Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#102601) lorcsi válasza Véreshurka (#102600) üzenetére


lorcsi
veterán

fú..ezzel a cikkel 2 bajom van
1, nagyon spécin műszaki
2, full angol és szakmai is :B

de a tapasztalatod köszi!

[ Szerkesztve ]

(#102602) Véreshurka válasza lorcsi (#102601) üzenetére


Véreshurka
senior tag

Röviden és tömören összefoglalva a cikket: kb. semennyire nem fogja vissza a bringát az agydinamó :DDD

El Psy Kongroo

(#102603) Tufa_


Tufa_
aktív tag

Cadence szenzorbol valaki hasznalja esetleg a Wahoo ujabbik szenzorjat? Azt irjak rola hogy problema nelkul hasznalhato cipore rogzitve is, van esetleg errol valakinek tapasztalata?
Van egy olyan erzesem hogy a garmin szenzort elobb utobb elcseni valaki a bringataroloban es maceras mindig fel-le szerelni..

(#102604) -=RelakS=- válasza Véreshurka (#102602) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Olyan kis mértékben fogja vissza, hogy el is feledkeztem róla, így lámpát sem aggattam még rá ... az elmúlt 3 évben :W :DDD
A kevesebbet használt bringámon van rajta lámpa is, de nem igazán érzem a különbséget a be és kikapcsoláskor. Állványon megpörgetve a kereket sokkal jobban látszik, hogy igenis visszafogja az agydinamó is a rendszert, de tekerés közben annyira nem jön át (vagy csak a közel 120 kilós súlyom mellett eltörpül :D )

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#102605) Hasaggymeg válasza cozmo (#102597) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Ez a hozzászólás csak akkor marad6 ha ingyé adod! ;]

(#102602) Véreshurka ...ez tudományosan cáfol6ó,energiabefektetés nélkül nincs világítás. :N

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#102606) Véreshurka válasza -=RelakS=- (#102604) üzenetére


Véreshurka
senior tag

Hát igen, álványom valóban látható, de ha hajtva van a bringa nem észrevehető. Elöl ezt a lámpát, hátul pedig ezt a lámpát hajtom meg egy SP PD-8X-es dinamóval, amit sosem kapcsolok ki.

(#102605) Hasaggymeg: nyílván, csak pusztán jelezni akartam, hogy ez szinte elhanyagolható dolog városi/túra felhasználásnál.

A cikk végén olvasható, hogy egy 80 kg-os ember, 30 kg-nyi felszereéssel a legrosszabb hatásfokú bekapcsolt dinamóval is max. 6,6 extra watt-ot használ el, ami szerintem városi, túra bringázásnál nem olyan vészes. Persze sportolási célnál már más a leányzó fekvése, ott már minden + watt számít.

[ Szerkesztve ]

El Psy Kongroo

(#102607) szabacsik


szabacsik
őstag

Sziasztok!

Hosszú hosszú ideje nyúzom a Shimano deore LX váltókaromat ennek eredményeképpen el is kopott benne az egyik fog mert nem szeretne 2esről 3asra váltani vagy csak minden 25-30. próbánál.
Tudtok valami oldalt ahol használtan lehetne venni ugyan ilyet? Napok óta keresek, de nem találok :( .

[ Szerkesztve ]

/\____/\

(#102608) -=RelakS=- válasza Véreshurka (#102606) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Ha már BUMM:
Tudja valaki, mi van a 150 luxos lámpájukkal? Mind a kettőt csak a Rosebikes-on látom, és mindkettő szállítási idejét pár havonta meghosszabbítják pár hónappal :F

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#102609) fulton


fulton
addikt

Sziasztok

Vásároltam egy új kerékpárt amire szeretnék egy megbízható, háttér világítással rendelkező órát válsztaní.
Ár nem tudom, 15e? nem tudom mennyit érne meg rá szánni.
Ami fontos lenne,
-pontos adatot hozzon (megbízható márka),
-legyen háttér világítás (gombnyomásra),
-automatikusan induljon el ha elindulok a biciklivel,
Mérjen, Max sebesség, jelenlegi sebesség, átlagsebesség, összesen megtett távolság, + jó lenne olyan funkció bele amivel külön mérhetném az adott túrák megtett távolságát bármikor ezt újra resetelve, anélkül hogy nulláznám az össz megtett távolságot az órában.
-(jó lenne ha lenne hőmérő funkciója is)
-Vizállóság is elkelne, de nem baj ha nincs benne
-Érdekelne vezeték nélküli, és vezetékes megoldás is. Ti melyiket ajánlanátok?
Köszönöm előre is!

[ Szerkesztve ]

(#102610) jjeahh válasza fulton (#102609) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Az enyém nem 15e, hanem max 1500e volt, de ezeket mind tudja. Hogy megbízható-e? Franc tudja, eddig nem volt gondom vele, de csak 1500km-t mentem vele a télen. Kép :D . Mondjuk van neki hibája, a gombok azért elég "kattogósak" és amikor a háttér világítás be van kapcsolva nem mindegy milyen szögben van, mert ha pl. lentről nézed nem látsz semmit a kijelzőn. Világítás nélkül nincs ilyen gond... Én drága órát tuti nem veszek ezután, ha valaha tönkremegy, max felpattintok egy másikat belőle, az össz kilómétert átírom az új órába oszt csók... még mindíg jóval olcsóbban megúsztam, mint egy neves cuccal, ami szintén bármikor bedögölhet. Egy navigációs garmint azért elfogadnék, de az más más kategória.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#102611) Szakbarbár válasza fulton (#102609) üzenetére


Szakbarbár
aktív tag

Ezeket a funkciókat mind tudja az 1500 forintos Aldi/Lidl-ben kapható óra is.

Ez a hozzászólás nem jöhetett volna létre elektromosság nélkül.

(#102612) -=RelakS=- válasza jjeahh (#102610) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

" és amikor a háttér világítás be van kapcsolva nem mindegy milyen szögben van, mert ha pl. lentről nézed nem látsz semmit a kijelzőn. "

Nem mernék megesküdni, de szerintem a Sigma ROX is ilyen ebből a szempontból. Ez inkább az LCD kijelző "fítsöre"

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#102613) szkink válasza fulton (#102609) üzenetére


szkink
aktív tag

Szia.Én ezt vettem,nem régóta használom,de eddig tette a dolgát,ha már egy szezont kibír már megérte :D

(#102614) fulton válasza jjeahh (#102610) üzenetére


fulton
addikt

Köszönöm mindenkinek, hm lehet megtartom ami van, igaz ez kábeles, nekem per pil ő van a régi bringán:
Sajna nem világít..de akkor nem költök én rá, ezt felteszem valahogy erre. Csak nem találok ilyen vékony müanag bilincset a közelben.

[ Szerkesztve ]

(#102615) c4bB válasza szabacsik (#102607) üzenetére


c4bB
csendes tag

néha felbukkan ilyen váltókar jófogáson,testbike aprón,de általában párban árulják őket,8-10 ezer körül.
vegyél újat,[ez] eléggé hasonlít rá.

(#102616) fulton válasza c4bB (#102615) üzenetére


fulton
addikt

Ti mennyit költötök a biciklire, vagy milyen ár kategóriás van?
Én most egy 70e csepelt vettem, a kormányt cseréltettem ki, mert kicsi volt nekem, meg a dőlés szög sem volt okés, de nagyon szép. Van ezen minden :D
Fel nem fogom mi kerül egy biciklin pl 130-150e ft ba? miben jobb az?

(#102617) StLui válasza fulton (#102616) üzenetére


StLui
veterán

pl az első teló, vagy a rugóstag, de van fogaskoszorú is ennyiért, mármint ez mind külön-külön ennyi ;]

Mondjuk egy barátomnak akartam egyszer ajánlani egy boltot, mert bringát szeretett volna venni, de mondta, hogy nem kell mert ő nem költ 50 eFt-ot egy bringára :D

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#102618) smkb válasza fulton (#102616) üzenetére


smkb
őstag

Lehet ingyen csövezni a Moszkva téren is, és lakni egy 100 millás 3 szobás lakásban. Kinek mire van igénye és pénze.

[ Szerkesztve ]

(#102619) fulton válasza StLui (#102617) üzenetére


fulton
addikt

én letettem az autót, mindíg ha tejhetem biciklin járok, így szeretett hobbim lett, főleg jó időben. Költöttem rá.
Nekem megfelel.
Jut eszembe, vennék egy nyomaték kulcsot, egy ilyen tartomány lefedi a kerékpárt szerelésileg?_:
Proxxon MicroClick MC 30. For 6 - 30Nm
vagy a MicroClick MC 15. For 3 - 15Nm. lenne még (de azt olvastam valahol hogy ez van hogy kevés)

(#102620) FRayal válasza fulton (#102619) üzenetére


FRayal
csendes tag

Szerintem a 3-15-ös jobb lenne, a legtöbb csavar 4-5 nm körül van.

(#102621) Hasaggymeg válasza fulton (#102619) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Azt kérded mi kerülhet 150e be egy bringán és nyomatékkulcsot keresel hozzá,mely 10%- a egy olyan bringának?! Nekem 1000 eurós bringám van,de még nem sikerült rávenni magam egy nyomatékkulcs megvásárlására,főleg,hogy legalább 2 kell,hogy lefedje az összes meghúzandó csavart. :U
Szerk:még annyi,hogy remélem nem ájfonod van. ;]
StLui... :DDD

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#102622) eddie1978


eddie1978
aktív tag

Több nyomatékkulcsom is van. 1-5, 5-30, 20-200NM. Hasznos. Főleg a műanyag kompozit alkatrészeknél.

Proxxon jó. Ajánlom. Nekem a két kicsi tőlük van.

(#102623) parkr válasza fulton (#102619) üzenetére


parkr
őstag

csak szerintem overkill egy 50 eurós nyomatékkulcs a 70 ezres bringához?

(#102624) fulton válasza parkr (#102623) üzenetére


fulton
addikt

Proxon kulcs készletem van, 1/2 1/4 meg minden finomsággal, kell, mindíg jó ha van a ház körüli munkához. Egyszer kell megvenni a minőséget .
Volt olcsóbb "sz>om" kérlek az pár használat után megkopott stb stb..kuka lett. Nem érdemes kispórolni, nem azt mondom a legnagyobb minőség kell egy átlag felhasználónak, de a proxxon szerintem tökéletes erre a célra és árban is. Nem csak biciklihez, jó az máshoz is, de lehet nem veszem meg. Egy kicsi 1/4 esben gondolkoztam.
Nincs ifonom :DDD ennek semmi köze ahhoz amire utaltál, egyszerűen nem veszek silány minőséget mert annak csak ráfizetés a vége saját tapasztalat.

(#102625) fulton válasza parkr (#102623) üzenetére


fulton
addikt

egyébként a kormányon állítottam, mert mozgott rosszl lett mégis meghúzva a kerékpárboltban. Van ezen is ilyen ajánlott nyomaték , hát én kézzel húztam meg, elég rendesen, de nem erőlködve. Ha nem lett most baja ettől, akkor nem lesz gond vele igaz? mármint hogy esetleg túl huztam.
Erről van szó: Zoom a-head állítható stucni 25,4/120mm matt fekete

[ Szerkesztve ]

(#102626) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Van egy visszatérő gondom az országúti bringámon, ha az első féket használom, akkor gyakran a felni beszitál és elkezd rázni a bringa első fele. Eddig gyanakodtunk az felnire és a fékbetétre, mind a kettőt lecseréltem, viszont csak nem oldódott meg. Viszont most kezdem kapizsgálni, mindig beállítom középre az első féket és az út során a rázkódásoktól gondolom, hogy elmászik az egész fék pedig megvan húzva rendesen a fék csavarja az első villa hátulján, viszont akár kézzel is eltudom forgatni, emiatt ugyebár elmászik a középre állított fék és az egyik oldalához hamarabb ér hozzá. Ezt az első féket hogy lehetne még jobban rögzíteni, hogy ne forogjon el véletlenül sem? Menetrögzítő esetleg?

Megyen!

(#102627) szabacsik válasza c4bB (#102615) üzenetére


szabacsik
őstag

Hasonlít, de megrögzötten ugyan olyat szeretnék. :B Találtam is ebay-en egyszer használtat 6500ért postával :) Pont a licit vége előtt 2 órával. Egyedüli bid-előként elvittem :)

[ Szerkesztve ]

/\____/\

(#102628) Véreshurka válasza -=RelakS=- (#102608) üzenetére


Véreshurka
senior tag

Nem is tudtam, hogy már 150 luxnál tart a B&M. Nem Németországban van korlátozva a lámpák max. fénye valami StVZO-ra hivatkozva?

De ha esetleg dinamós nagy fényerejű lámpa érdekel, nekem most ez az ász: [link]

El Psy Kongroo

(#102629) rétisün válasza CptAdamica (#102626) üzenetére


rétisün
veterán

nem hiányzik egy ilyen 'recés' alátét a fék és a villa közül?

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#102630) -=RelakS=- válasza Véreshurka (#102628) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Dinamósat inkább építenék ... csak baromilustadisznó :D

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#102631) CptAdamica válasza rétisün (#102629) üzenetére


CptAdamica
veterán

Hm, most így kívülről nem látom, de holnap megnézem jobban. Köszönöm a tippet. :)

Megyen!

(#102632) Véreshurka válasza -=RelakS=- (#102630) üzenetére


Véreshurka
senior tag

Pedig látod, lenne a kézműves dinamóra igény :D Külső házat hogyan tudnál készíteni?

Ebben a KLite-ban mondjuk nem csak a lámpa a jó, hanem a srác egy teljes rendszert árul: lámpa + USB töltő. Sokan dícsérik net szerte.

El Psy Kongroo

(#102633) 6030D válasza fulton (#102624) üzenetére


6030D
Ármester

Minden amit írtál, lefordítható biciklire is. ;) Én akkor fogok venni nyomatékkulcsot, ha karbon bringám lesz, amit használtan kb 350-400e Ft-ért veszek. Addig húzom érzésből, mint eddig. :)

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#102634) -=RelakS=- válasza Véreshurka (#102632) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Rondán. Alu profilokat vágnék méretre, és csavar + hővezető ragasztó kötés. Fejlámpánál bevált.
Ha meg nem akarnék ennyit vesződni vele, akkor felkutatnék valami jó fém dobozt, csak az meg drága :(

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#102635) c4bB válasza fulton (#102616) üzenetére


c4bB
csendes tag

indokolatlanul sokat költök :D úgy értem,most mentem a "szent" biciklimmel,amit sajnálok használni,és valami elképesztően jó,sokkal jobb mint bármi amivel eddig mentem,pedig 15k-ért vettem és kb 25-öt költöttem rá (nyeregcső,kormány,markolat,első teló).pedig ez egy retro mtb,aluváz,full 739-es XT szett,és hihetetlenül jó.
tökéletes lenne nekem egy magasabb első telóval és a 28as hátsó sor helyett egy 32-34-re végződővel.
ehhez képest épp most végzek egy acélvázas össztelós retro giant összerakásával,amire rálocsoltam kb 100k-t,3x9-es alivio integrált hajtás-váltás,deore fékváltókarok,suntour első teló,kormány,stucni,markolat,nyereg,nyeregcső,avid fékek,gumik.
ezek messze nem felső kategóriás cuccok,és még legalább 50 rámegy ha nekiállok 27.5-29er-re alakítani.nem olcsó mulatság :D

#szabacsik
értem :) szerencséd volt,gratula. :)

#Hasaggymeg
az pont tetszik,hogy kisebbnek tűnik optikailag a váz :)
ezen a bringán eleve elég sokkal magasabban van a középcsapágy mint a többin,nem érzem instabilnak,vszinü megszoktam,cserébe nem akadok föl sehol.
nagyjából 2cm-el lenne magasabb elöl-hátul 27.5er kerekekkel,elöl 29er-el meg 4cm-el,ami középen kb 3-at jelent,plusz a 29er első teló is magasabb...nemtudom,kisérletnek jó lesz.
a 27.5er kerekes képen az első teló maradt 26-os,épp belefért,maradt 5mm sárférőhely :D ezért kapna sok sarat,de ha átépítem,kap a kerékhez való telót is.

(#102636) cozmo


cozmo
őstag

Na végénél jár a Lapierre garanciás vázcsere kálváriám.
Eddig nem mertem leírni, mert nem hittem el...
Végül ezt kaptam:

Nagyduzzogva elfogadtam, mert ügye ez is 1 kulacsos. ;]
Azért volt egy kis ráköltés. Kellett vennem kormánycsapágyat, hátsó átütő tengelyt, és a hátsó dt swiss kerekem át kellett alakitanom adapterekkel QR12 es átütős tengelyhez. Még jó hogy nem kellett új kereket is vennem. Viszont karbon nyeregcső is kell instant :U
Na de ez mennyire vállalható vajon?
http://www.chainreactioncycles.com/mobile/hu/en/brand-x-carbon-layback-seatpost/rp-prod118836

Öröm és boldogság!

Ui.: Mindig legyen garanciád a vázra, sose vegyél használat.

Ja és nyomatékkulcs. Én most egy acor állíthatósat használtam mert ilyen szinten már illik. De terveztem hogy veszek magamnak is én ezt néztem ki. Két év gari jár hozzá. Szerintem jó lesz.

[ Szerkesztve ]

Eladó dolgaim: https://hardverapro.hu/tag/cozmo

(#102637) cozmo válasza cozmo (#102636) üzenetére


cozmo
őstag

Na csak lemaradt a nyomatékulcs linkje.
[link]

Eladó dolgaim: https://hardverapro.hu/tag/cozmo

(#102638) Hasaggymeg válasza cozmo (#102636) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Ja,hogy ez már karbon? :Y :C

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#102639) 6030D válasza cozmo (#102636) üzenetére


6030D
Ármester

Boltos nem morzsolt el egy bammeget, amikor becserélte a "nem lehet rá két kulacsot rakni" aluvázat egy "erre se fogsz kettőt" karbonra? :DD
Jól nézki, mehetsz összekoszolni.
Múltkor írtad a csapatod. Miért nem Sup lett? Előbb volt a bringa?

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#102640) vandeminek


vandeminek
tag

Sziasztok!

Kerékpártartót keresek autóra (Toyota Auris). Hátsóajtóra szerelhetőket néztem, mivel nincs vonóhorog. Peruzzo Venezia-t néztem ki eddig. ~23 környékén találtam is. Kérdés hogy ehhez gondolom mindenképpen vennem kell rendszámtartót, főleg olyat amin vannak lámpák is. Amihez viszont csináltatnom kell hátulra a szükséges aljzatot. Így már a dolog simán felkúszhat 50 fölé is.
Érdemes ezt a kört járni vagy inkább tetőre szerelhető szetteket keressek? Melyik megoldás ajánlottabb?

(#102641) Triathlete válasza vandeminek (#102640) üzenetére


Triathlete
senior tag

Ilyennel hordom én is, de egyszer sem mélyedtem el ezekben a dolgokban. Rendőr se szólt még ezek hiánya miatt.

Arra figyelj viszont, hogy a fényezést az autón megeszi elég hamar. De szürke autón annyira nem látszik.

[ Szerkesztve ]

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#102642) Hasaggymeg válasza vandeminek (#102640) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Nem tudom ahol lehetséges miért nem jó a tetőn,ha folyton megy az a rendszám mizéria? :F

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#102643) vandeminek válasza Hasaggymeg (#102642) üzenetére


vandeminek
tag

Első körben én is tetőre gondoltam, nézegettem. Aztán elkezdtem nézni hogy egy normálisabb tartó (~30), plusz rá a kerékpártartó drágább (biciklinként ~15-17), mint ha vennék egy hátsóajtóra szerelhetőt. Persze amint annak is jobban utána olvastam már ott is jöttek a plusz költségek (rendszám, világítás, stb.). Szóval jelenleg csak nem tudom mit lenne érdemes.

#Triathlete: a fényezésre még nem is gondoltam, hogy tönkre teheti. Nekem fekete van, azon biztos meglátszana.

(#102644) JackFeryll válasza cozmo (#102636) üzenetére


JackFeryll
őstag

Én most kb 250 ezret fogok bukni egy új vázon ha eladom, sose vegyél újat az a szponzor dolga :) .
Persze sok örömet az új szerzeményhez.

Rosszul vagyok amúgy az mtb szabványoktól először a villanyakak majd a kerékméretek, aztán az agyak, 100 féle átütőtengely. Aztán a tagok, legyenek "metrikus" méretek, legyen trunnion. A lényeg hogy még véletlenül se lehessen egy vázcserével upgradelni semmit, mindig teljes rendszerben kell gondolkodni és lehet cserélni mindent.

[ Szerkesztve ]

(#102645) zsocy válasza vandeminek (#102640) üzenetére


zsocy
őstag

Ez nem kicsit felfelé áll ahogy felfekszik az üvegnél? Mert a képek alapján nem kellene hogy eltakarja a rendszámot, inkább fölötte lógnak a bringák. A lámpa pedig úgyis átvilágít rajtuk.

Érdekes hogy erre a fajtára nem kell rendszám, nincs is neki hely kialakítva, de a vonóhorgosra meg kell. Mondjuk az tényleg kitakar mindent.

Amúgy a rendszám mizéria most ott tart hogy nem kötelező a szürke rendszám, átrakhatod a kocsi sajátját, ha mégis kiváltanád nem kell vinned a bringaszállítót a vizsgára. Így is kellett volna kezdeni szerintem...

(#102646) parkr válasza JackFeryll (#102644) üzenetére


parkr
őstag

olyat kell venni amit nem akarsz eladni. ennyi :)

(#102647) vandeminek válasza zsocy (#102645) üzenetére


vandeminek
tag

Nem mértem még le, de valószínű nálam kitakarná a rendszámot, mert az Aurison nincs annyira lent, szerintem biztos takarná a kerékpár.

Nekem a rendszám mizéria inkább azért problémás, mert átrakni még átrakom a rendszámot, oké. Viszont a lámpákat se takarhatja semmi. Oké hogy "átvilágít", de ha előtte van valami akkor abba már beleköthetnek. De viszont akkor már duplázódik az egész költsége és nem lesz annyival olcsóbb mint a tetős megoldások.

(#102648) ígyvanferi


ígyvanferi
addikt

'Reggelt!

Ennek a drótszamárnak ugye 28-as kerekei vannak? Én így ránézésre nem tudom megállapítani, ilyen néven van a Marinnak mindenféle stílusú bringája. Ennyire amatőr kérdést meg nem szívesen teszek fel az eladónak. :B

[ Szerkesztve ]

(#102649) zsocy válasza ígyvanferi (#102648) üzenetére


zsocy
őstag

Szerintem ezt egy képről nem lehet biztosan megmondani.
A hirdetésben ez a mondat is benne van :"Ha kérdésed van, ne kímélj!"
Miért nem kérdezed meg őt? Adásvételnél nincs amatőr kérdés.

(#102650) cozmo válasza 6030D (#102639) üzenetére


cozmo
őstag

😂 Hát csodálkoztak a boltban, mondjuk finoman. Köszi, tegnap este már meg is járattam, a nyomatékkulcsért menet. Már volt a Sup, de a Lapierre-t olcsóban tudtam megvenni anno.

Hasaggymeg: igen 😈

(#102644) JackFeryll: Hát igen, kellett rá költeni. Szponzor? Abból sajna kiöregedtem.

Eladó dolgaim: https://hardverapro.hu/tag/cozmo

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.