Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu


Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Még a Veletechen volt alkalmam körbenézni, akkor is nagyon minőséginek tűnt.

Azt hiszem ezen az ársávon korrekt teljesítményt hoz, habár lehet lőnie kéne a Xiaominak egy FullHD-s 5"-os telefont, B20-szal, és Snap 625-tel, volt ilyen, csak sajnos nemzetközi nem jött.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#2) razorka777


razorka777
veterán

Azt hiszem megvan az utód.:)

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#3) Permet Elek


Permet Elek
senior tag

Ennek fém hátlapja van, vagy festett műanyag, mint a 4A-nak?

(#4) Graphics válasza Permet Elek (#3) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Fém, és írták is a tesztben.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#5) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Szerintem simán mehetett volna rá a különösen ajánlott plecsni is. Van a családban 4A és 4X is, utóbbi megéri a nem túl nagy felárat. A fényképezője meg szerintem kimagasló ebben a kategóriában.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#6) DrKapocs


DrKapocs
őstag

Korrekt írás! Nekem Redmi 4 Prime van. Amennyivel a Prime drágább, annyival jobb is. Szerintem megéri azt a kis pluszt hozzátenni. De van választék és így a jó... jó a Redmi 4 széria, az összes.

[ Szerkesztve ]

(#7) Ricardo


Ricardo
félisten

Nem tűnik rossz választásnak. Mondjuk a jobb kijelzőfelbontás elférne.

(#8) csongi válasza Csapoati (#5) üzenetére


csongi
veterán

+1
Teljesen jó készülék jó árazással, jó UI-val.

(#9) FireFox1996


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

Ebbe az irányba mehetnének a gyártók, hogy 4000 mAh fölötti aksit raknak bele a telefonba.

Csak 1 kérés: a tesztek adatlapjába a végén vagy vmelyik sorra lehet-e tenni egy árat? Mert sokszor inkább az kerestem a teszteken, de nem mindig könyen megtalálni az infót...

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#10) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Azt hiszem, ezzel a sorozattal a Xiaomi most verhetetlen a középkategóriában. Nálam pont a 4X jön be legjobban, esélyes, hogy meg is lepem vele magam hamarosan. :))

Mikor lesz EuStocknál? :U

B.Cs.

(#11) ollie válasza Ricardo (#7) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Akkor már erősebb SoC is kéne, ami feljebb vinné az árát. Egyébként van olyan verziója is, Redmi 4 Prime-nak hívják, és értelemszerűen drágább.

***

(#12) #74313216


#74313216
törölt tag

Specifikációnál Xiaomi Redmi 3 van írva.

(#13) kelzsoca válasza ollie (#11) üzenetére


kelzsoca
félisten

A Redmi 4 Prime készülék gyártást a Xiaomi több hónapja leállította, beragadt készletek maradhattak, de ez a készülék már kifutott modell.

https://vertigostore.eu

(#14) ceia


ceia
őstag

Ez a teló teljesen jó, megér 50-et.. Ami nekem fontos, hogy nagyon jó a kamerája,, mégha a széleken életlen is a kép. Szerintem korrekt, sajnos sokkal rosszabbak is vannak. 13MP alatt nem érdemes venni, ha valaki használni akarja a kamerát. Ha most vennék telót, nekem megfelelne.

        it's more fun to compute

(#15) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Kiváló készülék!
Annyi kérdésem lenne hogy ez tudja az 5 gigahertzet wifin? Mert a
4A nem tudja :(((

(#16) Matada2.3 válasza WhiteWalker (#15) üzenetére


Matada2.3
veterán

A tesztben azt írták, hogy nem tudja sajnos. :(

[ Szerkesztve ]

Finn the human

(#17) WhiteWalker válasza Matada2.3 (#16) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Át kell olvasnom még egyszer , atsiklottam felette ezek szerint .

Amúgy mi kell hozzá ? Szoftver vagy hardveresen kell tudni?

[ Szerkesztve ]

(#18) ollie válasza WhiteWalker (#17) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hardveresen kell tudnia.

***

(#19) Freel


Freel
tag

Az 5. oldalon a specifikációknál a Redmi 3 szerepel... :F
Engem az érdekelne, hogy a színvariációknál feltüntetett 'cseresznyepor' szín most akkor melyik készülékre vonatkozik? A Redmi 3-ra vagy a 4x-re?

(#20) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Nagyon jó

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#21) starr


starr
őstag

A Nokiákat várom, de ez most meggyőzött.
Különösen a kamera miatt, és hogy nem rondítja az előlapot az ujjlenyomatolvasó.
Várható, hogy megkapja a Nugátot?
Bugok, rendszerfrissítések, hibajavítások terén hogy áll a Xiaomi?

[ Szerkesztve ]

(#22) berzser67


berzser67
tag

Én 1 hónapja használom és semmi hiba. Nagyon megérte az árát, csak az lenne a kérdésem, hogy a Quick Charge 3.0 gyorstöltő szabványt vajon ismeri?

(#23) WhiteWalker válasza ollie (#18) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Érdekes , mert most néztem a Qualcomm oldalát , és itt fel van tüntetve a 435-nel a wifi 5Ghz... :U
435

[ Szerkesztve ]

(#24) tibcsi0407


tibcsi0407
félisten

Szuper telefon lett. Ennyi pénzért nincs jobb ajánlat a piacon!

https://utdetailing.hu/

(#25) F.B.I.


F.B.I.
veterán

Tudtam, hogy azután jelenik meg nem sokkal, hogy megvettem a Note 4-et. :)) Kösz a tesztet, hibátlan ár-érték arány! :C

[ Szerkesztve ]

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#26) ollie válasza starr (#21) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Valszeg megkapja a Nugátot, igen.

Mivel új készülék (direkt megnéztem, elvileg a héten jelenik meg hivatalosan), ezért lehetnek bugok, viszont pár hónap alatt ezek általában eltűnnek. Havonta 1-2 stabil rom frissítést szokott kiadni a Xiaomi.

***

(#27) gusthy


gusthy
veterán

Ilyen van a gyereknek, a kategóriájában szerintem messze best buy.
Az a "különösen" simán elfért volna a plecsnin :)

(#28) Wesder


Wesder
félisten

Nem lenne R3P-m, akkor beruháznèk erre :)

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#29) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Megéri az árát.

(#30) Matada2.3 válasza WhiteWalker (#23) üzenetére


Matada2.3
veterán

Amúgy ez szerintem is nagyon gáz, bezzeg iPhone-nál már a 5-től támogatták az 5Ghz-t azaz 2012-től. Nem vagyok képes felfogni, hogy azidő alatt miért nem vált alappá az ilyen készülékekben is.

Finn the human

(#31) <Adamsky>


<Adamsky>
nagyúr

" ... a fájlrendszer is ext4-es az F2FS helyett ... " - ezt, hogyan / milyen szoftverrel lehet megnézni?

" ... jófajta hang áramlik ki a 3,5 milliméteres porton ... "
Várható vm. objektív(ebb) audio tesztmódszer bevezetése? Korábban mintha lett volna ...

[ Szerkesztve ]

(#32) eustock


eustock
tag

Kedves fórumozók!

A készülékek várhatóan ezen hét szerdán érkeznek raktárra.
Az ingyenes kiszállítás mellé, az első 500 vásárlónak Xiaomi basic fülhallgatót is csomagolunk a készülék mellé.
Fülhallgató csak nettó, és bruttó áron vásárlóknak jár, tehát a viszonteladók kimaradnak.

[ Szerkesztve ]

(#33) WhiteWalker válasza Matada2.3 (#30) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Oké , csak meg mindig nem világos hogy a Qualcomm oldalán oda van írva hogy "wifi 5ghz support" , miközben meg nem tudja... Kihagyják szoftveresen ??? Mert a hardver tudja ezek szerint...

[ Szerkesztve ]

(#34) Matada2.3 válasza WhiteWalker (#33) üzenetére


Matada2.3
veterán

Gondolom az, hogy az SoC támogatja, nem jelenti azt, hogy ki van a lapon köré építve az a fajta antenna rendszer vagy ahogy mondtad a szoftver. Valaki aki jobban hozzá mint én, majd levezeti ezt nekünk, remélem. :)

Finn the human

(#35) tibcsi0407 válasza Matada2.3 (#34) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Ez a Xiaomi szokásos nem túl logikus döntéseinek egyike. Ugyanezt eljátszották a Redmi Pro-nál is.

https://utdetailing.hu/

(#36) vince válasza eustock (#32) üzenetére


vince
őstag

Díjmentes szállítás és ajándék füles: szuper, köszönjük! Megpróbálok beférni az első 500-ba :D

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#37) retesz147 válasza ollie (#11) üzenetére


retesz147
addikt

Sajnos abból meg a nyamvadt B20 hiányzik, pedig tökéletes lenne!

Xiaomi 13 eu dev...

(#38) .DLL


.DLL
veterán

Szép és jó lett! Van még hova vinni ezt a sorozatot. :K Pl. amúgy érthetetlen a MicroUSB port használata a Type-C-vel szemben. Apróság persze.

Kedvenc mondatom a tesztből:
" a DivX, az Xvid, az AC3 hang és a feliratok alternatív lejátszót követelnek, a 4K-s tartalmak pedig alternatív telefont." xD

(P.H.)

(#39) Bone123 válasza WhiteWalker (#23) üzenetére


Bone123
HÁZIGAZDA

Sajnos a hivatalos 4X termékoldal nem tünteti fel az 5 GHz-et, ahogy a maximális 4G átviteli rátát sem.

Szerk: de megnéztem, és az arénás 5 GHz-es hálózatot nem látja.

[ Szerkesztve ]

(#40) margithid


margithid
veterán

Klassz telefon, de kb semmi előrelépés nincs a 3S-hez képest.
Én egyébként ez utóbbival tökéletesen elégedett vagyok!
Remélem azért Redmi 5/Redmi Note 5 minden változata B20szal jön majd.
Ha Snapdragon 660, full hd kijelző, 4 GB Ram és mondjuk 450as telep lesz benne, akkor váltok:) Ja és szintén 40-50k-ért:)

Más...

Eszembe jutott, hogy xiaomi saját lábára akar állni processzorok terén, erről van már valami hír?

(#41) nobiand válasza margithid (#40) üzenetére


nobiand
aktív tag

A Xiaomi Mi 5c, már teszt is van róla más oldalon.

(#42) Graphics válasza .DLL (#38) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Mivel a Type-C pénzben drágább, így ezért nem kerul bele egy jó ar-erteku termékbe

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#43) vince


vince
őstag

Az értesítési led RGB vagy fehér?

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#44) Wesder válasza margithid (#40) üzenetére


Wesder
félisten

Egy általad leírt Redmi fogja váltani a R3P-t. Úgyhogy várok :)

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#45) gusthy válasza margithid (#40) üzenetére


gusthy
veterán

4100-as telep van benne, az >450 :)
Amúgy nem hiszem, hogy a 4100 és a 4500 közt akkora különbség lenne, főleg egy ilyen vas esetén.
A 660-as proci egy másik kategóriához tartozik, ez itt belépőszintnek van tervezve, az meg erős középkategória, nem hiszem, hogy 40-50kFt-os cuccokban lesz. És nem is indokolt. Annak a felhasználói körnek, akiknek ez készül, bőven elég a 435-ös.

(#46) WhiteWalker válasza Bone123 (#39) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Oké , köszönöm. Kicsit sajnálatos dolog... Biztos megvan az oka miért van "tiltva" ...

(#47) tachikoma válasza eustock (#32) üzenetére


tachikoma
aktív tag

Ejj, három hete vettem egy Redmi Note 4-et, még sehol sem volt ez... :( Nagyon jó telefon az enyém is, de ezt az 5.5 colt sehogyan sem tudom megszokni, legtöbbször egy kézzel használnám...
Napi használatban nagyon érezhető a különbség a 4xx-es procival a 6xx-eshez képest? (gyakorlatilag soha nem játszom, ha mégis, akkor csak táblás meg logikai játékokkal)
Akksi ideje van kb ugyanolyan jó, mint a Redmi 4A vagy Redmi Note 4 ?
Kedves eustock! lesz más szín is a 4X-ből, vagy csak a full fekete?
Köszönöm...

[ Szerkesztve ]

(#48) margithid válasza gusthy (#45) üzenetére


margithid
veterán

Más Redmi-k megkapták a Snapdragon 6XX sorozatot, ha nem lesz külön nemzetközi verzió, akkor szerintem tudunk majd venni 660-ast is, de majd meglátjuk, ki tudja, lehet addig már a Xiaomi saját procija fog dolgozni.
Természetesen 4500ra gondoltam az aksinál, a több soha nem árt, minden kisebb lesz ma már,nőjön az akis, az nem baj soha:)

(#49) batai15


batai15
félisten

Igen jó telefon lett. 5 coll , ram is van , lényegében minden ami kell . Valóban ajánlott készülék, akinek nagy a note annak ez tökéletes

(#50) .DLL válasza Graphics (#42) üzenetére


.DLL
veterán

Remélem mihamarabb kihal a MicroUSB, és akkor nem lesz olyan, hogy a "Type-C drágább" mert elterjed és filléres lesz.

[ Szerkesztve ]

(P.H.)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.