Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#106501) dunkel válasza emiki6 (#106499) üzenetére


dunkel
őstag

Nem próbáltam de szerintem nem elég erős.

(#106502) Tottinho válasza DUB Inc. (#106496) üzenetére


Tottinho
csendes tag

Köszi szépen, könyvjelzőztem is, ha kifogy a WD-40 akkor kipróbálom ezt is :) Valóban jóval olcsóbb ez, 450ml WD-40-est vettem, 2400 Ft volt.

dunkel: Ugyanaz itt is, elég vacak az alis tisztító, de valahogy mindig elkínlódtam vele.
Ez a Brigéciol nem teszi tönkre a mosót?

Yahhher: Írok PÜ-t :)

(#106503) TomMusic válasza Benir8 (#106500) üzenetére


TomMusic
őstag

Hát ha DH-zni akarsz, akkor van. ;]

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#106504) aicon válasza Tottinho (#106489) üzenetére


aicon
senior tag

Régebben valaki belinkel egy videót ahol kiszuperált bringakulacsban mossa a láncot.
Azóta én is. Láncot levesz, kulacsban benzinben kimos, ha nagyon koszos akkor többször, letöröl, vár amíg megszárad, olajoz, feltesz, örül.
A szárítás rövidítése nálam az, hogy kompresszorral kifújom a láncot.
Dekában olcsón van patentszem (alin még olcsóbb), de láncbontó sem vészes az aliról.
szerintem...

======== Sim kártyás routerek olcsón ======== https://hardverapro.hu/tag/aicon#aprohirdetesei

(#106505) .Szaki. válasza Hasaggymeg (#106475) üzenetére


.Szaki.
addikt

Köszi! :R

Ezek szerint az építést mindenki elvetette..:D

[ Szerkesztve ]

(#106506) Mezga Aladár válasza Solad (#106487) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

Felkapod a bringat es lesetalsz a lepcson. Nem igazan kell tulmisztifikalni ezt az autis cipoben valo setalas dolgot.

Kő lépcsőn az acél stopli garantált perec. Ha nálunk lepukkan a lift akkor biza cipő zokni le, bringa a vállra, és mezítláb megyek le/fel.

[ Szerkesztve ]

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#106507) Vanir válasza Mezga Aladár (#106506) üzenetére


Vanir
veterán

+1, itt a negyedikről kell levinni a bringákat. Amíg oútiztam addig én szépen itthoni cipőben lebattyogtam, és a pincében vettem át a bringásat.

(#106508) TomMusic


TomMusic
őstag

Kis indiszkrét kérdés. Nektek melegben, tempósabb tekerésnél mennyire izzad be a feneketek? :DDD

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#106509) Solad válasza dunkel (#106494) üzenetére


Solad
őstag

Én foltbenzint használok a célra. 4-500 ft egy liter, és használat után leülepítve újra használható.

(#106506) Mezga Aladár milyen stopli az? Nekem az SPD-SL-en vannak kis gumi járótappancsok. Na meg a cipő sarkán is, ha kell simán lemegyek sarkon.

[ Szerkesztve ]

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#106510) belaazallat válasza Solad (#106509) üzenetére


belaazallat
addikt

Sima benzin olcsóbb.

Más:

Mentem ma egy 50-es karikát. Jó kis szél volt, direkt úgy választottam meg az útirányt, hogy visszafele szembe fújjon. Kellene edzenem egy kicsit. Mire elértem ahhoz a ponthoz, ahol vissza kellett fordulnom megfordult a szél. Vissza is hát szél. Szörnyű, már a szélben sem lehet bízni!

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#106511) jjeahh válasza Hasaggymeg (#106492) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Király, ha jól látom "csak" 500-600m, mégis egész magasnak tűnik, mérted mennyi szintet mentél? Nehéz volt kimászni? Azért egy ilyen hegyen el lehet montizgatni...
Lőttem ma én is néhány képet, csak dög vagyok felimportálni :DDD

TomMusic: Cuppog és húzom a csíkot magam után mint a csigák :DDD

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#106512) Hasaggymeg válasza Benir8 (#106500) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Igen,pl. ez. :DDD

(#106511) jjeahh...Map My Ride szerint 760m volt az összes emelkedő.A baj csak az,hogy ennek 95%-a az összesen 60km-ből kicsit több mint 10km-en volt.

(#106510) belaazallat ...ezt a hozzászólást ki kell nyomtatni és bekeretezni,mert az oda-vissza hátszél ritka mint a chupacabra. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#106513) 6030D válasza Hasaggymeg (#106492) üzenetére


6030D
Ármester

Jó vó't? DH-ztál lefelé? :D

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#106514) TomMusic válasza jjeahh (#106511) üzenetére


TomMusic
őstag

Akkor jóvan' nem csak én... :DDD

(#106512) Hasaggymeg: nézted a képeket? Még pedált se adnak hozzá. :( ;]

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#106515) emiki6 válasza Hasaggymeg (#106512) üzenetére


emiki6
veterán

Miért pont Saint-ot használsz? "Megéri"?

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#106516) Mezga Aladár válasza Solad (#106509) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

Shimano R064 SPD + Shimano M520. A lakásban sem lehet felvenni mert összetörne mindent.

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#106517) Hasaggymeg válasza 6030D (#106513) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Ha a jó=gyötrelmes,akkor nagyon jó vót! :DDD ...az energiamezőnél áttettem a sorompón,majd felkanyarodva egyszer megpörgettem,így alig tudtam visszaülni.Aztán még egyszer elfogytam mint a gyertyaszál,de sokat lihegni nem hagytak a szúnyogok,majd nekimentem a Naszálynak a gyalogösvényen. :U Persze vissza kellett fordulnom,ott amolyan Nino Schurteres,de az úton sem bírtam felmenni,olyan nyomvályús,hogy már elment a kedvem tőle.Így aztán irány a Látó hegy,amit persze szintén elcsesztem,elkezdve leereszkedni a jobb oldalán. :O Visszafordultam,tekertem,toltam,míg újra bringáz6ó volt,aztán végre elmentem a Látó hegyre is.Visszafele persze megint elmentem rossz irányba,és jól beereszkedtem a szélesebb úton,hogy majd ki kelljen újra másznom a kis házig,aztán onnan már ismerős utakon ereszkedtem vissza a 2A alá,majd haza DK-ra.Déházásnak nem mondanám amit én ereszkedéskor művelek,és bár mászásom is olyan amilyennek leírtam,annál már csak ereszkedésem sz@rabb. :DDD

(#106515) emiki6...júniusban lesz 3 éves és ~17-18000 km-es.de még bírja.Többször szétszedtem,zsíroztam,egyik kissé avétos,a súlya meg fél kiló a kettőnek,de jól tapad,bírja a véletlen odaütéseket és jó nagy felülete van.Súlyán kívűl nincs kifogásom ellene.

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#106518) Solad válasza Mezga Aladár (#106516) üzenetére


Solad
őstag

Jaa de eddig orszaguti ciporol es stoplirol volt szo :D

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#106519) Mezga Aladár válasza Mezga Aladár (#106516) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

Lehet veszek egy ilyen szettet és akkor ez a probléma megoldódik. Úgyis kopott már a stopli és pedál.

(#106518) Solad ne gonoszkodj 30 év klipsz használat után valahogy ez jött össze.

[ Szerkesztve ]

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#106520) 6030D válasza Hasaggymeg (#106517) üzenetére


6030D
Ármester

Ha megnyugtat, az sokadszorra is fájni fog. :) Töltsd le a HuMap-ot telefonra, az nagyon jó ilyen első felderítős utakon. Mutatja a szintvonalakat is, így látod, hogy merre ne menj, ha nem akarsz visszamászni.

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#106521) Benir8 válasza TomMusic (#106503) üzenetére


Benir8
senior tag

Dehogy DH-znék :D
Budapesti városban haszálnám munka járásra.

#106512 Hasaggymeg
200k határnál maradok. :D
Akkor nem jó?

(#106522) Hasaggymeg válasza 6030D (#106520) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Kicsit soknak érzem így délutánra,munka utánra,de most már tudom az utat,nagyjából érzem a távolságot így 7végén,rövid munkanapon stb. csak fel KELL tekerni oda,oszt kész! :DDD ...a baj az,hogy csak mire odaérek 23-25km/h átlaggal,már meglehetősen fáradt vagyok,így feltekerni még hab a tortán.

(#106521) Benir8...akkor jó! :D

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#106523) Benir8 válasza Hasaggymeg (#106522) üzenetére


Benir8
senior tag

Ezt biztosra veszem. :D
Ha minden igaz, holnap meg is lesz. :)

(#106524) Solad


Solad
őstag

Van még itt olyan mazochista, aki jön hétvégén a tiszatóra?

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#106525) StLui válasza Hasaggymeg (#106522) üzenetére


StLui
veterán

Én meg még Fótra is inkább átviszem a bringát kocsival (már lemértem google térképen, 12 km a legrövidebb út pedig csak), kell, hogy maradjon erő az élményre :)

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#106526) IMIIKE1998


IMIIKE1998
őstag

26x1.95-ös gumik amúgy normális, hogy kisebb, közepes úthibáknál is ráznak? 2,3 bar környékén vannak, puhábbra kéne ereszteni őket? 58 kg-hoz lehet túl vannak fújva?

(#106527) TomMusic válasza StLui (#106525) üzenetére


TomMusic
őstag

Pedig én azt vettem észre, hogy nem árt egy kis előedzés. Főleg mászásnál. Legalábbis az elején majd' megpusztulok, de fél óra - óra után már sokkal könnyebben veszem az akadályokat.
Apropó. Multkor tekerés előtt benyomtam egy kanál nutella-szerű cuccot (olcsóbb, és ugyanaz van benne :DDD ), és nem akartam elhinni, úgy mentem mint a golyó felfele.. :Y
De lehet éppen csak jó passzban voltam. :B
Majd csinálok ilyen irányú kísérleteket. :D

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#106528) emiki6 válasza Hasaggymeg (#106517) üzenetére


emiki6
veterán

Szóval nem szent gráll csak jó és tartós. Akkor majd talan akkor veszek ha a mostani szétmegy.

A cipővel mik a tapasztalatok? Hétköznapokra jó cipő?

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#106529) Solad válasza StLui (#106525) üzenetére


Solad
őstag

Nekem kell 30-40 perc hajtas hogy bemelegedjek, utana tudok igazan menni. Spinningbol is a masodik orat szoktam elkezdeni elvezni.

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#106530) StLui válasza TomMusic (#106527) üzenetére


StLui
veterán

Igazad van neked is, Soladnak is. Nekem is kell, de Fót könnyű terep, nem olyan mint a Naszály, de még itt is könnyebb a második 5 km-es kör. Van egy csapat akivel szoktam túrázni Börzsönyben, 50 km-re elmegy az egész nap, 10-től 16-17 óráig. Ott is sokszor probléma nekem, hogy megállunk, lehülök, lemerevedek, és megint indul a 20-30 perc szenvedés, mire bemelegszem, majd ismét megállunk, bevárni a többieket, 10-15 perc is néha a szünet ilyenkor.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#106531) Runner_fxr válasza StLui (#106530) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Hát, tudod mi lenne erre a megoldás, de nem akarom ismételni önmagam... ;]

(#106532) ShiTmano válasza Runner_fxr (#106531) üzenetére


ShiTmano
aktív tag

Mi a megoldás? Turbóra kell kapcsolni a Bosch rendszert? ;] ;)

[ Szerkesztve ]

"Ilyen dolog ez, folyamatos növekedés, egy állandó méretű bolygón :D Rip rendszer..." by Crim

(#106533) StLui válasza ShiTmano (#106532) üzenetére


StLui
veterán

Egyrészt egy nagyon jó csapat, szeretek velük tekerni, de inkább a hangulat miatt. Másrészt sokan vagyunk, különböző szinten, ezért kicsit nyögvenyelős a túra, nekem lassú, másnak túl gyors, erős, többeknek meg nagyon lassú, mert sokkal edzettebbek az átlagnál.
Én túrázom egy barátommal aki e-mtb-kal jön mellettem, én unnám a helyében a felfeléket, mert hozzá képest lassú vagyok a kenyérgőz hajtással, neki pont az lenne a poén, hogy gyorsan letudja a felfeléket.

Szóval ezzel a csapattal az e-mtb arra lenne jó, hogy kényelmesen tekerésznék, és nem kéne se bemelegedni, se lehűlni, de hogy őszinte legyek azt én unnám, e-montis az a jó ha e-montissal megy együtt szerintem.
Kivéve ha előre tekersz, visszafordulsz, stb (még néha így is csinálom, "e" nélkül, hogy ne hűljek le )

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#106534) Runner_fxr válasza ShiTmano (#106532) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

És tudja és tudja és tudja! :D Gratulálok, nyertél egy kojak nyalókát!
Viccet félretéve, nyilván nem feltétlen ez a megoldás. De ha az ember már nem tud annyit edzeni, ami mondjuk kell egy élvezetes 50km/1500-as szinthez, akkor minek szenvedni? Ma már van erre alternatíva.

(#106535) ShiTmano válasza StLui (#106533) üzenetére


ShiTmano
aktív tag

Egyetértek! E-montis e-montissal menjen együtt. Úgy nagy élmény. De egy pedelecesnek állandóan várni a hagyományosra, minden emelkedő tetején szerintem nem buli. Jó lenne nekem is egy. A múltkor láttam Testbikeon Bikemagon egy szép állapotú villany Fully Fatbikeot, hát megdobbant a szívem. Sajnos egyelőre nincs 650ezrem rá. És ragaszkodom a Fathoz. Ma is zúztam egyet az enyémmel, egy tank. Imádom.
Sajnos csak BIOelektromos.

(#106534) Runner_fxr Vigyázz! Belelátok a gondolataidba. :DD

[ Szerkesztve ]

"Ilyen dolog ez, folyamatos növekedés, egy állandó méretű bolygón :D Rip rendszer..." by Crim

(#106536) Runner_fxr válasza StLui (#106533) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Tudom milyen az, amikor nagyok a különbségek erőnlétben. Én is mentem így, jó párszor, a nagyon gyengék hosszútávon lemorzsolódnak, mert élvezhetetlenné teszik a közös bringázást. Vagy pedelec-et vesznek. :) Egyébként engem az szokott baromira zavarni, amikor lefelé nem tudok menni a saját tempómban. Beáll előre egy olyan ember aki mindenhol fékez, megelőzni nem tudom, mert egynyomos az ösvény, szépen legurulunk túrázósba, elcseszve a legjobb lefeléket. Fölfelé nem unalmas, mert már nem újdonság számomra egy ebringa, nem nyomom a turbót mindenhol, mint a süket a csengőt, szeretnék el is fáradni. :)

ShiTmano: Én ezzel nem értek egyet, csak nem olyanokkal kell együtt bringázni akiknek az edzettsége vagy technikai tudása jóval kisebb. Teljesen jól lehet együtt bringázni, pedelec és hagyományos jól megfér egymás mellett.

[ Szerkesztve ]

(#106537) Runner_fxr válasza ShiTmano (#106535) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Màrmint jól lehet együtt bringázni, edzettebb bringásokkal. Az tény, hogy ha alapból is erősebb vagy mint az akivel bringázol, plusz még rásegítésed is van, na az valóban nem egy szerencsés összeállítás. :)
A legjobb ha van kétféle montid. Csak nem akar ez elkelni, ha jövő héten még meglesz, kénytelen leszek megvenni. :D [link]

(#106538) dunkel válasza aicon (#106504) üzenetére


dunkel
őstag

Nem szedegetem le a láncot, gyengül.

(#106539) Runner_fxr válasza dunkel (#106538) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

A patentszemet már pár éve feltalálták. :) Egyébként én sem vagyok a híve az állandó lánc leszedésnek, tisztítás céljából. Nem kell időnként nyakonönteni egy liter olajjal. Inkább minden bringázás után áttörölni, és csak egy leheletnyit olajozni. Mindig tiszta lesz.

(#106540) dunkel válasza Runner_fxr (#106539) üzenetére


dunkel
őstag

Patentszem sem bírja a le-fel rakosgatást. Fórumtárs tud róla mesélni :D

(#106541) jjeahh válasza TomMusic (#106527) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Egyél előtte gyors felszívódású szénhidrátokat.
Az előedzéssel egyetértek, legalábbis nekem muszáj bemelegítenem, pörgetnem pár km-t mászás előtt, különben a térdem bánja :N

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#106542) 6030D válasza Runner_fxr (#106537) üzenetére


6030D
Ármester

Jajj az a Speci de szép! Vedd meg. :D
Mi lett amúgy a beszerelem az eredeti villát és tekerek a hétvégén tervből?

TomMusic: vidd magaddal, fél óránként kanalazz belőle, még jobb lesz a hatása. :))

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#106543) TomMusic válasza jjeahh (#106541) üzenetére


TomMusic
őstag

Igen, hát nem érdemes bringázás előtt közvetlenül bevágni fél kiló szalonnát meg kolbászt. :D

Ma reggel az első kerék így fogadott:

Viszont elég hihetetlen, de mióta megvan a bicikli (bő 4300km), azóta ugyanaz a belső van benne. Mármint az elsőben. A hátsóban már 2x volt cserélve. :U

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#106544) Hasaggymeg válasza StLui (#106525) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Össztelóssal még inkább gyötrelem,ezért is van kompromisszumos merevfarúm,csupán 2.0-ás kerékkel.

(#106526) IMIIKE1998...súlyodhoz túl kemény.

(#106527) TomMusic...még felteteted a Nutellát is a tiltólistára! :DDD

(#106528) emiki6 ...amit mutattam azt csak bringázni használom.Ugyanakkor bringázás közben pihenésképp néha sétálunk egyet,tolva a kerékpárt,vagy beülünk valahova enni,süteményezni,és akkor sem kopogok mint egy patkolt ló.

(#106530) StLui ...úgy nagyon sz@r menni,hogy bele sem jössz,újra meg kell állni. :( ...a baj inkább az,hogy nekem egy óra közepesen intenzív tekerés a Naszály lábához érni.Kábé fele pont elég lenne.

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#106545) emiki6 válasza Runner_fxr (#106534) üzenetére


emiki6
veterán

Én se szeretek lassúakkal menni, pedig még kezdő vagyok, túrán elég kellemetlen lehet, hogy állandóan várni kell... És ha van mondjuk 3 szint együtt, akkor a gyorsabbak sokat várnak, a lassúak meg megszakadnak (ha tapintatosak) az már kb senkinek se jó. Társaság ide vagy oda. Síelni semennék szívesen olyannal, aki csiga. :N

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#106546) Hasaggymeg válasza Runner_fxr (#106536) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Beáll előre egy olyan ember aki mindenhol fékez...szólított valaki? :DDD...és tényleg,milyen a villacsoda amit vettél?

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#106547) trialboj válasza Runner_fxr (#106536) üzenetére


trialboj
őstag

Nekem minden ismerősöm jóval gyengébb edzettségi szinten van, fele annyit sem tekernek szóval ez nem meglepő, tavaly mikor sikerült párat elcsalni egy komolyabb túrára, nagyon nem csípték az elején a hosszú fárasztó emelkedőt.
De mivel anélkül nincs leejtőzés, nálam minden túrán alap : )) Én azt csináltam hogy 10-20 perc után mikor bemelegedtem, nekifeszültem, és jóval nagyobb tempóban felmentem 1-2 km-re, majd vissza, majd megint fel. Mire felértünk szinte egyformán elfáradtunk : ))))

A másik meg mikor 15 percenként meg akar valaki állni felajánlom a merev bringámat a FS helyett, és úgy még egész sokat tudnak jönni. Az a Trek G2 geometria nem csak PR, úgy lehet vele mászni mintha arra találták volna ki : ))

Lefelé meg ha nem első vagyok, én simán megállok, hogy ne zavarjanak, és saját tempóban ereszkedhessek. Viszont ha jobb van előttem akkor próbálom tartani a tempót mert rengeteget lehet tanulni tőle, főleg akkor mikor azt hiszed már profin ismersz 1 ösvényt...

Amiket leírtam mondjuk a tavalyi formámra vonatkoznak, a téli nagyobb kihagyás miatt most ismét papírkutya szintről kell kezdenem a felzárkózást : )))

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#106548) TomMusic válasza Hasaggymeg (#106544) üzenetére


TomMusic
őstag

még felteteted a Nutellát is a tiltólistára!
Miért?

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#106549) Hasaggymeg válasza trialboj (#106547) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

próbálom tartani a tempót ...na én akkor szoktam esni. :U

(#106548) TomMusic" Multkor tekerés előtt benyomtam egy kanál nutella-szerű cuccot (olcsóbb, és ugyanaz van benne :DDD ), és nem akartam elhinni, úgy mentem mint a golyó felfele"...nem te írtad? :U

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#106550) TomMusic válasza Hasaggymeg (#106549) üzenetére


TomMusic
őstag

Ja, mármint úgy értettem, hogy erőt adott. :D
Vagy másra gondoltál? Bocsi, utóbbi napokban alig aludtam, és még reggel is van.. :DDD

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.