Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#231101) Ringman válasza velizare (#231098) üzenetére


Ringman
nagyúr

Cube Hyde vagy Road sl, ezekből van női vázas

(#231102) Lacerta válasza -=RelakS=- (#231099) üzenetére


Lacerta
aktív tag

A '60-as években Franciaország, Spanyolország egy zónával nyugatabbra volt.

Az a helyzet, hogy a multiknál a Gazdák kb. lesz*rják, ki milyen zónában van, ha azt látja német vagy a francia az outlookban, hogy pénteken te ráész 4-től ( merthogy vége a munkaidődnek ) akkor simán beteszi a meetinget.
De a legbrutálisabbak az amerikaiak, akik bevánszorognak ottani idő szerint 9-re az irodába, megkávéznak, elolvasgatják az e-mailjeiket, és utána kezdenek el megbeszélésen a tengerentúlnak feladatot osztani.
Én amellett vagyok, hogy úgysem érdekel senkit, milyen időzónában vagyok, ha melót akar adni, úgyis bepróbálkozik. De akkor legalább már legyek otthon, és még legyen világos. :D

(#231103) Lacerta válasza stickermajom (#231097) üzenetére


Lacerta
aktív tag

Én káromkodni szoktam. Az is hangos. :DDD

(#231104) ZolkoW válasza szimpláncsak (#231100) üzenetére


ZolkoW
őstag

ha arra gondolsz, amire én, az nekem is kéne, csak nincs olyan biciklim, amire rá tudom rakni :O

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#231105) Hasaggymeg válasza ZolkoW (#231104) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Kimaxolnád a trendet, mi? ;]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#231106) parandroid válasza Ringman (#231101) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

+ canyon roadlite

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#231107) FeRRaR1


FeRRaR1
őstag

Megdupláztam a bicaj értékét :DDD

Dt swiss kerék
Hope Pro 4 hubok
Swiss stop padok
XT lánc, quick linkkel
Magic Mary super trail soft elöl
Hans Dampf performance hátul
Mucoff tubeless setup
Teló szervíz

(#231108) szimpláncsak válasza ZolkoW (#231104) üzenetére


szimpláncsak
tag

És még Én azt gondoltam, hogy hülyén néz ki a bicajomon az 1cm-el túl nyúló hézagoló a stucni felett :D

FeRRaR1 Állat ez a szín :) Valahogy nekem úgy alakult, hogy mind a két bicajom matt fekete, pedig jobb lett volna valami szebb szín. Amúgy sem szeretem ezt a gyártók részéről, hogy más felszereltség más szín. 1-2 helyen legalább lehet választani két szín között.

[ Szerkesztve ]

(#231109) Maximum1 válasza FeRRaR1 (#231107) üzenetére


Maximum1
őstag

Én az alsó polcos féktárcsával kezdtem volna....

(#231110) 6030D válasza FeRRaR1 (#231107) üzenetére


6030D
Ármester

adoy ? :F

;]

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#231111) jjeahh válasza FeRRaR1 (#231107) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Enduro kormány, enduro stucni, enduro gumik, enduro pedál után fejlesztettél enduro agyakra és enduro felnire. Már csak egy enduro váz kell, egy Rockshox ZEB és valami ütős fék.

Amúgy Maximum1-nak igazat adok, nem olyan nagy előrelépés egy jobb tárcsa, de megnyílik előtted a félfémes és fémes betétek tárháza. Szal a következő lépés gondolom valami 200mm enduro tárcsa (?) :D

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#231112) FeRRaR1 válasza jjeahh (#231111) üzenetére


FeRRaR1
őstag

Váz meg jobb fékszett majd jövőre. ;)

(#231113) stickermajom válasza jjeahh (#231111) üzenetére


stickermajom
addikt

“Enduro kormány, enduro stucni, enduro gumik, enduro pedál után fejlesztettél enduro agyakra és enduro felnire.”

És dirtözik vele. ;]

(#231114) Hasaggymeg válasza stickermajom (#231113) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Dirty enduro ;]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#231115) fulton


fulton
addikt

Srácok ezek a téli kerekparos dekás zoknik érnek valamit, használjatok(Melyik típust?) (Esetleg sí zokni)

[ Szerkesztve ]

(#231116) Ringman válasza velizare (#231098) üzenetére


Ringman
nagyúr

meg ott van a giant női almárkája, a liv

(#231117) FeRRaR1 válasza stickermajom (#231113) üzenetére


FeRRaR1
őstag

Bocsánat, elfelejtettem kikérni a ph konzílium véleményét hogy felvihetem e dirt pályára a mindenes gépemet. Többet nem fordul elő ;]

6030D

Francba, lehet nem wish-ről kellett volna rendelnem...

jjeahh

Magura MT7 ;]

Ezt a gépet el fogom adni majd valamikor jövőre. Visszamegy majd a saját kormány, stucni, pedál, kerék szett...

Valószínüleg majd csak vázat veszek és építek egy full sus-t.

velizare

Asszonynak nagyon bejött a liv.

[ Szerkesztve ]

(#231118) Jester01


Jester01
veterán

Ha már szóba került a nyári időszámítás: azt magyarázza el nekem valaki, hogy ha a napforduló dec 21, és ősszel elég kevesebb mint 2 hónappal előtte átállítani az órát, akkor tavasszal miért kell több mint 3 hónapig szenvedni a sötétben?

Jester

(#231119) Hasaggymeg válasza Jester01 (#231118) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Szerintem a kerékpárlámpagyártó lobbi tehet róla. ;]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#231120) jjeahh


jjeahh
nagyúr

Akciós alis karbon nyereg.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#231121) stickermajom válasza jjeahh (#231120) üzenetére


stickermajom
addikt

Főnök bérelt 3T Exploro Racemaxán is ehhez nagyon hasonló nyereg volt pénteken. Biztos az is Alis. :D
Nem az én alsófelemnek való az tuti.

(#231122) Hasaggymeg válasza jjeahh (#231120) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Kérdés lehet-e ülni is rajta. :F ...nekem biztos nem ez a forma való, az ehhez hasonló, hamar keskenyedő hosszú orrúak voltak eddig a legjobbak...ez inkább amolyan időfutamnyereghez hasonló.

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#231123) Alg válasza stickermajom (#231121) üzenetére


Alg
veterán

Speci Power nyergek ilyen alakuak

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#231124) Lacerta válasza Jester01 (#231118) üzenetére


Lacerta
aktív tag

Régebben úgy volt, hogy a téli időszámításra való átállás az szeptember utolsó hétvégéje volt, valamikor a '90-es évek közepe táján rakták át egy hónappal későbbre. Magyarul nem tavasszal sz*punk többet, hanem ősszel kevesebbet. :D

(#231125) woodworm válasza Jester01 (#231118) üzenetére


woodworm
veterán

Nem néztem utána, de valószínűleg nem szimmetrikus a napforduló előtt és utána a napkelte és napnyugta időpontjának a görbéje.

(#231126) Lacerta válasza woodworm (#231125) üzenetére


Lacerta
aktív tag

Van hiszterézis benne, mert a Föld a pályáján is halad, miközben forog a tengelye körül, de csak pár napnyi, és az nem indokolja.
A mostani télen pl. a Nap december 11.-én nyugszik legkorábban, és január 1.-jén kel a legkésőbb.

(#231127) Jester01 válasza woodworm (#231125) üzenetére


Jester01
veterán

Valóban nem teljesen szimmetrikus. Február végén már ugyanakkor van napkelte mint október végén, a napnyugta meg később van. Ez alapján vissza lehetne váltani nyári időszámításra mert nem lenne rosszabb mint ősszel. De mégis itt lehet a kutya elásva olyan logika mentén, hogy mivel a napnyugta úgyis később van természetes módon, ezért nem kell érte beáldozni a reggeli világosságot.

Jester

(#231128) totron


totron
addikt

Nem tudom volt-e már ilyenben részetek, de én szeleptilózásnak kereszteltem el a jelenséget. Ráment 4 belsőm már és egy csomó bosszanatom, gyaloglásból is jutott szépen. A szelepek nem rögzítőgyűrűs konstrukciók, tehát csak a szelepsapka számára van menet. Eddig működött a rendszer, ~1 hete viszont megindult a kegyelmet nem ismerő, SSSZ-defektek korszaka. A szelepek tőből lyukadnak, illetve válnak le, kezemben maradt többször szétszedéskor. Mi okozza inkább? Küllővédő szalag belül? De hát az eddig sem volt fix. Régi külső renyhe oldalfalai? Hirtelen jelentkezett, fokozatosság, előjel nem volt, azóta ez van és csak ez. A szelep rendszeresen ferdén áll, tehát súlyosan elmozog a belső. Kizárólag az első keréken. Csak azt nem tudom eldönteni, hogy milyen irányba költsek, cselekedjek tovább. A belsők, mint utóbb kiderült szerintem ártatlanok, ők is voltak gyanúban (nem a legdrágábbak).

(#231129) ZolkoW válasza totron (#231128) üzenetére


ZolkoW
őstag

vennék rögzítőanyás belsőt. amíg volt belsőm, mondjuk lehetőleg amúgy is olyat vettem. De hogy megjavul-e... mindenesetre lehet hogy kizárnál pár eshetőséget, és nem jelentősen drágább.

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#231130) totron válasza ZolkoW (#231129) üzenetére


totron
addikt

Ezen gondolkodom épp, hogy ennek a békebeli Schwalbe külsőnek van egy lyukas, belső párja is, ami gyűrűs, azt előkotornám, mert jelen állapotában az csak egy ragasztásra áll a működéstől, de sajnálnám azt is szétcincálni, valószínűleg kinyírnám, nem merem ezt így most. Gyanús, hogy a külső a hunyó: laposan extrán kacsázott-kígyózott már tolva is legutóbb, mindig sikerült saját maga alá tévednie, meg volt, hogy a pumpálás megkezdésekor is már változott a szelep szöge - nekem ez a kettő egybevágónak tűnik. Bár teljesen felfújva állhatna akár fixen is a belső, ahogy tette is azt eddig éveken át, ez viszont ellentmond a fenti elméletnek - vagy nem. Az erők meg gyűrűs rögzítéssel is hatnának, azt hiszem. El kell engedni, pedig igazi jó profilú allround volt ez a külső. Ez a legerősebb tippem most.

Lehet ma tartós és értelmes profilú külsőt kapni emberi pénzért? Nem számítok olyan tartósságra mint amit ez tudott, de valami nem egynyárit.

[ Szerkesztve ]

(#231131) woodworm válasza totron (#231130) üzenetére


woodworm
veterán

Milyen szelep? Nincs rajta végig menet vagy csak nem adta hozzá anyát?

(#231132) totron válasza woodworm (#231131) üzenetére


totron
addikt

Motorszelep, ha erre gondolsz. Nincs végig menet. Ha lenne, anyáznék természetesen. Tetszetősebbek is az olyanok. Itt szerintem ez ezt nem oldaná meg.

(#231133) andrisbandi válasza totron (#231132) üzenetére


andrisbandi
őstag

Felnifékes a rendszer?
- Lehet már elvékonyodott, nem tartja meg rendesen a külsőt. Csak tippelek.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#231134) Friczy válasza Jester01 (#231118) üzenetére


Friczy
senior tag

Amikor bevezették a nyári időszámítást, akkor szeptemberben volt a télire visszaállás. Később (ha jól emlékszem, 1997-ben) álltak át az október végire. Nem tudom, milyen oknál fogva.

(#231135) Friczy válasza totron (#231128) üzenetére


Friczy
senior tag

Szerintem akkor fordul elő, ha jellemzően alacsony nyomáson használod a belsőt, ez esetben könnyebben tud elmozdulni a kerékben és dörzsölődik a lyuk széléhez a szelep nyaka.

(#231136) Lacerta válasza Friczy (#231134) üzenetére


Lacerta
aktív tag

EU harmonizáció.

(#231137) -=RelakS=-


-=RelakS=-
veterán

Az érzés, amikor helyenként úgy érzed, hogy király időt fogsz menni (pl ugyanott nehezebb fokozaton tekersz), majd rosszabb az eredmény, mint amikor szenvedsz a nyeregben :D

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#231138) Hasaggymeg válasza -=RelakS=- (#231137) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Been there, done that. :D... ez a Strava összeesküvés. 🤔🤭

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#231139) Toobee


Toobee
veterán

Szóval a 6. Mecsek Enduro szuper volt. Én olyan apukásan nyomtam (úton van a 2. is), megígértem, hogy nem töröm össze magam, sikerült is lehozni a 3 napot esés nélkül. Pénteken megnéztem 3 pályát, az inkább dumálgatós nap volt, későn is értem oda, mert délelőtt én voltam a gyerekkel.

Szombaton a hármasra (S2) már nem mentem fel, így azon összesen egyszer voltam csak, rémesen is sikerült, egyszer bemajréztam és megálltam egy eldobón, ott buktam sok időt, meg egy helyen kiugrattam a pályáról, ott megint sokat buktam. Az S1-en voltam 2x, S3-on is, S4-en egyszer, S5 és S6 szintén kétszer, így indultam neki a vasárnapnak. Rémes a memóriám, nekem kell 8-10 kör egy pályán, hogy merjek tempót menni, szóval vánszorogtam végig, sokat is hibáztam, ez látszik is az időmön, utolsó harmadban végeztem.

Számomra újfent fura volt, hogy brutál hosszúra hagyott transzferidők voltak, a mezőny jó része tologatóst játszott. Szarrá is fagytam párszor, nagyjából fele idő elég lett volna és még akkor is kényelmes a tempó. Ültem pár bicajon is, már ezért megérte lemenni szerintem. Azt is eldöntöttem, hogy azért csak-csak kellene a nagyobb út nekem, valamikor jövőre. Elkapott megint a pályázós hangulat, bár tudom, hogy nem lenne kihaszálva, a következő szezon elején születik a következő, ha nem adódik semmi gond.

A cipő és pedál kombóm rémes volt, jövőre majd minimum egy cipőt újítanom kell, de egy keretes verzió sem ártana a pedálból. A másik rémes dolog, az a FF sisak volt. Oké, össze se lehet hasonlítani az Uvex Jakyllommal merevségre, de ezt meghagyom a felvonós időkre, inkább szedegetem le az állát az Uvexnek legközelebb. Mászni pusztulat volt benne.

Ajánlom Kenesei Beni videóját, ő azt hiszem, elég jó referencia tempót illetően (Privateer 161). Egyáltalán nem jön át, hogy mennyire könnyű vagy nehéz az adott pálya, de ilyen ez a videós szakma.

Volt ebájkos hiszti is, Grillmayer Gábor (krosszmotoros időkből ismertem már a nevét) kompletten szarrá alázta a teljes mezőnyt, aztán kiderült, hogy hekkelt ebringa, 50 körülig segít rá, egy akkuval nem tudta lenyomni azt az 1000 méter szintet :DDD

Strava
Ja és gratula Sanyinak, majdnem 1 perccel hamarabb leért a Jeffsyvel, mint én :C

https://barbieripnk.hu/

(#231140) Hasaggymeg válasza Toobee (#231139) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Gratula, jó képek (a második mehet a falra!) , és bár nem éppen a műfajom, faxa lehetett. :C Ugyanakkor olyan mintha a végletek közt mozognál, gravel<>még nagyobb rugóút. :D
Az első zárójelért meg külön gratula... fater! ;)

Szerk...Ja, és ki az a Sanyi? :F

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#231141) stickermajom válasza Toobee (#231139) üzenetére


stickermajom
addikt

Gratulálok, szép teljesítmény! A képek is jók! :C

Mondjuk szerintem pont a hetényi pályarendszer az egyik ékes példája annak, hogy itthon a kisebb rugóút is bőven elég gyakorlatilag mindenhol. Nem éreztem a 140/125 hátrányát ott egyszer sem. Persze ha az ember külföldre is kacsintgat az más tészta.

(#231142) Toobee válasza Hasaggymeg (#231140) üzenetére


Toobee
veterán

Na de egyik bicajom sem szeretném lecserélni. Csak újra kedvet kaptam a hosszabb rugóútra :DDD

most hirtelen nem tudom a nicknevét, de most vette nem olyan rég a Jeffsyt.

ja és köszi :R

https://barbieripnk.hu/

(#231143) Toobee válasza stickermajom (#231141) üzenetére


Toobee
veterán

Hát nem tudom, arra a nagy fosom épített eldoboróra is rámész a 125 hátsóval? Nekem az Izzoval az összes pályán elfogyott az első és a hátsó út is. A gumigyűrűket kis túlzással alig találtam meg :D

[ Szerkesztve ]

https://barbieripnk.hu/

(#231144) -=RelakS=- válasza Hasaggymeg (#231140) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Sanyi, Sanyikám!

[ Szerkesztve ]

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#231145) stickermajom válasza Toobee (#231143) üzenetére


stickermajom
addikt

Protektor híján a nagyot nem mertem még beugrani, de az előtte lévő raklaposat vettem már hátsóval rövidre és a Spectral nem koppant 27% saggel. Most hogy ez a progresszív hangolás vagy csak nem tolom eléggé azt nem tudom. :D Szerintem a nagy is oké lenne, mert elég szépen lejt utána, csak a két kanyar marha rémisztő külsőn a fákkal.

(#231146) Hasaggymeg válasza Toobee (#231142) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Talán sebgutkopf.... 🤔

RelakS... 😆

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#231147) 6030D válasza Toobee (#231139) üzenetére


6030D
Ármester

Gratulálok, mindenhez! :K :C

Sanyi.

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#231148) Hasaggymeg válasza 6030D (#231147) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Ja, hogy varsam a másik endurós! :)

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#231149) varsam válasza Hasaggymeg (#231148) üzenetére


varsam
őstag

Igen, én vagyok Sanyi :), találkoztunk Toobee-val. Innen is grat az eredményhez, és pláne ahhoz hogy nem estél, szerintem a kevesek közé tartozunk. Én is sikeresen, esés nélkül lehoztam az egész hétvégét.

Mi a srácokkal csütörtök este érkezünk le, így a pénteken egész nap tudtunk tekerni. Megismerkedtem új helyi arcokkal is akikkel sok kört mentem, megmutatták mi merre van, mivel még teljesen szűz voltam ezen a pályán. Pénteken még lehetett felvonózni, így négyen beültünk 1 autóba, felváltva sofőrködtünk és tudott mindenki 3 kört menni a Hármashegyi S2 pályán (ez után kellett visszatekerni a faluból). Pénteken összesen kb 10 kört mehettem, minden pályát bejártunk. Szombaton én csak délelőtt mentem, du családi program volt, plusz nem akartam lefárasztani sem magam. Ekkor a nehezebb S4-S5-S6-on mentünk még párat, ezek jóval technikásabb nyomok voltak, sok sziklával, leléptetővel amiket nem ártott előtte benézni, de így is sokat kellett improvizálni verseny közben.
A pályák nagyon porosak voltak, sok helyen több centi vastagon állt, hiába takarították le a szervezők őket a hét folyamán. Szombat este jött egy jó kis pár órás áztató eső, ami ugyan a port megfogta mindenki örömére, de a nyomok attól még csúsztak vasárnap. Tényleg kevesen voltak akik nem kóstolták meg a talajt valamilyen formában. Én eléggé hátulról indultam 135ös rajtszámmal, akikkel én együtt mentem kivétel nélkül mind földes ruhával végezték, szerencsére komolyabb sérülések nélkül.
Maga a verseny nagyon tetszett, volt bőven kihívás a pályákban, sok elég komoly technikás rész van amit nem könnyű abszolválni. A transzfer idők tényleg hosszúak voltak, 1 óra volt 1-1 pálya közt, felérni kb 20 perc volt, így maradt kb 40 perc pihi idő minden szakasz közben. Ezzel nem tudtak a szervezők mit csinálni, a több mint 150 indulónak végig kellett érnie a pályán, hogy a mérést át tudják rakni a következő helyre.
A rendezvény sátornál volt frissítő pont, lehetett venni vizet vagy iso-t, banánt, kekszet, szőlőcukrot meg ilyeneket, a verseny után pedig egy finom bolognai spagettit kaptunk, én kétszer is kértem belőle, nagyon jól esett a rendes kaja.
Magam részéről kajával/vízzel jól gazdálkodtam, nem éheztem el, pedig hosszú verseny volt, reggel 9től délután majdnem 4ig.

Én nem eredményért mentem hanem a jó bringázásért, amit megkaptam a hétvégétől. Messze vagyok attól hogy itt bármit is elérjek, abszolútban 75. lettem a 150 indulóból (104 fejezte be), hobbi csoportban pedig 30/66, teljesen meg vagyok elégedve vele. Óvatosba nyomtam, csak azt vállaltam be amit tudok, kicsit feszegetve határaim, de nem túlvállalva. Ha van ilyen :)
A Jeffsy egy álom, szerintem ez az ideális kerékpár.
Örülok hogy részt vehettem a versenyen, remélem jövőre is lesz.

Amit még külön megemlítenék, hogy az egyik helyi köszegi kissrác Babó Áron, akit vittem a versenyre abszolút 3. helyen végezte, mindezt 15 évesen, mindenki ámulatára. Eszméletlen nagy tehetség, alig 2 éve kezdett így bringázni és országos élmezőnyben van már, olyan tempót megy hogy nem hiszi el az ember.

...és akkor pár kép a végére:



(#231150) jazzkifli


jazzkifli
tag

Sziasztok!

173 cm magas vagyok, 70-73 cm-es átlépési magassággal.
Egy retro outit keresek magamnak, de egyszerűen nem találok olyat aminek a vázmagassága elég alacsonyan lenne.
Ennyire speciális a méretem?

Mennyire szentségtörés ha nagyobb a váz magassága mint az átlépési magasság?

Aláírás

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.