Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#193010) parandroid válasza zsocy (#193007) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Én is vettem két decathlonos felsőt, nem is az olcsóbbakból (mindkettő van rysel), közelében sincsenek a gore cuccoknak (felfutott szálak több helyen is, kellemetlen tapintású anyag, nem teljesen testhez álló forma, jobban izzadok benne, csak így kezdésnek hirtelen ennyi). A többi drága, márkás is biztos jó, én a futós cuccaik miatt ezt ismertem, ebbe próbáltam bele, aztán itt ragadtam. Méregdrága, de brutálisan jó minőség. Most jött meg még egy 3/4-es, kantáros gatya, meg egy mtb-s gatyó belőle. Utóbbiból azt hittem, valami normális volt eddig is, mert 60 eur körül volt a kb decathlon-szintű, itteni sajátmárkás sportáruházi cucc, de hát nagyon nem ez volt a helyzet. Bringázáshoz még nem volt alkalmam felvenni, de így felpróbálva durván odacsap.

Szóval így visszagondolva, nem a drága cuccokat bánom, hanem a nem is olcsón vett, közepesnek hitt minőség volt pénzkidobás. Kb az ár 2/3-a a valódi minőséghez képest, a különbség köztük meg nagyságrendbeli.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.