Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#111451) krisz4b70


krisz4b70
aktív tag

Sziasztok, lehet nagyon hülye kérdés, de hogyan lehet kivenni könnyedén a hátsó kereket?
Mindig megszenvedek vele, legutóbb annyira hogy még a hátsó váltó is elállítódott. Szóval várom a tippeket. :D

(#111452) Tothgera30 válasza 6030D (#111439) üzenetére


Tothgera30
Ármester

A nyeregtáska egy halálra ítélt dolog, el kell felejteni, azt is hogy valaha létezett, túl kell lépni rajta. ;]

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#111453) Napfénysüti válasza Tothgera30 (#111452) üzenetére

Mi a baj vele? Vagy montin annyira nem vált be?

Més que un club!

(#111454) StLui


StLui
veterán

Múltkor próbálkoztam linkelni egy FB-os hirdetést, de lehet sokan nem tudják megnézni, és most megtaláltam normál hirdetésben is:
[link]
Fully helyett ellennék ezzel, jó poén lenne? Csak azt sajnálom, hogy nem 1x10-12-es rendszer.

Más: gyerek elfogyasztotta a RR520 hátsó gumiját, szanaszét fékezgette. Tudnátok ajánlani valamit rá? Terepre azért járnánk vele (ameddig nem lesz meg a bringám végre). 2.4-est is van aki rakott bele, én is szívesebben raknék egy 2.2 vagy a fölötti méretet. Innen jó lenne gondolom, magyar oldalakat itt tényleg nem látom versenyképesnek. Ráadásul a Focusra is kell 2.4-es tubeless gumi, mert 1500km fölött vagyok, és látom, hogy fogy, nem is fogom már a használtat feltölteni, átalakítani tubeless-re

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#111455) Eagle16 válasza krisz4b70 (#111451) üzenetére


Eagle16
addikt

Szia.

Hátul válts le a legkisebb fogaskerékre, a hátsó váltót pedig kézzel feszítsd ki egy kicsit. És persze a fék ne legyen útban :)

[link]

[ Szerkesztve ]

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#111456) Mezga Aladár válasza Tothgera30 (#111452) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

:F

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#111457) Tothgera30 válasza Napfénysüti (#111453) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Szerencsére nekem soha nem volt, de társaim előszeretettel használták, míg a benne lévő belsők ki nem dörzsölődtek, és ez-az meg nem sérült vagy össze nem tört benne. Továbbá előszeretettel szedi le a festéket a nyeregcsőről és egy esztétikai merénylet egy szép bringára olyat tenni.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#111458) sanzi89 válasza Tothgera30 (#111457) üzenetére


sanzi89
addikt

Szóval semmi konkrét, csak jól beírtuk a frankót. :U

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#111459) Napfénysüti válasza Tothgera30 (#111457) üzenetére

Jópár éve használok nyeregtáskát, már az előző MTB-omon is volt és ezek közül még egy problémával se találkoztam. Számomra kifejezetten hasznos hogy pár dolgot bele tudok tenni (multitool, pótbelső, kulcs).
Ötletem se lenne mivel válthatnám egyáltalán ki. :)

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#111460) Mezga Aladár válasza Napfénysüti (#111459) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

+1

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#111461) StLui válasza sanzi89 (#111458) üzenetére


StLui
veterán

Lehet rosszul emlékszem, de mintha Hasaggymeg is küszködött volna a pótbelső kidörzsölődéssel.
Mondjuk megsérülni miért pont ott sérülne könnyebben valami, vagy dörzsölődne, azt nem tudom.
De talán Tothgera30 megmondja szerinte hol jobb hordani a cuccokat egy túrán.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#111462) 6030D válasza Tothgera30 (#111452) üzenetére


6030D
Ármester

Gondolkodok helyette a kormánytáskán. Melyiket ajánlod? :)

StLui: szerintem inkább fully, mint fat. De egyiket se próbáltam.
A gyereknek meg vedd meg a legolcsóbb gumit, ha elfékezgeti. Főleg ha a bringacsere után nem nagyon lesz használva. Vagy vedd meg Toobee Schwalbe-it, annyi, mintha vennél valami noname-et. (értékesítői díjamat majd megbeszéljük, Toobee ;) )

[ Szerkesztve ]

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#111463) IMIIKE1998 válasza Csokicsibesz (#111447) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Köszi, írtam nekik. :R

(#111464) Mezga Aladár válasza Tothgera30 (#111457) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

Hozzá sem ér a fényezett felületekhez, tehát nincs kidörzsölődés. Persze a csöpp emberek bringáján lehet ez nem áll, mert lejjebb van a nyereg. Belül puha filc. Az vajon hogy dörzsöli ki a gumit? Anno klipszíjjal rögzítettük nyereg alá a belsőt/színgót. Az azért jobban gyűrte a cuccot, de még ott sem dörzsölődött ki a belső. Ha normális minőség akkor tök jó a nyeregtáska.

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#111465) G@ben


G@ben
addikt

Váz témában jártam ma egy boltban, ott a Trek, Giant, Specialized vázakat ajánlották, hogy azok jók. A Kellys-eket fikázták rendesen, illetve a KTM-eket is. Ezeket az infókat meg tudjátok erősíteni, vagy cáfolni? Csak hogy milyen irányban nézelődjek tovább.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#111466) Napfénysüti válasza StLui (#111461) üzenetére

Esetleg még annyit lehet hogy a pótbelsőt beleteszed egy kis nejlon zacskóba és úgy mehet a nyeregtáskába.

Més que un club!

(#111467) StLui válasza 6030D (#111462) üzenetére


StLui
veterán

fully azért ehhez képest dupla pénz, rengeteg. Ha a fiammal megyek, oda nekem még nem kell fully, ha meg nélküle vagyok, akkor mehetek a focus-szal, túl nagy luxusnak tartom a két fullyt ezért.

Toobee árul gumikat? lesz használva utána is, bármikor amikor nem vagyok vele. Ahoz még gyerek, hogy egyedül elengedjem itt Gödön is egy ilyen drága bringával. Suliba meg egyértelműen a rr520-szal jár, fog is járni.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#111468) Véreshurka válasza G@ben (#111465) üzenetére


Véreshurka
senior tag

Nekem amíg volt a KTM vázával nem volt bajom, pedig már akkor használt volt amikor vettem.

El Psy Kongroo

(#111469) cozmo válasza Véreshurka (#111424) üzenetére


cozmo
őstag

Remek lehet, de itt a fillérb@szo megoldás.
védőszivacs bowdenre

#111431) Hasaggymeg: Na látod mi XC-sek nem cipelünk rongyot. ;]

#111438) AtisFace: igen így is rögzíthetjük. Bár nekem a szigszalag marad, gyorsan leléptem a patront ha kell. Gyorsabb, megbízhatóan tart.

Eladó dolgaim: https://hardverapro.hu/tag/cozmo

(#111470) StLui


StLui
veterán

Olvastátok, hogy Eplény Bringaréna augusztusig legalább bezárt? Szomorú magyar rögvalóság terepbringa ügyben :(

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#111471) cozmo válasza Mezga Aladár (#111464) üzenetére


cozmo
őstag

Jellemzően a táska tartalma dörzsöli ki az ultra könnyű belsőt, teheted te azt zacskóba is. Nyeregtáska outis divat, ott kb csak "nyugdíjas" behatások érhetik a belsőt.

Eladó dolgaim: https://hardverapro.hu/tag/cozmo

(#111472) trialboj


trialboj
őstag

Tothgera30
Szereti a szép bringákat, és gyűlöli ha telepakolják cuccokkal, amelyek legtöbb esetben rontják az összképet. Pár dologban nem értek vele egyet, pl a stucni rohadtul nem zavar ha fent van egy bringán, de azt elismerem hogy minden bringára aggatott cucc csak elvesz az amúgy pazar látványból.

Pl szarvak, nagyon hasznosak de butább kinézete lesz tőle a bringának. többet ad mint elvesz ezért mindkét bringámon van.
csengő totál marhaság, városi bringára való
km óra is ocsmány bármilyen pöpec is, viszont hasznos, tehát ez is egy kötelező rossz.
dupla kulacstartó, málhás szamár kinézet, de a 40 fokos nyári kánikulában 1 kulacs nem elég még egy 30as körre sem szóval ajánlottan kötelező
nyeregtáska szerintem az már mindennek a halála :)) akkor inkább hátizsák, elhiszem hogy jobb megoldás ha nem magadra hanem a bringára pakolod a cuccokat meg minden, de az annyira lerombolja a csapatós bringa feelinget, hogy én nem vállalnám be.

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#111473) G@ben válasza Véreshurka (#111468) üzenetére


G@ben
addikt

Köszi, elhiszem, ahogy rajtam kívül nagyon sok elégedett Kellys tulaj is van. Csak próbálom minimalizálni a hibalehetőséget. :)

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#111474) #16729600


#16729600
törölt tag

Orbitális hőség volt ma. Uccsó 10 km-re rendesen ki is készültem, de összességében jól esett ( már itthon sörözve rágondolva) :)

(#111475) Runner_fxr válasza StLui (#111454) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Biztos, hogy jó poén, a fatbike-nak rengeteg rajongója van. Sokan ezt tartják az igazi mtb-nek. Én ezzel azért vitatkoznék, de nyilván nem mindenkinek azonosak az igényei. Az biztos, hogy lehet vele menni fölfelé és lefelé is, eszméletlen tapadása van. Végül is annyira nem drága, vedd meg, aztán meglátod, ha nem jön be maximum cseréled valami másra.

2,25-nél szélesebb gumit nem tennék a btwin-re.

(#111476) Mezga Aladár válasza cozmo (#111471) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

outis divat
Én is ott használom. :)

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#111477) linuxuser666


linuxuser666
tag

Vettem utcai gumit, picivel tényleg jobb lett a sebesség.
A 30-at könnyebb tartani vele, nem olyan megerőltető mint a terepgumival.
Ma mentem 36 km-et vele, volt pár domb is, pici földes út + város.
Valami pici kattogás úgy 20 km után előjött, úgy hallom hogy az első lánctányértól jön.
Néha elmúlik, néha újra lehet hallani, kb fordulatonként 1, vagy 2.
Azon mivel lehet segíteni hogy könnyebb legyen egy kerékre felkapni ha a váz nem nehéz?
Vettem egy másik stucnit ami picit rövidebb, hogy csökkenjen az ülés, és kormány közti távolság, ezt holnap tesztelem.
Lehet hogy be fogok szerezni valami jobbat, van egy ETZ itthon amit nem használok és csak áll, megpróbálom eladni, és veszek valami 29-es mtb-t.

(#111478) Napfénysüti válasza Mezga Aladár (#111476) üzenetére

Mi már csak ilyen divatosak vagyunk. :DDD

De ezért is kérdeztem Tothgerát hogy a MTB-on van-e gond vele. Azzal nincs tapasztalatom de ha montiznék én alighanem akkor is tennék fel nyeregtáskát. Nem tudom hova máshova tehetném amiket írtam, mezzsebben engem zavarnának. :U

Més que un club!

(#111479) Yahhher válasza StLui (#111470) üzenetére


Yahhher
aktív tag

Szia.

Én pont ma voltam arra, elég sok munkagépet láttam. Meg is lepődtem.

Üdv B.

(#111480) StLui válasza Yahhher (#111479) üzenetére


StLui
veterán

Sajnos az biztos nem a bringapark miatt, mert ahhoz ma írták, hogy keresnek partnerket, tárgyalásokat folytatnak.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#111481) StLui válasza Runner_fxr (#111475) üzenetére


StLui
veterán

Köszi! gumi tippet is! Én is egyedül az optikai tuning miatt vennék minél szélesebbet, gyakorlati haszna nem nagyon lenne.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#111482) trialboj válasza linuxuser666 (#111477) üzenetére


trialboj
őstag

Elöl a lánc beleérhet a váltóba, ha esetleg görbe a tányér vagy csak simán keresztbe váltottál, esetleg nincs jól beállítva.

Ezt a kérdést nem értem: "Azon mivel lehet segíteni hogy könnyebb legyen egy kerékre felkapni ha a váz nem nehéz?"

Trialozni akarsz? :)) milyen bringáról van szó?

Érdekelne milyen gumit cseréltél mire... és hanyas kerék

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#111483) Yahhher válasza StLui (#111481) üzenetére


Yahhher
aktív tag

Nem biztos, szerintem be se zárt volna még, ha szabad a pálya.

Üdv B.

(#111484) sanzi89 válasza StLui (#111461) üzenetére


sanzi89
addikt

Én évekig hordtam nyeregtáskában pót belsőt, folt készletet, gumileszedőt és egy kis kézi multiszerszámot. A belsőt hagytam a gyári dobozában, és sosem volt baja. Ezektől a "tákolásoktól", hogy tépőzár, gyors kötöző, szigetelő szalag, stb. a vázon tejesen kivagyok... Max gramm mániásoknak, de átlagos felhasználásra szerintem az a borzalmas.
Kis millió féle van, semmit nem tesz tönkre (ledörzsöli a nyeregcsövet? :Y ), egy mozdulattal eltávolítható, stb. A legjobb, legpraktikusabb táskafajta a bringán. Max brutál terepre nem ajánlanám egyedül.

[ Szerkesztve ]

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#111485) StLui válasza Yahhher (#111483) üzenetére


StLui
veterán

Ezt ma írták, itt:
Terveink szerint ebben a másfél hónapban ami augusztusig még hátra van, tudunk kezdeni valamit a helyzettel. Már építjük a kapcsolatokat, számolunk költségvetést, a tervek megvannak.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#111486) StLui válasza sanzi89 (#111484) üzenetére


StLui
veterán

nekem mindegy, se nem kötözök, se nem táskázgatok :D

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#111487) linuxuser666 válasza trialboj (#111482) üzenetére


linuxuser666
tag

Holnap átnézem mi lehet vele, lehet hogy csak beleér.
Pár napja állítottam váltót, és idáig jó volt.
Keresztbe váltásra direkt figyelek már egy ideje, első 1-2 napban váltottam csak keresztbe.

Hát, minimális szinten szeretnék megtanulni ugrálni vele.
Eddig ott tartok hogy külön az elejét, és hátulját el tudom emelni, és így fel tudok menni egy padkán.
Ennél sokkal többet nem is szeretnék, esetleg picit nagyobb akadályra is felmenni, meg egy szimpla bunny hop megtanulása lenne még a cél.
Szóval trialos bringa azért nem kellene, mert inkább a tekerésen van a hangsúly, ez csak másodlagos.

Már kértem véleményt a bringámról pár napja, de gondolom nem valami közismert, mert nem reagált rá senki.
Egy corratec free riding xt. Nem is tudom hogy konkrétan milyen felhasználásra ajánlott ez.
Amikor vettem akkor úgy indult hogy barátnőmmel néha megyünk egy kört és ennyi, de közben nagyon megtetszett, és rájöttem hogy nekem több kell. 26" a kerékméret, és azért cseréltem gumit, mert sokat megyek aszfalton, és lassú voltam terep gumival. Egy alap 2500 ft-os utcai gumit raktam fel rá, nem tudom pontosan milyen márka, 26x1,75-ös. (ha fontos megnézem) Az előző continental explorer volt, azzal voltam lassú.

(#111488) krisz4b70 válasza Eagle16 (#111455) üzenetére


krisz4b70
aktív tag

Ja, hogy ez ilyen egyszerű, én fejre állítottam a bringát és úgy szenvedtem nem tudom miért, de megnéztem a videót és fél perc alatt sikerült. :D
Köszi!

(#111489) 6030D válasza StLui (#111467) üzenetére


6030D
Ármester

Ja, azt hittem a pénz nem számít. :DDD Igaza van Runnernek, vedd meg, nagyot nem bukhatsz rajta. Lehet, hogy a gyereknek jobban bejön, mint a fully.

Gumma

Olvastam ezt a cikket. Előtte hetekben már örömmel néztem, hogy elkezdték javítani a Vác - Sződliget közötti bringautat, tegnap meg már le volt nyírva a "Verőce felőli alagút" előtti emelkedő két oldala, kb 2 m szélesen, 2 m magasan, meg a repedéseket arrafelé is javítgatják. Erre ma mondja haverom, hogy az ugratós híd és a Camelot között kiterelik a bringásokat az útra, a kocsiknak lassító jelzéssel, mert felújítják teljesen a bringautat ott, ahol olyan hót szar volt. Valami elkezdődött? :R

sanzi89: ha nem a nyereg alá felrakós műanyag konzolos, hanem ilyen, akkor ledörzsöli a nyeregcsőről a festést, nekem is leszedte. Illetve ki is nyílhat, tavaly a Bükk maratonon kinyílt, nem hallottam, és a célban láttam, hogy nyitva van: volt benne egy multiszerszám, egy foltkészlet meg a leszedő. Ha az én kocsimmal mentünk volna, akkor a kulcs is... :U Azóta rajta van a biztostű.

[ Szerkesztve ]

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#111490) cozmo válasza linuxuser666 (#111487) üzenetére


cozmo
őstag

Ha felteszel fotót talán több esély van rá, hogy segítsünk felhasználás tekintetében. :U

Eladó dolgaim: https://hardverapro.hu/tag/cozmo

(#111491) linuxuser666 válasza cozmo (#111490) üzenetére


linuxuser666
tag


Ez az egy képem van most róla. Holnap tudok még csinálni.
Olcsó volt ám, szóval tudom hogy nem a legjobb :D (25k)

Aki hozzáértő az pl olyasmiben adhatna tanácsot hogy ehhez a vázhoz érdemes-e vennem dolgokat.
Mert ha már a váz se az igazi akkor inkább használom egy darabig, és veszek mást.

[ Szerkesztve ]

(#111492) StLui válasza 6030D (#111489) üzenetére


StLui
veterán

Hú ezek tényleg jó hírek, meg a gumi is tetszik. Az én bringámban is azt tetszik neki, hogy a 2,4-es gumival olyan mint egy tank :D

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#111493) 6030D válasza StLui (#111492) üzenetére


6030D
Ármester

Miért nem viszed el néha Sup edzésre? Lehet tetszene neki. Aztán akkor elkezdhetnél gyűjteni egy vérXC-re is :C
Ja hétfőn voltam a pályán, ahol ökörködtünk ősszel. Ki van takarítva az alja, úgy, 3 m széles nyomvonalakkal. Látszik, hogy motorosok használják, de jó. Na oda vidd el a fiad! :K

[ Szerkesztve ]

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#111494) trialboj válasza linuxuser666 (#111491) üzenetére


trialboj
őstag

Az első telód nem fogja díjazni ha ezzel ugrálni akarsz. A bunnyhop is kinyírhatja szóval óvatosan gyakorolj vele, hamar brutál kotyogást raksz bele, nem arra készült.

A bringa orrát tudod emelni? Ha igen akkor az akadályok nagy részén át tudsz menni terepen is, a hátsót felesleges emelgetni xcnél. Ha nagyon technikás dolgokra vagy kíváncsi, akkor ajánlom youtubeon a GMBN videókat, how to do a bunny hop, how to lift the front/back wheel, efficient braking etc etc.

A bringára meg nagyon ne költs, használd addig amíg túl nem nősz rajta, és utána keress egy olyat ami specifikusan passzol majd az általad preferált felhasználási területhez. Ehhez itt majd kapsz segítséget.

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#111495) StLui válasza 6030D (#111493) üzenetére


StLui
veterán

Még az kéne hogy XC-s legyen :D Csak az enduro, na jó esetleg majd DH :)

Jártunk ott, és a freeride pályán is tök jól elszórakoztunk, persze nem a normális ugrókon, csak a hullámokon, kanyarokon, és nem csesztünk össze semmit.

Egyébként eddig idő hiány miatt nem ment edzésre, pingpongozott, heti 4x, de lehet megnézzük 3 év után alább hagyott a pingpong láz, csak sajnos döcögősen mennek még az edzések.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#111496) linuxuser666 válasza trialboj (#111494) üzenetére


linuxuser666
tag

Az elejét nehéz emelni, amiatt próbáltam másik stucnit, ezzel holnap próbálom ki.
Eléggé kezdő vagyok, nekem az XC se mond sokat:)
Meg nem is tudom konkrétan hogy milyen bringa lenne alkalmas arra amire nekem kell.
Kb 70% jó úton, 30% erdei egész jó földes úton, dombos, sok kanyarral. És ehhez jönne az a minimális ugrálás ami még ugye nem megy, csak tervben van. A teló egyébként egy rock shox indy. Az a baj hogy semmi infót nem lehet találni a teleszkópról se, a váz súlyáról se. Így nem is igazán tudom viszonyítani a jobb bringákhoz képest hogy ez hol áll.

(#111497) Hasaggymeg válasza sanzi89 (#111484) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Az a helyzet,hogy noha Gera fórumtársunk egyértelműen vitagenerálás céljából fikázta le a nyeregtáskát,egyben s másban igaza van.Egyik,hogy terepen teljesen más egy nyeregtáska mint aszfalton,ott ha nem valami jól rögzített típusról van szó,akkor agyba-főbe rázkódik,zakatol stb.Továbbá valóban ledörzsöli a nyeregcsőről a festéket,ugyanazért a rengeteg rázkódásért.Ugyanakkor nincs igaza,mert az ő,vagyis tulajdonképp a versenyzők megoldása,nem feltétlenül alkalmas a hétköznapi montisnak,hisz kevesen kerékpároznak úgy,hogy kilépnek az ajtón és ott a terep a hátsó kertben,ahonnan majd baj esetén hazatolja,vagy úgy,hogy odaszállítják kerékpárjukat a terephez és ott bohóckodnak 4 km2 területen,majd bepakolják kerékpárjukat az autóba és hazamennek.Ha 20-30-50,vagy esetleg még több kilométerre vagy minden egyéb szállítási eszköztől,akkor bizony kevés lesz egy nyereg alá felszigetelőszalagozott belső.Ha fotózkodni mész az más,de ha naponta,2 naponta eltekersz valahova terepezni,vagy éppen a Balaton körül túrázgatsz,esetleg a Mátrában,Bükkben,akkor bizony kell ital,belső,folt (ma is dupla defektet kaptam,szerencsére lassú volt,elértem haza csere nélkül),multikulcs (már szakadt el váltóbovden újra kellett csípni,nem beszélve arról,hogy ha magad szervizeled kerékpárod,soxor menet köznem tudod elvégezni a finombeállításokat). Csúnya,nem csúnya,nem merek ezek nélkül messzebb menni. :(

(#111489) 6030D ...ott az ugrató után szoktam mostanában egyből jobbra felmenni,majd balra az úton és jobbra a Zsolt utcán,meg még a Kaptató utcán.~500m,de mire itthonról oda felérek igencsak kész vagyok erőmmel...aztán haza.

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#111498) Toobee válasza 6030D (#111489) üzenetére


Toobee
veterán

Ezeket én hirdetem, remélem nem törli a modibácsi :DDD Meg lehet tapizni, színes szagos, DPD-zem is, ha kell. Váltottam Nobby Nic + Racing Ralph kombóra, az ereszkedések miatt.

[ Szerkesztve ]

https://barbieripnk.hu/

(#111499) Napfénysüti válasza Hasaggymeg (#111497) üzenetére

Lehet kapni olyan táskát ami a nyeregpálcára tehető és a nyeregcsővel semmilyen kapcsolata nincs.

Més que un club!

(#111500) zoli03


zoli03
őstag

Amúgy ez most komolyan akkora gond, hogy kidörzsöli a nyeregcsövet a táska? A váz sokkal több sérülést kap terepen, most akkor azt se használjam ott? A bicikli van értem, nem én érte.
Tothgera30 esete más, Ő hamar megválik a biciklijeitől, neki csak hátrány bármilyen sérülés.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.