Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) MikeWazowski


MikeWazowski
veterán

6??? Volt már 5 rész előtte...? :D

[ Szerkesztve ]

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#2) DrakeWood válasza MikeWazowski (#1) üzenetére


DrakeWood
csendes tag

Én 4-nél lemaradtam :D

XBOX360 4EVER

(#3) vm93hun válasza MikeWazowski (#1) üzenetére


vm93hun
aktív tag

Black Ops: Cold War volt az ötödik rész.
Nem támasztok az új résszel szemben túl magas elvárásokat, de azért bízok benne, hogy nem lesz olyan hulladék, mint amilyen a Cold War volt.

Nekem életem van, nem fészbúkom, ezért a telefonom is 6 napig bírja egy töltéssel.

(#4) oriic válasza MikeWazowski (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A Cold War a fejlesztés korai szakaszában még Black Ops 5-ként futott, a file-ok között sokáig voltak még placeholder képek is róla. AZtán jött átnevezés. Amúgy első leakek még arról szóltak hogy Black Ops Gulf War címmel jön az idei rész, de végül mégis maradtak számozásnál.

Egyébként talán még jó is lehet majd ez a rész, mert ez az első COD, amit négy évig fejlesztettek.

Live-Die-Respawn

(#5) markknight válasza oriic (#4) üzenetére


markknight
veterán

"Egyébként talán még jó is lehet majd ez a rész, mert ez az első COD, amit négy évig fejlesztettek."

Ezt ugye te sem hiszed el? :D Az MW2-nél is hasonló rizsázás ment, aztán bumm.. kaptunk egy nagy semmit 30 ezerért.

(#6) Spizzi válasza markknight (#5) üzenetére


Spizzi
tag

Az MWII-t 3 évig csinálták nem 4 (MW2019 - MWII 2022 / Infinity Ward).

Illetve az se utolsó szempont, akár a Cold War-al összevetve is, hogy nagyon sok év után ez az első Treyarch cím amelyik az aktuál legújabb IW motoron fut. A Cold War IW 4.x volt, amit kb. a CoD 4 hozott be 2007 környékén, míg az MW2019, Vanguard, MWII és MWIII már mind IW 8.0 és 9.0 (a 8.0 volt a nagy reboot, a 9 az csak még egy pici reszelés de semmi érdemleges a 8-hoz képest)

A maga idejében az első BO (2010) amikor is megkapta a házon belül legfejlettebb technológiát akkor általános minőségben, gondolok itt grafikára, hangokra, fizikára stb. azért szerintem jobb volt mint a CoD4 vagy mint az MW2. Szóval van rá esély, hogy most is így lesz.

Egyébként is, az Acti se hülye, nem kezd ilyen komoly marketing kampányba egy a B szalagról lejött játékért mint amilyen volt akár tavaly az MWIII is, érezhető felhasználóként is már előre, hogy mikor van premium release meg mikor ilyen kis űrkitöltő ratyiság a kövi nagyobb durranásig. Ha már májusban elkezdik a promót akkor lehet tudni, hogy valszeg jobban érni fogja a pénzt (pl. MW2019), ha meg még augusztusba is csak félve mutogatnak 1-1 official art-ot akkor lehet sejteni, hogy másodrendű csak a portéka (pl. BOCW, MWIII).

Aztán én sem vagyok jós, csak ez elmúlt jó pár év tapasztalata.

(#7) markknight válasza Spizzi (#6) üzenetére


markknight
veterán

Az igaz, hogy az MW3-nak nem volt olyan a marketingje de az MW2 még a csapból is folyt, kb hasonló event berkein belül, volt élő showműsor meg minden amit akarsz, beharangozták a Warzone mobilt (ami nemrég készült el) és a csillagokat is leígérték. Mondjuk azt nem tudom, hogy ebből az eventből neked miért tűnik úgy, hogy komolyabb marketing kampány kezdődik, na mindegy. Engem már nem vernek át, számomra messze a treyarch játékai voltak a legrosszabbak (cold war meg ami előtte volt blackops) szóval mindenképpen skip. Adják el a százhuszadik galamb, macska, akármilyen operátor skint akinek akarják, sajnos a mostani részt ilyen 20+ óra gameplay után leraktam, szóval nettó kidobott pénz volt az is :D

[ Szerkesztve ]

(#8) ledgeri


ledgeri
nagyúr

... ezt a szériát is végig kéne nyomnom az elejétől.... eddig csak 1 lett pipáva (Mikor is mentünk *grad-ba)

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#9) Spizzi válasza markknight (#7) üzenetére


Spizzi
tag

Filler részeknek nem szoktak ekkora feneket keríteni, mint pl. úgy derült ki a játék címe, hogy Amerika egyik legnépszerűbb újságában random megjelent [link] vagy, hogy New York utcáit egy "The Truth Lies" kisbusz járja [link] vagy, hogy egy külön interaktív weboldalt csináltak egy vintage TV-nek, ahol sejtelmes videókat tudsz nézni ami nagyjából rávezet, hogy miről is szólhat majd a kampány [link] és mindezt már elkezdték májusban, tehát ~ fél évvel a megjelenés előtt.

Az MWII első kis teasere az volt, hogy egy kikötőbe összeforgattak pár molinós konténert, utána jött a reveal trailer illetve pár vicceskedő kisfilm influencerekkel és ennyi. A showműsor amit említesz a COD NEXT, az is szeptemberben volt, ez már megkapja a maga műsorát Jún. 9.-én. Nekem mindenképpen agresszívabbnak tűnik a mostani marketing mint az elmúlt 5 évben bármikor máskor, oké, ebből olyan sok mindent még nem lehet leszűrni de mindenképpen inkább bizakodásra ad okot, hogy ennyire tolják ilyen korán mint az, hogy augusztus környékén is csak éppen csöpögnek az infók.

Az MWII pedig annyira nem volt rossz game szerintem, sőt mióta 2019-ben jött a nagy reboot nálam a 2. helyen van, csak az MW2019 előzi meg, de a BOCW, VG, MWIII-től simán minőségibb illesztés.

"treyarch játékai voltak a legrosszabbak"

A BO és BO2 a sorozat 20+ éves történelmében pont két kiemelkedő fénypont, az utána érkező semi-futuristic részek BO3-4 tényleg nagyon gázak voltak, a BOCW nem lett volna rossz egyébként csak éppenséggel a már új motoron készült MW2019 után érződött gagyinak. Ez a BO6 nekem eddig hangulatba és tematikába inkább a BO1-2-re hajaz, a kor is amiben játszódik, modern alapokra fog épülni már ez is a BOCW-el ellentétben, eddig nálam inkább pozitív irányba billen a mérleg ezen dolgok ismeretében, de jövőhónap 9.-én már többet fogunk tudni és látjuk a játékot is és elvileg nem csak trailerben hanem lesz kis sneakpeak meg gameplay is.

(#10) wjbhbdux válasza Spizzi (#9) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Most már a Microsoft van a CoD mögött, és billeg az egész Xbox bizniszük ha nem lesz sürgősen nagy bevételük belőle.. mindent el fognak költeni marketingre, ettől még lehet a játék akármilyen minőségű.
Már csak az lep meg, ha valami AI agymenés nem lesz beleépítve hirtelen. AI loadout választó, AI skin generátor, vagy valami :U

/s

(#11) HELLAFLUSH válasza MikeWazowski (#1) üzenetére


HELLAFLUSH
őstag

Volt ám bizony. ;]

(#12) Scholes9 válasza HELLAFLUSH (#11) üzenetére


Scholes9
nagyúr

:DDD ;]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#13) Heroes fan


Heroes fan
őstag

Jön a régi szarokra is, pedig úgy volt hogy ez már nextgen lesz.

(#14) oriic válasza Heroes fan (#13) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Emlékeim szerint sehol nem volt róla szó, hogy nem jön prevgenre, csak sokan reménykedtünk benne. Bár ha úgy lesz mint anno előző gen váltásnál, akkor PS4-XO verziókban nem lesz köszönet :DDD

Live-Die-Respawn

(#15) Wesder válasza wjbhbdux (#10) üzenetére


Wesder
félisten

"Most már a Microsoft van a CoD mögött, és billeg az egész Xbox bizniszük ha nem lesz sürgősen nagy bevételük belőle.. mindent el fognak költeni marketingre, ettől még lehet a játék akármilyen minőségű."

Mondtam már hogy hülyeséget nem kell terjeszteni.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#16) wjbhbdux válasza Wesder (#15) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Majd Te is beletörődsz az új világba ha 2 hét múlva sorra jelentik be PS-re az "xbox" játékokat, meg a következő Xbox "konzolt" az Asus meg a HP fogja gyártani és csak egy PC lesz pár hónap ajándék gamepassal..

/s

(#17) Wesder válasza wjbhbdux (#16) üzenetére


Wesder
félisten

Engem ezek egyáltalán nem zavarnak. Csak az önző gyökereknek fontos az exkluzív tartalom. Engem nem érdekel hogy az MS a gaming üzletágából hogy akar pénzt csinálni, amíg a megvett játékaimat vihetem tovább magammal.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#18) Heroes fan válasza oriic (#14) üzenetére


Heroes fan
őstag

Egy két helyen említették.

(#19) korren


korren
aktív tag

Call of Duty = Infinity Ward

-I like the misery. -I like this world!

(#22) MikeWazowski válasza korren (#19) üzenetére


MikeWazowski
veterán

Sajnos már Ők sem a régiek...

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.