Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#201901) Hasaggymeg válasza Runner_fxr (#201894) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Itt a mai köröm, kipróbáltam a láncot oda/vissza minden sebességen és...tökéletesen működik. :K Kicsit gondolkodott lejönni a kettesre az egyesről (51-es tányérról), de az finomállítás kérdése volt...sőt csendesebb a gyári kenéssel (még azt hagyom rajta és csak törölgetem vagy 3-500km-ig) mint a saját teflonos sprayemmel. Egy dolog lehet még, hogy nagyon gyenge a lábam ( :DDD ) és azért nem tudom sehol átugratni, de a szokásos körömön másztam gyök kettővel is rövid ~20% sziklakertszerű helyen 80+kg súlyommal és minden faxa volt, hang nélkül, gyorsan és pontosan tette dolgát...tehát kijelenthetem, hogy ezzel mérve, és amint több láncszemnél már teljesen be tudod tolni (nem erőltetve, de nem is csak a gravitációtól esett bele) azonnal cseréled, lehetett nyugodtan hagyni a .75-ig mert elviszi az második láncot is. :K Deore 6100 sor és lánc, utóbbi ment 4500km-t. Új lánc már XT 8100.

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.