Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#171051) gabro0 válasza Maximum1 (#171047) üzenetére


gabro0
őstag

Ja, közkutak.hu :) (OSM adatokból)

(#171052) Maximum1 válasza gabro0 (#171051) üzenetére


Maximum1
őstag

Mobilra is van applikáció, így mindig nálam van, hasznos dolog.

(#171053) ggeleven válasza flash- (#171050) üzenetére


ggeleven
őstag

Balatonkör mondjuk Zalaegerszegről indulva. :P
Vagy itt egy jó 400as útvonal. :DDD Filutás Viktor agymenése

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#171054) nightmare13 válasza ggeleven (#171038) üzenetére


nightmare13
senior tag

Persze, ezt is megértem, de azért már az alkatrész listát átnézve gondolom levonható, hogy mi az, ami kuka, és szerintem már ez is nagy segítség sokaknak, köztük nekem is, akinek egy jóideje megszakadt a kerékpározással a kapcsolata :)

Rosszat bármiből ki lehet fogni, és általában azok hangja köszön vissza a felületeken, akik így jártak, ezt tiszta pszichológia. Aki elégedett, az szép csendben örül, aki pórul járt, mindenkit elküldt az internet minden sötét sarkába :)

Én amúgy napi 20km tekerésre (XIII. kerület Dózsa György út metro környéke - XI. kerület, Dorottya Udvar, keddenként egy Újpest kitérővel) keresek szamarat, télen-nyáron közlekedésre.

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#171055) Hasaggymeg válasza nightmare13 (#171054) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Arra a Riverside jó lesz. :)

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#171056) CragON


CragON
aktív tag

Naszály, Látó-hegyet csak északról lehet megközelíteni bringával?
Gombás felől csak kerülővel?

(#171057) chubby2o6 válasza IMIIKE1998 (#171045) üzenetére


chubby2o6
senior tag

Szia!
Attól függ, ha sokat mész esőben-sárban, akkor igen. Nem mindegy persze, hogy milyen V-féket cserélnél milyen tárcsásra. BB5 már használható, BB7 méginkább.
Meg az sem mindegy, hogy mi mindent kellene cseréljél hozzá. Ha vázat, villát, kerekeket is, akkor egyértelműen nem éri meg. Ha alkalmas rá a bringád, akkor meg lehet próbálni, rosszabb biztos nem lesz.
Soha nem volt V-fékem, nem tudom, annak mennyire szopcsi a beállítása, de a tárcsásban vannak lehetőségek e téren. Elég kevés hely van a betétek között, ha rosszul van beállítva a féktest, vagy van egy kis nyolcas a kerékben/tárcsában, akkor elég anyázós a történet. Ebből a szempontból (is) a BB7 jobb, annál mindkét oldalt lehet állítani.

(#171058) 6030D válasza CragON (#171056) üzenetére


6030D
Ármester

Hát,nem teljesen érzem, de szerintem igen. Deákvár - Látó egyenesen nem, minden esetre. Jobbra kell egy hurkot csinálni.

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#171059) Hasaggymeg válasza CragON (#171056) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

A Merretekerjek térképén látszik honnan közelíthető meg.Vácról,Kósdról,Katalinpusztáról (szerintem) nem tekerhető,aztán északról,Ősagárdról nem tudom. :F

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#171060) CragON válasza 6030D (#171058) üzenetére


CragON
aktív tag

Igen úgy értettem, köszi! Deákvár felől a gombási útról.

A bányát meg lehet kerülni közel, vagy oda nem lehet bemenni?

Hasaggymeg Én is úgy láttam térképről mint 6030D, jobbos kerülővel, csak azt hittem esetleg van valami más útvonal arról.

[ Szerkesztve ]

(#171061) Napfénysüti válasza sepyi (#171040) üzenetére

Ahol jó ott mondjuk tényleg jó. Pont a múltkori tekerés közben filozofáltam hogy Somogyban vagy nagyon jó vagy nagyon rossz út van csak, köztes állapot nincs. :D

Més que un club!

(#171062) 6030D válasza CragON (#171060) üzenetére


6030D
Ármester

Szerintem ez a legjobb útvonal oda. [link] Végig terep, vannak benne combos részek, de ennél könnyebb nincs. Ha van olyan rész, ami úgy érzed nem megy, akkor azt toldd át, az egy kb 2-300 m-es köves rész.
A bányához itt tudsz bemenni, ki van írva, hogy nem szabad, de be lehet. Nincs őr. [link] Teljesen a peremig be tudsz sétálni, megéri a látvány. :K
Lefelé, ha ugyanoda akarsz visszaérni, és egy kis technikás lefelére vágysz (merevvel is simán kivitelezhető), akkor a nagy kereszteződésből erre gyere le. [link]

[ Szerkesztve ]

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#171063) IMIIKE1998 válasza Hasaggymeg (#171048) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Köszi, akkor marad a V-fék. :R
chubby2o6: Köszi neked is, gyakorlatilag csak tárcsa, fék meg féknyereg kellene.

[ Szerkesztve ]

(#171064) CragON válasza 6030D (#171062) üzenetére


CragON
aktív tag

Köszi! Jó útvonalnak néz ki! :R Ki is próbálom következő alkalommal.

(#171065) szuszinho válasza Hasaggymeg (#171035) üzenetére


szuszinho
őstag

Szerintem nem tud jobban rámenni. Már darálja a műanyag szerszámot. Biztos nem kell a gyűrűkből rátenni? A váz 68 mm.

(#171066) Maximum1 válasza szuszinho (#171065) üzenetére


Maximum1
őstag

keskeny a váz, kell a hézagoló, de nem mindegy melyik oldalra teszed a láncvonal miatt.
Ha nem dobja be a küllők közé a láncot akkor a jó oldalra tetted. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#171067) itouchfan


itouchfan
senior tag

Van esetleg valaki köztetek, aki rendelt már komplett bringát, vagy mást nagyobb értékben bike-discount.de-ről? Mi az általános vélemény, megbízható?
Az esetleges garancia ilyen esetben hogy néz ki?
Illetve szerintetek ebben a jelenlegi helyzetben (hiányos készlet, gyakran rossz kiírások, készlet-kijelzések) lehet gond, ha esetleg előre fizet az ember de mégsincs raktáron a bringa? Paypalt még nem használtam sose, az garancia lenne ilyen esetben?
Köszönöm előre is a sok béna kérdésemre a választ! :R

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#171068) gabro0 válasza Maximum1 (#171052) üzenetére


gabro0
őstag

Igen igen, csak egy kék kút helyett linkelhetted volna a térképet is :P

Én egyébként OsmAndot használok, mert fent van a telón és ugyanúgy rá tudok keresni a kutakra, meg minden másra is.

(#171069) szuszinho válasza Maximum1 (#171066) üzenetére


szuszinho
őstag

NECO 122,5mm volt rajta, de sehol nem találom annak a láncvonal méretét.

(#171070) Maximum1 válasza szuszinho (#171069) üzenetére


Maximum1
őstag

Ahogy ezt a cuccost elnézem a bal oldalra raknám, vagyis nem a lánctányér oldalára, szerintem ezek alapból láncvonalra vannak gyártva, de várj egy szakit.

[ Szerkesztve ]

(#171071) INTELligent válasza jjeahh (#170946) üzenetére


INTELligent
senior tag

(#170945) CragON : nem csapatom, hegyi terepen még nagyon zöldfülű vagyok, de legfontosabb a biztonság, így lehet végül olyan lesz majd.
(#170946) jjeahh : :R
(#170950) ZolkoW : na ezt én is jól megjegyzem :).
(#171067) itouchfan: mi a kiszemelt ;] ? PayPal-t csinálj, én rengeteg (igaz kisebb) rendelésem árát kaptam vissza így ebay-en, plusz múltkor alltricks-en is - annyi, hogy arra figyelni kell, hogy a kártyakibocsátó vagy a paypal árfolyamát használod vásárlásnál, mert átlagban a paypal-é rosszabb.

A topikban jókat olvastam a Merida Concept Store-ról, hogy ott van lehetőség bringákat kipróbálni. Most ők hogy állnak készlettel, van esélyem több bringát kipróbálni? Mert játszok a gondolattal, hogy a Kisalföldre kellene valami koskormányos gép.
És mivel koskormányos gépen még nem is ültem, jó lenne tudni a méreteket (az extrás méricskélést megcsináltam az összefoglalóban, az 53 cm-t ad ki, a bikemag oldal kevesebb adatból 54-55öt a 177cm magasság, 80cm körüli átlépőhöz, bár utóbbiban sose vagyok biztos a mérésnél, hogy mennyire kell a nyereg hatását szimulálva "felnyomni" - nem röhög - a könyvet/rudat).

A Shimano Deore szinttel egész jól elvagyok montin, annak a Tiagra vagy a 105 felel meg inkább? Csak hogy miket nézegessek.

[ Szerkesztve ]

Flickr: https://bit.ly/2wtfNl5 || https://500px.com/photofan96 || Strava: https://bit.ly/2QzLnok

(#171072) Hasaggymeg válasza szuszinho (#171069) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Nem a csapágynak hanem a hajtóműnek van láncvonala,azt keresd és hézagold ki.

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#171073) Studi


Studi
addikt

Tegnap tettem egy kört a Tisza tó körül, nagyon jól esett! A jelölések természetesen itt sem érnek semmit, mint Pesten, nem is értem, hogy miért nem képesek ezt normálisan megcsinálni. Nem autóúton megy, így nem is kéne táblázni, az aszfaltr afelfestett jelölések kb örök életig ott maradnának.

Viszont a Tisza tavi kerékpáros centrum parádés! Egy ezres a parkolás egy napra, öltöző szekrénnyel, zuhanyzási lehetőség. 65 km után nagyon jól esett, még ha hideg is volt a víz. Minden tó mellé kéne egy ilyen, Balaton mellé 3. :R

Viszont mire hazaértem, a hátsóm full lapos. Fákk... Szörnyű kínok árán szétszedem (van az outi gumi leszedésnek valami spec trükkje, vagy az ilyen kib@szoff feszes, szenvedni kell?), tüske nincs, be az új belsőt, felfújom, fél perc múlva durranás, levegő ki 2 sec alatt. Újra szétszeden, nézem, keresem a gondot: a felniszalag volt kilukadva egy helyen, ott a gáz. Leszedtem a p@csába az egészet. Milyet érdemes beszerezni? Pesten hol? Főleg vasárnap hol? :DDD

(#171074) bringasisti válasza Studi (#171073) üzenetére


bringasisti
őstag

Olyant kell venni amit méterre adnak és csak 15 bar amit kibír.

BENEFON DELTA--------N8

(#171075) parkr válasza itouchfan (#171067) üzenetére


parkr
őstag

Szinte bármelyik német shopból rendelhetsz nyugodtan.
de nézd meg előbb máshol is, pl. bike24-on hogy nem olcsóbb-e.

Készlet szempontjából van hogy a kiírtnál hamarabb is beszereznek valamit, sőt ha olcsób lesz akkor neked is annyiért adják. Bármivel fizetsz, visszatérítik az összeget (vagy különbözetet) ha szükséges. kicsit más a hozzáállás mint itthon...
Jelenleg csak a lassabb kommunikációra kell számítani, de arra sem mindenhol.

[ Szerkesztve ]

(#171076) jjeahh


jjeahh
nagyúr

No nemrég túlléptem a 3000-et. Elég gáz, a 45000m szint szintén szégyen, tavaly 120-130km távokat is montiztunk, ősszel már havonta másztam 10-11000m szintet. Ahhoz képest, hogy idén durván túl akartam lépni a tavalyi mászás rekordjaimat, nagyon sovány ez az év. Egyrészt a járvány beb*xott, másrészt két emberrel tekergettem és idén mindkettőt "elvesztettem". A montis haverinám outira váltott (igen, Erdélyben, a végtelen erdők-hegyek között outira :U ), a montis haverom meg le van maradva. Az elején a kijárási tilalom miatt nem jött tekerni, aztán amióta annak vége lett, szinte minden hétvégén esik az eső... végül már annyira ellustult, hogy mindegy milyen idő van, talál valami kifogást, hogy ne kelljen tekerni :( . Egyedül terepezni Erdélyben meg... öngyilkosság. Remélem az év második felében változik valami. Kép:

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#171077) Derron


Derron
aktív tag

Sziasztok!

Mitől van most ekkora készlethiány mindenhol? Szezon vége van?

(#171078) Hasaggymeg válasza jjeahh (#171076) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

TeCCik a futásod! ;] ...amúgy én pár km.híján 5000-nél tartok,szintet meg továbbra sem tudom. :DDD

Derron...hosszú történet mely úgy kezdődött,hogy egy kínai paraszt belakott denevérpörkölttel. :U

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#171079) HEAHEA válasza Toobee (#171039) üzenetére


HEAHEA
tag

Megjött. Használd egészséggel majd a cipőt, érthető a döntésed. Várjuk a tapasztalatokat.

(#171067) itouchfan : 2x vettem eddig külföldről bringát, de nem ettől a bolttól. Mindkét esetben PayPal-lal fizettem. Utóbbi esetben úgy írták raktáron van a bringa, de pár nappal a rendelést követően jött az e-mail, hogy nem tudják teljesíteni, mert nincs nincs készleten :F Egyúttal a visszafizetést is intézték. Garanciális ügy eddie1978-nak volt a külföldről rendelt karbon bringájával, írt egykor erről a itt fórumon.

(#171071) INTELligent: Egyik haver bérelt tőlük egy Silexet egykor. Ha egyeztetsz a bolttal, biztos többet tudsz, na meg a méretezéssel kapcsolatban is melyik az ajánlott számodra. Amúgy hasonló arányokkal vagyok, mint te. Kb. 176cm, 83cm-es átlépőt mértem. 53-54-es méret az ajánlott, vagy M-es. Silex-nél elég érdekes a geometria. Szerintem S, vagy M méret közül.
Átlépési magasság szempontjából addig kell feltolni a könyvet a falhoz állva amíg tudod.
Azt mondják Tiagrától érdemes nézegetni, de van aki elvan az alsóbb szettekkel is. Attól is függ mennyit tekersz majd.

[ Szerkesztve ]

(#171080) jjeahh válasza Hasaggymeg (#171078) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Ja, pedig én szeretek futni is, csak aszfalton teljesen kizárt, hogy én szaladjak, terepen futva meg még veszélyesebb, mint bringán és "természetesen" futó társ még annyi sincs, mint bringás.
5000km az azért nagyon jó, bár inkább a szint lenne a lényeg ;]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#171081) bringasisti válasza Hasaggymeg (#171078) üzenetére


bringasisti
őstag

Jaaaaaaaaj inkább neeeee ;] Vadhúst a világ összes országában esznek, a legújabb kutatás szerint 10 éve velünk él a vírus :D

BENEFON DELTA--------N8

(#171082) INTELligent válasza HEAHEA (#171079) üzenetére


INTELligent
senior tag

Köszönöm a részletes infókat:R .

Flickr: https://bit.ly/2wtfNl5 || https://500px.com/photofan96 || Strava: https://bit.ly/2QzLnok

(#171083) bardi válasza jjeahh (#171076) üzenetére


bardi
aktív tag

Szerintem ez tök jó, legalábbis hozzám képest :D
Én nemrég léptem át az 1000 km-t. Így év felénél a cél a 2000 az évre. Ha ugyan így menne, akkor 40000m emelkedés lenne a végére.
Ha az őszi tekeréseket ki tudnám tolni, akkor összejöhet, csak ugye a korábbi sötétedés miatt hétköznap közel se tudok majd ekkora köröket menni. Illetve a sarazást is inkább kerülöm, majd nem kell áthurcolni a bringát a lakáson tekerés után. Meg én egymást követő napokon nem nagyon megyek, még ha nem is szakadok meg, érzem másnap a lábamat. Mondjuk lehet pont ezért kéne elkezdeni, hogy szokjam, de lusta is vagyok :D

Más, tegnap bementem a decába, és felpróbáltam pár bukót. [Ez] a Giro annyira ráillett a fejemre, hogy gondolkodás nélkül elhoztam, sajnos a kedvezőbb árú decás sisakok furák voltak. Az utolsó pulzusmérőt is sikerült megtalálnom, valaki elrejtette az órák mögé, tőle sorry :D

'92 Honda VFR 750

(#171084) zsocy válasza bringasisti (#171081) üzenetére


zsocy
őstag

Na, egy jó vaddisznó pöri az vadhús, de a denevért ne soroljuk már ide!
Én a főnivel vagyok, nem kellene mindent megenni, nem is ugrana ennyi minden át a fajok között. Ha megnézed azt a bizonyos wuhani piacot már attól elkapsz valamit hogy a telefonon pörgeted a képeket...
Azért a kínai barátaink meg az ő szokásaik vastagon benne voltak ebben a pandémiában

[ Szerkesztve ]

(#171085) Toobee válasza HEAHEA (#171079) üzenetére


Toobee
veterán

Gondolkodom a túracipőjükön is, azt meg taposóhoz, bár azt csak utólag láttam a neten, így próbálni nem volt lehetőségem. Az sem drága.

https://barbieripnk.hu/

(#171086) jjeahh válasza bardi (#171083) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Szeresd meg a sarat és tekerj télen is :D . Vagy szoktál? A téli körök sokat hozzá tudnak tenni az éves távhoz és tavasszal is nagyon jó érzés, amikor mindenki el van sorvadva és te már formában vagy :D . No meg a téli táj kellemes tud lenni, én úgy érzem kár kihagyni az élményt :B . Néha már szinte várom a telet, főleg ilyen melegben ;]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#171087) bardi válasza jjeahh (#171086) üzenetére


bardi
aktív tag

Télen nagyon rég nem tekertem, megfelelő öltözet hiányában, de arra is gondoltam, szeretnék egyszer hóban eljutni az erdőbe. Régen a szánkópályára jártam lejtőzni hóban, az marha jó volt.
A sárral a fő gondom a takarítás, meg a lakás összeretkelése, mert amúgy tekerni benne technikai fejlődés szempontjából szerintem nagyon jó. Amikor egy nagyobb eső elkapott nyáron, azt is eléggé élveztem, csak szintén a takarítás utána fájdalmas :D

[ Szerkesztve ]

'92 Honda VFR 750

(#171088) bringasisti válasza zsocy (#171084) üzenetére


bringasisti
őstag

Részben igazad van hogy olyan volt a higiénia hogy telefonon is átjön! De korábban említettem hogy gyártóeszköz gazdálkodás téren dolgoztam és volt idő amikor a hadiparban. Azon el kéne gondolkodni felsőbbrendű EU és USA polgároknak hogy hogy lehet hogy 1.4 milliárdos ország kevesebb halott mint Olaszország Spanyolország Franciaország USA egyenként nézve, és fél év alatt nem tudtunk egy olyan termelő bázist létrehozni és Kínából kell venni minden izolácios eszközt. Tegnap voltam vásárolni. KET HET ALATT az alma ára 400 ről 800 rá ugrott !!!!!!! :W

BENEFON DELTA--------N8

(#171089) HEAHEA válasza Toobee (#171085) üzenetére


HEAHEA
tag

A Gaerne Hurricane cipőmet látatlanba vettem. Még a gyártó oldalán sem volt részletes infó a méretezésről, úgy válaszoltak Face-en, küldve a részletes méretezést. Na meg az irányadó a méretválasztásnál a cipőim betétjének a hossza volt. Találtam egykor egy olyan oldalt, ahol a lemérve a lábadat, ajánlásokat tesz a különböző márkák méretválasztását illetően. [Mantel] .

(#171090) jjeahh válasza bardi (#171087) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Igen, sajnos az állandó bringamosás kiábrándító tud lenni.
A jó téli öltözet teljesen meg tudja változtatni az ember hozzáállását :K . Tavaly nem volt igazi tél még felénk sem, de ha jól emlékszek -7 fokban sem fáztam.

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#171091) IzI


IzI
senior tag

Melyik spd tipus pedált ajánljátok egy megamfajta kezdőnek? Nem lesz versenyre használva,gyalogolni nem akarok benne,csak is tekerni.Milyen szempontok vannak még,amit figyelembe kellene venni? Gondolom az összes spd pedálból ugyanúgy ki és be lehet lépni,csak állítás kérdése.Vagy rosszul gondolom ?
Amit én kinéztem look kéo 2 max [link]

(#171092) Hasaggymeg válasza bringasisti (#171088) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Én a féktelen liberalizmust a vírus barátjának tartom.Az ilyen BLM bandázás,meg fertőzős bulik,meg nekem ne mondja meg senki mit tegyek mert lesz@rom hozzáállás még akkor is veszélyes ha tényleg még sok a bizonytalanság ezzel kapcsolatban. [link] [link] Ilyenek nincsenek Kínában,még ha felét le is tagadják a valós fertőzésszámoknak. :U

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#171093) bringasisti válasza Hasaggymeg (#171092) üzenetére


bringasisti
őstag

+1

BENEFON DELTA--------N8

(#171094) cdl válasza jjeahh (#171076) üzenetére


cdl
senior tag

Sírjál, csak sírjál:)
Nekem jovő héten meglesz a 6500, a szintekről ne beszéljünk:)

(#171095) bringasisti válasza IzI (#171091) üzenetére


bringasisti
őstag

PD-M520

BENEFON DELTA--------N8

(#171096) bardi


bardi
aktív tag

Jól értelmezem, hogy ha a telefonnal akarom párosítani a pulzusmérőmet, és amúgy stravát használok, akkor a wahoo fitness app-ot kell leszednem, abba felvenni a tekerést, majd azt gondolom át kell importálni stravára? Huh, remélem lassan megjön az órám aliexpressről...

'92 Honda VFR 750

(#171097) jjeahh válasza bardi (#171096) üzenetére


jjeahh
nagyúr

A húgomnál asszem így működik, sőt, a wahoo app mintha automatikusan szinkronizál stravara :) .

(#171094) cdl: olyan sok, vagy olyan kevés? :D . Ha outi, azzal könnyebb nagy távokat menni, ha monti, a szint árulkodó :D .

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#171098) IzI válasza bringasisti (#171095) üzenetére


IzI
senior tag

Esetleg egy kis magyarázat hozzá?:)
Ára az jó,azt látom :)

(#171099) bringasisti válasza IzI (#171098) üzenetére


bringasisti
őstag

Az országúti az kizárva mert a cipő az járásra alkalmatlan és nehéz is becsatolni. MTB az sokkal felhasználó baráti és ez a leggyakoribb mert nyilván ez az előnyös. Egy hozzá való cipő az még egy rövid gyaloglásra is kényszer esetén alkalmas

BENEFON DELTA--------N8

(#171100) bardi válasza jjeahh (#171097) üzenetére


bardi
aktív tag

Köszi, az annyira úgy nem gáz akkor. Csak úgy magában a telefonnal nem is tud párosulni, csak alkalmazással, fura.

'92 Honda VFR 750

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.