Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#188451) Hasaggymeg válasza ZolkoW (#188449) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Nem hiszem. [link] :F

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#188452) ZolkoW válasza 6030D (#188450) üzenetére


ZolkoW
őstag

kilóknál is a betöltött számítana? :D

Hasaggymeg, ez tuti más kerékszett, ez Mustang, a Line (fura egy típusjelzés) agyai máshogy is néznek ki.

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#188453) Alg válasza ZolkoW (#188452) üzenetére


Alg
veterán

Kilónál, életkornál betöltött, munkaóránál megkezdett ;]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#188454) Hasaggymeg válasza ZolkoW (#188452) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

+6030D...most, hogy félelmeim ellenére végül karbont vettem azt akarjátok mondani, hogy az alu tulajdonképp könnyebb?! ;]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#188455) Somatom válasza Hasaggymeg (#188454) üzenetére


Somatom
veterán

Te is jól időzítettél. Most vettél ilyen bringát, amikor az "átoltottság" után a második legtrendibb szó a "karbonsemlegesség"? ;]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#188456) Hasaggymeg


Hasaggymeg
Topikgazda

Na ettől fél annyira jjeahh! Pfff... :o ;]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#188457) 6030D válasza Hasaggymeg (#188456) üzenetére


6030D
Ármester

Mit kiabál? Vigyázz, jövök a medvével? :DDD

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#188458) jjeahh válasza Hasaggymeg (#188456) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Ja, tegnap láttam. Szerencsére amikkel mi találkoztunk nem futottak utánnunk, inkább menekültek.
12kg karbon merev szerintem nagyon sok, Rebával egy alu gép is elvárnám, hogy 11.x legyen. Amúgy nemrég láttam más fórumon egy régebbi hsz-t, Specialized Chisel alu gép, 8.86kg:

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#188459) Hasaggymeg válasza Somatom (#188455) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Vonom ki a szenet a körforgásból. ;]

6030D...először jópofizik, hogy álljon meg mindenki amíg elmegy, aztán mikor látja, hogy b@szik elmenni, kevés sikerrel bíztatja a többi síelőt zajongjanak kergessék már el. Végül mikor senki sem akar üvöltözni, ő maga elcsalja a többiektől. Olyan 2 éves bocs lehet, ilyenkor pattintja le az anyja, még kíváncsi...és éhes. :DDD Amúgy ha nekiment volna a síbottal azonnal megfutamítja, de ő a humánusabb megoldással élt. :) Ha összeáll az a síelő tömeg és elkezd hangoskodni egy nagy medve sem mer rájuk rontani, csak hát félnek az emberek na. :U

jjeahh...egy millából acél vázzal is könnyű bringát lehet faragni. :U ...vagy bevásárolsz az Aliról...egy méretkezés erejéig, mert azokkal csapatni már neccesebb. ;]
Szerk. a képet elnézve nem sz@rral gurigázik a fickó, van ott abban a műhelyben minden...is. :)

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#188460) itouchfan válasza jjeahh (#188458) üzenetére


itouchfan
senior tag

könnyűnek könnyű, de hogy nem szép az biztos ;] :D

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#188461) ZolkoW válasza jjeahh (#188458) üzenetére


ZolkoW
őstag

lehet, hogy nincs is első kereke.

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#188462) jjeahh válasza itouchfan (#188460) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Szép az a váz, csak ez a szín izé :D .

ZolkoW: ott a link :)

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#188463) Tothgera30 válasza Hasaggymeg (#188421) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Szerintem itt találsz még hasonló képeket az eseményről. Idén elvileg Belgiumban lesz, ha mákom van, kinézünk.

#188432 kenguru99: Visszaolvasva, írtam már hogy Kona Unit.

#188448 tacto: Szintén volt erről szó, nem is olyan régen.

#188454 Hasaggymeg: Létezik könnyebb alu, persze. De az már nagyon "sörösdoboz", másrészt szenes vázak előnye nem csak a súlya, hanem hogy szépen elnyelik az ütéseket, és ha vigyázol rá, örök életűek.

#188458 jjeahh: Azért itt a váz volt a legolcsóbb komponens. De tetszetős kis paripa. Ha elgurul a gyógyszer, akkor az acélra szenes cuccokat vadászok majd, és meglátjuk meddig megy le.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#188464) Hasaggymeg válasza ZolkoW (#188461) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

😆😆😆... ott van félbe vágva a bringa a kép alján. ;]

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#188465) varsam válasza varsam (#188441) üzenetére


varsam
őstag

Meg is jöttek az új YT Jeffsy gépek, júniusra ki is szállítják (ez mondjuk vicc, de ez van)

(#188466) bringasisti válasza Hasaggymeg (#188456) üzenetére


bringasisti
őstag

Lehet hogy nagy hülyeség amit mondok, de olyan mintha a maci emberekhez lenne szokva.

BENEFON DELTA--------N8

(#188467) Hasaggymeg válasza bringasisti (#188466) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Inkább a fickó van szokva medvékkel, ismeri, hogy ez csak egy fiatal kíváncsiskodó, szinte teljesen veszélytelen példány,csakis sarokba szorítva, vagy élelmét elorozva tehetnéd veszélyessé, de mérete miatt még akkor sem életveszélyessé... folyamatosan viccel, szépségnek szólítja, félelem nélkül csalogatja miközben mondogatja neki, hogy tilosban jár... erre ebben a pillanatban a Zertéelklubbon "medve kergeti a síelőt “ :W

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#188468) parkr


parkr
őstag

Force márkájú sisakot ne vegyetek. iszonyat gagyi.

(#188469) csurgoi válasza parkr (#188468) üzenetére


csurgoi
aktív tag

Mitől gagyi?

https://500px.com/stevetailor https://www.flickr.com/photos/128564341@N08/

(#188470) Hasaggymeg válasza parkr (#188468) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Van valami ami jó attól a márkától? :F

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#188471) parkr válasza csurgoi (#188469) üzenetére


parkr
őstag

külső héj nagyon gyengének tűnik rajta, a visort úgy tudtam levenni hogy majdnem kiszakadt belőle.

#188470 Hasaggymeg nem tudom, először találkoztam vele. szerencsére csak pár alkalommal fogom használni (kamerához kell).

(#188472) Hínár929 válasza cityman (#188422) üzenetére


Hínár929
tag

Szia,

Nekem lennének fenntartásaim.
Nem lehet rendesen ránagyítani de szerintem nem gyári a matricázás és biztos nem szereltek gyárilag ilyen vegyes alkatrészekkel.
A fékkar, hogy finom legyek, elég egyszerű és gyanús, hogy nem lesz kompatibilis a patkófékekkel.
Pesze minden a matekon múlik. Publikus az ár?
Az eladónak azért fel lehetne tenni egy két kersztkérdést. Ő azt mondja ez egy Bianchi váz?

(#188473) bringasisti válasza Hasaggymeg (#188467) üzenetére


bringasisti
őstag

Igen azt látni lehetett hogy lazán kezelni tudja a helyzetet

BENEFON DELTA--------N8

(#188474) velizare


velizare
nagyúr

tegnap érkezett egy szállítmány bicaj deka webshopba, akit esetleg érdekel.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#188475) cityman válasza Hínár929 (#188472) üzenetére


cityman
újonc

Köszi az infokat.

Bianchi országútinak van hirdetve, de igen nekem is kicsit gyanús (nem véletlenül vagyok itt a kérdéseimmel). Az ára 75 ezer....
Lehet irok eladónak, hogy szerintem ez nem bianchi....kiváncsi vagyok mit reagál.

(#188476) Mezga Aladár válasza cityman (#188475) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

Egy idős gépnél irreális azt elvárni, hogy az eredeti alkatrészekkel legyen szerelve. Ha a váz eredeti akkor szerintem rendben van.

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#188477) flash-


flash-
veterán

Valaki?

Talált Bryton rider 15

Egyébként ha a megtaláló feltolt a sajat stravájára egy korabbi tekerést akkor elvileg ki fogja hozni hogy a tulajjal egyutt tekert márha a tulaj korabban azt az edzést feltöltötte? Vagy strava support megmondja? Esetleg a bryton?

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#188478) Hasaggymeg válasza cityman (#188475) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Meg kell nézni, kérni jobb képeket...ma ez így első ránézésre ha nincs sz@rrá kopva akkor 75ezerért ingyen van. :U

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#188479) cityman válasza Hasaggymeg (#188478) üzenetére


cityman
újonc

Én akkor asszem erről lemondtam.

Írtam az eladónak....azt mondták Ausztriából hozák be (gondolom bolháról).
Leírtam nekik, hogy szerintem mi nem eredeti...
Írtam, hogy a vázról és hajtásról küldjön még jobb képeket...

Nem küld....inkább visszaírta: "Az nem eredeti"

Köszönöm a segítségeteket.

(#188480) varsam


varsam
őstag

sziasztok,

szomszéd bringás (montis) haver 2 hét múlva lesz 40 éves, tudnátok pár jó ajándékötletet mondani kérlek olyan 5-10eft körül, ami magyar shopból beszerezhető. Jöhet hasznos, de akár vicces kerékpáros témájú ötlet bármi.

köszi!

(#188481) Hasaggymeg válasza varsam (#188480) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Szerintem többnek van ilyen rovata is ahol körbe nézhetsz. :F

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#188482) parkr válasza varsam (#188480) üzenetére


parkr
őstag

multitoolt érdemes szerintem, az legalább tényleg hasznos. nem úgy mint egy béna bringa alakú pizzavágó
esetleg még lámpák, kulacs/tartó, belső stb. egyén függő.

[ Szerkesztve ]

(#188483) sebgutkopf válasza Hasaggymeg (#188436) üzenetére


sebgutkopf
őstag

Ezt nagyjából úgy lehet elképzelni, hogy hidegben a gumi eleve merevebb és maga a keverék se tapad annyira, ilyenkor még lágyabb gumira lenne szükség. Ennek van egy határa a kínálatban. Ha nem akarod felütni a felnit, akkor pedig bizonyos nyomás alá nem fogsz lemenni, kivéve havon, homokon.
Amikor melegszik az idő megvan az a hőmérséklet ahol az adott keverék a legjobban működik, ott lesz a legjobb a tapadás és természetesen azon a hőmérsékleten is a lehető legalacsonyabb nyomást fogjuk alkalmazni a gumi optimális terülése érdekében.
Ezekkel együtt amit általában is érzünk elég jelentős tapadásbeli különbség lesz a hidegben tapasztalt és optimális hőmérséklet esetén fennálló tapadás között.
Túl melegben meg már nyúlik minden és simét visszafelé fordulhat.

Szóval a használati optimális gumi nyomás szerintem nem lesz más a hőmérséklet függvényében, mert mindig a lehető legalacsonyabbat érdemes használni a legjobb tapadáshoz. Viszont nagy különbség lehet, hogy adott nyomás eléréséhez mikor mennyi levegő kell, hány fokos a levegő, illetve használat közben kell-e még számolni a gumi hőmérsékletének a növekedésével, ami imatt nő benne a nyomás és esetleg ereszteni kéne a gumiból. Ennek a hatása bringák esetében azért jóval kisebb, mint az autósportban, ahol a terhelt gumi akár kézzel érinthetetlen hőmérsékletre melegszik és jelentősen nő tőle a gumi nyomása (meg ugye a fék és felni felől is további hőterhelést kap a gumi). Ez nálunk bringán nem nagyon jelenik meg. Inkább annak van hatása, hogy épp rásüt a nap a gumira, vagy árnyékban vagyunk.

(#188484) szuszinho


szuszinho
őstag

Zwifterek,

Működik Nálatok ez az oldal? Próbálnék .gpx fájlt konvertálni, de letöltésre kattintva 404-et dob :(((

(#188485) sebgutkopf válasza Alg (#188439) üzenetére


sebgutkopf
őstag

Valami további faktor hiányzik ebből a képletből. A gyakorlatban mást tapasztalok.
Szobában felfújt 2 bar (direkt túlfújtam, hogy legyen miből a helyszínen ereszteni) guminyomás januárban a helyszínen 0 C-on már csak 1,7 volt digitális nyomásmérővel. :F

(#188486) andrisbandi válasza varsam (#188480) üzenetére


andrisbandi
őstag

DEBOYO Thermo Bottle 500ml
k2 10 ropi

Kicsi, az össztelósokba is beleférhet.
Finnyásoknak megoldás a műanyag szag/íz ellen.
Hátránya a súlya; 42 deka.

Még nem próbáltam, most fog megjönni németből. 26EUR volt.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#188487) Alg válasza sebgutkopf (#188485) üzenetére


Alg
veterán

Ezeknél az úriembereknél tessék reklamálni ;]

Amúgy meg valószínű közben annyit eresztett a kereked, már maga a nyomásmérés is elenged egy picit, vagy otthon volt valami plusz terhelés a bringán, stb...

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#188488) ZolkoW válasza sebgutkopf (#188485) üzenetére


ZolkoW
őstag

Remélem, nem írok hülyeséget, de a guminyomás, amit mérünk az tudtommal relatív a környező levegőéhez képest. Tehát a 2 bar az abszolút nyomásként 3 bar.
(másképp 1 bar alá nem is engedne soha a gumi)
így viszont 2,7 : 3,0 csak 0,9, azaz 10% különbség, ez egész közel van a 273 : 297 -hez pl.

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#188489) Alg válasza ZolkoW (#188488) üzenetére


Alg
veterán

Bizony, kipróbáltam a topeak digitálissal, üresen egy tűvel benyomva a pöcköt 0-t mutat azaz a külső nyomáshoz méri

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#188490) mobal


mobal
MODERÁTOR

Megjöttek az Inferno 25 felnik (végül 27 nem volt kapható). Kit ajánlotok kerék fűzésre? Melyik szervizt pesten?

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#188491) f4lcon válasza sebgutkopf (#188485) üzenetére


f4lcon
őstag

másik meg, hogy minden alkalommal amikor egy eszközre csatlakoztatod azt, ami a levegőt tartja, először az történik, hogy a 2 tartályban (a gumiban, meg a pumpában) kiegyenlítődik a nyomás
mivel a pumpádban "relatív" nulla bar nyomás van, ezért a gumiból megindul a pumpába a nyomás (nagyobb térfogaton oszlik el ugyanannyi levegő) még ha csak a pumpa szelepéig is tart ez a megindulás, de egy hosszú pumpacső már elég nagy térfogat, ami elég nagy különbséget is tud jelenteni

[ Szerkesztve ]

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#188492) andrisbandi válasza mobal (#188490) üzenetére


andrisbandi
őstag

speed-way
Nagyon jókat hallani róluk.
Tegnap adtam be a bringámat hozzájuk nagyszervízre, ott vettem.

Amúgy itt nálunk vidéken anno csak egy bringa szervíz volt, nem túl jó.
Kényszerből náluk fűzettem monti kerekeket. Tökéletesen megoldották, csodálkoztam is. Lehet azt csak jól merik megcsinálni? :DDD

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#188493) 6030D válasza flash- (#188477) üzenetére


6030D
Ármester

Most már külön be kell pipálni a flyby-t, szóval nem biztos. Pucolás, factory reset, apró. ;]

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#188494) truefx válasza 6030D (#188493) üzenetére


truefx
aktív tag

Szerintem vett egy Wahoo-t az ember, és kidobta a Bryton-t a p*csába :DDD ;]

(#188495) zsocy válasza truefx (#188494) üzenetére


zsocy
őstag

Akkor lehet lesz hamarosan egy kidobott Wahoo is, ha az ember rájön hogy a Garmin a király, és vesz egy olyat ;]

(#188496) cobranco


cobranco
csendes tag

Salzkammergut Stájerországba eső keleti része, Ausserland, nemcsak lenyűgöző természeti látványosságai miatt felkapott a turisták körében, hanem az itteni kincses tavakról elterjedt legendák, mítoszok miatt is.

Tartalom:
Brinásaink kincsvadászatra indulnak, persze csak virtuálisan. Regisztrálnak a versenyzők: „Gyémántok tava”, ”Stájer tenger”, Aranytó”, mind izgalmasan hangzó nevek. Az elmaradhatatlan strandteszt, gasztroblokk és a sportfeladat is az itiner részét képezi…
Egy tökéletes nap története következik!

[Salzburgi-tóvidék 7.rész: "Náci kincsek nyomában" /Grundlsee,Toplitzsee/ 2019./ FullHD 1080p]

Útvonal: Lahn/Hallstatt/-Obertraun-Koppentraun szurdok-Koppenpass-Bad Ausse-Grundlsee-Gaiswinkl-Gössl-Toplitzerse-Mosern-Altauserer see-Atausee-Loser bergbahn

Túrabeszámoló: [link]

Túráim,videók itt: http://cobranco.hu/

(#188497) Hasaggymeg


Hasaggymeg
Topikgazda

Hogy mi van, nem a brájton rájder 15 a létező legjobb a piacon?! 😱

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#188498) J.C.G. válasza Hasaggymeg (#188497) üzenetére


J.C.G.
aktív tag

Dehogy nem, csak vannak akiknek még fejlődniük kell. :D

Ma összeszedtem minden lelkierőm és szétkaptam a bicajt, bezsíroztam a forgáspontokat és letakarítottam a hajtást. Az alsó tám villa rögzítő csavarját ugyan ki tudtam szedni, de a másik oldalról nem akart megmozdulni az a hüvelyes része a csavarnak. Zsírozás azért megtörtént, csapágy jónak tűnik. Agyakat szétszedtem, bezsíroztam.
Aztán ha már így nekiálltam a szerelésnek, gondoltam végre lecserélem az első gumit Cross Kingre. Hogy mit össze nem copkodtam mire leszedtem a Race King gumit a wtb frequency team i23 felniről. Gondolom a kezem nem túl erős, de baxus egy óra alatt tudtam leválasztani, már csavarhúzót is bevetettem, de végül sikerült. A szeptemberben beletöltött muc-off tej még mindig szép rózsaszínű folyós állagú volt, mint amikor beletöltöttem. A gumi felrakása már nem okozott problémát. Gondoltam mint eddig ahogy szoktam felfújom, hogy a helyére pattanjon, majd pedig feltöltöm tejjel. Na ez nem működött. Gyorsan megbontottam a gumit, mert szelepen át töltve folyt mindenfelé a tej, hiába mutatta így a Joe's No-Flats papírja. Beleöntöttem a tejet, majd visszapattintottam a gumit, és jól átforgattam benne a folyadékot, és már fel is tudtam pumpálni. Eleinte eresztett a felni széleinél, de olyan hamar tömített ez a folyadék, hogy el se hittem, jó ragadós cucc lett pedig egy híg lötty. 3.5 bár körül szépen kipattant a gumi mind a két oldalon.

Lenne egy kérdésem is ha már szétkaptam a hajtást. Szerintetek ezek a tányérok jók még vagy cserés?

(#188499) jjeahh válasza J.C.G. (#188498) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Mtb gumit nyomtál 3.5 bar-ra? Vigyázz nehogy így járj, az elején én is ennyire felpumpáltam, de már nem merem. A Stan's tejen írja is, hogy "max 2.75 bar!". Szerencsére tesztek szerint a Rocket Ron-t nem is kell aszfalton sem jobban felpumpálni, mert állítólag 2.5 bar fölött már nem javul tovább a gördülési ellenállása.

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#188500) J.C.G. válasza jjeahh (#188499) üzenetére


J.C.G.
aktív tag

4 bárig fújtam a biztonság kedvéért, ez a gumi max nyomása. Azért nyomtam bele ennyit, hogy biztosan a helyére pattanjon. Szerencsém volt és nem robbant a képembe. :DD Szerinted menjek ellenőrizni? Reggelig így akartam hagyni, had álljon össze a rendszer.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.