Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#222601) chubby2o6 válasza Ringman (#222599) üzenetére


chubby2o6
senior tag

IOS-re sajnos nem tudok okosságot, de ha veszel vmi Shimano cuccot, és közzéteszed itt a fényképét a kóddal, szívesen leellenőrzöm neked :DDD .

(#222602) Acef válasza balintbaba (#222529) üzenetére


Acef
addikt

Hi,

Én májusban vettem Schwalbe One folding külsőket, minőség, felrakás, gördülés rendben van, vállalható, ismét megvenném.

Az elődök amihez hasinlítom: Conti GP 4000 S2, Conti Grand Prix GT, mindkettő folding

(#222603) MPowerPH válasza jjeahh (#222586) üzenetére


MPowerPH
félisten

Nezd csak meg azt az XR2 -est. Lehet nalad mukodne, mert konnyu, es szaraz talajra idealisnak kinezo mintaja van.

Don't Tread On Me

(#222604) chubby2o6


chubby2o6
senior tag

Közben eszembe jutott, hogy a nemrég vett spd pedál dobozát kidobtam, de a Dekában vett 56-os stopli doboza még megvan. Rá van írva, hogy Product of Japan, de a dobozon lévő QR kódra ezt [link] kaptam. :(((

(#222605) jjeahh válasza MPowerPH (#222603) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Kár, hogy a bike24 nem szállít semmilyen trek, bontrager terméket felénk :( . Idén még én kihúzom a gumijaimmal, mert van egy tartalék rekonom, de jövőre én is új szettet kell vegyek. A wolfpack nagyon impozáns súlyban is, de az a schwalbe-hoz hasonló mintázat nem tudom mennyire jó száraz terepen. Amire nagyon lecsapnék még az az onza, az xc gumijaik állítólag szokatlanul puha anyagból vannak,mégis tartósak és a mintázat apró-magas, ezért könnyű lovasok alatt az igazi (ez vagyok én :D ). Ami még érdekel, a chaoyang phantom, nem tudom milyen, de pár embernek felmenne a vérnyomása a kínai gumi láttán :DDD . Conti nálam kiesik, mert sokak szerint poros terepen sodródik a cross king-race king, schwalbe gumik szintén, speci anyagkeverékét meg ugyanaz az ember tervezte :D . Vittoria barzo szintén inkább nedves terepen jó. Maxxis király, de drága és jó lenne súlyban picit lejjebb lépni. Itt is jól összefoglalják: [link]

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#222606) jjeahh válasza jjeahh (#222605) üzenetére


jjeahh
nagyúr

szerk: onza xc gumik a hivatalos oldalukon nincsenek fennt és kapni sem igazán lehet őket :(

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#222607) Dark Archon válasza chubby2o6 (#222604) üzenetére


Dark Archon
addikt

Mi az, hogy elérte a scannelési limitet? Akkor hirtelen nem lesz valami eredeti? Szerintem, mivel a mi régiónkra nincsen hivatalosan, kár vele szenvedni, hiszen nem feltétlen ad valós adatot. Vagy például egy nyamvadt stopli benne sincs az adatbázisban, mert minek hamisítani.

[ Szerkesztve ]

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#222608) Hasaggymeg válasza chubby2o6 (#222597) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Hát ha majd a nyugati, megbízható internetes áruházak Shimano termékeit is hamisnak titulálja akkor tényleg nem sok értelme telepíteni.🤔

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#222609) MPowerPH válasza jjeahh (#222605) üzenetére


MPowerPH
félisten

En is raneztem most, de nem nagyon kapni XR4 -et sehol sem. Infot sem talalok rola, keverek, a vagas elleni vedelem...

A Maxxis -ok kozul a ket puha kerul sokba, a sima dual compound joval olcsobb.

Don't Tread On Me

(#222610) stickermajom válasza parandroid (#222362) üzenetére


stickermajom
addikt

Nézd meg kérlek térképen. Ami ott elmegy, az max Etyek forgalma, plusz a helyi lakosoké annyira jól körül van véve fizetős és nem fizetős utakkal. Félreértés ne essék én sem szeretnék egy valódi főutat a kertembe, de itt nem sok értelme lenne elkerülőt csinálni.

(#222611) stickermajom válasza MPowerPH (#222593) üzenetére


stickermajom
addikt

Én most váltok Dissectorra hátul és DHR II-re elöl. Mindkettő 2,4WT, EXO, MaxxTerra. Kíváncsian várom mit tudnak majd.

(#222612) Gaben92 válasza MPowerPH (#222609) üzenetére


Gaben92
őstag

Én ennyit találtam:

"Bontrager doesn’t have any special names for their compounds, but it’s not too hard to find the durometers of many of their tires. Their XC tires tend to be 62a for faster rolling. Some of the trail and enduro use dual compounds (61a in the center for fast rolling, 51a on the sides for grip). Their DH tires are usually a bit softer."

Az XR4 Team Issue 61a/51a dual compund.

Védelemből két fajta van, az Inner Strength (összes XR) ami nylon insert és csak oldalfal, illetve a Core Strength ami elvileg már futófelületen is véd de olyat csak az SE gumik kaptak (amik rohadt drágák / lehetetlen szerezni őket).

Én legalább 4 webshopból tudom őket rendelni országon belül de ha akarnám holnap levehetném polcról is. Fura, hogy arrafelé semmi. :U

If it ain't a Rotor, it ain't a motor.

(#222613) MPowerPH válasza stickermajom (#222611) üzenetére


MPowerPH
félisten

Akkor lehet neked elobb meglesz. Kivancsi vagyok, mit erzel majd. Mirol valtasz? Maszol sokat?

Az en hatso kerekem meg mindig nem jon le, de a gumik holnap itten lesznek. DHR II -tol felek, ratettem a merlegre, es 1024g -ot mutatott. :DDD Szoval elso korben azt nem teszem fel.

Szivas, mert ha bejon hatul, akkor lesz foloslegesen egy Rekonom.

Don't Tread On Me

(#222614) Hasaggymeg válasza MPowerPH (#222613) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Ahhoz képest, hogy tele van azzal a trutymós tejjel elég könnyen teszitek-veszitek a gumikat. :DDD ...én ami levettem és még jó (Race King) hagytam megszáradni és mikor kifordítva feltekertem, hogy összekössem kiderült, hogy nem kell mert ragad a bennemaradt tej és úgy marad magátol is feltekerve.🤭

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#222615) MPowerPH válasza Hasaggymeg (#222614) üzenetére


MPowerPH
félisten

Nem nagyon. Ami lejon, az megy a kukaba, meg csak fel sem tekerem. :DDD

Don't Tread On Me

(#222616) fulton


fulton
addikt

fiuk ezek a decathlonos mezek védenek valamit az uv ellen? Például az RC100 as az essential..
Csak véd valami elvégre nem eri közvetlenul a bort ahol van a mez

[ Szerkesztve ]

(#222617) Hasaggymeg válasza fulton (#222616) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Szerintem biztos...nem igazán értek hozzá, de úgy vélem kábé a legszarabb mez is jobban véd ott ahol fed mint a legspécibb trilliófaktoros krém. :F

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#222618) fulton válasza fulton (#222616) üzenetére


fulton
addikt

Tegnap voltam egy 122km re. Inogtam h bevállaljam e a nagyobbik kört végül amellett döntöttem így ennyi lett. Az egesz nap egy túra lett. 10h kor indultam este 19h korul ertem haza strand is volt. * meleg volt. (Volt h több órán át arnyek nem volt.) Bekentem magam vastagon naptejjel itthon, de láb arc nem kapott. Viszont a fejkendő es sisak megint csak jól szolgált eddigiekből ítélve. A rudy szemcsi szintén. Már most nem vállalnám be, ahogy máskor sem fogom. A karomat érte leginkább a nap. Voltak fura dolgok a vége fele, pl hidegrazas ( enyhe fázás jött ram) még otthon is rám rám jött. Nem csoda.. ami napot kaptam. A multkorában is volt egy ilyen meleg napom de ennyire meleg nem volt na meg ott később indultam.
Elment 2500kcal. 6 óra 40 perc kb maga a tekerés tartama. Folyadékból olyan 5.5 L ment el. + otthon. Ezzel kapcsolatban merült fel bennem ez a mez kérdés, infot nem talalni róla.
Volt egy majdnem balesetem is, falun belül haladtam egy asszonyka mögé értem éppen elöztem mikor is hátranézés nélkül :W le akart lanyarodni az iskolához természetesen nem hallott hogy jövök olyan 27 el épp. Kormány rántás eppen hogy..
Uff

[ Szerkesztve ]

(#222619) fulton válasza Hasaggymeg (#222617) üzenetére


fulton
addikt

En is hasonloan vélekedek. Csak mert vannak mezek amiken a dekaban írják külön h véd a uv ellen :F ezért ködös kicsit.

(#222620) ballazol


ballazol
senior tag

Hali!
Nem tart esetleg valaki igényt rá?

Sopronban vagy pár km-es körzetben odaadnám valami jelképes összegért. :))

"A könnyű is súlyos, ha jó és értékes." C.G. Jung

(#222621) stickermajom válasza Hasaggymeg (#222617) üzenetére


stickermajom
addikt

Elvileg nem így van, vannak spéci UV szűrős ruhák. Egy sima mez (hasamra ütök) mondjuk 10 faktoros védelemnek felel meg, de védelmesből elérhető 50-es is. UPF a kulcsszó ha ilyesmit keres az ember.

(#222622) MPowerPH válasza fulton (#222618) üzenetére


MPowerPH
félisten

Hardcore, hogy ilyen idoben aszfaltoztal, es raadasban nem is rovidet. Erdobol nem dugnam ki az orromat, nem hogy aszfaltra mereszkedjek, es ott tekerjek. :B

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#222623) stickermajom válasza MPowerPH (#222613) üzenetére


stickermajom
addikt

Hutchinsonokról váltok (Taipan és Toro). Nem rossz, de oldaltartás nem sok és átmenet nélkül szűnik meg. Annyit mászok csak amennyit muszáj ahhoz, hogy lejöjjek. :D

(#222624) Hasaggymeg válasza MPowerPH (#222622) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Tegnap én is leginkább árnyéktól árnyékig osontam, de így sem ment fényesen, majd mindenhol egy fokozattal könnyebben (lassabban) mentem mint szoktam miközben figyeltem a hőmérőt mely 32-36 között ingázott. :U Ráadásul itt kezd sivatagosodni az erdő alja (Fót), a homok meg pillanatok alatt elszippantja maradék tartalékaidat utána meg csak bólogatsz felfelé kínodban. :(

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#222625) vhunor válasza ballazol (#222620) üzenetére


vhunor
őstag

Ha esetleg posta vagy foxpost is játszik, én igen :R

(#222626) ballazol válasza vhunor (#222625) üzenetére


ballazol
senior tag

;)

"A könnyű is súlyos, ha jó és értékes." C.G. Jung

(#222627) vhunor válasza Hasaggymeg (#222624) üzenetére


vhunor
őstag

Az egy dolog, hogy elszippantja a tartalékot.

Aljas, csúszós felület lesz belőle az erdőben, száraz por, homok és kavicsok keveréke ujjnyi vastagon. Én vasárnap egy ilyen szakaszon borultam el egy nyílegyenes szakaszon alig 20 km/h-val. Egyszerűen kiment alólam a hátsó kerék és már az oldalamon is voltam, semmi időm nem volt letámasztani.

Ráadásul a drága erdészek baromi sok szakaszon felszórták murvával is az erdei utakat a Duna-Ipoly Nemzeti Park területén, hogy a k*rva faszállító teherautóik be tudjanak járni (olyan erdőirtás megy a nemzeti parkban, hogy ihaj, undorító...). Ez még pluszban rengeteg port, homokot jelent.

(#222628) MPowerPH válasza Hasaggymeg (#222624) üzenetére


MPowerPH
félisten

Ma meg tanulok, holnap vizsgazok, szoval nem kell gondolkodnom, mikor menjek tekerni. A Csutortok es Penteket pedig ugy oldom meg, hogy felkelek 4 -kor, es 8, max. 9-ig letudom a tekerest.
En nem birom a meleget. :( Itt az erdo meg paradesan huvos, van olyan resz, ahol sar es tocsa is van, mert nem sut oda a nap.
Itt homok nincs(utalom), szikla, agyag, murva.

Aki kepes ilyenkor hosszabbat menni, napon, az elott le a kalappal. Nem birom... A vasarnapi tekeresem sem volt hosszu, de folyamat meg kellett allnom vagy inni, vagy terkepet nezni. A taskamat egyszer toltottem ujra, az 4 liter, a kulacsot meg nem is szamoltam hanyszor. 6-7l folyadek lecsuszott, az egyik forrasnal pedig konkretan levettem a polot es a nadragot, es kulaccsal megfurodtem. :DDD

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#222629) vhunor válasza vhunor (#222627) üzenetére


vhunor
őstag

Ó, a kötelező lábas fotó lemaradt :D.

(#222630) jjeahh válasza Hasaggymeg (#222624) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Szombaton nekem is feltűnt, hogy egy helyen sivatagosodott a terep, ilyent még sosem láttam :( . Marha nehéz volt araszos homokban mászni és lejtőn is veszélyes.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#222631) MPowerPH válasza MPowerPH (#222628) üzenetére


MPowerPH
félisten

Btw, mikor hazaertem, megittam egyhajtora fel liter limonadet, majd fel liter APA -t elszurcsolgettem.

vhunor: Erdeszetet, vadaszokat inkabb ne is emlegessuk. Volt belole egy nagyobb vitam Abaligetnel. Valami kornyezetvedo 200kg -s tehen sikitozott, hogy ne tekerjek a nemzeti parkban. Mi csinaljuk a talaj eroziot, es romboljuk az elovilagot a nagy terep gumijainkkal, szemetelunk, szennyezzuk a kornyezetet.

Don't Tread On Me

(#222632) fulton válasza fulton (#222543) üzenetére


fulton
addikt

Tegnap próbáltam erejét venni ennek a nyereg nyikorgásnak, mint sikerült otthon szemügyre vennem, a nyereg csinálja. Méghozzá elől ahol becsatlakozik a két pálca. Próbáltam befujni kis tf2 vel, de nem segített. Pedig valahonnan onnan jön.

Ez a garmin connect nagyon tetszik elsőre. néztem youtun vidiket. Konkrétan ez végre mutatja nem csak a km hanem hogy adott km mellett edzés hanyadik percében jársz, milyen hőmérséklet..uh ezeket mind nem tudja a health hiányolom is.

[ Szerkesztve ]

(#222633) Fall-N válasza jjeahh (#222630) üzenetére


Fall-N
veterán

Az egész Dél-Alföld ilyen homok és agyag. Ezért sem megyek erdőbe. :((( Na meg pár kilométert kellene menni ahol életveszélyes a sok kamion és autós miatt. Ezért legtöbbször városban tekerek.

Kollégám is Balatonra ment tekerni, vonattal vitte sz eBikeját.

(#222634) andrisbandi válasza fulton (#222632) üzenetére


andrisbandi
őstag

nyereg nyikorgás
- Amit ajánlottak már próbáltad?;
nyeregcső ki - a helyét és a ny.csövet is tisztára mosni alkohollal, majd midkettőt filmréteg szerű zsírral összerakni.
- A nyerget is érdemes kiszedni ilyenkor;
szintén ugyan így megtisztítani a ny.pálcákat, és a bilincseket, majd zsírozni.

A pálca becsatlakozós nyikorgást csak ideiglenesen lehet megszűntetni.
Óvatosan, picit szétfeszítve - ha lehet egyáltalán - kifújatni, alkohollal kimosni a port.
Száradás után fejre állított bicónál; zsírt bejuttatni, vagy olajat, ha csak az lehetséges.

A bringa mosásakor érdemes elkerülni a nyereg alját, így tovább megmarad a kezelés.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#222635) vhunor válasza andrisbandi (#222634) üzenetére


vhunor
őstag

A nyeregcsövet inkább karbon pasztázni kell, a zsírtól simán lecsúszhat a nyeregcső a gyárilag megadott nyomatékkal megszorítva is.

(#222636) ivana válasza stickermajom (#222621) üzenetére


ivana
Ármester

UV védett ruha akkor kell ha vizes lehet. Normál bringásmezben nem égsz le, bár ilyen olcsó decathlonosban sikerült már egy teljes nap után.

(#222637) parandroid válasza MPowerPH (#222628) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Minél többet csinálod, annál jobban fog menni, és annál kevésbé visel meg. A fokozatosság a kulcs. Anno futásnálnsikerültvegészbjólnkiépítenem, 1 óra körüli 12 km-ek mentek 30+ fokokban. Utána persze fél órát gőzölögve izzadtam még a hideg vizes zuhany alatt. Sajnos ez sem marad meg, de kicsit azért fejjáték is, mint az állóképesség, újra kiépíteni már könnyebb.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#222638) parandroid válasza fulton (#222632) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ja, hogy neked úgy volt a világ legjobb felülete a huavej, hogy rendes fitness appot még nem láttál? ;]

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#222639) fulton válasza parandroid (#212612) üzenetére


fulton
addikt

Nézegetem ezt a 130 ast, de az a bajom ezekkel hogy ha lerakom a biciklit igy is félti az ember ami úgy rajta van, nem még egy 60k órát.

(#222640) parandroid válasza MPowerPH (#222631) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Az a 0,5+0,5 liter az kevés lesz. Ilyenkor igazából a liter iso az alap (minél jobban izzadtál, annál több cucc kell a folyadékon kívül is), és akkor utána jöhet a tényleges visszapótlás, szép lassan, de folyamatosan.

Ami tekerés közben bemegy, az szinte biztosan ki is ürül közben. Alkoholmentes sört amúgy ajánlom nagyon, rengeteg hasznos dolog van benne, ami jól jön ilyenkor. Akár ízesített, tök mindegy. Alkoholost viszont semmiképp!

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#222641) fulton válasza parandroid (#222638) üzenetére


fulton
addikt

Igen. Én most kezdek nyitni a "komolyabb dolgok fele". Eddig elvoltam a kis hárli devidsonos bicómmal, aztán forta ki magát mit fejlesszek mire van szükségem stb..vettem kerékpáros mezt és így tovább. Ahogy egyre jobban szeretem meg, úgy megyek bele a témákba. Szal igen :)
Jó ez a huawei, is, elfogadom a km/h hogy alapból csúcsra 4-5 el keveesseb mutat, valszeg a többi sem pontos , de vannak amit erősen hiányolok, pl a hőmérséklet, vagy hogy adott km nél hány percben jártam az edzésben, vagy az autostop funkciól..és ilyesmi finomságok.

(#222642) parandroid válasza fulton (#222639) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Egy mozdulattal csattintod le róla, abszolúte erőfeszítésmentes. De vehetsz egy futós órát is. Hosszabb úton azt is fel lehet tenni a kormányra egy adapterrel, különben meg a kezeden van. Persze ezekhez egy mellkaspánt sem árt, de az a biciklis komputerhez is kell.

Amúgy én a helyedben első körben a használtak között néznék szét, 520plus, 530, explore. Vagy ha találsz 130plust használtan. Sima 130-at inkább ne, azzal voltak gondok, el is tűnt, nem véletlenül lett belőle 130plus.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#222643) fulton válasza andrisbandi (#222634) üzenetére


fulton
addikt

Köszönöm, viszont tuti nem a nyeregcső. Igen erre jutottam én is, a stucni és nyereg részt kerülni mosásnál, viz ne érje, csak áttörölni.
Majd fejjel lefele is megpróbálkozom befujni az olajat. Volt már ilyen mosás után a stucnival, bukkanóknál reccsenő hang - azt a befujt olaj megoldotta.

[ Szerkesztve ]

(#222644) fulton válasza ivana (#222636) üzenetére


fulton
addikt

Néztem a hátam, felkarom. Ahol mez volt nem látom nap nyomát. Azt nem tudom hogy az UVB ellen mit véd.

(#222645) fulton válasza parandroid (#222642) üzenetére


fulton
addikt

igen, ha eszembe van :D hányszor van hogy a jelenlegit sem veszem le mert elfelejtem. Jó ez nem nagy érték ahhoz mérten.
---------------
más: amiről nem írtam, én sokáig mentem hátsó lámpa nélkül, azt kell mondjam, nyilván nem 100% viszont sokkal jobb védelmet látok egy jó fényű erős hátsó lámpában. Ez a 250max van nekem, és nappali daylight 250 lumenesen ment, leginkább du tól figyelgettem az autósokat, rendesen átmentek a másik sávba. Gondolom jól vakít zavaró is hátulról jkövőnek már csak ezért is :D én letesztelgettem otthon, beültem a kocsiba, udvaron magam elé bicó, és néztem milyen szögből a legészrevehetőbb, merthogy adott szögben jó csak, ha tul lenéz vagy alacsony, akkor autós magasságában egyáltalán nem "vakit". márpedig vakítson csak, nem fog vezetésben zavart okozni, de látható figyelem felhívó villanása van így. nem bántam meg.
Az hogy nem tud ilyen fillenfalncos fékező dolgokat szerintem felesleges, bele képzeltem magam az autós helyébe, nem tudnám értelmezni hogy mit villog össze vissza a lámpa (de sztem az is csak figyelemfelhívó dolog).
Ez a sima daylight villanó mód is éppen elégé figyelemfelhívó. szumma: azt gondolom jobban odafigyelnek kerülnek az autósok így (nappal). kop kop kop
Azért este nem azzal tolom, mert az már elég zavaró lenne.

[ Szerkesztve ]

(#222646) fulton válasza parandroid (#222642) üzenetére


fulton
addikt

köszi az infot, ha lesz akkor csak újan.

(#222647) fulton válasza parandroid (#222637) üzenetére


fulton
addikt

van valami benne, mármint fejjáték is sőt.
Tegnap úgy mentem mint aki tudomást sem vesz róla hány fok van. Vagy hogy egy árnyék nincs. És sehol egy lélek. Most meg ha kilpek a napra, megyek befele minden bajom van. szóval ott van a fej keményen. (meg ez a "belülről jön" dolog)
De azt mondom hogy kicsit humánusabb időben kell menni :) ilyen utakra.

[ Szerkesztve ]

(#222648) jjeahh


jjeahh
nagyúr

Asszem következőben ezt próbálom ki, ha elkopik az Ashima betét. Érdekes, hogy külön van outis, dh, triál, sarazós betét és a megbízhatóságról annyit, hogy ők gyártják a betéteket többek között a magurának, hope-nek, de a brembonak is :Y .
A B03S-re visszatérve: haveromnál sem harap rendesen és egy hónap alatt elhasználta, pedig nem koptatja annyira a fékeket :F . Nem akar más márkára váltani, mert úgy gondolja nem egészséges keverni a dolgokat, így gondolom marad a régi B01S-nél.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#222649) Ringman válasza jjeahh (#222648) üzenetére


Ringman
nagyúr

A B03S-re visszatérve: haveromnál sem harap rendesen és egy hónap alatt elhasználta, pedig nem koptatja annyira a fékeket

én is ilyet vettem a gravelre, de alföldön annyira nem kell fékezni, szóval nincs összehasonlítási alapom.

(#222650) Hasaggymeg válasza vhunor (#222629) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Hol a nadrág széle?!...így lehet egy szatír is meztelenül a bringán. ;]

#222630 jjeahh...na ez a baj, hogy egyre gyakoribb az "ilyen még nem volt" mondat az időjárási jelenségekkel kapcsolatban, vagyis már emberi léptékű időben is tettenérhetőek a felmelegedés hatásai. 🤔

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.