Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19051) gyuszaa válasza ST05 (#19049) üzenetére


gyuszaa
őstag

Életképes összehasonlítás, egy kategórián belül, ugye... :D

(#19052) ST05 válasza D.Orion (#19046) üzenetére


ST05
őstag

melyik típus Manitou? Nekem egy szép alap rugós Axel-em volt, azzal igen elégedett voltam, annyi hogy 2,5kg volt,( rugó, és nem alu nyak nem is Mg ez nehezítette)... a levegös jobb tagok meg 1,5kg tol vannak... de nem került 20 ezerbe sem talán, ár érték aránya szerintem egész jó, egy rst capa hoz képest ez csinálta is amit kellett, ég és főld.

gyuszaa: ok, de Te véleményed szerint is kevesebb/rosszabb egy mondjuk :50ezres manitou, mint egy 50 ezres fox vagy Rockshox?

[ Szerkesztve ]

(#19053) Manitou válasza Runner_fxr (#19048) üzenetére


Manitou
addikt

Lehet RST Mozo Pro -ra gondol. Az nem volt olyan rossz villa, verseny XC-re is használták a 90-es évek végén.
A Mozo márka az tényleg hulladék. :K

(#19054) Runner_fxr válasza ST05 (#19049) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

No azért az évjáratokat ne keverjük össze. :) Az a Judy egy 90-es évekbeli darab (ami nem mellesleg igen jónak számított akkor), míg a linkelt manitou meg egy jóval újabb. Egyébként én nem átfogólag a manitou-ra gondoltam, hanem konkrétan a radium tagra és a splice villára! Ismerem a manitou termékeit. A 90-es években a lelkem eladtam volna az ördögnek egy Manitou 4 villáért :) vagy a 2000-es évek elején egy Dorado-ért. Tehát nem a Manitou gyártóval van bajom, hanem arra konkrét két termékre értettem. Azoknál bármelyik hasonló korú Fox termék jobb, vagy bármelyik hasonló korú, középkategóriás RS. Ettől függetlenül nem olyan rosszak.

[ Szerkesztve ]

(#19055) gyuszaa válasza ST05 (#19052) üzenetére


gyuszaa
őstag

Pont erre akartam rámutatni, hogy az érvelésed ebben az esetben helytálló. :)

(#19056) sssent válasza Zola007 (#19033) üzenetére


sssent
senior tag

Ez egy ördögi kör, amiből nem látom, hogy hogyan lehetne kilépni. A tudatlan vásárló a legolcsóbb helyen veszi a bringát, mert fogalma sincs, hogy egyáltalán nem mindegy az sem, hogy kitől veszi. Emiatt a kereskedők, akik érthetően nem akarják bezárni a boltot, kezdhetnek egymás alá ígérgetni. A pénzt többségük gondolom szintén nem nyomtatja a műhelyben, így valahol spórolni kell, amit egy idő után már csak ott lehet, ahol az ügyfél nem látja. Nem állítom, hogy mindenki ezt csinálja. Reprezentatív minta hiányában még az is elképzelhető, hogy csak merő véletlen az összes általam ismert vagy épp elszenvedett baki. De akárhogy is, én a tapasztaltak alapján sajnos nem tudok megbízni abban, hogy valóban egy rendesen beüzemelt gépet kapok, így eleve úgy kalkulálok, hogy az sehol nincs benne az árban. Ennek egyenes következménye, hogy szintén megveszem a lehető legolcsóbb helyen, és ezzel a kör bezárult :(

(#19034) Runner_fxr:
Nekem nincsenek irreális elvárásaim egy 70 ezres bringával kapcsolatban, és egy szóval nem állítottam, hogy az mindenféle karbantartás nélkül 10 évig fog menni. De ha eleve úgy jön ki a boltból (néha még a 100km-s utánállításról is), hogy nincs rendesen beállítva, akkor mi esélye van? Megintcsak, nem állítom, hogy mind így jön ki, de előfordul. Jóval drágábbakkal is.

(#19036) Zola007:
Azért ha egy 300 ezres bringa speckóját dobnád az ebike kosaradba, az is valószínűleg kicsit többre jönne ki. De azt továbbra sem vitatom, hogy 70 ezer egy bringáért egyáltalán nem sok (csak a magyar átlagjövedelemhez képest).

(#19033) Zola007: Nem akartam kötözködni, ha ezt vontad le akkor félreértettük egymást, vagyis azt hiszem nem pontosan ugyanarról beszéltünk ;)

(#19057) Zola007 válasza Runner_fxr (#19039) üzenetére


Zola007
veterán

nem neked válaszoltam, hanem melletted érveltem, csak a te hsz-re válaszoltam véletlenül, nem a sssent fórumtárséra

(#19043) D.Orion: attól még lehet jó bringa, hogy fotózni és eladni nem tud az illető.
Egy kérdést megér, nem látszik problémásnak. Legalábbis volt annyi igényszintje, hogy szépen letakarított,
A váz, nyereg, tárcsafék, kormány megegyezik az én Madmanemmel, alapnak nem rossz.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#19058) Runner_fxr válasza ST05 (#19052) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

50 ezres Fox villát én még nem láttam. :) Mármint újat.

(#19059) razzorr


razzorr
őstag

Vettem egy zsírspray-t, [link]Ezt ajánlották a kenőanyag szaküzletben. Hittem nekik, és még olcsóbb is volt mit a fent linkelt oldalon. Szerencsére nem csak bringához kell, max ha arra nem lesz jó,akkor jó lesz másra. Ti használtátok már?

(#19060) Runner_fxr válasza Manitou (#19053) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Akkor valószínű ő erre gondolt, nem a mozora mint márkára. :)

Azért vannak itt a bikemag aprón igazi gyöngyszemek: [link] :D

(#19061) -=RelakS=- válasza razzorr (#19059) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Kicsit sok az egyben... Majd meglátod, hogy hogy működik, és be is számolhatsz róla :)

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#19062) 313313 válasza razzorr (#19059) üzenetére


313313
addikt

Mintha használtam volna ilyet, hirtelen jónak tűnt, szépen kent, ette a rozsdát...
Ilyen nyúlós/nyálkás réteg lett a láncon, ami vonzotta a nyárfa taknyot/koszt és port...

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#19063) ST05 válasza Runner_fxr (#19058) üzenetére


ST05
őstag

splice rol lemaradtam :R világos

Láncra én TF2 öt ezt a teflonos témát vettem,(1000Ft) kenése nem tünik tul jónak, szinte mintha "vizes állagú, de legalább nem is gyüjt annyira semmit, és a tudat, hogy teflon nem kopik... :P Nem rossz legfeljebb kicsit felütöm wd40-el :K

(#19064) Szakbarbár válasza razzorr (#19059) üzenetére


Szakbarbár
aktív tag

Ilyet használok a motoromhoz is. Nekem állandóan csörög a lánc már 100-200 km után, meg maximum 5000-6000 km-t bír ki (motoron). A hátsó kerék állandóan tiszta retek tőle, csak petróleummal vagy benzines folttisztítóval jön le. Outin még csak egyszer használtam, eddig 100 km-t mentem vele.

Ez a hozzászólás nem jöhetett volna létre elektromosság nélkül.

(#19065) imyourfriend válasza sssent (#19056) üzenetére


imyourfriend
őstag

Én azon a véleményen vagyok, ha egyszer már kerékpárboltosnak állt valaki akkor ne azt nézze miből mennyi pénz jön, hanem álljon oda és tisztességesen állítsa be az utolsó drótszamarat is amit kiad a keze közül ne pedig azt a kibaszott pénzt lesse, már akkor mikor a laikus vásárló bejön az ajtón.. Személy szerint inkább veszek attól aki ember módjára kezel és meghallgat, beállítja a cuccot amit veszek. Nem érdekel hogy 10%-al drágább de legalább ember módjára viselkedik a boltos.

(#19066) Tomi_Sci


Tomi_Sci
őstag

Adott egy kazettás hátsóagy amire rátépték a záróanyát. Tudtok valami tippet adni, hogyan tudnám leszedni?

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/tomi_sci/index.html

(#19067) nauro


nauro
aktív tag

Győrben Blaskovics Kerékpár szervízéről mi a vélemény? ismeri valaki őket? Valószínűleg tőlük lesz az új paripa, érdekelne, hogy érdemes e elvinni máshova 0km-es szervízre (olvastam 0.hsz-ben, hogy sok helyen trehányak szoktak lenni összeszereléskor).
Ha igen hova? Peppe kerékpárboltról jókat hallottam. Vélemény?

(#19068) imyourfriend válasza nauro (#19067) üzenetére


imyourfriend
őstag

Peppe kerékpárbolt egész jó, Blaskovics amolyan "fapadosnak" tűnik.

(#19069) D.Orion válasza Zola007 (#19057) üzenetére


D.Orion
veterán

Igazatok van, holnap telefonálok egyet, ennyit megér.

(#19070) razzorr válasza -=RelakS=- (#19061) üzenetére


razzorr
őstag

313313, Szakarbár:

Remélem beválik. Az a baj,hogy kisérletezem már régóta, hogy mit használjak,de még nincs meg "Az Olaj" érzésem,amire azt mondnám,hogy "Innentől csak ezt használom".
A legutóbbi 4kenés alkalmával, mindig különböző kenőanyagokat használtam.

Más: Debrecenben megbízható, szakértő bicajboltost tudtok?

[ Szerkesztve ]

(#19071) elfelejtette válasza Tomi_Sci (#19066) üzenetére


elfelejtette
veterán

Satuval a kereket használva erökarnak.

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#19072) Runner_fxr válasza elfelejtette (#19071) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Igen, menetes agynál ez nagyon jól működik is, de kazettásnál ellen kell tartani a sornak egy láncos kulccsal és ez kicsit nehezíti a műveletet.

(#19073) elfelejtette válasza Runner_fxr (#19072) üzenetére


elfelejtette
veterán

Az biztos, hogy nem egyszerü.

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#19074) Zola007 válasza razzorr (#19059) üzenetére


Zola007
veterán

nekem pont ilyen van, eléggé vonzza a koszt, nem jött annyira

(#19065) imyourfriend: +1, egyezik a véleményünk, :R
mindenki pénzből él, a tisztességes munkát meg normális ember megfizeti. Egyébként azok a vevők szoktak a legsmucigabbak, legszarr.góbbak lenni, akik egyébként maguk kbiaszott könnyű munkával keresik a pénzt.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#19075) gyuszaa válasza razzorr (#19070) üzenetére


gyuszaa
őstag

Regina, chilli, vagy vozzy, ők tapasztaltak.

(#19076) Szakbarbár


Szakbarbár
aktív tag

Bicycle drag race 1970' [link] :C

[ Szerkesztve ]

Ez a hozzászólás nem jöhetett volna létre elektromosság nélkül.

(#19077) Mansi válasza ludsimon (#19029) üzenetére


Mansi
csendes tag

Nekem azonnal megjött, 4. megtekintő voltam :)

[ Szerkesztve ]

(#19078) ígyvanferi válasza Szakbarbár (#19076) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Igazi életbiztosítás lehet trapézgatyában így tekerni. :D

(#19079) Tomi_Sci válasza Runner_fxr (#19072) üzenetére


Tomi_Sci
őstag

Barkácsolok egy láncos kulcsot méteres erőkarral, aztán bízom a legjobbakban...

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/tomi_sci/index.html

(#19080) Newboy911


Newboy911
tag

Sziasztok,

Országúti kerékpáros cipőt keresek SPD-vel.
Tudtok ajánlani jó ár/érték arányú modellt vagy boltot ?
Mi a véleményetek a sportsdirecten kapható cipőkről ?

(#19081) Tomi_Sci


Tomi_Sci
őstag

---Lasali--- még réges-régen ajánlottál egy autósboltban kapható zsírt ami emberi áron van és neked bevált, de nem találom sajnos. Nem emlékszem mi volt az? Agyakba kellene.

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/tomi_sci/index.html

(#19082) Teasüti válasza anorche1 (#18958) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Addig tekered a csavart rajta, míg a kar fél állásban - tengellyel párhuzamosan - szorul, felkeményedik. Innen behajtod mindegy mekkora erővel.
Így éppen akkorát feszít, amennyit kell.
A gyorszár húzása és a behajtásához szükséges erő nem függ össze egymással.
Minőségi cuccokhoz nem kell megszakadni általában. Gagyi cuccoknál nem ritka, hogy puszta kézzel megmozdítani se lehet.

(#18960) razzorr
Zsírspray. Nem mind gyűjti a koszt, csak Zola007-nek vmi retek van. ;]
Sztem olaj jobban koszol, sokkal jobban.

(#18964) wxppro
(pl. a világítás nélküli DH-szörny is)
Miről beszélsz?
Épp Kresz tanfolyamra járok, egyetlen szó sincs róla sehol, hogy a kerékpárt, mint olyant bárki bárhol bekategorizálná bármilyen szempont szerint. Ne irkálj már hülyeségeket! :U
Attól, hogy nekünk sporteszköz, attól még a jogalkotó szerint jármű.

(#18970) 00KID
Olyat vennék, aminek a csutorája vmi fedéllel burkolt. Tudom, maszkulin dolog a reggeli tea szürcsölgetése közben a fogak között csikorgó homok ahogy Jorus mondaná, de azért na. :C

(#18986) SimonYana
6.0-val én is megszenvedtem most nem rég a téli álom után.
Aztán sok elemcsere után végül sikerült találni bele olyat is, amiben kellő nafta van még és végül hajlandó volt bekapcsolni a szenzor. :) Bár most össze-vissza mér, szóval passz. Fura, mert elem kivétele előtt még ősszel abszolút tökéletes volt, atomstabil jellel. :U
Persze az összes elem csomagolásán az szerepel, hogy "best before 2024", aztán mégis csak az van, hogy az új frissen kicsomagolt lítium elemel meg se szólal az óra, de még csak az elemcserére felszólító jelzése sincsen. Másikkal meg épp működik. :W

(#18999) Toomy
Ezt sose értettem. Ebben mi a logika? Mert kerékpárra való gumit lehet kapni darabonként is. :U
Autón azért cserélgetnek, mert minimum párban illendő cserélni őket, tengelyenként.
Biciklin meg aztán oda rakok olyat, amit nem szégyellek. Semmi oka cserélgetni. :N
Magunkkal szúrunk ki, ha a kopottat rakjuk előre.

...Már ha azt hangoztatom, amit mindenhol olvasni lehet, miszerint a kopott rosszabb.
Na most ha ebbe jól belegondolok, akkor a kopott elvileg jobban tapad aszfalton, mint a mintázatos.
Nagyobb a kontakt felülete. E szerint meg nem hinném, h kevésbé lenne megbízható.

Terepen persze más a helyzet, ott nem csak tapadni kell, hanem kapaszkodni is. Na ott egyértelműen nem mindegy. Már csak azért sem, mert az első kerékre majd fele terhelés jut csak, mint a hátsóra. Következésképp kisebb a tapadás is, így jól jön az extra kapaszkodó képesség.

[ Szerkesztve ]

(#19083) imyourfriend válasza Newboy911 (#19080) üzenetére


imyourfriend
őstag

Nekem specialized cipom van. Arra figyelj hogy kenyelmes legyen es lehetoleg bontrager vagy speci. Esetleg carbon, de azok mar huzosabbak. Webshopot nem ajanlok. Brobald fel mielott megveszed.

(#19084) razzorr válasza gyuszaa (#19075) üzenetére


razzorr
őstag

:R

(#19085) Tomi_Sci válasza Tomi_Sci (#19081) üzenetére


Tomi_Sci
őstag

MOBILGREASE XHP 222 volt talán?

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/tomi_sci/index.html

(#19086) Toomy válasza Teasüti (#19082) üzenetére


Toomy
senior tag

A vásárlást tolom csak ki ezzel a csere berével. Nekem soha semmilyen gondom nem volt még azzal, hogy kopottabb gumi került előre.
Autókázásnál ez teljesen más, mert a kopott gumi elől hip-hop megcsúszik. Viszont a megtett 50 ezer km alatt nálam 1x sem csúszott meg az első kerék, mert hátulról előre került a kopottabb. Hangsúlyozom, hogy az amúgy is slick gumiról beszélek! :K
Vészfékezésnél egyből kiállok és keresztbe rakom az outit. Idáig mindig megmentett azoktól az autósoktól is akik akkor indexelnek amikor már kanyarodnak - hogy rohadnának meg mint krumpli a zacskóban -.

(#19087) sinkaa


sinkaa
csendes tag

sziasztok
segítséget szeretnék kérni középcsapágy ügyben
polar x table top (angol menetes befogadó résszel) vázba szeretnék bmx hajtást tenni
nincs ötletem hogy milyen középcsapággyal tudnám megoldani, mert most egy 8szögletű isis drive monoblokk van benne, de ugye ez nyilván szana a hajtáshoz kapott új tengely miatt.
a csapágyház szélessége 68mm, a tengelyvastaság 19mm. ha jól vettem ki, akkor eu bb középcsapágy lenne jó nekem, de sehol nem találtam róla részletesebb leírást, pl: a menetemelkedésről vagy a jobb/bal csésze menet irányáról.
vki ötlet? vagy netán aki pont u.ezt már megoldotta?
üdv

gamertag: Sinkaa91 bnet: Sinkaa#2776

(#19088) dragonfx


dragonfx
veterán

Budai rakparton honnantol ván a bicajosut? Petőfi hídtól?lagymanyositol?
Es meddig megy?

Ecseri úti metrotol a királyhágó terig mi a leggyorsabb utvonal??
Szóval sők lámpa ilyenek kicsukos...
Van neten valami bicajos utvonaltervezo?

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#19089) pomk válasza pomk (#19038) üzenetére


pomk
őstag

Erre valaki? :U

(#19090) FehérHolló


FehérHolló
veterán

Sziasztok!

Szeretnék venni egy új cangát, legfeljebb 700 euró értékben.
Amire használnám: aszfalton (város és országút), földúton, kitaposottabb erdei úton és murván gyorsan száguldani. :)
Kényelem másodlagos szempont, és komolyabb csomagot sem hurcibálnék rajta.
Az sem árt, ha egy zárt udvarról nem lopják el, mert melóba is ezzel jönnék.
Amire nem használnám: ugratósdi, dh, erdőben/sziklás terepen élvezkedés. Gödrökre általában figyelek.

Amiket kinéztem:
Merida Crossway 20-D
Conway CS 501
Conway MS 529

A második tűnik egyelőre nyerőnek, de új all-terrain külsőket kell rá szereznem, ha terepre is szeretném vinni.
A harmadik pedig nem teljesen alkalmas városi közlekedésre, inkább csak a szívem fáj érte (mert erdei használatra pont megfelelne az igényeimnek), úgyhogy kérlek beszéljetek le róla. :)

Tudnátok kérlek mondani pár véleményt, vagy ajánlani esetleg más típusokat?

Skynet is real. It's called Google.

(#19091) belaazallat válasza FehérHolló (#19090) üzenetére


belaazallat
addikt

Szia!

Ha jobbára aszfalton használod majd a kerékpárt, szerintem fölösleges egy 29-ert venned, nem használnád ki az előnyét. Nem beszélve arról, hogy ha nem vagy elég magas inkább hátrány lesz a bringa mérete.

A 2. számú bringa jó választás, pont arra való, amire szeretnéd használni. A felszereltsége is nagyon jó! Valamint a rajta lévő gumi is pont olyan, hogy minden terepen használhatod.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#19092) Valkűr válasza FehérHolló (#19090) üzenetére


Valkűr
őstag

Földúton ezeket a vékony aeros felniket annyira nem ajánlom, a legtöbbre csak a vékonyabb külső megy fel, azzal meg nem jó menni a földes úton. Bár nyilván ez függ a félni szélességétől is, mert van olyan aeros amire felmegy a szélesebb gumi és bírja a gyurodest is..Én azt tapasztalom, h a szélesebb kulsokkel földúton jobb és kényelmesebb menni, és jobban is tart... Talán a középső már elmegy a kép alapján, az első inkább aszfalt. A harmadik meg inkább terep a felépítés, geometria tekintetében.

Ui: sokan egyébként a terep, városi közlekedést cserekerekekkel oldják meg. Van ami inkább aszfalt és van egy terepre előkészített, így nem kell a külsőt cserelgetni állandóan.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#19093) FehérHolló válasza belaazallat (#19091) üzenetére


FehérHolló
veterán

60% aszfalt, ha kilométerben nézzük.
Időben nem érdemes nézni, mert városban vigyázni kell a forgalom többi résztvevőjére.

Skynet is real. It's called Google.

(#19094) Valkűr válasza FehérHolló (#19093) üzenetére


Valkűr
őstag

Arra az első bringa is jó , más gumikkal...De nyilván a felszereltségét is nézni kell...Mondjuk nekem a harmadik jön be jobban.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#19095) -=RelakS=-


-=RelakS=-
veterán

Megjött a fantasztikus csomagtartóm

Az "első osztályú" terméken a rugó nem volt összerakva rendesen, úgy kellett egy fogóval a helyére akasztanom :C
Az azért kemény, hogy már a csehek is Kínában gyártatnak :Y

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#19096) lsebestyen válasza -=RelakS=- (#19095) üzenetére


lsebestyen
addikt

Ennek mennyi a teherbírása?

(#19097) belaazallat válasza FehérHolló (#19093) üzenetére


belaazallat
addikt

A 2.-hez hasonló bringám van ( itt még gyári állapotában), hasonló felszereltséggel, mentem vele terepen is, 47-622-es gumival el tudtam mindenhol menni.

[ Szerkesztve ]

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#19098) -=RelakS=- válasza lsebestyen (#19096) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

10kg van ráírva.

Vajon ha alá teszek még egy csomagtartót, és pl csavarral összehúzom őket, akkor megnövekszik a teherbírás? ;]

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#19099) Solad


Solad
őstag

Megműtötték a térdem, szegény gépsárkány kényszerpihenőre megy :(

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#19100) Zola007 válasza Solad (#19099) üzenetére


Zola007
veterán

jobbulást :K

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.