Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Predatorr


Predatorr
őstag

Tipp: ezek is ugyanolyan szarok lesznek, mint a korábbiak (próbáltam párat), hardveres és szoftveres hibák tömegével. Tényleg jól néznek ki, de jobb háttérképeket is találni.

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#2) yuing


yuing
őstag

Ennyire vállalhatatlanok? Számomra szinte kizárólagosan az okos funkciók és az üzemidő fontosak. Pedig jól mutat a GTR 3, de nem használtam még Amazfit terméket.

(#3) mad823 válasza Predatorr (#1) üzenetére


mad823
őstag

Hát ugye hardveresen és szoftveresen is tök más, szóval nyilván pont ugyanolyan lesz...

[ Szerkesztve ]

(#4) noto válasza mad823 (#3) üzenetére


noto
senior tag

:C :C :C
Nálad a pont!
Teszt jöhetne minél hamarabb.
Rendelni akartam de már a fekete elfogyott.
Nekem még Gtr első szériám van
Nincs vele gondom.

[ Szerkesztve ]

(#5) noto válasza yuing (#2) üzenetére


noto
senior tag

Nyugodtan vedd meg jó lesz!

(#6) sunnyboy123


sunnyboy123
csendes tag

Jól értem hogy nincs benne NFC támogatás?

[ Szerkesztve ]

(#7) mad823 válasza sunnyboy123 (#6) üzenetére


mad823
őstag

Jól, de ezen nehéz meglepődni, hiszen ez továbbra is inkább fitness tracker, mint okosóra.

(#8) yuing válasza sunnyboy123 (#6) üzenetére


yuing
őstag

Ohh, nem is figyeltem, hogy nincsen benne NFC, akkor nem opció sajnos.

(#9) sz.balazs.95 válasza yuing (#2) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Nekem Bip van, és jól elvagyok vele, bár nézegettem a GTR2e-t, aminek egész korrekt ára van.

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#10) Predatorr válasza mad823 (#3) üzenetére


Predatorr
őstag

Igen, mert ahhoz remekül értenek. Nekem is tök más óráim voltak tőlük, más-más hibákkal, csak éppen használhatatlanná tették mindet. Csak úgy hemzsegtek emagon az újracsomagolt amazfit cuccok.

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#11) kazsmerlaca válasza Predatorr (#1) üzenetére


kazsmerlaca
senior tag

Ezzel nem értek egyet. Amazfit GTR 2e-t használok és tökéletesen meg vagyok vele elégedve. Lehet, hogy nem értesz hozzá? Vayg az emberek nem értenek hozz?
Tökéletesen használható mindenre is...
Nálam 27 napja megy és még 34%-on van a töltöttség.

[ Szerkesztve ]

Saját gyártású zenéim: https://www.jamendo.com/album/73598/music-in-the-fire

(#12) Predatorr válasza kazsmerlaca (#11) üzenetére


Predatorr
őstag

Nyilván nem arra használod, amire való. Azért akad pár videó a neten, miért ne vegye meg az ember (pl. szar gps), ha maga nem próbálta volna.

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#13) kazsmerlaca válasza Predatorr (#12) üzenetére


kazsmerlaca
senior tag

Nem értem miért van nagy elvárásuk egy olcsó óra iránt? A helyén kell kezelni és nem fogsz csalódni. Szerintem kiváló az ár-érték aránya.
A benne levő GPS egyáltalán nem érdeket sosem...

Saját gyártású zenéim: https://www.jamendo.com/album/73598/music-in-the-fire

(#14) sz.balazs.95 válasza kazsmerlaca (#13) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Az szerintem egy teljesen valid elvárás, hogy ha egy gyártó belerak valamibe egy funkciót, akkor az működjön is, és ne az legyen az ürügy, hogy de legalább olcsó.
Inkább legyen kevesebb funkció, de azok működjenek, mint több, de félkész.
Meg ha valamit nem használsz / nem érdekel, akkor mire jelented ki ilyen magabiztosan, hogy az márpedig jól működik, és user error, ha más meg nem elégedett vele? :F
Persze nem akarom most szidni a cikk tárgyát, mert életemben nem használtam, és nekem egy butább órám van ehhez képest is (és azzal elégedett vagyok!)
De magát a logikát nem értem.
Nekem jó = akkor biztos, akinek nem az, nem ért hozzá
Nem használok valamit = akkor más se várhassa el, hogy az működjön, illetve bárhogy működik, az automatikusan jó, mert olcsó.
Nem. egy funkció vagy működik jól, vagy nem, ez függetlenül az ártól meg lehet ítélni objektíven. Az most egy tök más kérdés, hogy én is inkább a mobil GPS-ét használom, mert lényegesen pontosabb, meg sosem használom az órát stand-alone módón. De teljesen el tudom fogadni, ha valaki mondjuk futáshoz így használná, hogy a mobilt meg inkább otthon hagyná.

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#15) kazsmerlaca válasza sz.balazs.95 (#14) üzenetére


kazsmerlaca
senior tag

Én tökéletesen elégedett vagyok vele, helyén kezelem, ennyi...
Akinek nem tetszik vegyen mást :D

Saját gyártású zenéim: https://www.jamendo.com/album/73598/music-in-the-fire

(#16) nismoka


nismoka
addikt

GTR2 modellt használok kb fél éve, eleinte nem voltam teljesen elégedett sem a gps-el sem a pulzus mérésével, de frissítés után sokkal jobb lett minden. Garmint is használok és a frissítés után a GTR2 is szinte ugyan azokat az értékeket, adatokat méri. Megszüntek a GPS problémák is. Frissítés előtt majdnem megváltam tőle, de mostmár szeretem. :K

(#17) Predatorr válasza nismoka (#16) üzenetére


Predatorr
őstag

Hát majd egy következővel majd elcseszik, lásd Stratos 3, addig az is szuper volt. De a t-rex bajait 2 év alatt sem javították.

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#18) Totemgroup


Totemgroup
tag

Én most várom a Gtr3 Pro érkezését, Alza-nál rendeltem. Kíváncsi vagyok mennyivel gyorsabb a Gtr2-nél. Külföldi tesztek szerint jóval. A GPS is stabil és gyors lett elvileg.

(#19) noto válasza Totemgroup (#18) üzenetére


noto
senior tag

Gps tényleg jó nem dobja a jelet gyorsan talál holdat ugy többet is tud használni.
Nálam hibátlanul teljesít.💪💪💪

(#20) Predatorr válasza Totemgroup (#18) üzenetére


Predatorr
őstag

Hát, amilyen gyorsan haladsz.. :U .

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#21) komee válasza Predatorr (#1) üzenetére


komee
csendes tag

Hallod, te milyen negatív vagy. Attól hogy neked problémád lehetett előző termékekkel, ne gyere vissza minden ilyen cikkhez fikázni és sötét jövőt jósolni.

(#22) noto válasza komee (#21) üzenetére


noto
senior tag

Jól mondod :R :R
Nekem így 1 hét használat után nem találtam fogást rajta!
GPS frankó
Alvást adatokat nagyon jól pontosan rögziti.
Gyors pörgős lett s rendszer.
Pro verzióm van...

(#23) noto válasza Predatorr (#1) üzenetére


noto
senior tag

Használtad esetleg????
Ezért tudod így biztosan..... :W

(#24) komee válasza noto (#22) üzenetére


komee
csendes tag

Szia!
Honnan rendelted meg? Alza-n még csak előrendelés van; UK shopban láttam, de nem volt raktáron és a konverzió miatt úgy látom drágább, mint az Alza.

(#25) noto válasza komee (#24) üzenetére


noto
senior tag

Uk

(#26) Totemgroup


Totemgroup
tag

Nekem az Alza előrendelt ma jött meg. Még tesztelem, pár nap és írok véleményt.

(#27) LordVarbaro


LordVarbaro
csendes tag

Sziasztok.
Akinek már megvan a készülék:
Pro-nak a pánt tartó fültől fülig hány mm? Női karra ez nem lenne túl nagy?
Üdv

(#28) Totemgroup válasza LordVarbaro (#27) üzenetére


Totemgroup
tag

Pont 5 cm. Attól függ mekkora az a csukló. Bár véleményem szerint hiába írják unisexnek, ez azért inkább férfi kézre való. A pro színei is férfihez illenek.

(#29) LordVarbaro válasza Totemgroup (#28) üzenetére


LordVarbaro
csendes tag

Köszi, igen az ffi, akkor ez nem lesz jó
4cm max 42mm lenne jó hölgyeknek.
(Egyébként nekem is kicsi a kezem, nekem pl pont 5cm széles, tehát nekem is a kisebbek állnának jól).

(#30) Vinpali válasza Totemgroup (#26) üzenetére


Vinpali
csendes tag

Szia! van benne magyar nyelv? Mert az alza azt írja.

(#31) Totemgroup válasza Vinpali (#30) üzenetére


Totemgroup
tag

Szia. Sajnos nincs. Először én is hittem az oldalnak, de se az órán se a Zepp menujéből nem lehet magyar nyelvet beállítani. Még... Remélem egyszer frissítik

(#32) Vinpali válasza Totemgroup (#31) üzenetére


Vinpali
csendes tag

Köszi!

(#33) Totemgroup


Totemgroup
tag

Ígéretem szerint a GTR3 pro tapasztalatai egy hét távlatából.

Maximálisan elégedett vagyok vele. Nagyon gyors, pontosabb a GPS, stabil a bluetooth kapcsolat. Nekem a pro verzió van, ez fullon használva 0-24 kézen kb 6 napot bír ki. Bővebb a menüje is, saját zeppes app is telepíthető rá, de csak egy kettőnek van értelme. Hívás is stabilan megy rajta. A pulzus méréssel eddig se volt gondom. Az alvás monitorozása szerintem nem hardver függő, a Zepp mellett a Notify for Amazfit jobban elemez, viszont az jelenleg nem kompatibilis a Gtr3-al. Az SpO2 figyelés folyamatos, nálam kb 15 percenként méri. Jó a mindent egyben mérés is, az pulzus, stressz, SpO2, légzés/perc adatot egyben figyel, kb 45 mp-es mérési idő alatt, de ez manuálisan indul csak. A testhőmérséklet mérés pontatlan, nekem rendszeresen 31-32 fokot mutat csak. Reméljük ezt egy szoftver frissítéssel megoldják majd. Egy hátrány az elején, hogy a Zepp gyári kb 150 számlap van, az egyedi letölthető még csak 5-8 gagyi van amazfitwatchfaces.com oldalon elérhető.

(#34) noto válasza Totemgroup (#33) üzenetére


noto
senior tag

Hasonlók a tapasztalatom nekem is.
6 nap akksi idő több lesz nekem is első töltés után kevés volt most 7 nap használat után 65 százalékon áll.
amazfitwatchfaces.com ról tudtál telepíteni?
Én telefonos appot használtam a Gtr 1 hez.
Azzal jól ment de Gtr3 nincs még a listába benne .
Nekem már egyszer ftissített az óra 11.1 végű van fent.
Jelezte hogy van új verzió és akarom e telepíteni nem teszi fel automatikusan ez jó! :C :C :C

[ Szerkesztve ]

(#35) Totemgroup válasza noto (#34) üzenetére


Totemgroup
tag

Nekem ennyi akksi idő a Gtr1 óta nem jön össze. Hozzáteszem, hogy minden létező funkció aktív, és sok hívás és értesítés jön rá. A firmware frissítés nekem is opcionális volt, az jó dolog. Előtte Gtr1 és Gtr2 is volt, de a jobb értesítés kihasználása és testreszabása miatt a Notify alkalmazással használtam. Azzal a számlap csere is piszok egyszerű volt. Az újak közül ami letölthető egyik se jön be.

(#36) noto válasza Totemgroup (#35) üzenetére


noto
senior tag

Notify használtam én is de ezzel még sajna nem megy...
Nálam nincs minden bekapcsolva.
Igérték hogy közzé tesznek egy óralap szerkesztő és mini alkalmazást készítő progit.
Na ez még nincs sajna. :W

(#37) sinak


sinak
tag

Sziasztok.

11.02-án vettem az alzából egy GTR 3-at. Elsőre pár gondom van vele és emiatt kicsit csalódott vagyok.
És Én is haragszom azért mert magyar felületűként hírdetik közben meg sehol a magyar nyelv.

Egyrészt 6-7 nap alatt lemerül :(. Pedig amennyire lehet vissza van fogva 30 percenként mér pulzust, mondjuk van alvásmonitorozás, de semi extra, nincs automatikus edzésfelismerés bekapcsolva stb..

Másrészt az értesítésekkel sem vagyok elégedett. Pl. ha ismeretlen számról (értsd rejtett szám) érkezik bejövő hívás akkor a legutólsó ismert telefonszámot mutatja, mintha az hívna. Emiatt volt pár kellemetlen hívásfelvételem, mire megszoktam.

Harmadrészt ugya rálóg a kabátom az órára és séta közben néha arra figyelek fel, hogy rezeg az óra. Ránézek és a kijelzőn azt az állapotot látom mint hosszú nyomás után számlapcserénél :( Ja nem szoros a kabátom a karomon.

Szóval önálló életet él :(

Ötlet esetleg, hogy több akkuidő kijöjjön illetve a híváskijelzésre stb?

(#38) noto válasza sinak (#37) üzenetére


noto
senior tag

Szia!
Nekem most volt a 3. töltése 8 nap után 50 százalékon van.
Alvasfigyelés nem megy nekem kényelmetlen aludni vele.
Hivást teszteltem ha ismeretlen /rejtett/számról hívnak akkor nekem nem is jelez az óra csak a teló.
Kabátos dolog nálam nem jelentkezett.

(#39) Totemgroup válasza sinak (#37) üzenetére


Totemgroup
tag

Szia!

Én az óra első hetes tapasztalatomat már írtam korábban, de a te felvetéseidre annyiban tudok reagálni, hogy a hívó fél nevének tévesztése nálam is felmerült pár alkalommal. Ilyenkor az előző hívó nevét írta ki a következőnél is. Itt valami bluetooth kommunikációs probléma lehet. Először a számot írja ki, utána a nevét is, de akkor valami beragadhat és a korábbi nevet írja ki újra.

A másik téma, én is kabátban, pulcsiban hordom, de semmi gond nincs a kijelzővel.

Az akksi idő sok minden függvénye is lehet, több értesítés, nagyobb fényerő, AOD használata, gyakori SpO2 és stressz mérés, stb. Próbálgasd mire reagál, mit kapcsolj ki amitől tovább bírja.
Ettől függetlenül szerintem a hasonló tudású és minőségű órák között ez is kifejezetten jó akksi időnek számít.

(#40) Predatorr válasza komee (#21) üzenetére


Predatorr
őstag

Ugyanolyan jogom van tapasztalataim (és más beszámolók) alapján saját véleményemhez, mint bárki másnak, és okkal feltételezni, hogy ez a termék sem jobb az előzőeknél. Menj Kínába, ha az előírt (esetleg fizetett) véleményen kívül mást nem bírsz elviselni. :P

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#41) noto


noto
senior tag


Nekem így áll most😃

[ Szerkesztve ]

(#42) Totemgroup


Totemgroup
tag

Ma megjött a Gtr3 Pro-ra a 8.21.5.1 számú frissítés

(#43) noto válasza Totemgroup (#42) üzenetére


noto
senior tag

Valami ujdonság???

(#44) Totemgroup válasza noto (#43) üzenetére


Totemgroup
tag

Igazából semmi érzékelhető. A hőmérő funkció neve változott, és állítólag mérési eredmények és ciklus pontosságán javitottak spo2 és ha jól emlékszem pulzus vonatkozásában, de ezekkel szerintem eddig sem volt problémám. Az egyéb hibajavítások tartalma fogalmam sincs mi lehet.

(#45) noto


noto
senior tag

Nincs még foruma az órának?

(#46) szpali válasza noto (#41) üzenetére


szpali
addikt

Sziasztok!

Ez elég szimpi üzemidő, nekem T-Rex Pro van most, de szeretnék mellé valami elegánsabbat, mert meguntam a sima GTR-t (szar gps, megkopott már a szíj is, vágyok valami újra)
(Van még Stratosom, sima Bip-em, és GTS-em is, de szerintem el fogom adni az összeset, háha boldog lesz velük valaki)

Hívás során mennyire hitvány a hang minőség a vonal tulsó felén?
Amazon Alexa támogatás működik Echo nélkül?

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#47) Totemgroup válasza szpali (#46) üzenetére


Totemgroup
tag

A hívásnál oda vissza jó a hangminőség. Az Alexa nekem hazai beállítással nem ment, csak ha USA-rá állítod át.

(#48) szpali válasza Totemgroup (#47) üzenetére


szpali
addikt

köszi

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#49) leftyke


leftyke
aktív tag

Hali mindenki
Sima gtr 3 amin gondolkodom. Nem akarok modolni sem mókolni. Ami nekem fontos az alap egészségügyi mérések,üzenetek értesítése és ami viszont nagyon nem mind1,hogy tudjam használni telefonálni. Hívást fogadni és indítani is tud?

(#50) Totemgroup válasza leftyke (#49) üzenetére


Totemgroup
tag

A Gtr3 csak kijelzi, hogy ki hív, de nem lehet vele telefonálni. Csak a Pro kezeli a hívást.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.