Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#74351) pc360 válasza IMIIKE1998 (#74350) üzenetére


pc360
addikt

Ha csak ráülsz, és meg is tudsz támaszkodni valamiben (jelen esetben a kormányban, lol), akkor kényelmesnek tűnhet, csak ennek semmi köze a tekeréshez. Ezért rúgod le a kereket is...

174 centihez a 18 colos váz sokkal közelebb áll az igazsághoz. Ugye nem adtál máris érte pénzt?

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#74352) dokee78 válasza IMIIKE1998 (#74341) üzenetére


dokee78
félisten

:Y
Bár nem értek hozzá,de nagyon látszik csúnyán benézted a méretet.
Olyan,mintha valami gyerek MTB lenne alattad.
Gyorsan küldd el nekem.

(#74353) IMIIKE1998 válasza pc360 (#74351) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Már 2 hete használom. XDD

(#74354) geotigris9 válasza K_Gabor (#74339) üzenetére


geotigris9
tag

Akkor lehet van benne valami a márkás okfejtésemnek ..

((( Hallgass Szabad és Független Tilos Rádiót FM90.3./Tilos.hu Mert megéri! )))

(#74355) pc360 válasza IMIIKE1998 (#74353) üzenetére


pc360
addikt

Eddig sem gondoltam, hogy könnyű eset vagy, de hetek fórumozása után egy méretválasztó táblázatig nem eljutni, az igen kemény. Direkt kérdeztük is magasságod, és hangsúlyoztuk a méret fontosságát. Aztán ráülsz egy gyerekbiciklire és csodálkozol, hogy lerúgod a kereket... :W

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#74356) IMIIKE1998 válasza pc360 (#74355) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Bazzeg 173 centi vagyok és 75 centi kb a belső lábhosszam, erre pont ezt a méretet írja. Akkor ez most hogy van?

(#74357) pc360 válasza IMIIKE1998 (#74356) üzenetére


pc360
addikt

Melyik írja ezt?

Amúgy én pont így nézek ki egy átlagos méretű bringán. :D

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#74358) Pttypang válasza IMIIKE1998 (#74353) üzenetére


Pttypang
veterán

Most komolyan, irtuk, hogy milyen vazmeret kell, tobbszor volt rola szo, azt mondtad, hogy megfelelo meretut adott az elado, ezek utan en minimum mennek vissza verni az asztalt, hogy csereljek ki, mert kicsi neked, ne szorakozzanak vagy adjak vissza a penzt.

Ha a johiszemu vasarlot tenyleg megtevesztette az elado, akkor szerintem jogos.
Az, hogy a vasarlo konkretan nem nezte meg a valoszinuleg kifuggesztett merettablazatot, meg nem nezett utana es nem erezte, hogy majom a koszorukovon effekt van ervenyben, azt hagyjuk, mert azzal sok mindent nem lehet kezdeni, de boci szemekkel reklamalasra talan reagalnak valami pozitivat.

Oke, inkabb mentel volna a decathlonba, ott legalabb nem adnak el neked kis kerekpart, mert eppen az van raktaron..

Everybody lies.

(#74359) IMIIKE1998 válasza pc360 (#74357) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

testbike

(#74360) pc360 válasza IMIIKE1998 (#74359) üzenetére


pc360
addikt

Minden bizonnyal a belső lábhosszod mérted rosszul. Eleve a 72 a legkisebb választható mérce a 173-as magassághoz, ez nem tűnt fel? Ha gnóm vagy, akkor elnézést. :) Jó azért, hogy minden másra rákérdezel, aztán vakon rábízod magad egy nyilván rosszul kitöltött kalkulátorra. :D

Ha a kormányt fogod, a montin egyébként se tartanád magad ilyen egyenesen, sokkal előrébb kellene nyúlni rajta. 17,5 a legkisebb, ami látatlanban alád lenne való. Ez a mostani még veszélyes is a kerékbe beleérés miatt.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#74361) geotigris9


geotigris9
tag

Vannak ..

ez már tényleg .. :D

kicsit ... :DD

[ Szerkesztve ]

((( Hallgass Szabad és Független Tilos Rádiót FM90.3./Tilos.hu Mert megéri! )))

(#74362) Runner_fxr válasza pc360 (#74340) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Én csak kéket látok. :) Nem, az AMS az a Stereo-tól különálló modell. Még most is van, csak már változtattak a vázon. Hány kiló vagy?
Deore vagy Sram X7 alá semmiképp sem mennék. Fékekből XT, kerékszettnek valami DT.
Villából egy 120mm-es Yari RC
RS Monarch RL tag. Esetleg még egy dropper post, bár az nem feltétlen muszáj, ha nem mész olyan terepre.

Crytec210: Na azért a decathlonba is dolgoznak olyan emberek, hogy jajj. :D Ott kezdtem a pályafutásom, ismerem, olyan bringákat adtak el embereknek azzal a felkiáltással, hogy ez versenyre is jó, hogy sírva fakadtam. Nyilván akadhat ott is jobb szakember, de azt nagyítóval keresheted. Aki konyít valamit is a szakmához az kinevet egy decathlonos fizetést, meg azt is ahogy a dolgozóval bánnak. Ez jellemző az összes hazai multira.

IMIIKE1998: Ha nem te erőltetted azt a méretet, hanem valóban ezt adták el neked, hogy az bizony jó lesz a te magasságodhoz, akkor nyugodtan menny vissza, és b@sszál az asztalra mint a Torrente, hogy a Főnököt! Küld ide a főnököt!! :) Megoldódik a problémád, és ki fogják cserélni. :)

[ Szerkesztve ]

(#74363) geotigris9


geotigris9
tag

De komolyan ki használ ilyet .. ? :DDD

:N :N :N

[ Szerkesztve ]

((( Hallgass Szabad és Független Tilos Rádiót FM90.3./Tilos.hu Mert megéri! )))

(#74364) pc360 válasza Runner_fxr (#74362) üzenetére


pc360
addikt

115 kg... Köszi, elraktározom az infókat.

Szettekben inkább fölé szoktam lőni a dolgokat (az eddigi csúcs a 36-os becsúszójú telóm sima montiba - bár nem bántam meg, hogy megvettem), máskülönben elég hamar elpusztítom őket. XT alá már semmiben nem mennék.

A Yari milyen szinten van a Reba-hoz vagy a FOX Float-okhoz képest? Nagyon rég nem követem a Rock Shox-okat. A legutolsó élményem még 26-os Recon-nel és Reba-val volt. Ja, meg Relevation-nel, de az Reba finomságú volt, csak U-Turn-os útállítókával.

Illetve 180-as hajtókart ki gyárt? A 175-öst is rövidnek érzem.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#74365) geotigris9


geotigris9
tag

Megtaláltam álmaim bringás táskáját UUUppszsz :DDD

((( Hallgass Szabad és Független Tilos Rádiót FM90.3./Tilos.hu Mert megéri! )))

(#74366) Pttypang válasza Runner_fxr (#74362) üzenetére


Pttypang
veterán

Azt olvastam, mikor írtad, ezért is próbáltam kiemelni, hogy a miskolciban legalább nem próbálnak meg eladni egy rossz méretű gépet, legalábbis nekem jót adtak, habár én konkrét elképzeléssel állítottam be, de másoknak is normálisan ajánlották a méreteket, ahogy eddigi látogatásaim alatt láttam, persze tudom, mindenhol előfordulnak nem eppen az adott pozicioba valo, teljesen fogalmatlan emberek, de nekem pozitiv tapasztalatom van(, bizonyos hatarokon belul) veluk.

Összefutottam véletlenül egy dolgozóval, mondta, hogy adjam be nyugodtan az oneletrajzomat, de vegul mikor neztem, csak osztalyvezeto pozicio volt hirdetve, azt meg diakkent nem vallalnam be semmikepp, meg nem is tartom magam alkalmasnak ra, inkabb a csendben, egyedul, nyugodtan dolgozo emberke vagyok. :N

Everybody lies.

(#74367) Runner_fxr válasza pc360 (#74364) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Csak azért írtam a Deore szettet, mert az barátibb árban, de ha belefér az XT, az nyilván jobb. :)
A fölé már felesleges menni szerintem hobbi szinten.
A Yari csillapítását tekintve egy szinten van a Rebaval, de annál masszívabb felépítésű 35-ös becsúszókkal, a Reba meg 32-es. Persze egy picit nehezebb mint a Reba.
A Fox 36-os villák inkább a Pike-al van pariban, a Yari kicsit egyszerűbb, de nem rossz villa. A súlyodhoz én inkább a Yari-t választanám mint egy Reba-t. A Revelation is 32-es, azt kihagynám. Az is motion control csillapítással rendelkezik minta Yari. Revelationból mondjuk van RCT3 verzió is.
Nekem is volt U-turn Psylo még anno vagy 13 éve. :) Nagyon jó villa volt, vaj puha működéssel.

Crytec210: Én a Budaörsi áruházban dolgoztam, azt ismerem, az egy katasztrófa volt. Persze nem állítom, hogy nem lehet belefutni kedves és tapasztalt dolgozókba, de ritka. Ha kicsit jobb fizetéseket adnának és jobban megbecsülnék a dolgozókat, akkor lehet, hogy jelentkezne oda 18-20 évesnél idősebb, tapasztaltabb ember is, de így, reménytelen.

[ Szerkesztve ]

(#74368) pc360 válasza Runner_fxr (#74367) üzenetére


pc360
addikt

Nekem anno egy hulladék RST után lett egyből Reba-m. Felmentem barátokhoz valami hegyi házikóba, ott beszereltük, és úgy jöttem le onnan, hogy végig húztam a nyálcsíkot... A legjobb élmény volt. A Relevation is hasonlóan frankó. A vajpuhaság fogalmát akkor értettem meg. :)

Amúgy a 35-ös becsúszó egyből meggyőzött. :) Főleg, hogy szeretnék 200-as tárcsát előre, ha azt még bírja. A 180-as nem mindig fog meg, illetve azzal a Normafától le se tudok jönni Csillebérc felé, mert túlhevül azon a meredekségen 10 méter alatt. Azért jutott ez eszembe, mert a túlhevülés miatt életem egyik legparásabb megállását egy ilyen lejtőn nyomattam. Úgy felpuhult a rendszer, hogy 4 ujjal feszítettem teljes erőből, hogy végre megálljak.

Egy ilyen hátsó tag mennyire zárható progresszívre? Gondolok itt arra, hogy ha nagyobb erő éri, akkor szabályozható, hogy abban az esetben mennyit mozogjon, és hogy az is egyre keményedő módon tegye?

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#74369) fpeter07 válasza geotigris9 (#74363) üzenetére


fpeter07
veterán

Hermész, ha nem ér rá gyalogolni.

(#74370) Pttypang válasza Runner_fxr (#74367) üzenetére


Pttypang
veterán

Nem kell hozzá nagyon értenie, csak nagyjából azért olvassa le a táblázatból, hogy milyen magassághoz milyen montenbájkot adjon, aztán már csak az összeghatár meg a rábeszélés kell, ez nem olyan ritkaság, hogy megvan. Ha felismeri, hogy ki az, akit meg tud gyozni, meg ki az, akit nem tud, az mar csak bonusz.

Everybody lies.

(#74371) geotigris9 válasza IMIIKE1998 (#74356) üzenetére


geotigris9
tag

Na nézd mit találtam neked itt. :Y

"Álljon mezítláb egy sima felületre és szorítsa lehetőleg vízszintesen a lába közé a vízmértéket, illetve a könyvet. Majd húzza addig felfelé, amíg kellemetlenné nem válik." :DDD :)) :DDD

[ Szerkesztve ]

((( Hallgass Szabad és Független Tilos Rádiót FM90.3./Tilos.hu Mert megéri! )))

(#74372) Tendd válasza IMIIKE1998 (#74359) üzenetére


Tendd
tag

Állítsd be az ülés magasságot így. Figyelj arra, hogy ha a hajtókar alsó pozícióban van, a képen látható módon legyen nyújtva a lábad. És ne a talpad közepe legyen a pedálon, hanem ott taposd ahol a nike cipőd fűzője kezdődik, ez legyen a pedál tengelye fölött kb, de a képen ez is jól látható. Egyébként sem érhet bele a cipőd a kerékbe, mert az nem a magasságtól függ, hanem a lábmérettől. Egy 160cm-es férfinak is lehet 44-es lába. A nyergedet is tolhatod hátrább, kell lennie rajta egy min,max skálának a nyeregpálcán.

(#74373) korcsillio válasza geotigris9 (#74371) üzenetére


korcsillio
őstag

Már kezdek kételkedni hogy jó méretű bringát vásároltam e vagy sem(annyit olvasgatom itt) :U

(#74374) pc360 válasza Tendd (#74372) üzenetére


pc360
addikt

A beleérés a váz rövidsége miatt van.

Amúgy ez eladós hosszabb távon. Ez nem megszokni kell, meg tuningolgatni, hanem lecserélni.

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#74375) ShiTmano válasza pc360 (#74364) üzenetére


ShiTmano
aktív tag

180-as hajtókar. Legalsó. [link]

Nem saját tapasztalat, de teleszkópban újabban Fox helyett DT swisst jobban ajánlják. Állítólag finomabb a mozgása. Pl. itt is írják. [link]

[ Szerkesztve ]

"Ilyen dolog ez, folyamatos növekedés, egy állandó méretű bolygón :D Rip rendszer..." by Crim

(#74376) geotigris9 válasza korcsillio (#74373) üzenetére


geotigris9
tag

Mid lesz vagy van?

(#74372) Tendd Már rég óta áhítozok valami hasonló KONÁS uniformisra .. :U (link)

[ Szerkesztve ]

((( Hallgass Szabad és Független Tilos Rádiót FM90.3./Tilos.hu Mert megéri! )))

(#74377) pc360 válasza ShiTmano (#74375) üzenetére


pc360
addikt

Ehheh, nade én ennyit telóért adok, nem hajtókarért. :D

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#74378) IMIIKE1998 válasza Runner_fxr (#74367) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Én mondtam az eladónak, hogy lehet M-es kéne, de azt mondta, nekem ennél nem kell nagyobb. Egy laikus meg honnan tudja, hogy milyen lesz hoszzútávon. :/

(#74379) fpeter07 válasza pc360 (#74377) üzenetére


fpeter07
veterán

150k volt a montim. Minden viszonyítás kérdése. :D

(#74380) pc360 válasza IMIIKE1998 (#74378) üzenetére


pc360
addikt

Akkor viszont van alapod visszavinni erre is hivatkozva.

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#74381) Runner_fxr válasza pc360 (#74368) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

A Yari simán elbírja a 203-as tárcsát, még egy erősebb fékkel is.

100%-ban nem zár egy levegős tag, de eléggé felkeményedik, nagyon minimális mozgása marad. Kb annyi, hogy picit kényelmesebb marad a fully váz mint egy merev, de pedálozásra már szinte nem is mozog.
A levegő nyomással is tudsz játszani, kicsit keményebbre fújod mint a súlyodhoz optimális és máris meg se moccan aszfalton ha lezárod.

(#74382) ShiTmano válasza pc360 (#74377) üzenetére


ShiTmano
aktív tag

Jaj de válogatós vagy. :D Na ez már jobban tetszik? XT Jobb oldalt ha lenyitod a listát, láthatod hogy a 180-as 149eurotól van.

[ Szerkesztve ]

"Ilyen dolog ez, folyamatos növekedés, egy állandó méretű bolygón :D Rip rendszer..." by Crim

(#74383) geotigris9 válasza fpeter07 (#74379) üzenetére


geotigris9
tag

Egy ilyen fejlesztésnek örülnék a bringámon. [link]
(Ezekből is már lehetne venni valami "mezei gépet" ha az árukat nézzük.)

((( Hallgass Szabad és Független Tilos Rádiót FM90.3./Tilos.hu Mert megéri! )))

(#74384) fpeter07 válasza geotigris9 (#74383) üzenetére


fpeter07
veterán

Felesleges. Valaki Salzkammergutot nyom le merev villával és váltó nélkül. Bár ahhoz már igen sok elvetemültség kell.

(#74385) geotigris9 válasza fpeter07 (#74384) üzenetére


geotigris9
tag

Hidd el elviselnél egy ilyen apróságokkal megspékelt bringát. :)

((( Hallgass Szabad és Független Tilos Rádiót FM90.3./Tilos.hu Mert megéri! )))

(#74386) ShiTmano válasza bunddog (#74335) üzenetére


ShiTmano
aktív tag

Bikemagon a régi 785-ös XT-t jobbnak írják mint a 8000-est. Nem csak egy személy, több is.

Még mindig csak "lelkes újonc" vagyok. :((( Kivel kell itt lefeküdni, hogy végre előléptessenek.

(Tudom kell még pár hsz.)

[ Szerkesztve ]

"Ilyen dolog ez, folyamatos növekedés, egy állandó méretű bolygón :D Rip rendszer..." by Crim

(#74387) 6030D válasza IMIIKE1998 (#74378) üzenetére


6030D
Ármester

1. Vidd vissza, valami nagyobb testtömegindexű emberrel, hogy szeretnéd cserélni. Valószínűleg nem fog menni (vagy pár hét/hónap), mert a multinál azért okosabbak a termék managerek, mint az "egy két visszajáró hülyét" kiszolgálják. (nem téged savazlak, az embernek ez a dolga...)
2. Szarból várat... klipsz vagy spd... oda viszi a lábad, hol nem ér bele a kerék. Ha kényelmetlen, akkor a nyerget vidd hátrébb, meg rakj rövidebb stucnit, vagy a már említett nyeregcső.
3. Add el dokee78-nak, mert ő se ült még rajta, de már megvenné. :D

ShiTmano: fórum alapján +1 a 785-re (csak nincs már?). Akit érdekel a miért, akkor BM fék fórum.

[ Szerkesztve ]

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#74388) geotigris9 válasza ShiTmano (#74386) üzenetére


geotigris9
tag

Az új nem feltétlenül jobb .. csak sok márkánál/tol "elvárás" a fejlesztés minden évben újat csak sokszor már nem igen tudnak hozzá tenni a produktumhoz érdemben (viszont ronthatnak valami jól bevált kiforrott terméken esetleg) max., ha valami új anyag kerül elő amiből könnyebb erősebb valamit tudnak építeni vagy akármi ...

[ Szerkesztve ]

((( Hallgass Szabad és Független Tilos Rádiót FM90.3./Tilos.hu Mert megéri! )))

(#74389) IMIIKE1998 válasza pc360 (#74380) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Most olvastam az Aüf-jüket és abban 60 nap árucsere garanciát biztosítanak. Csak nem értem, ez vonatkozik-e az én esetemre?
Ha igen, milyen méretet vegyek, ami TUTI jó?

[ Szerkesztve ]

(#74390) Pttypang válasza IMIIKE1998 (#74389) üzenetére


Pttypang
veterán

18"

Everybody lies.

(#74391) Pttypang válasza geotigris9 (#74388) üzenetére


Pttypang
veterán

Inkabb az ara maszkal, marmint az eloallitasi koltseg.

Ha fejlesztenel egy dolgot es harom szinten keresztul jutnl el z adott fejlesztesi szintig, aklor te se egyszerre adnad ki, hanem szepen reszletekben, lepesenkent. Ha kell valami nagyot durrantanod, akkor van hova nyulni, nem kell ketsegbe esni. Mar nem akar senki csodat tenni, semmi ertelme, minden ki van szepen szamolva, mi a hatekony tempo :)

Legalabbis szerintem ez nem hulyeseg, hanem van valosagalapja. Nem tokeletes elkepzeles, elismerem, de most faradt vagyok mindenfele masszivabb kifejteshez.

Nem, nem osszeeskuves elmeletre gondolok, sima gazdasagi megoldasokra.

Everybody lies.

(#74392) SSJmeszes válasza Runner_fxr (#74331) üzenetére


SSJmeszes
senior tag

Nézelődve még kicsit, 100mm felett már, csak teparedes villát találtam.
Szóval az eleve felejtős. Vagy ki van erre találva valami megoldás? Egyébként vázat milyet ajánlanál nekem?

YT:youtube.com/user/Meszes89 |Insta: ssmeszes |

(#74393) ShiTmano válasza geotigris9 (#74388) üzenetére


ShiTmano
aktív tag

"Az új 8000-es XT fékek maradnak csak el teljesítményben a korábbi szériától, nem szeretik a hosszas fékezgetést" [link]

"Sajnos az M8000-es fékek nem lettek annyira jól eltaláltak, mint előtte az M785-ösek, amiket csak a világ legjobb fékjének szoktunk titulálni." Innen [link]

Itt a kommentek között is írnak róla. [link]

"Ilyen dolog ez, folyamatos növekedés, egy állandó méretű bolygón :D Rip rendszer..." by Crim

(#74394) korcsillio válasza geotigris9 (#74376) üzenetére


korcsillio
őstag

54es méretű országúti,174cm magasságomhoz.

(#74395) geotigris9 válasza IMIIKE1998 (#74389) üzenetére


geotigris9
tag

És ott az áruházban nem lehetett volna több méretben kipróbálni? (Legalább felülni rá gurulni pár métert ott pl. "már beleér a lábam" csak kiderült volna.)
(Senki sem egyforma teljesen azonos magasságnál sem és teljesen az azonos méretű váz sem adott kategóriába, ezért is a mérettáblázatok nem egy db fix méretet írnak - ajánlanak csak. Neked kell érezni és eldönteni adott esetben menyire jó az adott vázméret és igen van, hogy az ember később jöhet rá, hogy nem ez az ideális.)

((( Hallgass Szabad és Független Tilos Rádiót FM90.3./Tilos.hu Mert megéri! )))

(#74396) 6030D válasza IMIIKE1998 (#74389) üzenetére


6030D
Ármester

Így hirtelenen (de felelősséget nem vállalok..)
1. (a f*szért nem lehet értelmesen bemásolni a pdf-ből...) 14-es pont ... .1 nagyjából hülye volt a képzettséggel rendelkező eladó 2. nem végzett tanfolyamot (nem volt értelme) , nincs tapasztalat, lesz@rják, 3.jogosult vagy a headoffice-szal beszélni.

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#74397) Vanir válasza korcsillio (#74394) üzenetére


Vanir
veterán

Jó az. Kb. mikor 170 centi voltam vettem 54-est, rövid stucnival simán jó volt. Szvsz a felső cső meghatározóbb országútinál.

[ Szerkesztve ]

(#74398) IMIIKE1998 válasza 6030D (#74396) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Hát lesz ami lesz, holnap bemegyek és "szerencsét próbálok". Ha esetleg sikerrel járnék, akkor kérjek egy 18-as méretűt? Inkább veszek egy gyengébb felszereltségűt, minthogy kicsit.

(#74399) ShiTmano válasza 6030D (#74387) üzenetére


ShiTmano
aktív tag

Miért ne lenne. [link]
[link]
Csak már drága. Én még 40-ért vettem párban.

"Ilyen dolog ez, folyamatos növekedés, egy állandó méretű bolygón :D Rip rendszer..." by Crim

(#74400) -=RelakS=-


-=RelakS=-
veterán

fáradt vagyok, segítsetek átgondolni :D
a régi kecskén hajtóművet kell cserélni, mert folyton mocorog a lábam alatt (meg már volt elgörbülve az egyik tányér is), akkor meg már felfejlesztem a fő géphez, mert emelkedőn a 3x6 kevés.
Mit is kell ilyenkor venni?
Hajtómű
Középcsapágy (már ha a négyszöget integráltra cserélem)
Hátsó agy
Első váltó
Hátsó váltó
Fogaskoszorú
Váltókarok

Mit hagytam ki?
Igen, tudom, ennyiből más inkább kecskét venne :DD

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.