Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#219278) parandroid válasza .LnB (#219275) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Minél jobban izzadsz, annál jobban kell az iso. DM-ben lehet kapni fél kilós kiszerelésben port, elvileg egy kanál kell fél literhez, nekem az túl édes, feleannyit szoktam használni (azaz 0,7-es kulacshoz kb 3/4 kanál). Másik kulacs meg víz. Már csak azért is, ha valamit mosni kell (sebet, kezet, akármit). Ez ugye mind utántölthető. Hosszabb úton, vagy nagyobb igénybevételnél, főleg nagyon melegben nem szabad kockáztatni, toljad a folyadékot, ahogy bírod, ha érzed, hogy szomjas vagy, az már késő. Ha fogytán van, tessék megállni, utántölteni, beugrani egy benzinkútra egy kóláért, ízesített vízért, vagy energiaitalért, esetleg beülni egy kávé-sütire, vagy egy pizza-sörre (szigorúan alkoholmentes)! Persze először mindenki nagyon erős, meg bátor, meg ő aztán bírja, de amikor full leürült ch-val beesik a pulzusod 120-ra, és ha akarod sem tudod feltolni, meg különben is, érzed, hogy tekernél, de nem megy, meg főleg legszívesebben eldőlnél, és úgy maradnál, az csak mérsékelten vicces. Persze van lejjebb, amikor lekapcsolják a villanyt, és tényleg eldőlsz, na idáig még nem sikerült eljutnom, de futottam együtt olyannal, akinek igen. Elég ijesztő, hogy fogalmad sincs, mihez kezdj hirtelen. :(

Persze ha elugrasz egy 30 km-es körre, egy órára, azt akármilyen melegben ki lehet azért bírni, de ha pont a mező közepén beüt egy defekt, és a tűző napon kell szerelni, vagy hazatolni, akkor hamar csúnya dolgok tudnak történni. Főleg mert a bringás cuccok álltodban rohadt melegek, azok a menetszeles hűtésre vannak belőve.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.