Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#275653) Hasaggymeg válasza jjeahh (#275652) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Annyit reklámozod, hogy muszáj lesz vennem egy Ashima betétet én is. ;] De félek úgy járok mint a Stan's tejjel, ajánlod, megveszem aztán kijelented, hogy megeszi a kerekem. :DDD ...amúgy nem rég nejemén (TRP HY-DR) cseréltem betéteket, olyan jár bele mint tiédbe és bár az ötös Shimit akartam venni bele neki ő kéket ( :U ) igényelt, így ilyen lett. Mondtam neki, hogy fölösleges a félfémes mert hangos, nehezebb bekoptatni, stb, de hajthatatlan volt, ráadásul sikerült egyik párat megszennyezetten kifogni (ki volt bontva a csomagolás, de más akkor nem volt a boltban) amit azóta sem bírtam tökéletesre csiszolni. :( Nem tudom mivel és hogyan szennyezhették meg, de ki kell cseréljem mert már többszöri tárcsa és betétsmirglizés után sem az igazi.😐 A másik kábé letépi a tárcsát a kerékről akármelyikre is teszem, de ez baxik rendesen fogni. :(( Tanulság: ne hozz olyant el a Decathlonból melyet valaki már kibontott (és feldugott a seggébe?!...mert másképp nem tudom hogyan lehet ennyire megszennyezni. :F )
Ami féked illeti, egy BR-BL-M6100 szett tud mindent ami kell oda neked.

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.