Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19101) FehérHolló


FehérHolló
veterán

Köszönöm mindenkinek a segítséget! :)

Skynet is real. It's called Google.

(#19102) imyourfriend válasza Solad (#19099) üzenetére


imyourfriend
őstag

Gyógyulj meg mihamarabb. ;)

(#19103) syl5


syl5
őstag

Sziasztok,
érdemes ma magyarországon 100-150 körül használt biciklit venni?
Vagy ezen a piacon is az van, hogy aranyáron akarja eladni mindenki a telefingott, széthajtott bringát, és szarér-hugyér megvenni az újat, hogy lehetöleg még pénzbeli haszna is legyen a cserén?

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#19104) -=RelakS=- válasza syl5 (#19103) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Ami azt illeti, nekem tavaly pont azt tanácsolták, hogy ne újat vegyek, hanem ugyanannyiért pl bikemag aprón szerezzek használtat.
Végül újat vettem, bár azt is a bikemagon találtam :DDD

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#19105) rootkiller


rootkiller
őstag

Még mindig nem tudom milyen gumikat vegyek a biciklimre. Ezek közül kéne választanom (mind 23-622):

Schwalbe Durano
Continental GP 4000
Continental GP 4000 S (kérdés hogy mennyivel megy kevesebbet mint a sima).

Jó lenne olyan gumit venni amivel legalább 5-6000 km-t el tudok menni a 110kg-ommal a lehető legkevesebb defekttel. Egyéb típusok is érdekelnek.

Artengo TR 990 Pro

(#19106) belaazallat válasza syl5 (#19103) üzenetére


belaazallat
addikt

Aprókon vannak fent gyakran jó vételnek számító kerékpárok. Páran szoktak is ide linket rakni.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#19107) Solad válasza syl5 (#19103) üzenetére


Solad
őstag

En hasznaltan vettem a sajatomat, alacsonyabb aron mint amennyit te szansz ra. 85-be fajt egy corratec alu orszaguti, ultegra valtokal es fekekkel, egyedul a 42-es tanyer volt cseres. Azota beletettem parezer kilometert, es kutya baja, szoval nem kell annyira felni a hasznalttol ha odafigyel az ember.

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#19108) Packersbay


Packersbay
tag

Lecserélném a mostani szivacs markolatomat,mert már eléggé elhasználódott. Az lenne a kérdésem,hogy ti milyen markolatot ajánlanátok 4000 körül ami kényelmes is. Érdemes olyan markolatot venni ami egyben van 1 kis szarvval??

Saját házi akácméz eladó! Dell laptop alkatrészek eladók!

(#19109) sanzi89 válasza Packersbay (#19108) üzenetére


sanzi89
addikt

Túrázáshoz, városi tekeréshez én ilyet javaslok. A feliraton kívül 100%-ban megegyezik a Bikefun Ergo 2Tone Lock-On markolatával, csak fele annyiba kerül...
Ha egy kicsit keresgélt eBay-en, talán még a linkeltnél is olcsóbbat találsz.

[ Szerkesztve ]

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#19110) deicide válasza rootkiller (#19105) üzenetére


deicide
veterán

Continental SportContact 32-622 volt a fitnessbringámon, 8000km-t bírt, de ahogy nézem, ebből nincs 23-as...

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#19111) rootkiller válasza deicide (#19110) üzenetére


rootkiller
őstag

Követelmény hogy 220g környékén legyen, csak hajtogathatós kell.

Artengo TR 990 Pro

(#19112) Zola007 válasza rootkiller (#19111) üzenetére


Zola007
veterán

félve kérdem meg, de biztos hogy 110 kilónál érdemes gramm-mániáskodni?
szerintem nuku jelentősége van

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#19113) deicide válasza rootkiller (#19111) üzenetére


deicide
veterán

A súly miért fontos? Én 90kg körül vagyok, nem gondolom hogy sokat számít a gumi súlya. Vagy ez tartaléknak kell, amit vinnél magaddal és el kell férnie?

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#19114) rootkiller válasza deicide (#19113) üzenetére


rootkiller
őstag

Azért mert a bicikli 8 kiló, full ultegra és eddig mindig ultremo-val futott az előző tulajnál, nem akarok rá középkategóriás drótos gumit venni. Ha valaminek a súlya leginkább számít a bicajon, az a gumi mert az folyamatosan mozog.

Artengo TR 990 Pro

(#19115) pengemetal válasza Zola007 (#19112) üzenetére


pengemetal
aktív tag

Jaja, ilyen súlynál egy kiadós wc-n ülés is a gumik súlykülönbségének többszöröse :)

Amikor versenyeztem, az edzőm valamiért egy súlycsoportot erőltetett és pont a felső határán voltam. Volt, hogy pár kör futás és wc kellett a ,00-ás mérlegeléshez. :DDD

"Nem a berúgás a cél, de útba esik"

(#19116) glacious válasza Zola007 (#19112) üzenetére


glacious
addikt

Ez lelki eredetű :D

(#19117) DanielLong


DanielLong
senior tag

Sziasztok!

Eddig MTB-ztem, de mivel lassan 100%-ban csak aszfalton tekerek és szeretnék minél gyorsabban eljutni A-ból B-be, gondoltam veszek egy országútit. A választásom egy használt Scott Speedster S2-re esett, ezzel kapcsolatban kérdeznék tőletek pár dolgot. Először is, úgy olvastam, hogy a Speedster vázgeometriája elég komfortos, remélem ez tényleg így van, és nem lesz kínszenvedés váltani MTB-ről. A Scott honlapján az én 183 cm-es magasságomhoz az L-es(56) méretet javasolják, a kerékpár is pont ilyen méretű, tehát remélem ezzel sem lesz gond. Persze ki tudom próbálni majd a bicajt a vásárlás előtt, de tapasztalat nélkül nehezen mondanám meg, hogy jó-e vagy sem a mérete. Végül megkérdezném a véleményetek, hogy 130k-t megér-e a bicaj, amit részletesen ezen a linken tudtok megnézni: Speedster S2 Elvileg csak a kerékszett más, WH-R550.

(#19118) Zola007 válasza rootkiller (#19114) üzenetére


Zola007
veterán

Rendben, hogy nem akarsz rá gagyi gumit, csak az a csíkzsebből előhúzott 220g verti ki nálam is a biztosítékot.
Le merném fogadni, hogy ha ráültetnék 2 azonos felszereltségű 8 kilós bringára, ami közül az egyiken egy 200g-os gumi van a másikon pedig 240g-os, akkor vakteszten meg sem tudnád mondani, hogy melyik-melyik
No offense, csak ne légy a pénztárcád ellensége.
110 kilóval azért egy kikönnyített gumit ha odacuppantasz egy kátyúhoz, akkor lehet hogy jóval hamarabb megnyeklik.

Pár napja linkelted pont az ultremot ha jól emlékszem csinos kis lyukkal

#19116) glacious : ja, ha eladja a lelkét, akkor nyer pont 21 grammot :DDD

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#19119) rootkiller válasza glacious (#19116) üzenetére


rootkiller
őstag

Az hát. Mint ahogy nem vennék 1500ft-os bandázst se a biciklire, meg a legolcsobb kulacs tartót se raknám fel.

Artengo TR 990 Pro

(#19120) Zola007 válasza rootkiller (#19119) üzenetére


Zola007
veterán

remélem nem veszed rossz néven, de nem csak a gumi, hanem a kaja súlyából is vissza kellene venni egy picit

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#19121) rootkiller válasza Zola007 (#19118) üzenetére


rootkiller
őstag

Nyilván nem, de nem fogok 300g-s drótos gumit rakni a bicajra, 240-ig hajlandó vagyok elmenni.

Amúgy rajta vagyok a tömeg csökkentésen, meg átalakításon is, heti 2-3 tekerés, valamint ugyanannyi gym időtől függően. Ma is tolok egyet négy körül.

[ Szerkesztve ]

Artengo TR 990 Pro

(#19122) Newboy911 válasza imyourfriend (#19083) üzenetére


Newboy911
tag

Nekem specialized cipom van. Arra figyelj hogy kenyelmes legyen es lehetoleg bontrager vagy speci. Esetleg carbon, de azok mar huzosabbak. Webshopot nem ajanlok. Brobald fel mielott megveszed.

Köszönöm, sokszor csábító az olcsó ár, de nem egy szezonra veszi az ember fia.

(#19123) glacious válasza Zola007 (#19118) üzenetére


glacious
addikt

Én pedig nem merek 37-622-es cst salvot venni, mert nem érzem elég szélesnek, meg ugye a 125 kilóm se az a pehely. Viszont szerencsével megtalálom a tüskéket, más méret itthon nem nagyon van belőle.

(#19124) Zola007 válasza rootkiller (#19121) üzenetére


Zola007
veterán

A drótos dolog rendben van (bár szerintem ad plusz tartást a guminak mert jobban merevíti a szövetszerkezetet)
De szerintem ezt a 220 alatti dolgot tényleg nem kellene erőltetned ilyen súly alá.

A kereket nem egy ideális körként kell elképzelni működés közben, majd keresek valami videót róla, hogy egyenetlenségnél milyen torzulások is érik a gumit

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#19125) sanzi89 válasza Zola007 (#19124) üzenetére


sanzi89
addikt

Engem is nagyon érdekelne, köszi! :B

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#19126) Szakbarbár


Szakbarbár
aktív tag

Üdv

Egy kis tanácsot kérnék. Tudtok olyan üzletről ahol elfogadják a TOP Premium utalványt és árulnak országúti cipőt és pedált? Most egy PD-M505-ös pedált használok, ezt cserélném le.
Eddig két boltot találtam:
Az egyik bolt a Decathlon és ott is ezt a cipőt: SHIMANO R064 valamint ez mellé LOOK pedált: KEO easy
A másik bolt a Berguson, nekik most van akciójuk is. Specialized Sport Road + Look Keo Easy = 35.990

Tudtok más üzletet is ahol elfogadják az utalványt? Budapest, Esztergom Székesfehérvár környékén.

Ez a hozzászólás nem jöhetett volna létre elektromosság nélkül.

(#19127) rootkiller válasza Szakbarbár (#19126) üzenetére


rootkiller
őstag

Miért look és miért nem SPD-SL?

Artengo TR 990 Pro

(#19128) belaazallat válasza glacious (#19123) üzenetére


belaazallat
addikt

125 kg vagyok, én 4000km-en keresztül használtam Continental gumit 37-622-es méretben.2 év alatt 1 defektem volt. Most schwalbe van fent 35-622-es méretben, ez még jobb, mint a conti. Eddig 170 km van benne(3 hétvége alatt).

[ Szerkesztve ]

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#19129) glacious válasza belaazallat (#19128) üzenetére


glacious
addikt

Akkor feles paráznom miatta. Remélem ez se rosszabb a continál, mert mintázata jobb, mint a touring plus-nak.

(#19130) deicide válasza glacious (#19116) üzenetére


deicide
veterán

Nem vagyunk egyformák, bárhányszor külsőt vettem, egy szempont volt, lehetőleg ne kapjak vele defektet. Ez eleddig sikerült is. Az outin is Vittoria Rubino Slick van, 305g, de nekem kb mindegy, eddig nem volt defektem, elégedett vagyok vele, ilyen lesz a következőm is.

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#19131) Zola007 válasza deicide (#19130) üzenetére


Zola007
veterán

mégis tudsz vele 38-as átlagot....
ennyit erről

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#19132) pomk válasza pomk (#19089) üzenetére


pomk
őstag

Találtam egy pár biciklit. Rápillantanátok?
1
2
3
4
5

Szerintem ez nekem nagy lenne. XL-es a váz. A magasságom 180 és 185 között van.
6

Erről fogalmam sincs milyen és mit ér, de érdekes...
7

Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#19133) Szakbarbár válasza rootkiller (#19127) üzenetére


Szakbarbár
aktív tag

Egyiket sem használtam, nincs tapasztalatom velük.
Viszont a Decathlonos cipő és pedál nem is kompatibilis egymással, a cipő SPD/SPD-SL a cipő meg Look rendszerű. :B

Ez a hozzászólás nem jöhetett volna létre elektromosság nélkül.

(#19134) belaazallat válasza glacious (#19129) üzenetére


belaazallat
addikt

A titka az egésznek, hogy megfelelő nyomás mindig legyen benne. Ahhoz, hogy ne üssem fel, 5-5,5 bárnak lennie kell benne. Azért is vettem ezt a schwalbét, mert bele lehet tolni 6,5 bárt. Ilyenkor már olyan, mintha sínen mennék. :D

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#19135) belaazallat válasza pomk (#19132) üzenetére


belaazallat
addikt

Üdv!

A Wenson egész jó, ott alkudni is lehet. Én a jobban felszerelt 5500-as vettem anno 65000-ért használtan, igaz nekem hajtást kellett cserélnem rajta.

A gepida újabb, kevésbé használt, több extra felszereltséggel (agydinamó, sárvédő, csomagtartó).

A Kettler egy jó márka, agyváltós bicikli, régi, de ha jó állapotba van, sokáig lehet vele közlekedni.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#19136) pomk válasza belaazallat (#19135) üzenetére


pomk
őstag

Köszi a tippeket! Számomra a Gepida tűnik a legjobb vételnek.
És a többi? Azokat inkább hagyjuk? :)

A XL-es vázméretről mit gondolsz?

(#19137) #48525824 válasza Szakbarbár (#19133) üzenetére


#48525824
törölt tag

én is most akarok venni R064-et meg look classicot. r06-re felmegy a look stoplija.

(#19138) belaazallat válasza pomk (#19136) üzenetére


belaazallat
addikt

Ár érték arányban a Gepida a legjobb szerintem.

Az xl-es váz méret akár jó is lehet. Az én Wensonom is 20"-os pedig csak 175 cm vagyok. Igaz nagy is egy kicsit, de használható. Ki kell próbálni!

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#19139) razzorr válasza Packersbay (#19108) üzenetére


razzorr
őstag

Én nemrég egy ilyet vettem és azt mondjam, hogy nagyon kényelmes. Csavaros rögzítésű 2 ponton is, szóval attól sem kell félni, hogy lelopják olyan könnyedén. Mondjuk alátolsz egy tubus pill.ragasztót és annyi meg egy bambi :D

Csak annyit még, hogy egyéb sportból eredően kissé csuklóbajos vagyok és a régi sima mezei markolatommal fájt néha a csuklóm, de ezzel olyan jól alátámaszt, hogy lekopogom, de hibátlan. Az ára sem egy ökör, én valami 4ért vettem.

[ Szerkesztve ]

(#19140) gonger


gonger
senior tag

Sziasztok,
Szentendre felé milyen minőségű a kerékpár út Bp-ről megítélésetek szerint? Szeretnénk hétvégén kitekerni, de a 25/622-es gumival már kicsit tördezett úton is szétrázom magam és most nem hiteles forrásból azt hallottam, hogy keskeny és rossz minőségű az aszfalt.

(#19141) glacious válasza belaazallat (#19134) üzenetére


glacious
addikt

A kézipumpám papíron 5 bart bír, bár szerintem többet is, mert nyomtam vele véletlen 5.3-at is egyszer :D
Akkor megveszem a "golyóállót" 37-es méretben :D

(#19142) mrst3ph3n válasza gonger (#19140) üzenetére


mrst3ph3n
csendes tag

Én erre szoktam kerülni azt a förtelmes részt:
[link]

(#19143) Mansi válasza rootkiller (#19105) üzenetére


Mansi
csendes tag

Ha nem akarsz defektet kapni én a Conti GP 4 season-t ajánlanám, van 23-as méretben is.
Dupla Vectran breakerrel dura skin defektállósággal van szerelve.
A marketingesek azzal a szöveggel reklámozzák h a Paris - Roubaixon az ilyen gumikkal tekerők kapták a legkevesebb defektet.
Ha lerohad a Gatorskinem a fitnesz cangámról sztem én is ilyen teszek a helyébe, bár a Gatorskinnel sem volt defektem cirka 11.000 km alatt, mondjuk van benne kevlár szalag is mellette.
(77-78 kg vagyok-ebédfüggő)

[ Szerkesztve ]

(#19144) batai15


batai15
félisten

Sziasztok! Nos a helyzet az hogy elkezdtem kerékpárral melóba járni(egy sima monti keró, terep kerekek)
Nem az erőnléttel van gondom, hanem a levegő vétellel. Orral nem bírok annyi levegőt szívni hogy elég legyen, viszont a szám ezért kiszáradt és 2 napja rettentően fáj a torkom.
Ez érdekelne hogy hogyan csináljam.
Illetve a pedálokat a lábam mely részével tapossam? lábujj, lábközép, sarok?
amúgy táv cirka 10km oda . Előre is köszi!

(#19145) -=RelakS=- válasza batai15 (#19144) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Ha megnézel egy SPD-t láthatod, hogy ha nem is lábujjhegyre állva, de azon a környéken kell taposni, tehát valahol a lábujjak és a lábközép között fél úton.

Én is törekszem az orron át lélegzésre, de ha ez nem jön össze (pl lihegés :) ), akkor nincs más, szájon át lélegzés. Ha gyorsan száradsz, vigyél vizet, és iszogass út közben.
Amúgy ha hűvös van, és az orrod nem elegendő, lehet, hogy lassítani kellene.

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#19146) batai15 válasza -=RelakS=- (#19145) üzenetére


batai15
félisten

gyorsan nem megyek, mert az edomondo szerint 21kmh az átlag sebességem. Ja és nem állok meg folyamat tekerek.

(#19147) Solad válasza batai15 (#19146) üzenetére


Solad
őstag

Ahogy edzodsz, ugyanahhoz a tempohoz kevesbe fogsz lihegni. Vagy vegyel belebujos salat es huzd a szad ele.

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#19148) batai15 válasza Solad (#19147) üzenetére


batai15
félisten

Akkor megnyugodtam, köszi! minden esetre 1-2 napot várok hogy a torkom most rendbe jöjjön mert beszélni is alig bírok.

(#19149) ígyvanferi válasza batai15 (#19144) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Már miért ne lenne erőnléti kérdés, ha a szádon át vagy kénytelen levegőt venni és nincs bedugulva az orrod? Lassíts egy egészen kicsit, és fogsz kapni orron át is levegőt. Pár hét után meg gyorsulhatsz újra.

(#19150) batai15 válasza ígyvanferi (#19149) üzenetére


batai15
félisten

Tehát nem ugy hanem maga a táv letekerése nem annyira fáraszt meg, erre gondoltam.Akkkor ezek szerint mégis. MOndjuk mondták hogy jobb lenne valami utcai kerót keríteni és azzal menni, csak most ujj bicóra nincs is keret és 20 körül ezek nem is bicók hanem vaskecskék. Ülést mondjuk veszek rá mert az a műanyag.. xD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.