláldozták a X-ért cserébe...
A notch-csal kapcsolatban viszont nem érzem, hogy bármikor is zavarna, a legtöbb ember meg is feledkezik róla, ritka, akinek zavaró tényező marad.
Összességében nagyon meg vagyok vele elégedve, a 256gb évekig elég lesz, viszont a feketét vettem a kevésbé villogós acélkeret miatt. A fehér kiadáson túl durva a keret csillogása.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.