Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#249851) Djuree válasza Viktoár (#249835) üzenetére


Djuree
félisten

mióta wotozol? nem tudod még hogy a statok nem fedik a valóságot a wotban? :D
simán 20m-ről nem vesznek észre és ez nem stat, hanem tapasztalat. minden skill, felszerelés álcára van húzva, nagyon durva mit művel a kis szaros. :C

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#249852) Met válasza korren (#249850) üzenetére


Met
nagyúr

Jó, lebeszéltél róla.
GSOR 1008-al van tapasztalat?

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#249853) Met


Met
nagyúr

Most olvastam klán chaten, kötvényért tankot venni és azt becserélni.
Működhet?
Így akkor megmaradna a 34B.

Persze ha a GSOR 1008 használhatóbb mint a T77.

[ Szerkesztve ]

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#249854) Plata válasza Met (#249853) üzenetére


Plata
félisten

Alpine tiger-t vegyél,az ér legtöbbet.
Személy szerint a T77-et jobban szeretem,a GSOR is megvan.

(#249855) korren válasza Met (#249852) üzenetére


korren
aktív tag

Bocsi... :(

Azzal nincs, sztem én megveszem.

-I like the misery. -I like this world!

(#249856) Derron


Derron
aktív tag

Szerintetek megér 3000 aranyat Statham bácsi? BP alatt meglett a nomad, de jelenleg az FV TD legénységével futtatom. (Mikulás és hólányai). Arra gondoltam hogy kiváltanám a Blöff karaktereit az FV TD-re és őket használnám a Nomad ban is. A jelenlegi legénységet meg átképezném mondjuk HT-ra, vagy más Brit tankra. (Más brit tankom nem igen van). Viszont a Nomad ba ugye kéne a 4. legénységi tag (BP ben csak 3 at adtak, köszi WG!) és hogy teljes legyen a sorozat kéne bele Statham bácsi is.

Ha jól értem, 20k ezüstért át tudom képezni a legénységet bármilyen más típusú tankra, és a perkek nem veszítenek a képességükből, csak a tankhoz hozzáértés lesz 80%?

(#249857) korren


korren
aktív tag

Arra van vmi tipp, hogy a becserélésből kapható tankok között én miért nem látom az ominózus Tier IX. kínai HT?

Köszi!

-I like the misery. -I like this world!

(#249858) joergie válasza korren (#249857) üzenetére


joergie
őstag

A WZ-114-re becserélhető járművek listája: WZ-111, WZ-111 Alpine Tiger, BZ-176, 122 TM, T-34-3, 112, WZ-120-1G FT

Nem tudtam lecsekkolni, mert nekem megvan a wz114, úgyhogy nekem sincs benne a listában. Ez a másik lehetőség, hogy valahol eldugva lehet mégiscsak ott van a garázsodban...nyilván ennek kissebb a valószínűsége.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#249859) Viktoár


Viktoár
addikt

Tegnap megcsináltam a heti küldetéseket a roham módban. Csak bukót sikerült játszani, kivétel a nyerj meg 2 csatát a végén. Ma ismét rápróbáltam hátha kompenzál a játék, de kb 10 csatából 10 bukó. Nem tudom mit és hol rontok el de ez így minden csak nem élvezhető. :(

Ti tudtok haladni vagy inkább nem is próbálgatjátok? Nem kell semmi a nyeremények közül csak próbálgatom de mindig a gyenge játékosokkal rak össze. :U

Üdv:Viktor

(#249860) zodo


zodo
nagyúr

Első csata. :F
Jó szórakozást!
Jó hogy több mint 1 éve nem láttak egy lyukas garast sem de na.

Legjobb játékosunk STB-1 wtr 9600+ többi 2-3-4k játékos.
Túloldalt 10-11k+ az egyettlen legrosszabb is 3800 többiek 4-5-6-7k-ak.

Komolyan mondom, idén sokkal több botot kaptam mint az egész karácsonyi etap alatt.
1700-1900 wn8-al mentem végig mindkét fiókon. Eu1-Eu3
Most meg csupa 2-15 vagy 4-11 de olyan is van 0-zok mert észbe se kaptam és nincs csapatom.
1100-1200 wn8-al.

Egyetlen jó csatám volt idén....

pedig az "rng" is ellenem volt.

(#249861) korren válasza joergie (#249858) üzenetére


korren
aktív tag

Sajnos nincs a garázsomban... :(

Szerintem ez a Tier 9 csere lehetőség vmi téves infó.

-I like the misery. -I like this world!

(#249862) D1Rect válasza korren (#249857) üzenetére


D1Rect
félisten

Én se látom.

(#249863) Baltazár123 válasza Viktoár (#249859) üzenetére


Baltazár123
senior tag

Ha beragadsz a vas-bronz szinten, akkor ott már szinte reménytelen előre jutni ilyenkor. A cc-k is iparkodnak minél gyorsabban feljebb menni innen, mert már láttam skill-t idegrohamot kapni, pedig pont a roham miatt néztem volna, de inkább abba hagyta a streamet akkor. Várt a kezdéssel vagy több accon csinálta valami ilyen oka volt.

Elméletben ha 20 pont körül vagy inkább alatta tudnád tartani a bukó csaták pontveszteségeit, akkor lehetne haladni jól, de ez elég nehéz. Mostanra rengeteg semmire se használható játékos ragadt be a kisebb szinteken és hát a játékélménynek is annyi. Ha magasabb szint a cél, akkor az elejét nagyon meg kell nyomni, ez a titka, meg mondom a cc-k se szívesen állnak neki ilyenkor. Meg az a titka a roham módnak, hogy telibe kell sz.rni a haladást vele. A küldetésekkel lehet haladni, az a lényeg.

(#249864) zodo válasza korren (#249861) üzenetére


zodo
nagyúr

Kamu.
Wotinfo-t meg hagyjuk is.

WG cikk ...... ahogy eddig is Tier IV-VIII -ról szól.

Azért lecsekkoltam mindkét fiókom (egyiken van pl.: 122 TM amit be tudnék dobni érte) webshop tartalmát is de sehol nincs max. az eddigiek + épp aktuális ajánlatú tier VIII vásárolhatók.

(#249865) Djuree válasza korren (#249857) üzenetére


Djuree
félisten

na meglestem, nekem sincs ott. nem tudom a wotinfo honnét vette. :(((

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#249866) Elit3Zotya válasza korren (#249844) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

+1 a Bisonte-re!
Igaz nekem megvan a 703, de mind a 2 nagyon jó, nem tud mellé lőni szerintem bármelyiket is választja.

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#249867) Elit3Zotya válasza Elit3Zotya (#249866) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

Egyenlőre így szuperál nálam, egyik kedvencem lett.

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#249868) Puculo válasza Elit3Zotya (#249867) üzenetére


Puculo
aktív tag

Gratulálok, jól tolod vele. :R Nem voltam fent pár napja és nem tudom hogy most valami becserélős akció van? Az Strv S1 tankomat cserélném be szívesen akár a Bisonte-ra. Ha még van lehetőség persze. Valahogy a mostani meta nem annyira kedvez neki.

" Aki nem áll ki valamiért, elveszik a semmiért "

(#249869) Djuree válasza Elit3Zotya (#249867) üzenetére


Djuree
félisten

nem rossz gép, én még ládikóból kaptam.
egész jól is pattint.
csak nem szabad kilőni a tárat mert akkor szopó van. :D

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#249870) Met válasza korren (#249855) üzenetére


Met
nagyúr

Nincs gond, örülök az ilyen tapasztalatoknak. :)

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#249871) h1mpi válasza Djuree (#249869) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nincs szopó csak várni kell egy kicsit :))

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 11 999 Ft

(#249872) Derron


Derron
aktív tag

Februári eseményekről van valami info?

(#249873) tween válasza Derron (#249872) üzenetére


tween
őstag

Engem főleg a TOTT érdekel.

(#249874) Plata válasza tween (#249873) üzenetére


Plata
félisten

Jöhetne BP és frontvonal.

(#249875) jano_77 válasza Viktoár (#249859) üzenetére


jano_77
nagyúr

Én elengedtem. Már csak a küldiket teljesítem kb a hét elején aztán rá sem nézek többet a modra. Többször is összerakott olyan agyatlan barmokkal, akikkel +25% sem segített volna rajtunk. Egyik csatában a legújabb tengerparti mapon egy Obj.430U-nk elment leghátra a nagy szikla mögé és ott dekkolt a csata végéig. Mikor mindenki szépen lassan elhullott, elindult, de nem az enemy irányába, hanem körben a map szélén. Ugyan ezen a mapon kövi csatában 3 med elment közére és ahelyett, hogy az enemy hátába kerültek volna sasoltak, hogy 3 heavy-t akik mentek harcolni legyaláz 7 tank. Ezek után már hiába indultak el persze. Ilyenekkel nehéz is lenne nyerni. :W :o
Legtöbb embernek fingja nincs, hogy mi is a lényege ennek a modnak. :(
2x sikerült eddig Bronzba feljutni: legelején, mikor a kvalit megcsináltam, majd vmelyik nap sikerült ismét feljutnom kb 1 csata erejéig, aztán ismét vissza a Vas-ba. Nem görcsölök emiatt, letudom a küldiket és annyi. :U

zodo: örülj, hogy Neked jutnak 3-4K csatás playerek is. Nekem nagyon sokszor pár száz csatásokkal van tele a csapat, akik látszik, hogy teljesen fogalmatlanok vagy BOT-ok. :O

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#249876) Plata válasza jano_77 (#249875) üzenetére


Plata
félisten

Találkoztam olyan játékosokkal akik szerintem szándékosan rontották el a csatát.
Leo1-el vagy tvp-vel mindig szándékosan kerülte a harcot és csak ment körbe körbe a pályán.

(#249877) D1Rect válasza Derron (#249872) üzenetére


D1Rect
félisten

(#249878) Met


Met
nagyúr

Megvolt az albántigris GSOR csere.
Este teszt:)

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#249879) jano_77 válasza Met (#249878) üzenetére


jano_77
nagyúr

GSOR 1008 vagy 1010? Lehet a brit medre is cserélni? Lehet akkor azt megkuksiznám én is este. :F :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#249880) Viktoár


Viktoár
addikt

jano_77 : Ó nem idegeskedem rajta csak játszogatok benne. Farmolok kicsit randomban aztán ha unom akkor megyek pár kört a rohamban. Nincs célom benne csak tetszik hogy pörgős. :) Aki a nyereményekre hajt annak szerintem nem éri meg. Rengeteg idegességgel járhat ha valaki rágörcsöl hogy haladjon. Ezt látom streamekben is pedig akiket nézek azok nem ma kezdték. Másodlagos de azért megemlítem hogy milliós nagyságrendű a kreditveszteség is mire eljutnak a kiszemelt jutalomig. És akkor még ott vannak a túlárazott jutalmak kötvényért. És azt sem felejtsük el hogy azokért a kötvényekért mennyit kellett játszani. Persze valamire el kell költeni csak mérlegelni kell hogy mit tesz be az ember és mit kap cserébe. A kötvénybolt teljesen más, ott bemész megveszed. Itt rágod a kefét, grindolsz, égeted a kreditet és szétb@sz az ideg mire megszerzed. :DDD

[ Szerkesztve ]

Üdv:Viktor

(#249881) Plata válasza jano_77 (#249879) üzenetére


Plata
félisten

Opsz,benéztem,rossz listát néztem. :B
Csak TD van.

[ Szerkesztve ]

(#249882) jano_77 válasza Plata (#249881) üzenetére


jano_77
nagyúr

Köszi...az nem érint, mert már meg van. :R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#249883) Plata válasza jano_77 (#249882) üzenetére


Plata
félisten

Elsőre azt a listát néztem amin az volt hogy mit lehet beváltani. :B
Felhúztak melóban és kicsit figyelmetlen vagyok.

(#249884) Szibilla


Szibilla
aktív tag

Nekem kifejezetten bejön a Roham mód, helyén kell kezelni és kész. A heti küldetések meglegyenek és field modokhoz gyűjtöm az XP vele, így a leglehetetlenebb tankokkal is előfordulok ott. Tudom, hogy nem ez a játékmód célja és ezzel rontom azoknak a játékélményét, akik haladnának is vele (ez kicsit bánt azért), de ha a WG nem akar változtatni a pontozáson, akkor arra használom, amire... Mivel egy darab arany lőszert nem lövök el benne, a kreditet is egészen jól hozza és a napi küldik is gyorsan megvannak vele...kár, hogy most nincs BP. :)

Nem is nagyon megyek majd random csatát, amíg a Roham megy.

[ Szerkesztve ]

(#249885) Plata válasza Szibilla (#249884) üzenetére


Plata
félisten

Én nem húzok rajta field modot mert úgyis olyannal megyek amin már ki van.
De szerintem igazad van.
Ma is mentem párat és igen is volt olyan aki nem akart segíteni.
Megint volt med és ebr aki azt választotta hogy csata indulásánál elindult a térkép legtávolabbi sarkába és amikor látta hogy mi harcolunk úgy ment mindig hogy az ellenségtől a legtávolabbra legyen.

(#249886) po1son


po1son
addikt

Na elc / gsor begurult a garázsba és kettő hulladékkal kevesebb. :))

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#249887) Baltazár123 válasza Szibilla (#249884) üzenetére


Baltazár123
senior tag

A pontozás azért ilyen, amilyen, hogy kénytelen legyél sok csatát játszani. Illetve így oda kell raknod magad a vesztes csatákban is, különben hamar elfogynak a pontok.

Az elejét érdemes nagyon megnyomni a rohamnak és legalább a bronz liga közepe, teteje szintet elérni. Ott már valamennyire jobbak a csaták. Aki bent ragad a vasban, bronz aljában, mint ahogy én is jártam a kevés csatámmal, annak a második fele a rohamnak már nem sok élményt ad. Túl sok hasznavehetetlen játékos ragad be a vas ligába. Pl jellemző csata tegnap, egy is4 a foglaló körtől normandia pályán volt kb 40m-re. Hagyta az ellenséget befoglalni, mert ő azt várta, hogy egy e50m kijöjjön az egyik ház mögül és csak várt. akkor indult csak el, amikor 5 másodperc volt hátra, de persze nem ért oda. A kereszttűz miatt én csak kerülővel tudtam menni, a többiek meg el se indultak resetelni. Na, ennyi egy jellemző csata. Ilyenkor a második felében már én se szeretek ezzel játszani, pedig maga a játékmód tetszik. Gyors, pörgős csaták, de inkább csak az első 2 hétben, utána már csak a heti küldiket ledarálom és annyi. Érdemes viszont az elejét megnyomni, de most a maraton miatt nem tudtam. Bronz felső ligában, ezüstben már jobbak a csaták, de oda most eljutni nagyon sok idő lenne.

Plata: roham módban, a 3. héten, ha beragadtál a vas-bronz liga aljába, akkor rengeteg mihaszna játékos van. Semmiféle segítségre nem számíthatsz, sőt megvárja, hogy kilőjenek és ő gyűjthesse be a fraget meg ilyesmik. Egyszerűen mozgó csalinak vagy fedezéknek kell őket tekinteni, mert ők is így tekintenek rád. :)

[ Szerkesztve ]

(#249888) D1Rect


D1Rect
félisten

1 hónapja próbálom fejleszteni a haveromat wot-ban.
Most megnéztem a statisztikáit 30 napra:
529 csata és 38% winrate.

Szóval amikor azt hiszitek, hogy bot, akkor lehet csak ő rohanja le egyedül a 6 heavy-t és szidja a csapattársait, hogy "hát miért nem segítettek?"

(#249889) Elit3Zotya válasza D1Rect (#249888) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

38% winrate.

Uhh basszus, szerintem ha csak simán megállna a kezdőn, akkor is lenne ilyen a győzelmi aránya, ha nem jobb.. :B

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#249890) zodo válasza jano_77 (#249875) üzenetére


zodo
nagyúr

Nem örülők mert ezek csak a jobbak és tartóm hogy kb. még ez is bőven a bot/noob szint.
5k csatás 2400 wtr IS-7-el 0-áz vagy 20k+ csatás 1900 wtr-es meg nem is értem hogy tud belépni a szerverre.

(#249891) Plata


Plata
félisten

A séf kifőzte az új lenygel Td-t.
[link]

(#249892) zodo válasza D1Rect (#249888) üzenetére


zodo
nagyúr

WR legfőképp másik 23 játékoson múlik.

(#249893) D1Rect válasza zodo (#249892) üzenetére


D1Rect
félisten

Ő is ilyeneket szokott mondani. :DDD

(#249894) Elit3Zotya válasza D1Rect (#249893) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

10 ezer csatáig nekem is valami 500-700wn8 am volt, de akkor még semmi nem érdekelt, csak hogy minél több 10 es tankom legyen.:DDD
Szerintem ő is valami ilyesmi felfogással lehet most. :)

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#249895) zodo válasza D1Rect (#249893) üzenetére


zodo
nagyúr

Mert nem így van?
Szuperunikum sem tudja lehozni egyedül az összes csatáját. :U

Itt egy "talán átlag" példa ami a sajátom.
2020.06.23-ai legjobb WR-em 21.664 csata után 1346 WN8-al 51.55% WR


Itt a jelenlegi 32.935 csata (eltelt 11.271 csata) 1508 WN8 mellett 51.22% WR
Lenti képen havi bontásban 2020.10. hótól.
Szumma: 1 hónapot leszámítva bőven a saját szintem felett* játszok és nem nőtt a WR de még a WN8 sem számottevően.

* kb. mikor megszakadsz, hiába vagy top sebző Tier VII-es könnyű tankkal Tier X csatában, vereség lesz.

(#249896) po1son


po1son
addikt

Következő TOT
Sherdian (amcsi light)
Wz-111 modell 5A (kínai nehéz)

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#249897) zodo


zodo
nagyúr

Meg van az eddig "legjobb" BOT-om. :DDD

Megj.: Nézd a WR-t, neki már nem sok kell a 39%-hoz! ;]

(#249898) Baltazár123 válasza po1son (#249896) üzenetére


Baltazár123
senior tag

a wz volt nem olyan régen, nem gondoltam volna, hogy berakják ilyen hamar újra. Mindegy, akkor el is dőlt, a qilin helyett behúzom a tech tree tankot.

(#249899) po1son válasza Baltazár123 (#249898) üzenetére


po1son
addikt

Nem tudom milyen logika alapján választanak, de tény hogy vannak fejlesztési ágak, amik kb majdnem minden évben bekerülnek. Én orosz TD ágnak örültem volna.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#249900) h1mpi válasza po1son (#249899) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Egyértelműen a nem játszott tank ágakra mennek rá, hogy legyen kedve hozzá az embereknek. Nem nagyon láttam TOT-ban meta 10-es tankot a végén.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 11 999 Ft

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.