Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101114) .mf válasza zoli03 (#101103) üzenetére


.mf
veterán

+hegyimorc, köszi!

Pontosítok. Szóval mondjuk otthon kinézted az irányt merretekerjeken, eltekertél nagyjából oda, de nincs térerő, kéne offline is valami, mert nem tudod melyik ösvény merre visz, mennyire járható bringával, milyen emelkedős; vagy a kinézett ösvény le van zárva / járhatatlan, és kéne valami működő útvonal helyette. Belvárosból sajnos messze van bármi erdei ösvény, tehát minimalizálni szeretném a "nem jött be, üres kézzel tértem haza" melléfogásokat.

Régen próbáltam már Tuhut Locus alatt, akkor még elég nyögvenyelős volt (gépen megyénként nagyítási léptékenként kellett képként rátölteni...), ez a rész legalább már sokat fejlődött, de a Locus app nem szimpi, hogy már azért is pénzt kérnek, hogy navigálás közben ne aludjon el a képernyő, és az ingyenes OSM-et sem hajlandó letölteni, csak online mutatja, offline-ra a saját fizetős térképét erőlteti...

Máshol láttam még ajánlást Oruxra is, hogy arra szintén rámegy a Tuhu, de az már nincs play-en, csak apk-ként tölthető le, és a telefon egyből ellenkezik, hogy unsigned és satöbbi.

És szintén láttam ajánlást OsmAnd-ra is... meg még egy tucat más appra...

---

Van esetleg valami bejáratott útvonalak gyűjtemény (leírással, értékeléssel - útminőség és nehézségi fok is)?

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.