Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#274178) Tin válasza jjeahh (#274176) üzenetére


Tin
veterán

Igen, hát volt még némi tartalék. Fél percig voltam 190 felett, és emelkedett volna még tovább a pulzus, de elfogyott az emelkedő. Azt viszont éreztem, hogy már nem sokáig bírnám így, talán még fél percet, aztán kidőlök. Leszállni nem kellett.

Fogalmam sincs, hogy lehet kihozni, mert amíg ilyen heti 4-5x mentem, 180 alatt volt a maximum pulzusom meredekebb és hosszabb mászásoknál is, de ugye most csak ritkán tudok menni, és szerintem az is feljebb nyomta, hogy a tekerés közben emésztettem.

Amúgy annyit csináltam, hogy izomból mentem fel lassabb pedálfordulattal, mindent beleadva, semmi extra.

#274175 itouchfan: köszi, akkor beállítom ezt maximumnak.

#274177 parandroid: akkor a mostani ritka menés + az, hogy rögtön egy nagyobb kajálás után mentem. Messze nem volt ideális a helyzet, dehát most volt idő, nem hagyhattam ki :) Nem max HR mérésnek indult, csak hogy felmegyek ott abban a fokozatban, és kész. Máskor simán felmegyek ott 180 alatti pulzussal, ugyanebben a fokozatban. Szerencsére ez az utam végefelé van, már 1 órát mentem előtte, szóval meleg volt minden.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.