Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#255755) chubby2o6 válasza sebgutkopf (#255726) üzenetére


chubby2o6
senior tag

Ááá, még mindig nem érted :)
Vannak az átlagemberek, akik beállnak szépen a sorba, és megveszik a kész boostert. Meg vannak a pionírok, akik szeretnek járatlan utakat felfedezni, ők vesznek egy tűzoltópalackot, és a saját két kezükkel, vérrel és verejtékkel, időt, pénzt, fáradtságot nem kímélve megcsinálják maguknak. Ha az utóbbiak nem lennének, az előbbiek sem tudnának kész boostert venni :DDD Tudod, pengék és halak... :D
Egyébként, mikor TL-re váltottam, és felmerült ez a booster dolog, én is nézegettem a Schwalbe-ét, talán a Rose-on. Egyrészt az csak prestához jó, nekem meg autószelepem van, másrészt asszem valami 20 hét lett volna akkor a szállítás. Közben a másik fülembe jjeahh kolléga duruzsolta, hogy "csinálj tűzoltópalackból boostert, csinálj tűzoltópalackból boostert" :DDD , és nekem is izgatta a fantáziámat a saját gyártmány. Persze - mivel élesben még nem próbáltam - lehet, hogy végül vennem kell egy gyárit, ha esetleg ez mégsem működne rendesen. Hozzátartozik, hogy jó esetben max. gumicserekor kell, nekem meg azért egy évet simán kihúz egy szett gumi.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.