Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#102501) c4bB


c4bB
csendes tag

srácok,nincs valakinek egy-egy felesleges/maradék darab a következőkből,nem túl drágán?
- 27.5er,tárcsás,gyorszáras,normál (ha jól tudom ez 135mm),9es sort fogadó,fekete hátsó kerék
- 29er,tárcsás,gyorszáras (100mm),fekete első kerék.

célegyenesbe ért a Giant atx project,ahhoz kéne.
ma sikerült belepróbálnom egy ismerős asszem decathlonos bringájából egy 27.5er kerékszettet,nagyon brutális kinézete van,igazi romboló lesz :)
hátul kényelmesen elfér,ha nem lenne aszimmetrikus a láncvilla,még a 29er kerék is beférne (lehet hogy így is),de oda elég lesz a kisebb,elöl a 26os villába is belement a 27.5er,még maradt 5mm sárférőhely is :D de oda keresek valami 29er villát és 29er kereket.
minden más alkatrész már dobozban vár,9es sor,lánc,hátsó váltó,teflonos/köszörült bowdenek,integrált hajtás,patentpedál,cipő.
stucni,kormány,ergo. markolat szarvval,nyeregcső már felszerelve a dual control fékváltókarokkal együtt,imádom őket. (az a fajta,amin a fékkarral vált az ember föl és le is.)
ha minden összeáll és működik tökéletesen akkor darabokra szedem,vagy porfestés vagy nekiállok én fényezni,éééés aztán kész lesz a gépem végre.
lesznek képek ha kész,hátha nem csak nekem fog tetszeni :)

(#102502) PartyNewl


PartyNewl
tag

Üzemanyagok beszerezve. Remélem beválik egyenlőre csak tesztelem, hogy mit érdemes mikor és milyen a hatás, szilvás maratonra készülve. Esetleg valakinek tapasztalat vele?

(#102503) flash- válasza szkink (#102492) üzenetére


flash-
veterán

köszi mindenkinek a tippet, utána nézek..különben tudtok olyan budapesti üzletet ahol nagy a sisak kínálat, lehet próbálgatni és még segítenek is?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#102504) Godimodi


Godimodi
tag

Üdv!

A segítségeteket szeretném kérni.Tizen x év után újra megjött a kedvem a biciklizéshez,legutóbb középiskolás koromban bringáztam,most úgy döntöttem veszek egy outi gépezetet.Kezdő vagyok a témában,az első hozzászólást elolvastam,és néhány napja read only módban követtem a fórumot is,ezek alapján kezdtem nézelődni.

Felhasználás célja:
Hobbi célra választok,városon belüli bicikliutak,kisebb budai karikák,ha pedig otthonosan érzem már vele magam a forgalomban,akkor néha elmennék rövidebb túrákra agglomeráció szinten,nyáron Balaton,ilyesmik.Igazából egy használható alapot keresek,amit majd alkalomadtán tudok fejlesztgetni,szerszámaim,tároló rendelkezésre áll.
182 cm vagyok és 75kg.

Keret:
55.000 Forintot tudok magára a biciklire szánni.Nem túl acélos,tudom,sajnos kolis vagyok, egyelőre ennél több nem igazán fér bele.Ezen felül bekalkuláltam egy biciklizárat,plusz egyéb költségeket.

Az első hozzászólásban megjelölt boltokat,oldalakat nézegettem, első körben ezeket találtam:
Wigabringa Bianchi Clubman
Wigabringa Puch Mistral
Wigabringa Raleigh Racing Equipe
Wigabringa Atala Corsa GS

Tudom,hogy ezeken vannak olyan alkatrészek amik nem ajánlottak,de ezen majd javítok idővel.
Tudnátok néhány tanácsot adni azzal kapcsolatban,hogy ezeket érdemes-e megvenni,vagy mi az amit mindenképpen kerüljek el és ne adjak érte pénzt?

############ KIÁRUSÍTÁS ############ BMW - MINI gyári, új alkatrészek kedvezménnyel: http://bit.ly/m/kekfeher ############

(#102505) zoli03 válasza c4bB (#102501) üzenetére


zoli03
őstag

Most egy 26"-os vázba bele akarsz rakni egy 29"-os telót 29"-os kerékkel, hátra meg 27,5"-os kereket?

(#102506) c4bB válasza zoli03 (#102505) üzenetére


c4bB
csendes tag

igen,ez a terv. :)
27.5er-t már bele is tettem előre-hátra próbaképp,azzal nincs gond,elfér a vázban,de előre 29er-t szeretnék,kényelmesebb terepen.

(#102507) zoli03 válasza c4bB (#102506) üzenetére


zoli03
őstag

Nem rontod így el a vázgeometriát? Hátrafelé fog dőlni az egész bicikli, más lesz a villaszög, a nyeregvázcső szöge, máshogy fog terhelődni a fejcső.

(#102508) c4bB válasza zoli03 (#102507) üzenetére


c4bB
csendes tag

kísérletezem,neten nem találtam ilyen átépítést,nekem kell rájönnöm mindenre :)
kiderül,hogy rosszabb lesz-e.a gyári 30 éves rst első telót (elasztomeres fos) kicseréltem egy suntour xct-re,nem hogy nem lett rosszabb,hanem sokkal jobb lett,de láttam már ebben a bringában duplavállas telókat is,elvileg bírja a váz.
a hátradőlésnek utána tudtam menni nyeregdőléssel,ha eleget emel a 29es teló+kerék,akkor legalább ki tudom venni a 3.5 cm hézagolót a stucni alól (mert csúnya) és mégis kényelmes lesz a derekamnak.
végső esetben pedig tudok emelni az egész hátulján,ha átvariálom a hátsó tag befogatási pontjait.
egy ilyet alakítgatok: [atx 970]

(#102509) Solad


Solad
őstag

Srácok, kérdés.

Adott egy nullkilométeres Fulcrum Racing 3 kerékszett, ma hoztam el a boltból.

Kézben megpörgetve érezhetően kileng sugárirányban, mintha nem lenne központos. Először azt gondoltam, hogy a szelep helye miatt picit elmozdult a súlypont, és ezt érezni. Vázba téve viszont minimális kilengés látható (kb 0,3-0,4 mm lehet). Jól sejtem, hogy bibi van, és nem pedig hiba tűréshatárról beszélünk? Mégiscsak egy 600 eurós szettről beszélünk, nem igazán gondolom hogy beleférne.

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#102510) zoli03 válasza c4bB (#102508) üzenetére


zoli03
őstag

Csak azzal, hogy megváltozik a villaszög, az irányítása is meg fog változni. Minél inkább laposabb a villaszög (neked kisebb hátsó kerékkel az lesz), annál inkább lejtőzésre való a gép, mászásra meg kevésbé. De majd élőben kiderül, mennyire lesz más tekerni vele.

(#102511) Hasaggymeg válasza Solad (#102509) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

3 baj lehet vele,a nyolcas,vagyis valahol oldalra,a tengelyre párhuzamosan kileng,tojás,vagyis a tengelyre merőleges irányba leng ki,vagy nincs központosan fűzve és a vázba beszerelve egyik tám/láncvillához közelebb áll mint a másikhoz.Bármelyik is legyen azonnal visszavinném és megmutatnám,cseréljék ki.Sokan kerékpárért sem adnának 600 eurót! :U

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#102512) RaiZka


RaiZka
tag

Dunakeszi Lidlben kb 4 allvany van meg. Velem egyutt elvittek nyitaskor ugyanennyit. kb

(#102513) Zyrius válasza pittlaren (#102500) üzenetére


Zyrius
aktív tag

Mintha magamat hallanám.
Van egy Abus Urban signal bukóm. A gond az, hogy eleve nagy a fejem 61cm tehát ebből is a nagyobb méret van, ami 65cm-ig jó. Iszonyat robosztus a cucc, de az én bringás felszerelésemből is csak a fénykard hiányzik és simán Darth Vader-nek néznének.. Kényelmes meg minden de feszélyez, hogy egy vödör van a fejemen.

Múlthéten rendeltem egy Giro Atmos 2 bukót rosebike-ról. 95 Euro, elvileg méretben is jó lesz és sokkal könnyedebbnek tűnik, javaslom neked is, hogy nézd meg! Van 3 féle szín.

https://StellarGear.eu - amatőr csillagászat és asztrofotós bugdácsolások

(#102514) Napfénysüti válasza Zyrius (#102513) üzenetére

A kinézet miatt ne aggódj, a POC sisak sokak szerint úgy néz ki mintha gomba lenne az ember fején. :DDD
[link]
Nekem mondjuk bejön a kinézete de ez is vagy tetszik valakinek vagy baromira nem. :)

Més que un club!

(#102515) Hasaggymeg válasza Zyrius (#102513) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Én fejem is nagy (egyesek szerint kocka is :U ) ezért vettem ilyent. Meglepően kicsi.

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#102516) Triathlete


Triathlete
senior tag

Lizard Skins bandázsokkal van valakinek tapasztalata? Parafás SRAM-okhoz képest milyen minőség, megéri a háromszoros árat? Izzadt kézzel mennyire csúszik? (nem használok kesztyűt nem is fogok..)

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#102517) Napfénysüti válasza Triathlete (#102516) üzenetére

Nekem LizardSkins DSP 3.2-es van fent. Nagyon jó, ha a jövőben cserélni kell akkor is ilyet fogok venni. Előtte Fizik Microtex volt, annál kategóriákkal kényelmesebb. Mondjuk én kesztyűben tekerek de eddig sose tűnt csúszosnak még a nyári melegben izzadva se.

Egyébként a FB-os országútis csoportot nézve sokan szeretik és ajánlják ezt a bandázst. :K

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#102518) 6030D válasza PartyNewl (#102502) üzenetére


6030D
Ármester

Most rendeltünk 5 doboz EnergyGel-t, az jó cucc. Van ismerősöm, aki vett ősszel ilyen pakkot, én csak a Zero-t ittam belőle, nekem az nem jött be ízre. A kulacs jó. :D Viszont az tudod, hogy március végén lejár, ugye? Bár ezt is pont tegnap mondta haverom, hogy ő már evett fél éve lejártat is.
Verseny előtt érdemes kipróbálni mindent, nehogy meglepetést okozzon.

(#102514) Napfénysüti: a pocoktál még hagyján, de amit szegény Cser Gabira adtak, na az gomba. :O

(#102515) Hasaggymeg: Én fejem is nagy (egyesek szerint kocka is :U ) ezért vettem... Cube-ot. ;]

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#102519) Solad válasza Solad (#102509) üzenetére


Solad
őstag

Itt és itt látható a minimális kilengés.

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#102520) Triathlete válasza Napfénysüti (#102517) üzenetére


Triathlete
senior tag

Szuper köszönöm!
:R

[ Szerkesztve ]

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#102521) FRayal válasza Triathlete (#102516) üzenetére


FRayal
csendes tag

Ismerősömnél 1500km utána lekopott az a gumis réteg róla pár helyen, amúgy elég kényelmes volt azt mondta

(#102522) Triathlete válasza FRayal (#102521) üzenetére


Triathlete
senior tag

Ő kesztyűvel használta?
Az érdekes mert a 10€-s SRAM nekem már több mint 5000-et kibírt és még mindig hibátlan. De néha meg tud csúszni a kezem rajta ezért akarok váltani.

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#102523) Hasaggymeg válasza Solad (#102519) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Ja,hogy ennyi? Hát ezzel kétlem vissza lehet vinni,ugyanakkor röhej,hogy 600$-os szettnél ilyen is van. :(

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#102524) Ciccuka válasza Solad (#102519) üzenetére


Ciccuka
veterán

Ezt centríroztatni kell. Vidd vissza ez selejt.
Használt kerékpáron elmegy, nade újként nem :(

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#102525) AtisFace válasza Triathlete (#102522) üzenetére


AtisFace
csendes tag

Nekem a LizardSkins DSP 3.2 kb. fél év után elkezdte elég durván ledobni a felső réteget. Mondjuk ahol vettem lefényképezték és azt ígérték kicserélik, mert tuti hogy ad csere bandázst a forgalmazó. Utóbbi még nem történt meg, de én sem sürgettem a dolgot. Kesztyűt használtam nagyrészt, és kímélve volt.

A CycloCross-on egy Ritchey WCS Race Gel van és fél év után is olyan mint amikor feltettem! Na ez látott már sok mindent: sarat, havat, hempergést és görgőzést is (utóbbinál kerül rá izzadság is rendesen.).
Kényelmes is, szépen tompít, nem csúszik és bike24-en 10 eur körül van akcióban.

(#102526) Triathlete válasza AtisFace (#102525) üzenetére


Triathlete
senior tag

Köszi Atis!

Igen-igen nálam is megy a görgő többször 80-100percet és az tényleg igénybe veszi. Tovább egyszer estem is még a jelenlegi SRAM-mal és megérült a bandázs de nem kezdett el foszlani.

Hát akkor meggondolom mégegyszer ezt, lehet maradok a jelenleginél.... Köszi mindenkinek!

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#102527) dunkel válasza PartyNewl (#102502) üzenetére


dunkel
őstag

Jó minőségű cuccok. Kezdésnek próbáld a mellékelt útmutató szerint enni aztán majd látod neked mi a jó.

(#102528) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Sziasztok, két hónap múlva tervezünk egy Balaton kerülést egyik barátommal. Lévén, hogy eddig még nem voltunk ilyen túrán, így a tapasztaltabb fórumozókat kérdezném, hogy mit érdemes vinni, mire kell készülni? :) Egy nap alatt gondoltuk.

Megyen!

(#102529) Solad válasza CptAdamica (#102528) üzenetére


Solad
őstag

Én úgy indulnék neki mint egy normális bringázásnak. Bringa, defektcucc, izotóniás italpor, néhány energiaszelet/zselé, megfelelő ruházat.

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#102530) FRayal válasza Triathlete (#102522) üzenetére


FRayal
csendes tag

Igen kesztyűvel.
Nekem a Specialized Sworks Roubaix bandázsa jött be: szilikoncsíkos nem ragasztós úgyhogy könyebb újratekerni, fogásra nagyon kellemes szarvasbőrre hasonlít és kapható belőle 40mm széles úgyhogy elég kényelmesre tekerhető.

(#102531) CptAdamica válasza Solad (#102529) üzenetére


CptAdamica
veterán

Ez mind hasznos és belefér egy táskába is :) gondoltam még egy kis kézi pumpára is, ha netán gebasz lenne. Köszi. :)

Megyen!

(#102532) Solad válasza CptAdamica (#102531) üzenetére


Solad
őstag

Azt a defektcucc részének tekintettem. Pótbelső/folt, gumileszedő, pumpa, esetleg hajtogatós külső ha nagyon be akarjátok biztosítani.

Amúgy nyeregtáskába, mezzsebbe is elfér bőven, nemkell hátizsák.

[ Szerkesztve ]

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#102533) CptAdamica válasza Solad (#102532) üzenetére


CptAdamica
veterán

Ennyi tényleg elég szerintem is, köszönöm az ötletelést. ;)

Megyen!

(#102534) pc360 válasza RaiZka (#102431) üzenetére


pc360
addikt

Csak megerősíteni tudom a többieket. 120 kilóval én is tartottam az outitól, de meglepően jól bírja a kerék, pedig ritkított anyámkínja Shimano, és már oda is vertem párszor, de 8-asnak pl. nyoma sincs. Nem kell más, mint egy 25-ös külső, vagy ami csak belefér a villákba, és ennyi.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#102535) Véreshurka válasza Godimodi (#102504) üzenetére


Véreshurka
senior tag

Mi a cél? Mármint olvastam, de egyszer majd outizni akarsz, vagy túrázni (akár csomaggal), vagy valami városi rombolót tervezel venni (SS/agyváltós) amivel azért lehet csapatni máshol is? Mert ami bringákat belinkeltél egyik-másik pl. városi alapnak szerintem így képről ránézve nem tűnik rossznak. Ha outizni szeretnél a későbbiekben akkor ezek a bringák max nagyon kezdésnek lesznek jók, tehát pár éven (akár 1-2) belül biztos kinövöd.

Ha városiban gondolkodsz amivel lehet csapatni akkor pár dolgot érdemes szem előtt tartani ha a vázméret megfelelő:

1. sárvédőtartó szem elöl, hátul (esőben/latyakban/hóban látod legfőképpen a hasznát)

2. hátul kovácsolt, csúszópapucsos legyen lehetőleg, 120-130 mm közötti papucstávval

3. Cr-Mo váz, persze nem gond ha "csak" sima szénacél, de a Cr-Mo könnyebb, és elvileg tartósabb is

4. a nyeregcső átmérője legyen nagyobb vagy egyenlő 25mm-nél (már nem lehet 25mm-nél keskenyebb nyeregcsövet kapni, viszont régebben voltak ilyenek, kellemetlen ha utólag derül ki, hogy hosszabb nyeregcső kellene)

5. a monoblokk lehetőleg angol 68mm-es legyen (pusztán egyszerűbb és olcsóbb ilyen monoblokkokat venni)

6. nem lenne rossz ha már alapból 622-es és nem 630-as kerék lenne bennük normális benyúlású fékkel (duplafalú felni és normális, nem hosszúbenyúlású fék, nagyobb külső gumi választék miatt)

7. lehetőleg rendes fékhíd legyen hátul, ne a lemezes (pl. az általad linkelt Puch Clubman-en lemez fékhíd van, a többin ahogy láttam normális)

Nekem városi témához hirtelen ennyi jutott az eszembe. Ha ezek közül a bringák közül valamelyik elnyeri a tetszésed, jó méretben is és nagyjából megfelelnek a mai szabványoknak, akkor az egy jó kiindulási alap lehet egy jó városi bringához amivel azért még akár balatont is lehet kerülni.

El Psy Kongroo

(#102536) JackFeryll válasza Triathlete (#102516) üzenetére


JackFeryll
őstag

Kényelmes, főleg a vastagabbak mindenféle zselépárnák berakása nélkül.
Az árát nem tudom hogy megéri-e, nem strapabíró. A felszíne nagyon könnyen megsérül/kopik. Nem fog lebomlani, de esztétikailag zavaró lehet.

#közben látom nem csak én találtam gyengének a felső réteget

[ Szerkesztve ]

(#102537) gabro0 válasza AtisFace (#102525) üzenetére


gabro0
őstag

Én is pont ezzel a Ritchey bandázzsal szemezek. A bike24-es képek tükrözik a valós színét? Pirosat vagy feketét fogok venni. Hajlok a piros felé csak tartok attól hogy a váz színétől elüt, az meg hát nem az igazi.

(#102538) RaiZka válasza pc360 (#102534) üzenetére


RaiZka
tag

köszi a megerősítést :) Akkor már csak találnom kéne egy helyet ahol van teszt bringa is.. Eddig kb sehol, soha sem próbáltam a koskormányt így rendelés előtt csak megnézném, hogy milyen., ne az legyen, hogy megjön és 2 hét után már hirdetem..

Illetve alternatívaként a szerelőm mondta, hogy nézzem meg a CX-et. 33mas gumin pl jobban eloszlana a súlyom..

A vége az lesz, hogy elmegyek a tesztnapra a Kamaraerdőbe, csak nem akartam volna addig várni..

[ Szerkesztve ]

(#102539) pc360 válasza RaiZka (#102538) üzenetére


pc360
addikt

Nekem is egy jó kis telós, vagy Lauf fork-os CX lenne a nyerő a méretemben. :)

Miféle ez a tesznap? Ha már itt lakom 5 percre tőle...

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#102540) ro_bert17 válasza RaiZka (#102512) üzenetére


ro_bert17
őstag

Budapesten a Hungária krt.-i (Hős utca) üzletben 11 óra körül tízen pár darab volt még.

(#102541) RaiZka válasza pc360 (#102539) üzenetére


RaiZka
tag

Kamaraerdo Mondjuk nekem pont a város másik vége, de úgy néz ki nem marad más opcióm. Addig meg csorgatom a nyálamat a Canyon gépekre..

(#102540) ro_bert17 én mentem nyitásra.. :) 12-kor a Victor Hugonál semmi sem volt már..

[ Szerkesztve ]

(#102542) ivana válasza Véreshurka (#102535) üzenetére


ivana
Ármester

Nem vitatkozni akarok veled, csak további infóval szolgálni a kollegának :)

1. Sima kontra bilinccsel megoldható ha nincs

3. Ha szénacél akkor tanyabike legyen, az ilyen outinak kinéző szénacél szarok kolbász szinten lifegnek. Egy régi mátra hátsó háromszöge kb. 2cm x 1cm-es csövekből van, ezeknek 1cm x 1cm ami outiban ahol erős az anyag jó, szénacél esetén nem annyira.

6. 630-al csak bikeboomos gagyikat szereltek, olyat max. 5000-ért vennék, ha annyiért nem lehetne megvenni tök jó tanyabikekokat.

7. A lemezfékhíd szintén a kohó szökevény váz jele.

Szvsz 32mm gumi alatt nem lehet biztonságosan menni kicsit hidegebb időben városban.

[ Szerkesztve ]

(#102543) Mezga Aladár válasza ivana (#102542) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

3. Ha szénacél akkor tanyabike legyen, az ilyen outinak kinéző szénacél szarok kolbász szinten lifegnek.

Ezt általánosságban írod vagy mondjuk az utóbbi 10 évben gyártott cuccokra érted?

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#102544) ro_bert17 válasza RaiZka (#102541) üzenetére


ro_bert17
őstag

Ezért is jeleztem, ha valaki lemaradt volna, itt még nagy valószínűséggel kaphat.

Én csak 2 db. tisztítószert vettem, nekem nagyon bejött tavaly. Ja meg egy ezer forintos kesztyűt, hogy megkedvelem-e.

Szerk.: ja még egy 2500Ft-os állópumpán gondolkodok, abból rengeteg volt még. De azt hiszem épp itt említette valaki hogy nem jó, de eddig nem találtam semmit róla.

[ Szerkesztve ]

(#102545) RaiZka válasza ro_bert17 (#102544) üzenetére


RaiZka
tag

okok :) kesztyűt azt én is bepakoltam, illetve két mezt teszt gyanánt.

(#102546) ivana válasza Mezga Aladár (#102543) üzenetére


ivana
Ármester

Manapság gyártottban én még nem láttam olyat szerencsére ami szénacél és outinak néz ki. Ez ilyen csepel apolló meg hasonló cuccokra vonatkozik alapvetően. :U

(#102547) Mezga Aladár válasza ivana (#102546) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

:R

[ Szerkesztve ]

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#102548) AtisFace válasza gabro0 (#102537) üzenetére


AtisFace
csendes tag

Nekem fekete van.
Így néz ki valóságban:[link]
(Kormányvégem van szerencsére csavaros feketében, nem is értem ezt a kályhaezüstöt hozzá :N )

[ Szerkesztve ]

(#102549) TomMusic


TomMusic
őstag

Szerintetek másfél óra alatt felszáradnak az utak? :DDD

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#102550) Hasaggymeg válasza TomMusic (#102549) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

:( :O

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.