Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41986) spanyoll


spanyoll
addikt

Olvasgattam vissza de nem találtam nagyon olyan beszélgetésszálat, ahol ez ki lett volna tárgyalva; ha mégis akkor én kérek elnézést.

Csengő ügyben fordulok hozzátok tanácsért. Van már minden a bringán, de valahogy meguntam az üvöltözést, ezért elgondolkoztam csengő beszerzésén.
Sok olyan helyzet van, amikor indokoltnak tartom hangjelzés hallatását, mert a villogó (ami nappal ugye nem is megy mert minek) nem elég figyelemfelkeltő és jó lenne, ha tudná az ajtót láthatóan nyitni készülő / gyalogos / kötelezően kreténül közlekedő bringás, hogy jövök.
Ma pl Andrássyn üvöltöttem le egy idős urat (utólag megsajnáltam, mert eléggé ráijesztettem), mert csak át kellett sétálnia a zebrán, amikor piros volt, nekem pedig zöld ugye. Ha egy percre elbambulok abban a hitben, hogy mivel nekem zöld van és a kerékpársáv az enyém (amit nem teszek tapasztalatból), akkor simán belezúgok. Így csak fék, mögötte kerülés és ráüvöltés volt, hogy PIROS LÁMPAAAAAA.
Csak azt nem tudom már, hogy milyen csengőt szerezzek be.
Ti milyet használtok?
Légkürtöt nem akarok, mert a (szerintem egyre kevesebb) veszélyesen közlekedő autósokra elfújkálnám hetek alatt, ahhoz meg drága.
A sima kicsi csingiling meg elég halk, és akár még a gyalogos, előttem haladó bringás sem biztos, hogy meghallja.
Nem riogatni akarok, csak biztonságosabban közlekedni. Ki mit ajánl?
Köszi előre is a tanácsot / linket :)

"Super perfundo on the early eve of your day."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.